Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Anketimiz: Kim Şampiyon olur? Kimler Düşer?
1.F.Bahçe 2.Trabzon -- 16.Buca 17.K.Paşa 18.Konya 92 66,67%
1.Trabzon 2.F.Bahçe -- 16.Buca 17.K.Paşa 18.Konya 33 23,91%
1.F.Bahçe 2.Trabzon -- 16.G.Saray 17.K.Paşa 18.Konya 6 4,35%
1.Trabzon 2.F.Bahçe -- 16.G.Saray 17.K.Paşa 18.Konya 1 0,72%
1.F.Bahçe 2.Trabzon -- 16.Sivas 17.K.Paşa 18.Konya 1 0,72%
1.Trabzon 2.F.Bahçe -- 16.Sivas 17.K.Paşa 18.Konya 1 0,72%
1.F.Bahçe 2.Trabzon -- 16.G.Saray 17.Buca 18.Konya 4 2,90%
1.Trabzon 2.F.Bahçe -- 16.G.Saray 17.Buca 18.Konya 0 0%
Katılımcı sayısı: 138. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son 4 Haftada Lig Nasıl Olur?
Alt 28.04.2011, 23:33   #111
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1036 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Son 4 Haftada Lig Nasıl Olur?

bu hafta kırılma noktası olabilir. yine tsnin antepe takılacağını düşünüyorum fener belediyeyi yenerse bu işi bitirir. Sivasspor gençleri yendiğinde büyük ihitimal altımızdaki 3 takım da haftayı puansız kapatacaktır bu durumda gelecek hafta 1 puan bile bizi matematiksel olarak ligde bırakacaktır...

bazı arkadaşlarda hala ts nin şampiyon olup kupanın anadoluda kalması düşüncesi var.. herkesn fikrine saygı duayrım ama tsnin ve taraftarlarının bize karşı tutum ve davranışarından sonra asla onlarn şampiyon olmasını istemem. Sivastaki maçı ne çabuk unuttunuz adamalr gerek tribünde gerekse maçtan sonra forum sitelerinde nasıl da hava atıyorlardı şampiyon ts olacak sivas küme düşecek ve bizim için unutulmaz bir sezon olacak diye!!!
Alt 29.04.2011, 04:19   #112
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bazı arkadaşlarda hala ts nin şampiyon olup kupanın anadoluda kalması düşüncesi var.. herkesn fikrine saygı duayrım ama tsnin ve taraftarlarının bize karşı tutum ve davranışarından sonra asla onlarn şampiyon olmasını istemem. Sivastaki maçı ne çabuk unuttunuz adamalr gerek tribünde gerekse maçtan sonra forum sitelerinde nasıl da hava atıyorlardı şampiyon ts olacak sivas küme düşecek ve bizim için unutulmaz bir sezon olacak diye!!!

Aynen katılıyorum...Bizim şampiyonluğa oynadığımız seneler neredeyse çıldıracaklardı , aşırı kıskandılar.... sadece bize karşı da değil bursaspor a karşıda aşırı düşmanlıkları var taraftar olarak...halbuki bundan 3-5 sene önce ben trabzonu istanbul takımlarından önde görmek isteyen biriydim...ama son 3 senedir yaptıkları hiç ama hiç hoş değildi aşırı soğudum trabzondan.......
Şu an en çok yapmak istediğim şey sivasın son maçında trübünlerin tamamen trabzonspora karşı tezahurat etmesi...özellikle sivasdaki trabzon maçında yaptığımız " İ...E TRABZON OLAMAZSIN ŞAMPİYON " tezahuratı çok koymuştu onlara ,aynısınıda fener maçında yapsak çok iyi kapak olur onlara....
Alt 29.04.2011, 16:26   #113
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1143 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
bu hafta kırılma noktası olabilir. yine tsnin antepe takılacağını düşünüyorum fener belediyeyi yenerse bu işi bitirir. Sivasspor gençleri yendiğinde büyük ihitimal altımızdaki 3 takım da haftayı puansız kapatacaktır bu durumda gelecek hafta 1 puan bile bizi matematiksel olarak ligde bırakacaktır...

Bu hafta yenersek Konya ve KAsımpaşa kesin düşüyor.Buca da berabere bile kalsa düşüyor..
Cevap: Son 5 Haftada Lig Nasıl Olur?
Alt 29.04.2011, 17:30   #114
the reaver
Acemi Yiğido

18 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 the reaver FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Son 5 Haftada Lig Nasıl Olur?

Alıntı:
haftalar geçtikçe başlığın güncellenmesi doğru düşünülmüş, ilgili arkadaşalra tşk ederim...

bu hafta tsnin eskişehirde takılacağını düşünüyorum...
hayalkafe aref gibi adamsın helal olsun sana
the reaver isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda the reaver'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.04.2011, 21:34   #115
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

kalan uc macida 2 maglubiyet bir beraberlik diye dusunuyorum veya uc maglubiyette olabilir bu takim ruhsuz
Alt 29.04.2011, 22:57   #116
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1036 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Sivasspor matematiksel olarak bitirebileceği işi ertledi.İnşallah buca haftayı puansız kapatır ve konya k.paşa beraber biter, yoksa durduk yere umutlandıracağız adamları. gelecek hafta a.gücü maçı mutlak 3 puanla bitmeli..eğer-çok düşük bi ihitimal de olsa- son hafta fener maçına işi bırakırsak bizim için iyi olmaz ama o maça kalmadan bu işin biteceğini düşünüyorum.
Alt 29.04.2011, 23:08   #117
Yiğiter
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1143 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

YArın konya-Paşa maçı berabere biter,Antalya da Buca'yı yenerse üçü de düşüyor..Dşük bir ihtimal değil aslında..
Cevap: Son 3 Haftada Lig Nasıl Olur?
Alt 01.05.2011, 22:06   #118
Yiğiter
Usta Yiğido

Standart Cevap: Son 3 Haftada Lig Nasıl Olur?

Trabzon hakemle 3 puanı aldı...Antep doğradılar hem Fener hem Trabzon maçında...Hangisi şampiyon olursa olsun pis bir şampiyonluk olacak..Haa Antep'e üzülüyor muyum? Tabi ki hayır..Beter olsunlar,tez zamanda en kötü durumlara düştüklerini de görürüz inşallah..Son hafataya kalacak iş..Artık bu belli oldu..Sivas'ın tavrını merak ediyorum doğrusu..
Alt 01.05.2011, 22:17   #119
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon hakemle 3 puanı aldı...Antep doğradılar hem Fener hem Trabzon maçında...Hangisi şampiyon olursa olsun pis bir şampiyonluk olacak..Haa Antep'e üzülüyor muyum? Tabi ki hayır..Beter olsunlar,tez zamanda en kötü durumlara düştüklerini de görürüz inşallah..Son hafataya kalacak iş..Artık bu belli oldu..Sivas'ın tavrını merak ediyorum doğrusu..
Bize yakışan en dik ve mert duruşu yapalım. Oynumuzu oynayalım. Yenilirsek de rakibi uğurlayalım.

Ne Trabzon'a ne Fener'e dönüp bakmayalım, onları ağzımıza almayalım. Kırmızı-beyaz mücadelemizi yapalım ve sezonu kapatalım.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2011, 22:24   #120
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bize yakışan en dik ve mert duruşu yapalım. Oynumuzu oynayalım. Yenilirsek de rakibi uğurlayalım.

Ne Trabzon'a ne Fener'e dönüp bakmayalım, onları ağzımıza almayalım. Kırmızı-beyaz mücadelemizi yapalım ve sezonu kapatalım.
aynen katılıyorum hocam sana ayrıca büyük ihitimal gelecek hafta biz ligde kalmayaı garantileyeceğiz inşallah - ama yine de o ukala tslilerin bize karşı tutum ve davranışlarını gördükçe ve burdaki 3-2 yenildiğimiz maçtan sonra gerek forum sitelerinde gerekse diğer internet sayfalarında şampiyon biz olacağız sivas da düşecek ve unutlmaz bir sezon olacak söylemlerini hatırladıkça tsnin şampiyon olmasını istemem zira onlar Anadolu'dan kendilerinin dışında kolay kolay şampiyon çıkmasını istemezler geçen sene bursayı destekler gibi durdular aslında fenerden intikam almak için yapmışlardı bunu... her neyse önceliğimiz sivasspor gelecek hafta bu işi matematiksel olarak da bitirelim sonrasında ts de şampiyon olamasın inşallah...

Etiketler
haftada, lig, nasıl, olur