Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ta İftara Davet (09.09.2009)
Alt 09.09.2009, 13:18   #121
yigidomurat
Yiğido

yigidomurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 yigidomurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta İftara Davet (09.09.2009)

arkadaşlar SİVASta sayı bu kadar az olmamalı ya,İNŞALLAH gelmeye çalışıcam tabi herkes davetliyse
yigidomurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2009, 15:01   #122
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

Az Kaldı Herkezı Beklıyoruz..

Mubarek Gunde Dostluk İiçin Tesekkurler
Alt 09.09.2009, 21:52   #123
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1488 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Duyduğum kadarıyla listeden gelmeyenler olmuş :(

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2009, 22:11   #124
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1030 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

İftara katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum...Adını yazdırıp gelmeyenlere de geçerli bir sebebi olmadığı sürece teessüf ediyorum...

Hep şunu söyledim...Bir işte, ortamda veya amaçta kalabalık olmak değil yürekli olmak gereklidir...Her fırsatta Sivasspoluluk ahkamı kesen, yeri geldiğinde birlik ve beraberlik mesajı veren site sakinlerinin bugün yüreğini gördük...50000'i aşkın üyesi olan sitemizin Sivas iftar organizasyonuna tamı tamına 11 kişi katılmıştır...Bu ayıp Sivas'a yeter...

Şehrimizin her alanda Türkiye'nin en gelişmemiş illeri sıralamasında neden ilk sıralarda başı çektiği konusunda fazla araştırma yapmaya da gerek yok...Bu tablo herşeyi zaten açıklıyor...

İstanbul'da veya yurt dışındaki Sivaslıların Sivas'a, Sivasspor'a yeteri kadar sahip çıkmadığını söyleyip duran Sivas'ta yaşayan hemşerilerim bugün bu eleştiri haklarını benim gözümde kaybetmiştir...

Biraz önce söylediğim gibi Sivas'ın neden bir Kayseri olamadığını araştırmaya gerek yoktur...Her yerde var olan Sivaslı bölünmesinin bir son bulması için belki de vesile olabilecek Sivasspor bile bu mübarek günlerde birlikteliğimizi sağlıyamıyorsa, bir Kayseri, bir Malatya, bir Konya veya Eskişehir olmayı hayal etmeyin boş yere...

Olsun biz 11 kişide kalsak ta bugün ifatarda yarın stadda Sivasspor etrafında birleşmeye devam edeceğiz...Bu güzelliklere değer vermeyen sözde 300bin nüfusu olan Sivas'a inat !!!!
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2009, 22:22   #125
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

İsmini yazdırıp da gelmeyen,imkanı olup da gelmeyenden daha büyük cürüm işlemiştir,ayıp etmiştir.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.09.2009, 22:29   #126
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1030 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Ben ismini yazdırıp gelmeyenler kadar ismini hiç yazdırmayanlara da kızgınım...Dediğim gibi bugünkü görüntü benim veya orada bulunan diğer 10 kişinin ayıbı değil, Sivas nüfusundan geriye kalanların ayıbıdır...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2009, 23:18   #127
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

877 Mesajına 3.035 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İftara katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum...Adını yazdırıp gelmeyenlere de geçerli bir sebebi olmadığı sürece teessüf ediyorum...

Hep şunu söyledim...Bir işte, ortamda veya amaçta kalabalık olmak değil yürekli olmak gereklidir...Her fırsatta Sivasspoluluk ahkamı kesen, yeri geldiğinde birlik ve beraberlik mesajı veren site sakinlerinin bugün yüreğini gördük...50000'i aşkın üyesi olan sitemizin Sivas iftar organizasyonuna tamı tamına 11 kişi katılmıştır...Bu ayıp Sivas'a yeter...

Şehrimizin her alanda Türkiye'nin en gelişmemiş illeri sıralamasında neden ilk sıralarda başı çektiği konusunda fazla araştırma yapmaya da gerek yok...Bu tablo herşeyi zaten açıklıyor...

İstanbul'da veya yurt dışındaki Sivaslıların Sivas'a, Sivasspor'a yeteri kadar sahip çıkmadığını söyleyip duran Sivas'ta yaşayan hemşerilerim bugün bu eleştiri haklarını benim gözümde kaybetmiştir...

Biraz önce söylediğim gibi Sivas'ın neden bir Kayseri olamadığını araştırmaya gerek yoktur...Her yerde var olan Sivaslı bölünmesinin bir son bulması için belki de vesile olabilecek Sivasspor bile bu mübarek günlerde birlikteliğimizi sağlıyamıyorsa, bir Kayseri, bir Malatya, bir Konya veya Eskişehir olmayı hayal etmeyin boş yere...

Olsun biz 11 kişide kalsak ta bugün ifatarda yarın stadda Sivasspor etrafında birleşmeye devam edeceğiz...Bu güzelliklere değer vermeyen sözde 300bin nüfusu olan Sivas'a inat !!!!
Ben başka bir kelime, yada cümle bulamıyorum.
Herşeyi kardeşim çok güzel bi şekilde ifade etmiş...:S

İnsan bu,su misali,kıvrım kıvrım akarya;
Bir yanda akan benim,öbür yanda SAKARYA.

NECİP FAZIL KISAKÜREK
BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2009, 08:41   #128
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Böse Cevap: Sivas'ta İftara Davet (09.09.2009)

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kürşat Hocam Çok İyi Özetlemiş.

Söz Wermek Kolay,Yapmak Zor.
Alt 10.09.2009, 20:47   #129
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Gelenlerin ayaklarına sağlık....
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2009, 21:05   #130
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

arkadaşlar kusura bakmayın son dakkada planlarım değişti sivas merkezde degildimö cumartesi gidiyorum almanyaya belki cumartesine kadar birsey daha yaparsaniz mutlaka inş. gelirim cok istemisdim yeminle sizinle tanişmaya nasip degilmis

Etiketler
davet, organizasyonu, sivas, sivasta, İftar, İftara