Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: maç nasıl sonuçlanır.?
Eskişehirspor Kazanır. 51 31,68%
Sivasspor Kazanır. 87 54,04%
Berabere Sonuçlanır. 23 14,29%
Katılımcı sayısı: 161. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eskişehirspor-Sivasspor.
Alt 16.02.2011, 14:18   #181
eskisehirspor91
Yeni Yiğido

11 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eskisehirspor91 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Eskişehirspor-Sivasspor.

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza Çalımbay'ın basit gol söylemini ağzına dolayan ve her ortamda dalga geçen sizler neden bu durumu yadırgadınız ki..İşinizi gücünüzü bırakmışsınız Rıza hocanın konuşmalarına takmışsınız..Adam size ne yaptıysa onuda anlamadım..Bu gün eğer sağlam bir kadronuz varsa bunun mimarı Rıza hocadır.Adamın sizinle işi bitmiş daha derdiniz ne söyleyinde bizde bilelim..Bugün bizim bu durumda olmamızın belkide en büyük sebebi Mesut Bakkal'dır.Bakın bakalım kimse arkasından sallıyor mu..
Sakin ol Davadaşım ne bu hiddet... Biz Rıca hocayı zaten tribüne çağıracağız ki...
eskisehirspor91 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.02.2011, 15:08   #182
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Çalımbay eski takımına karşı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Eskişehirspor maçından puan veya puanlarla ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.
Ligde Cuma günü deplasmanda Eskişehirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, yaptığı açıklamada, konumları itibariyle rakip ayıracak durumda olmadıklarını, puana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Eskişehirspor ile zor bir maç oynayacaklarını ifade eden Çalımbay, bu maçın kendisi açısından da farklı bir anlam taşıyacağını belirterek, ''Çünkü sezon başında o takımı yapan, çalıştıran, lige hazırlayan bendim. 2 senedir de oradaydım, 2 senedir de biz çok iyi bir görev yaptık. Ne hedeflediysek onları yaptık.

Eskişehir'in çok zor günlerinde çalıştık, takımı kurmak olsun, ikinci ligden çıktığı zaman takımı ligde tutmak olsun ve lig takımı yapmak için bayağı uğraştık. Eskişehir'de iyi günlerimiz geçti, orada böyle kritik bir maça çıkmanın da benim için anlamı çok çok büyük'' ifadelerini kullandı.

Çok iyi bir maç olacağını ifade eden Çalımbay, şunları söyledi:

''Fair-play içinde bir maç olacağını düşünüyorum. Tek hedefimiz oradan puan veya puanlarla ayrılmak, başka bir düşüncemiz yok. Ben takımıma yürekten inanıyorum, biz iyi oynuyoruz, gerçekten iyi oynuyoruz. Belki de Türkiye'nin şu anda en iyi futbol oynayan takımlarından biriyiz.

Bu maçtan inşallah az hata yaparsak ve oyuncularımız kapasitelerinin biraz üzerine çıkarlarsa iyi şekilde ayrılacağımıza inanıyorum. Çünkü 2 maçımızda çok gereksiz hatalar yaptık, bilhassa Trabzon maçında yediğimiz goller bize yakışmadı, yani öyle goller yemememiz gerekiyordu.''

-NEŞELİ İDMAN-

Zemini alttan ısıtmalı sahada gerçekleşen idmanda, futbolcular ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi. Isınma hareketlerinin ardından futbolcularına önce 5'e 2 top kapma çalışması, ardından da hücum ve savunmaya yönelik varyasyonlar yaptıran teknik direktör Rıza Çalımbay, oyuncularından topu iyi kullanmalarını, isabetli pas yapmalarını ve iyi pres yaparak rakibi zorlamalarını istedi.

Ceza alanı içerisinde yapılan gole dönük çalışma neşeli anlara sahne oldu. Tek pasla yapılan bu çalışmada, orta saha ve forvet oyuncularının yer aldığı 9 futbolcu, kaleci ve 2 savunma oyuncusuna karşı gol atmak için ceza alanı içerisinde mücadele etti.

Çalışmanın ilk etabında hiç gol atmayan forvet ve orta saha oyuncularına şınav cezası veren teknik direktör Çalımbay, sonraki etaplarda da az gol atan orta saha ve forvet oyuncularına çeşitli cezalar uyguladı.

Antrenmanı, Sivasspor İkinci Başkanı Erdal Sarılar ve Genel Koordinatör Faruk Taşseten de izledi. Takımın üzerindeki şanssızlığın kalkması, kaza ve beladan korunması amacıyla idman sırasında saha kenarında kurban kesildi. İdman bitiminde futbolcuların kesilen kurbanlığın kanından alınlarına sürdükleri gözlendi.

Sakatlıktan kurtulan Letonyalı savunma oyuncusu Denniss İvanovs'un takımla birlikte çalıştığı antrenmana, tedavisi devam eden Abdurrahman Dereli ile dinlendirilen Sedat Bayrak katılmadı.

Sivasspor, bu idmanla Sivas'taki hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanın ardından Sivasspor takımı, karayoluyla Eskişehir'e gitmek üzere hareket etti.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Kurban Kesildi
Alt 16.02.2011, 15:33   #183
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Kurban Kesildi

Ligde Cuma günü deplasmanda Eskişehirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdüren Sivasspor’da, teknik direktör Rıza Çalımbay, yaptığı açıklamada, konumları itibariyle rakip ayıracak durumda olmadıklarını, puana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Eskişehirspor ile zor bir maç oynayacaklarını ifade eden Çalımbay, bu maçın kendisi açısından da farklı bir anlam taşıyacağını belirterek, "Çünkü sezon başında o takımı yapan, çalıştıran, lige hazırlayan bendim. 2 senedir de oradaydım, 2 senedir de biz çok iyi bir görev yaptık. Ne hedeflediysek onları yaptık. Eskişehir’in çok zor günlerinde çalıştık, takımı kurmak olsun, ikinci ligden çıktığı zaman takımı ligde tutmak olsun ve lig takımı yapmak için bayağı uğraştık. Eskişehir’de iyi günlerimiz geçti, orada böyle kritik bir maça çıkmanın da benim için anlamı çok çok büyük" ifadelerini kullandı.

"Fair-play içinde bir maç olacağını düşünüyorum. Tek hedefimiz oradan puan veya puanlarla ayrılmak, başka bir düşüncemiz yok. Ben takımıma yürekten inanıyorum, biz iyi oynuyoruz, gerçekten iyi oynuyoruz. Belki de Türkiye’nin şu anda en iyi futbol oynayan takımlarından biriyiz. Bu maçtan inşallah az hata yaparsak ve oyuncularımız kapasitelerinin biraz üzerine çıkarlarsa iyi şekilde ayrılacağımıza inanıyorum. Çünkü 2 maçımızda çok gereksiz hatalar yaptık, bilhassa Trabzon maçında yediğimiz goller bize yakışmadı, yani öyle goller yemememiz gerekiyordu."

NEŞELİ İDMAN

Zemini alttan ısıtmalı sahada gerçekleşen idmanda, futbolcular ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi. Isınma hareketlerinin ardından futbolcularına önce 5’e 2 top kapma çalışması, ardından da hücum ve savunmaya yönelik varyasyonlar yaptıran teknik direktör Rıza Çalımbay, oyuncularından topu iyi kullanmalarını, isabetli pas yapmalarını ve iyi pres yaparak rakibi zorlamalarını istedi.

