Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde son durum
Alt 01.01.2013, 23:05   #1591
atomkarınca
Yeni Yiğido

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 423 atomkarınca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde son durum

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Toto Tamuz ismi bir şekilde duyuldu ama onun haricinde bahsedilen İsrailli stoper oyuncuyu napacağız bilmiyorum. İsrail milli takımı bile dünya sıralamasında iyi yerlerde değil. Ama İsrail Ligi'nde oynayan bir stoperi kastediyorlarsa orasını bilemem.
öyle deme PİNİ BALİLİ de israilliydi
atomkarınca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2013, 23:13   #1592
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

toto tamuz 88 doğumlu olmasına ragmen 2009- 2012 performansı azımsanmayacak kadar iyi bence. umarım takıma kısa zamanda uyum sağlar gollerine devam eder
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2013, 23:13   #1593
atomkarınca
Yeni Yiğido

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 423 atomkarınca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Toto Tamuz wonderkid'miş beyler.Bu adam gelirse rakibe Toto'muzla gol atarız
okadar abartılacak bi oyuncu değil bu antalayasporda ki forvet diarrarnın bi kopyası...mitrouglu gibi kaliteli bi oyuncu değil ama türkiye şartlarında bizi taşır..eneramodan daha hareketli bir oyuncu..yannick kamananın biraz daha tenkik ve hızlısı bu....
atomkarınca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı atomkarınca'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.01.2013, 23:26   #1594
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 824 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
atomkarınca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
okadar abartılacak bi oyuncu değil bu antalayasporda ki forvet diarrarnın bi kopyası...mitrouglu gibi kaliteli bi oyuncu değil ama türkiye şartlarında bizi taşır..eneramodan daha hareketli bir oyuncu..yannick kamananın biraz daha tenkik ve hızlısı bu....
Alabilirsek öpüp başınıza koyun faslıya kalacağız gibime geliyor :(

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2013, 23:44   #1595
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

İsrail de oynayan Toto Tamuz iyi bir oyuncu..Ama ben Fas lı santarforu tercih ederim...Hamdallah bence ondan daha kaliteli bir oyuncu..Ama G.Afrika da yapılacak Afrika Kupası nedeniyle 1 ay gelemeyeceği için sivasspor tercihini Nijerya asıllı İsrail vatandaşı olan Toto Tamuz dan yana kullanabilir..

Stoper için de bazı alternatiflerden söz ediliyor....Bir arkadaş İsrail den de bir stoper le görüşüldüğünü söylemiş..Bence bu oyuncu İsrail liginde oynayan yabancı bir stoperdir diye düşünüyorum..Benim gönlüm Sırbistan ın Voyvodina takımında oynayan Trajoviç den yana..Bu oyuncu şu anda Sırbistan ın en iyi stoperi olarak gösterilen bir oyuncu..Ve de bundan 15-20 gün önce vermiş olduğu bir roportaj da Türkiye ve Rusya dan teklif aldığını ama Türkiye yi tercih etmek istediğini söylüyor..Ama kendisini isteyen takımı açıklmıyor.. Rıza Hoca Bülent Hoca nın Sırbistan da bir oyuncu izlediğini bundan 1 ay önce sipastv. ye canlı yayında söylemişti..Eğer yeni bir stoper alınırsa belki de Raynoch başka bir takıma gidecek..Basında Karbüksporun Raynoch u istediğine dair geçen hafta bazı haberler de çıkmıştı..

2.başkanın söylediği isimler içinde ben en çok Özgür Çek ismini beğendim..Çünkü bu oyuncu f.b. takımından alınacak;ayrıca bu oyuncu bundan 2 yıl önce Ankaragücünde çok sayıda maçta da oynatılmıştı..Yani süper lig tercübesi de var;ve ilk 11 i zorlayabilecek bir genç..Umarım bonservisiyle sivasspora alınır...

Samsun dan alınması düşünülen oyuncu da genç bir oyuncu;alınırsa kadroya girer mi bilmiyorum..

Ankaragücünden alınması gündemde olan genç gurbetçi, Bilal ise ancak geleceğe yatırım olur;çünkü kadroda yer bulması çok zor....

son olarak Sivasspor bence orta sahaya mutlaka takviye yapmalı;Akhisar dan ayrılan Anıl Taşdemir tam bizim takımın oyuncusu;alınırsa bizim takımda mutlaka ilerleyen maçlarda şans bulur..

Sivasspor ara transferde daha çok geleceğe yönelik oyuncular almak istiyor;bu fikrin Rıza Çalımbaya ait olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..Çünkü sivassporun 2. yarıda mevcut takımı zorlayacak oyunculara ihtiyacı var..Ümit ve Bilal süper ligde hiç oynamamış oyuncular..

Samsundan alınması düşünülen Hakan genç ve tecrübesiz bir isim;geriye forvet tercihi ve alınırsa yabancı stoper kalıyor..Kuljoviç in durumu ise belli değilmiş;çünkü kiralık düşünülüyormuş..

Kuyoviç kiralık olarak bize gelir mi gelmez mi belli değil diyorlar..Yeni transferlerin kaç tanesinin 18 kişilik kadroya gireceğini şimdiden merak etmeye başladım..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.01.2013, 00:44   #1596
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İsrail de oynayan Toto Tamuz iyi bir oyuncu..Ama ben Fas lı santarforu tercih ederim...Hamdallah bence ondan daha kaliteli bir oyuncu..Ama G.Afrika da yapılacak Afrika Kupası nedeniyle 1 ay gelemeyeceği için sivasspor tercihini Nijerya asıllı İsrail vatandaşı olan Toto Tamuz dan yana kullanabilir..Stoper için de bazı alternatiflerden söz ediliyor....Bir arkadaş İsrail den de bir stoper le görüşüldüğünü söylemiş..Bence bu oyuncu İsrail liginde oynayan yabancı bir stoperdir diye düşünüyorum..Benim gönlüm Sırbistan ın Voyvodina takımında oynayan Trajoviç den yana..Bu oyuncu şu anda Sırbistan ın en iyi stoperi olarak gösterilen bir oyuncu..Ve de bundan 15-20 gün önce vermiş olduğu bir roportaj da Türkiye ve Rusya dan teklif aldığını ama Türkiye yi tercih etmek istediğini söylüyor..Ama kendisini isteyen takımı açıklmıyor.. Rıza Hoca Bülent Hoca nın Sırbistan da bir oyuncu izlediğini bundan 1 ay önce sipastv. ye canlı yayında söylemişti..Eğer yeni bir stoper alınırsa belki de Raynoch başka bir takıma gidecek..Basında Karbüksporun Raynoch u istediğine dair geçen hafta bazı haberler de çıkmıştı..2.başkanın söylediği isimler içinde ben en çok Özgür Çek ismini beğendim..Çün kü bu oyuncu f.b. takımından alınacak;ayrıca bu oyuncu bundan 2 yıl önce Ankaragücünde çok sayıda maçta da oynatılmıştı..Yani süper lig tercübesi de var;ve ilk 11 i zorlayabilecek bir genç..Umarım bonservisiyle sivasspora alınır...Samsun dan alınması düşünülen oyuncu da genç bir oyuncu;alınırsa kadroya girer mi bilmiyorum..Ankargücünden alınması gündemde olan genç gurbetçi, Bilal ise ancak geleceğe yatırım olur;çünkü kadroda yer bulması çok zor....son olarak sivasspor bence orta sahaya mutlaka takviye yapmalı;Akhisar dan ayrılan Anıl Taşdemir tam bizim takımın oyuncusu;alınırsa bizim takımda mutlaka ilerleyen maçlarda şans bulur..Sivasspor ara transferde daha çok geleceğe yönelik oyuncular almak istiyor;bu fikrin Rıza Çalımbaya ait olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..Çünkü sivassporun 2. yarıda mevcut takımı zorlayacak oyunculara ihtiyacı var..Ümit ve Bilal süper ligde hiç oynamamış oyuncular..Samsundan alınması düşünülen Hakan genç ve tecrübesiz bir isim;geriye forvet tercihi ve alınırsa yabancı stoper kalıyor..Kuljoviç in durumu ise belli değilmiş;çünkü kiralık düşünülüyormuş..Kuloviç kiralık olarak bize gelir mi gelmez mi belli değil diyorlar..Yeni transferlerin kaç tanesinin 18 kişilik kadroya gireceğini şimdiden merak etmeye başladım..
gerçekten yazdıklarınıza noktasına kadar katılıyorum..çok iyi tespitler yapmışsınız..bu alınan oyunculardan takımda direk 11 de oynatabileceğimiz yabancı forvet ve yabancı stopper dışında herhangi bir oyuncu görnmüyor...ne ümit ne bilal nede hakan bu takımda oynayamaz......fenerbahçeden alınan solbek gerçekten çok iyi..o oyucnuyu SİVAS önceden de istemişti ama alamadı ama sorun şurda bizim zaten solbekimiz var bize benzer kalitede bi oyuncu lazım ama sağbekte lazım..çünkü bizim şikâyetçi oldgmguz oyuncular KALECİ(BORJAN),SAĞBEK (UGUR),ÖNLİBERO(KADİR) daha bunların yerine hala oyuncu alınmadı...ziya varken daha solbeke ne gerek var..lüzumsuz yere transfer yapılyor
Alt 02.01.2013, 07:05   #1597
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivasspor Asbaskanı Erdal Sarılar ın tv 58 e yaptıgı açıklamalardan satırbasları;
Transfer gundemımızdekı oyuncular Hapoel Tel Aviv den Toto Tamuz, Olympique Safi'den Abderrazak Hamdallah,Kayserispor dan Emir Kujovic,Samsunspor dan Hakan Aslan,Ankaragücü nden Bilal Gülden,Fenerbahçe den Özgür Çek
Bugün ıtıbariyle Antalya da toplanan takımımıza Ankaragucu nden transferimiz Ümit Kurt da katıldı.
Kulubü borclandırıp futbolcu transfer etmeyi düsünmüyoruz
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda benozgurr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.01.2013, 08:25   #1598
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yarın güzel ve KESİN transfer haberleriyle ve yeni konu açarak transferde son durumu paylaşıyorum..Şimdiye kadar edindiğim isimler bu sitedeki densiz 3-5 kişi yüzünden artık kesinleşmeden yazmıyorum..Önceden duyumlarımı da yazıyordum ama gerek forumda gerekse özelden mesaj atarak densizlik yapanlar nedeniyle artık en kesin haberlerle konu açacağım...Sadece şunu söyleyeyim transferlerde epey yol alındı ve büyük ihitmal 1-2 güne yeni transferler kampa katılıyor...
Sn.Doğu beyin ifadesi olarak transferle ilgili yeni konu açması en doğrusu,nitekim Sayfalarımız 'transferde son durum; Transfer çalışmaları vs gibi haberlerin içinde hiç alakası olmayan futbolcuları alıyor ve satıyoruz.bu da maalesef hem bilgi kirliliği hemde sayfa kirliliği yaratıyor burada MODERATÖRLERE ÖNERİMDİR, spor aktif programında resmi ağızdan Sn.Erdal Sarılar hangi futbolcularla ilgilendiğimizi söyledi bunun dışındaki haberler yalandır dedi.. bu durumda transfer haberleri ile ilgili eski başlıkları lütfen silip atalım ve Sn.Sarıların ifadesi ile netlik kazanılan oyuncuların haber ve yorumlarının olacağı temiz bir sayfa açalım. ve bu kirlilikten kurtulalım.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.01.2013, 09:43   #1599
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1231 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Dün akşam Tv 58 de yayınlanan spor aktif programına canlı olarak bağlanan başkan vekilimiz çok önemli açıklamalar da bulundu

