Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 06.11.2013, 14:41   #111
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

tum yıgıdolar galıbıyetımız hepımıze hayırlı olsun skorda onemlı ama takım cok guzel oynamıs ozetlerden ızleme fırsatım oldu allah devamına erdırsın darısı bursa macına olsun cok mutluyum ben sıvasın yenılgısını hıc hazmedemıyorum hep yenmesını ıstıyorum su ankı gıdısımız cok guzel daha ıyı gunler bızım olsun zıyanın asıstı cok guzel saygılarımla
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2013, 10:53   #112
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Önceki maçlarda izlediğim Sivasspor'da gördüğüm ve söylediğim şeyleri Carlos bir bir değiştiriyor.Kalenin Borjan'a değil Korcan'a emanet edilmesi gerektiğini söylemiştim ve Korcan kaledeki yerini aldı.Mehdin'in yumuşak bir futbolcu olduğunu bu yüzden ortasahanın zorlandığını söylemiştim o da kesik yedi.Sırada Adem var.Önümüzdeki hafta Adem-Hakan değişikliği ile daha iyi bir Sivasspor izleyeceğimizi düşünüyorum.Hakan Adem'den hem daha mücadeleci hemde daha golcü.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2013, 11:23   #113
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Önceki maçlarda izlediğim Sivasspor'da gördüğüm ve söylediğim şeyleri Carlos bir bir değiştiriyor.Kalenin Borjan'a değil Korcan'a emanet edilmesi gerektiğini söylemiştim ve Korcan kaledeki yerini aldı.Mehdin'in yumuşak bir futbolcu olduğunu bu yüzden ortasahanın zorlandığını söylemiştim o da kesik yedi.Sırada Adem var.Önümüzdeki hafta Adem-Hakan değişikliği ile daha iyi bir Sivasspor izleyeceğimizi düşünüyorum.Hakan Adem'den hem daha mücadeleci hemde daha golcü.
Hearts Teknik Direktörü Gary Locke geçen ay yaptığı açıklamada ''Mehdi Touil'in takımdan gitmesi ve buna izin verilmesi bir hata idi'' diye bir demecini çeviri yoluyla okumuştum. Dediğiniz gibi Mehdi yumuşak bilekli ve pres özelliği olmayan bir futbolcudur. Ama şuda bir gerçekki eğer orta sahada sağlam 2 oyuncun varsa MEhdi mutlaka oynamalıdır. Buna sistemsel olarak 3-43 deyin yada 4-4-2 deyin ne derseniz deyin Mehdi gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. Ayrıca Türk ligi sert savunma yapan tabiri caizse kora kor oynanan bir lig. Bu vesile ile Mehdinin kadroda maçın gidişatına göre belli süre mutlaka alması gerekir. Ani dönüşler topla adam eksiltmeler gereği duyulduğunda Mehdi tam biçilmez kaftan... Ayrıca Hakan Mehdi Kadir bu takımda oynamalıdır...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 16:53   #114
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

Yönetici Notu: Forum kurallarına göre büyük harf yazdığınız için yorumunuz silinmiştir.
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2013, 22:15   #115
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hearts Teknik Direktörü Gary Locke geçen ay yaptığı açıklamada ''Mehdi Touil'in takımdan gitmesi ve buna izin verilmesi bir hata idi'' diye bir demecini çeviri yoluyla okumuştum. Dediğiniz gibi Mehdi yumuşak bilekli ve pres özelliği olmayan bir futbolcudur. Ama şuda bir gerçekki eğer orta sahada sağlam 2 oyuncun varsa MEhdi mutlaka oynamalıdır. Buna sistemsel olarak 3-43 deyin yada 4-4-2 deyin ne derseniz deyin Mehdi gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. Ayrıca Türk ligi sert savunma yapan tabiri caizse kora kor oynanan bir lig. Bu vesile ile Mehdinin kadroda maçın gidişatına göre belli süre mutlaka alması gerekir. Ani dönüşler topla adam eksiltmeler gereği duyulduğunda Mehdi tam biçilmez kaftan... Ayrıca Hakan Mehdi Kadir bu takımda oynamalıdır...

Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum.Mehdi teknik olarak iyi bir futbolcu.arkasında iki tane sağlam adam olursa bende oynamasının katkı sağlayacağını düşünüyorum.Fakat mevcut kadroda Mehdi oynadığında ortasahamız zayıf kalıyor.Örneğin Kadir'in yanında N'Diaye gibi sağlam bir oyuncumuz olsaydı Mehdi onların önünde harikalar yaratabilirdi.Şimdilik Kadir Hakan Mehdi üçlüsü denenebilir.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 14:52   #116
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

antepten bize bi tepsi baklavayla döndüler gibi bir hediye olsu bize
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı