Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.03.2015, 23:31   #111
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Geçen haftaki Beşiktaş maçı ve bu haftaki Ç.Rizespor maçınının ikinci yarısındaki oynadığımız oyunu değerlendirecek olursak takıma karşı çok ağır eleştiriler yapıldığı görüyorum.Oyun ve mücadele olarak hiçte kötü değiliz.Ancak puan ya da puanlar alamadığınız zaman oyunun hiç bi önemi kalmıyor tabi...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2015, 23:43   #112
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Son olarakta kadro kalitemize değinmek istiyorum.Kadrodaki oyuncuları bir bir değerlendirecek olursak takım kalitesinin üzerinde oynadığımızı söyleyebilirim.Korcan vasat bi kaleci bu sezon takıma extra hiç bir maç ve ya puan kazandırmamıştır.Sağ beki Cicinho olan bir takımın sol beki Ziya Erdal zaten olamaz.Özelliklede bu sezon ki performansı itibariyle ilk 18 kişilik kadroya bile alınmaması gerekir normal şartlarda.Da costa o da geçen sezon ki performansından hem oyun hemde skora yaptığı katkı olarak çok uzak.Ümit Kurt geçen sezonun önünde iyi yönde gelişme kaydettiğini söyleyebilirim.İbrahim Öztürk geldiği gün itibariyle en kötü maçını oynadı ve bariz 2 hata yaptı nitekim golle sonuçlandı bu hataları.Hakan vasat Mehdi isteksiz.Adem kişilik olarak kaptanlık yapabilir ancak bu takıma skor olarak hiç bişey katmıyor Atıf iyi ki o var takımın herşeyi her ne kadar bencil oynasada Batuhan direkt bank asyaya bu ligin oyuncusu kesinlikle değil Utaka futbol ona göre bi oyun değil ilgisiz isteksiz oda gitsin kızlarla yakan topu oynasın tam ona göre bi oyun.Yani açıkca değinmek gerekirse durum çok vahim..!!
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.03.2015, 12:49   #113
ıssızgemi
Yeni Yiğido

14 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 ıssızgemi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sergen gelip takım biraz toparlandı,puanlar almaya başlayınca sevindik,sergen bişeyler yapacak dedik..
suyumuzu içen uyuşuklaşıyormudur nedir.?biz tribünde sergen sahada maçı izliyor.
h.karamanın bi sahaya girmediği kaldı.bizim sergen donuk bi vaziyetde maç izliyor.
bi müdahale et, oyuncuları bi azarla ateşle be adam...
bu utakayı 90 dakika oynatan adam dan hoca değil koca da olmaz...!?
sivasa gelirken şart koşacaktın..transfer yapılırsa gelirim diye..takımı bizden iyi tanıyordun. yönetim hiç transfer yapmadı sen de kabul ettin...demekki mecnunla kararınızı vermişsiniz bu sene takımı küme düşürmeye..!ptt de öyle golcüler varki...teklif etseydi başkan koşa koşa gelecek oyuncular vardı(tita gibi...) ama başkan parayı başka yerlere harcıyor demekki.? sponsorluktan gelen para nere gitti..?
bi de seyirciye kabahat bulmazları..deli oluyorum..rizenin trübünleri dolumuydu..?başakşehir kaç kişiyle oynuyor..? bakın süperlik maçlarına ortalanam 6 7 bin kişiyle oynuyor çoğu..(büyük takımları sayma)
hem gelsek nolacakki..başımızda saç,eve gidince yüzümüz kalmadı çoluk çocuğa bakacak..eve girince kimseyle cevap vermemek için köşe bucak kaçıyorum..lanet olsun bu sivasspor sevdama...
ıssızgemi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.03.2015, 15:48   #114
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Sergen'in kumari 7 puana mal oldu

Bu macta Sergen beni sasirtti. Sergen normalde önce gol yemeyim sonra atarsam atarim anlayisinda bir hoca yani Carlos'un tam tersi bir hoca.
Ama bu macta Carlos'lasti. Muhtemelen kafasinda yaptigi plan bu maci mutlaka kazanip alt siralarla baglantiyi kopartaktip kupaya konsantre olmakti ama evdeki hesap carsiya tutmadi ve 7 puanlik maci kaybetti.
Nicin 7 puan diyorum? Cünkü ikili averaj Rize'ye gitti de ondan...

Etiketler
değerlendirelim, maçı