Ankaragücü'nden Ümit Kurrt'u bonservis bedeli ödeyerek kadromuza kattığımızı ve şuan kampa katıldığını yine aynı takımdan Bilal ile anlaştıklarını kulubü ile bonservis konusunda pazarlıklar yapıldığından bahsetti.

Ayrıca Samsunspor'dan Hakan Arslan'ı istediğimizi kulube teklif yaptıklarını Samnsunspor kulubünün bulunduğu konum itibari ile bu transfere fazla sıcak bakmadıklarını ama pazarlıkların sürdüğünü söyledi.

Fenerbahçe kulubünden Özgür Çeki istediklerini öncelik olarak bonservis olmazasa kiralık yoluna gideceklerini söyledi.

Forvet konusunda ise İsrail'den Toto Tamuz ve de Fas milli takımında oynayan 22 yaşındaki bir futbolcu ile ciddi biçimde ilgilendiklerini her iki futbolcu içinde kulüplerine teklif yaptıklarını kulüplerinden cevap beklediklerini söyledi. Faslı futbolcuyu birçok kez izlettirdiklerini ayrıca Faslı futbolcu için Orhan hocanın 3 defa Fas'a gidip çıplak gözle izlettirdiğini söyledi. Bu iki furbolcunun transferinin öcelikli olduğunu gerçekleşmez ise ellerinde 5-6 tane daha alternatif ismin bulunduğunu söyledi.

Emir kujoviç için Kayserispor kulubüne kiralık teklifde bulunduklarını ancak menajerinin futbolcunun tatilde olmasından dolayı futbolcuya ulaşamadığını futbolcuya ulaşıldıkdan sonra bu transferin olabileceğini söyledi.

Ayrıca Burhan Eşer için şu an için herhangi bir girişimde bulunmadıklarını sezon öncesinde bu futbolcuyu istediklerini Eskişehirspor kulubünün 3 milyon Eoro istedikleri için bu transferden vazgeçtiklerini söyledi.

Bu söylediklerinin dışında başka bir futbolcu ile kesinlikle ilgilenmediklerini söyledi.Ne Yunanlı futbolcuyu ne de başka bir isimile ilgilenmediklerini kesin bir dille söylemiş oldu.
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.01.2013, 09:56   #1600
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ziyaya trabzon nun teklifi varki özgür çek te ondan teklif yapıldı. Özgür gelsin ama Ziyada gitmesin..

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza