Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzon'a şapur şupur, Sivas'a ya rabbi şük
Alt 07.01.2011, 22:58   #171
bekir5858
Yeni Yiğido

bekir5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bekir5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzon'a şapur şupur, Sivas'a ya rabbi şük

Sivas millet vekillerini kınıyorum,tüm Sivaslılara bu şehrin sahipsiz olduğunu bir kez daha hatırlattınız...
bekir5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2011, 23:02   #172
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
bekir5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas millet vekillerini kınıyorum,tüm Sivaslılara bu şehrin sahipsiz olduğunu bir kez daha hatırlattınız...
gardas sivaslinin sivaslidan baska dostu yok, ama sivaslida´da is yok.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2011, 23:54   #173
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
AYDIN1985 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardas sivaslinin sivaslidan baska dostu yok, ama sivaslida´da is yok.
Belki vardır....
Alt 08.01.2011, 11:28   #174
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Acilan konu seyirciyide asar,SIVASSPOR.COM´uda asar.Bu konu tamamen siyasi bir konu.Bu stadyum isinin sporla yakindan uzakdan bir alakasi yok.Trabzon ile önce kendimizi neden mükayese ediyoruz ben bunu anliyamiyorum.Biraz gercekci olalim.Onlar kactane sampiyonluklar yasamislar,Türkiye kupasi sahibi olmuslar.Her mac stadyumlari doluyor.Seyircisi bizim gibi cüzzi rakama mac izlemiyor.Seyirci arasinda bütünlesme var.Maclarda rakip takimi baski altina alabiliyorlar.Bizde mac biletinin 5-10 TL oldugu ortamda stadyum dolmuyor.Biz neyin kiyaslamasini yapiyoruz.Federasyonda adamlari var.Siyaset´de dersen güclüler,bizimkileri gibi sezsiz degiller.Kapali kapilar ardinda is bitirebilen siyasetcilere sahip Trabzon ,bizimkiler gibi sönük degiller.Iste bütün mesele burada yatiyor.Sivas´i meclisde temsil eden mebuslarimiz Tayip´in yaninda sönük kaliyorlar ,agizlarini acamiyorlar,adeta korkuyorlar.Olay bundan ibaret.Tayip´de istedigi ati oynatabiliyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.01.2011, 11:56   #175
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
trabzonun ALLAH belasını versin lan o kadar...
Aynı zamanda konyanında ALLAH belasını versin...
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.01.2011, 15:08   #176
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynı zamanda konyanında ALLAH belasını versin...
Kimseye bela okumayın arkadaşlar...Ne kadar nefret etsenizde ne kadar sizi gıcık etselerde ne kadar sizi sinir etselerde kimseye bela okumayın.Çünkü ucunun size dokunması var her ihtimalde..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gülkız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2011, 20:53   #177
KuzeyinOğlu
Yeni Yiğido

1 Mesajına 3 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 KuzeyinOğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba arkadaşlar,

Her mesajınızda delikanlılığınızdan falan bahsediyorsunuz tamam bir şey demiyorum doğrudur. Sivas Anadolu'nun göbeğinde sevdiğim bir kenttir. Peki bu delikanlılık, büyük taraftarlık böyle mi oluyor? Yani rakip takımlara (hatta şehirlere) bela okuyarak mı? Trabzonspor'un en büyük taraftar oluşumu olan bordomavi.net'e bir girin lütfen böyle şeylere müsade ediliyor mu? Yöneticiler ne iş yapıyor burada kendilerine hakaret olunca mı giriyorlar devreye sadece? Hadi bakalım sövmediğiniz kalmış bir onu da yapın tam "büyük taraftar" olursunuz.
KuzeyinOğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KuzeyinOğlu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2011, 22:40   #178
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
KuzeyinOğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merhaba arkadaşlar,

Her mesajınızda delikanlılığınızdan falan bahsediyorsunuz tamam bir şey demiyorum doğrudur. Sivas Anadolu'nun göbeğinde sevdiğim bir kenttir. Peki bu delikanlılık, büyük taraftarlık böyle mi oluyor? Yani rakip takımlara (hatta şehirlere) bela okuyarak mı? Trabzonspor'un en büyük taraftar oluşumu olan bordomavi.net'e bir girin lütfen böyle şeylere müsade ediliyor mu? Yöneticiler ne iş yapıyor burada kendilerine hakaret olunca mı giriyorlar devreye sadece? Hadi bakalım sövmediğiniz kalmış bir onu da yapın tam "büyük taraftar" olursunuz.
kardeş onları kafana takmaya bile değmez, malesef bu gibi sahte taraftarlar bizdede var, sizdede var. ama bordomavi.net sitesi hakkında bir yorum yapmadan geçemiycem, geçen seneydi sanırım, ben o siteye üye olmuştum ve forumda trabzonspora başarı dileklerimi yazmıştım. sivassporluyum diye ilk önce bana uyarı mesajı attılar seni engelliycekler falan diye bir mesaj, birde ne göreyim beni engellemişler forumda. bu ne çekemezliktir anlamadım gitti. yani demek iştediğim sadece sivassporda sahte taraftar yok, malesefki trabzonspordada sahte taraftarlar dolu.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.01.2011, 00:55   #179
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
emre41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Toki başkanı trabzonlu, thy başkanı trabzonlu, 3 kelimeyle cümle kurduğu vaki olmayan sayın spor bakanı trabzonlu ve adamlar memleketlerine sahip çıkıor. thy trabzoa sponsor oldu. toki 40 bin kişilk stad yapıor. sivas vekili olduğunu iddia edenler de febe beresiyle maça geliyolarlar.

neden kendimize sahip arıyoruz anlamıyorum.

bu şehrin sahibi biziz kardeşim. Örgütlenmediğimiz sürece daha çok buradan bu işe yaramaz yorumları yaparız. Sayın site yöneticeleri en büyük görev size düşüyor. Bir eylem bir yürüş artık neyse. İzmitten öğrenci halimle gelmezsem ADAM DEĞİLİM.

biz koyacağız arkadaş taşın altına elimizi. sonra da o taşın altında ezeceğiz vekil denen herzeleri. duy bu sesi SİVASSPOR.COM
Kardeşim :Saydığın herkez anladığım kadarıyla Trabzonlu..Peki o zaman Türkiyenin en iyi stadı (otoritelerin ortak goruşü) neden Bursa ya yapılıyor..Bunun memleketle alakası war ama çok fazla değil...eğer iş memleketçilik olmuş olsaydı beğenilmeyen sahip çıkılmayan denilen Sivasın gerek vizyonu gerekse sayısal durumu Trabzonu ikiye katlar..Sivasın tek eksiği sportif başarısının olmamasıdır..bu ayrı bir konu..Bursasporu şampiyon yapan başkanımız İbrahim Yazıcı bursa doğumlu olmasına karşı karadenizlidir yanılmıyorsam trabzon weya rize kokenlidir.Sana şurada katılırım memleketçilik değilde lobicilik dersen bu konuda haklısın derim..çünkü Türkiyede futbolda maddi anlamda gelirlerde her daim lobiciliğin rolü büyük olmuştur..
Alt 15.01.2011, 01:00   #180
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
KuzeyinOğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merhaba arkadaşlar,

Rakip takımlara bela okuyarak...demişsin ve dewam etmişsin..hangi rakip taraftara ve neden sorusunu sormak gerekir..Ben Bursasporluyum bana burada bela okuyanı gormedimbizim taraftar sitelerimizdede bjk jımnastik kulubune bela okurlar ve istisna olarak bir kaç takımada...başkasına okumazlar...İşte tam burada bela okunuyorsa kime ve niye sorusunu sormak gerekir.. saygılar......

Etiketler
rabbi, sivasa, trabzona, şapur, şupur, Şükür