Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > CÜSSKB (Üniversite)

CÜSSKB (Üniversite) Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Kulüp Birimi

Seçenekler Arama Stil

Cevap: C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine,
Alt 07.04.2009, 17:09   #101
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1086 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine,

ne o forma yassagimi var okullarda
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2009, 22:26   #102
yigido_musta
Acemi Yiğido

yigido_musta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_musta ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben de zonguldakda karaelmasda okuyorum ve lıgın basındakı trabzon-sivas macına formamı gıydım gıttım sonucta karadenız ılı zonguldak ve kahve nerdeyse bordo mavi idi ve gecen sene yasanan olayları bılerek gıttım kahveye gırdım slmımı verdım cayımı ıstedım sigaramı yaktım ve kımsede bır sey demedi
ASALATİMİZ YETER DİORUM BAŞKA BIR ŞEY DEMIORUM
yigido_musta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido_musta'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.04.2009, 01:01   #103
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 981 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigido_musta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben de zonguldakda karaelmasda okuyorum ve lıgın basındakı trabzon-sivas macına formamı gıydım gıttım sonucta karadenız ılı zonguldak ve kahve nerdeyse bordo mavi idi ve gecen sene yasanan olayları bılerek gıttım kahveye gırdım slmımı verdım cayımı ıstedım sigaramı yaktım ve kımsede bır sey demedi
ASALATİMİZ YETER DİORUM BAŞKA BIR ŞEY DEMIORUM
Sizi takdirle karşılıyorum zonguldağada selamlarımı iletiyorum erzincanlı sinan abinin birahanesi var maçları orda izle merkezde keyfine bak
Alt 20.04.2009, 01:35   #104
berlinli1967
Yiğido

berlinli1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 berlinli1967 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Lächeln Cevap: --->: C.Ü. Öğrencilerinin dikkatine,

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivaslı olmayanlara neden başka forma giyiyorsun deme hakkına sahip değiliz imdi sivaslı olupta başka takımın formasını giyorsa oda o kişinin insiyatifine bağlı
aynen reise katılıorm forma yürekte olmalı özgür bir ülke burası biz memlketimizi seven insanlarız gururluyuz sivaslı ve sivassporlu olduğumuz için ama diğer arkadaşlarada saygı duyalım ne olursaolsun türk takımları onlarda biz istanbulda böyle cirkin olaylara maruz kalmadık onun için bize yakışan saygılı olmakdır
berlinli1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda berlinli1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.04.2009, 01:41   #105
berlinli1967
Yiğido

berlinli1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 berlinli1967 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardes soyledıklerının cogu kısmına katılıyorum...ama bursa trıbunu ve sıvas trıbununu karsılastırman cok abest kacmıs..ben de bılıyorum kı sıvas tribününde aktif 50 60 kısıyı gecmıyor...su an sivasda tribün kulturunden anlayan 150 200 civari insan vardir bunu da bılıyorum...bugun sivasda bir birlesme yada bır grubun cok ılerlesın ordakı ıst. ozentısı gruplardakılerden cogu sivas tribününe doner buna emın ol...üniversitedekı olusuma da donulurse bundan 5 6 sene once kale arkasında unıversıtelılerın olusdurdugu buyuk bır olusum vardi ama ne yazıkkı anadolu takım taraftarının yanında ıst taraftarı da oldugu ıcın guzel bır bırlıktelık olmadı...
aynen katılıyorum emre kardeşime üniyiğidolar oluşumu vardı 6 yıl önce200 yakın üye ve güçlübir topluluktu ve grubun başında bizler vardık ama abilerimiz saygı içerisinde devam ederde olaylar gruplar zamanla oturacak merak etmeyin üniv gencliği stada aktaramayan zihniyete yazıklar olsun bizim zamanımızda göztepe li burda okuyan kardeşlerimiz göztepe sivas macında sivassporu tutmuşlardır ne kadar güçlü bir grup olduğunu siz varın anlayın
berlinli1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2009, 12:01   #106
taliperen2754
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 taliperen2754 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben anlayamıyorum bu insanları.. yok stadı bayraklarla susleyeceklermis de yok ertesi gun okula formayla gideceklermis de.. bos isler bunlar.. tribunde gormedigim adama adam demem ben.. bu sene sivasspor un neredeyse butun maclarına gittim.. girmedigim tribun izlemedigim mac kalmadı ama sizden bisey olmaz.. en son fenerbahce kupa macında da gordum ki benim yerim taraftarın oldugu yer.. bundan sonra taraftarlıgın ne oldugunu bilmeyen sivaslılarla degil rakip tribunun taraftarıyla izliyorum maclarımı.. hic alakam olmadıgı halde trabzon macını trabzonlularla izleyecem..bırakın sampiyonlugu siz super ligi bile haketmiyosunuz.. rakip takim kombinesi olsa gidip alcam seneye........................ .......
taliperen2754 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2009, 14:14   #107
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
taliperen2754 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben anlayamıyorum bu insanları.. yok stadı bayraklarla susleyeceklermis de yok ertesi gun okula formayla gideceklermis de.. bos isler bunlar.. tribunde gormedigim adama adam demem ben.. bu sene sivasspor un neredeyse butun maclarına gittim.. girmedigim tribun izlemedigim mac kalmadı ama sizden bisey olmaz.. en son fenerbahce kupa macında da gordum ki benim yerim taraftarın oldugu yer.. bundan sonra taraftarlıgın ne oldugunu bilmeyen sivaslılarla degil rakip tribunun taraftarıyla izliyorum maclarımı.. hic alakam olmadıgı halde trabzon macını trabzonlularla izleyecem..bırakın sampiyonlugu siz super ligi bile haketmiyosunuz.. rakip takim kombinesi olsa gidip alcam seneye........................ .......
tutan mı var kardeşim.Yazdıklarını okudukdan sonra senin sivassporlu olduğundan bile kuşku duyuyorum.İnsanların elinden gelen bazı işler var.Bu büyük veya küçük bunu gerçekleştirmek onlara mutluluk veriyor.Bunu neden küçümsüyorsun.Bir galibiyetden sonra formayı giyerek okula gitmenin ne demek olduğunu belli hiç yaşamamışsın.Bütün gözler o formaya kilitlenirken,insanların bak sivassporlu diye içden içden fısıltılarını duymak kadar güzel bir şey mi var.

Taktir ettim eğer her maça gitmişsen.Taraftar olduğunu söylüyorsan tabiki gideksin ve bunu lafını yapmak bile abese iştigal eder.Sizden bir şey olmaz derken yine küçümseyici bir üslüb kullanıyorsun.Herkes özgür git nerde izlersen izle bundan bizene.Tutan mı var git nerde izlersen izle.Sivasa orda küfrederlerken sanırım elin armut toplamaz inşallah.Şayet sivaslıysan??

Kimse taraftar yok diye yakınmasın burda.Sivasspor yönetimi taraftar istemiyor.Bu şekilde çokda mutlu olduğunu beyan ediyor.Yönetim istemezken şehrinin esnafı destek vermezken sen neden tribün yok taraftar yok diye şikayet edemezsin.Madem taraftar istiyorsun her maça 10 bilet kendi cebinden 10 bilet de başka yerlerden bul git bir gruba bunu ver o gruplar 20 biletle 40 kişi içeri girerler.Bak o zaman istediğin taraftarı yavaş yavaş elde edersin.Rizgara sövmek bir şey değiştirmez.Sanki destek varda biz yapmıyoruz.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2009, 13:02   #108
taliperen2754
Yeni Yiğido

saçmalamıssın. nerde gordun ya da nasıl aklına geldi bilmiyorum ama kimsenin 20 bilet alıp da taraftara hediye ettigini gormedim ben. istemiyosa bu memleket taraftar benim hic umrumda olmaz. biraz sonra ts tarafında izliyorum macımı. sizin gibi basiretsiz insanlarla mac izlemek sıkıntı vermeye basladı artık........
Alt 25.04.2009, 13:04   #109
taliperen2754
Yeni Yiğido

bu arada sivaslı degilim. memleketim bursa ve bursaspor luyum ama okul nedeniyle sivas ta yasamak zorundayım ve yasadıgım sehrin takımına elimden geldigince destek olmaya calısıyorum. bunun neresi sacma onu anlamadım. taraftar istemeyen yonetimin de aklına tukureyim ben..

bu sene sampiyon nah olursunuz..
Alt 25.04.2009, 13:27   #110
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
taliperen2754 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu arada sivaslı degilim. memleketim bursa ve bursaspor luyum ama okul nedeniyle sivas ta yasamak zorundayım ve yasadıgım sehrin takımına elimden geldigince destek olmaya calısıyorum. bunun neresi sacma onu anlamadım. taraftar istemeyen yonetimin de aklına tukureyim ben..

bu sene sampiyon nah olursunuz..
Seni esefle kınıyorum.. Sen nasıl Anadolu takımının taraftarısın ki Sivas nah şampiyon olur diyorsun ayıp ya ayıp..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
dikkatine, Öğrencilerinin