Ceza alanı içerisinde yapılan gole dönük çalışma neşeli anlara sahne oldu. Tek pasla yapılan bu çalışmada, orta saha ve forvet oyuncularının yer aldığı 9 futbolcu, kaleci ve 2 savunma oyuncusuna karşı gol atmak için ceza alanı içerisinde mücadele etti. Çalışmanın ilk etabında hiç gol atmayan forvet ve orta saha oyuncularına şınav cezası veren teknik direktör Çalımbay, sonraki etaplarda da az gol atan orta saha ve forvet oyuncularına çeşitli cezalar uyguladı.
Antrenmanı, Sivasspor İkinci Başkanı Erdal Sarılar ve Genel Koordinatör Faruk Taşseten de izledi. Takımın üzerindeki şanssızlığın kalkması, kaza ve beladan korunması amacıyla idman sırasında saha kenarında kurban kesildi. İdman bitiminde futbolcuların kesilen kurbanlığın kanından alınlarına sürdükleri gözlendi.

Sakatlıktan kurtulan Letonyalı savunma oyuncusu Denniss İvanovs’un takımla birlikte çalıştığı antrenmana, tedavisi devam eden Abdurrahman Dereli ile dinlendirilen Sedat Bayrak katılmadı.

Sivasspor, bu idmanla Sivas’taki hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanın ardından Sivasspor takımı, karayoluyla Eskişehir’e gitmek üzere hareket etti.

fanatik
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.02.2011, 15:35   #184
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza Çalımbay'ın basit gol söylemini ağzına dolayan ve her ortamda dalga geçen sizler neden bu durumu yadırgadınız ki..İşinizi gücünüzü bırakmışsınız Rıza hocanın konuşmalarına takmışsınız..Adam size ne yaptıysa onuda anlamadım..Bu gün eğer sağlam bir kadronuz varsa bunun mimarı Rıza hocadır.Adamın sizinle işi bitmiş daha derdiniz ne söyleyinde bizde bilelim..Bugün bizim bu durumda olmamızın belkide en büyük sebebi Mesut Bakkal'dır.Bakın bakalım kimse arkasından sallıyor mu..
Helal olsun düsüncelerine aynen katiliyorum
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Çalımbay'ın Anlamlı Maçı
Alt 16.02.2011, 16:35   #185
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Çalımbay'ın Anlamlı Maçı

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Eskişehirspor maçından puan veya puanlarla ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Ligde Cuma günü deplasmanda Eskişehirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, yaptığı açıklamada, konumları itibariyle rakip ayıracak durumda olmadıklarını, puana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Eskişehirspor ile zor bir maç oynayacaklarını ifade eden Çalımbay, bu maçın kendisi açısından da farklı bir anlam taşıyacağını belirterek, ''Çünkü sezon başında o takımı yapan, çalıştıran, lige hazırlayan bendim. 2 senedir de oradaydım, 2 senedir de biz çok iyi bir görev yaptık. Ne hedeflediysek onları yaptık. Eskişehir'in çok zor günlerinde çalıştık, takımı kurmak olsun, ikinci ligden çıktığı zaman takımı ligde tutmak olsun ve lig takımı yapmak için bayağı uğraştık. Eskişehir'de iyi günlerimiz geçti, orada böyle kritik bir maça çıkmanın da benim için anlamı çok çok büyük'' ifadelerini kullandı.

''Fair-play içinde bir maç olacağını düşünüyorum. Tek hedefimiz oradan puan veya puanlarla ayrılmak, başka bir düşüncemiz yok. Ben takımıma yürekten inanıyorum, biz iyi oynuyoruz, gerçekten iyi oynuyoruz. Belki de Türkiye'nin şu anda en iyi futbol oynayan takımlarından biriyiz. Bu maçtan inşallah az hata yaparsak ve oyuncularımız kapasitelerinin biraz üzerine çıkarlarsa iyi şekilde ayrılacağımıza inanıyorum. Çünkü 2 maçımızda çok gereksiz hatalar yaptık, bilhassa Trabzon maçında yediğimiz goller bize yakışmadı, yani öyle goller yemememiz gerekiyordu.''

-NEŞELİ İDMAN-
Zemini alttan ısıtmalı sahada gerçekleşen idmanda, futbolcular ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi. Isınma hareketlerinin ardından futbolcularına önce 5'e 2 top kapma çalışması, ardından da hücum ve savunmaya yönelik varyasyonlar yaptıran teknik direktör Rıza Çalımbay, oyuncularından topu iyi kullanmalarını, isabetli pas yapmalarını ve iyi pres yaparak rakibi zorlamalarını istedi.

Ceza alanı içerisinde yapılan gole dönük çalışma neşeli anlara sahne oldu. Tek pasla yapılan bu çalışmada, orta saha ve forvet oyuncularının yer aldığı 9 futbolcu, kaleci ve 2 savunma oyuncusuna karşı gol atmak için ceza alanı içerisinde mücadele etti. Çalışmanın ilk etabında hiç gol atmayan forvet ve orta saha oyuncularına şınav cezası veren teknik direktör Çalımbay, sonraki etaplarda da az gol atan orta saha ve forvet oyuncularına çeşitli cezalar uyguladı.

Sakatlıktan kurtulan Letonyalı savunma oyuncusu Denniss İvanovs'un takımla birlikte çalıştığı antrenmana, tedavisi devam eden Abdurrahman Dereli ile dinlendirilen Sedat Bayrak katılmadı.

Sivasspor, bu idmanla Sivas'taki hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanın ardından Sivasspor takımı, karayoluyla Eskişehir'e gitmek üzere hareket etti.

Kaynak AA
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.02.2011, 16:55   #186
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

---------------------Korcan------------------

Uğur-------Navratil----------Sedat-------Ziya

Grosicki------Kadir----------Cihan------Erman

-------------Kamanan-----Eneramo-----------------

Rada
Sandro
Pedriel
Mehmet Yıldız
Mehmet Nas
Hayrettin
Murat Sözgelmez
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.02.2011, 17:01   #187
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
eskisehirspor91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her yazında BandoEses'e laf atman çok hoş bir durum.. Maden Suyu ikram edelim size HAZIMSIZLIK sorunun var anlaşılan.. Tamam anladık Eskişehirspor düşmanısın da birazcık saygı duyun be kardeşim.
benim dikkat çekmek istediğim konu sizdeki ikiyüzlülüktür.açık ve mert olun
bülent öncesi ve sonrasınıda biliyoruz.
anadoluculuğun sizin çizğinin altına kadarda olduğunu biliyoruz.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.02.2011, 17:06   #188
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
eskisehirspor91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her yazında BandoEses'e laf atman çok hoş bir durum.. Maden Suyu ikram edelim size HAZIMSIZLIK sorunun var anlaşılan.. Tamam anladık Eskişehirspor düşmanısın da birazcık saygı duyun be kardeşim.
ikiyüzlüleşip antipatikleşmeseydiniz.saygıyı bırak sempati bile duyardım.şu antep bile sizden delikanlı.taraftarları sizden çok çok mert.çünkü ben gittim maç öncesinde cafe de markette yönetimin sattığını açık açık söyleyebiliyorlardı.
Alt 16.02.2011, 17:07   #189
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
---------------------Korcan------------------

Uğur-------Navratil----------Sedat-------Ziya

Grosicki------Kadir----------Cihan------Erman

-------------Kamanan-----Eneramo-----------------

Rada
Sandro
Pedriel
Mehmet Yıldız
Mehmet Nas
Hayrettin
Murat Sözgelmez
çift forvet artık bitti.bence çift forvet oynayan takımlar bir eksik oynayanladır.
Alt 16.02.2011, 17:08   #190
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Bırakın artık şu anadolu kardeşliği hikayesini beyler . Geçen hafta bursalılar bu hafta es-esler. Karnımız tok artık bu Anadolu ayaklarına. Bizim bizden başka dostumuz yok...Kimsenin dostluğuna da ihtiyacımız yok...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
ama, anlamlı, Çalımbayın, Çikalim, degerlerimize, ediyoruz, eskişehirsporsivasspor, hakemleri, kesildi, kurban, maçı, mücadele, sahip, İşte