Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kusurum Varsa Özür Dilerim
Alt 23.02.2009, 13:32   #11
19_19
Yeni Yiğido

5 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 19_19 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Kusurum Varsa Özür Dilerim

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen kimsin kimin avukatlığını şakşakçılığını yapıyorsun bu nasıl penaltı oluyor anlamadım penaltı diyenler sivasın başarısının önünü kesmeye çalışanlardır
Hepimiz Sivasspor taraftarıyız başarısıyla gururlanırız ama Sivas'lıya yakışır şekilde objektif bakmamız gerek o poziyon penaltı idi bunu kabul edelim ama penaltının gol olacağı garantisin kim veriyor veya bir gol atmayacağımızın bir hakem hatasıdır bizimde çok penaltımız verilmemişti...
19_19 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2009, 14:03   #12
kadir0911
Tecrübeli Yiğido

kadir0911 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

197 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 kadir0911 COK SEVILEN BIR KISIkadir0911 COK SEVILEN BIR KISIkadir0911 COK SEVILEN BIR KISIkadir0911 COK SEVILEN BIR KISI

Ja tamam penalti ama adam elini nereye koysun kasitli bir hamle degildi, özür dilenecek birsey yok...
kadir0911 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2009, 14:07   #13
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 944 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hakem penaltıyı görmedi veya vermedi...özür dileyecek birşey yok...
keşke verseydi o penaltıyı bak o zaman o maç 3'e 4'e gidiyormuydu gitmiyormuydu...

rıza efendi sanki 90. dakikada galibiyet golü verilmemiş gibi konuşuyor...

birincisi penaltıyı gole çevireceğin kesin değil...
maçın ilk yarısı oynanıyor ve gol olsa bile beraberliği yakalayacaksın sadece...

rıza efendi sen engin denen o karaktersizin büyükşehir belediye maçında yaptıklarınıda kınayabilseydin ya.... o zaman dilin yokmuydu...gözlerin yokmuydu ki futbolcunun sahada neler yaptığını görmedin...

birazcık delikanlı olun delikanlı...bak Bülent UYGUN çıktı tv de dün "yan hakem o penaltıyı nasıl görmedi gerçekten çok ilginç" dedi...örnek alın mert olun biraz...
süper özetlemişin hocam eline sağlık...

+++++++++ imza +++++++++++ 1967
Alt 23.02.2009, 14:09   #14
izmirliyigido
Gast

Faruk hatalı veya hatasız. Bunu tartışmak istemiyorum şimdilik. Ama şunu görüyorum, Faruk artniyetli bile olsa;

"TARAFTAR FARUK'A SAHİP ÇIKIYOR". Hepinize helal olsun. Başka yorum yapmak istemiyorum. Anladınız siz onu.

AYK
Alt 23.02.2009, 14:37   #15
GuNaY
Gast

Pozisyon gereği o hareketi yapması çok normaldir. Hareketi görecek olanlar görmüyorsa bunda kabahat Faruk'un değil...

Ayrıca özürlük bir durumda yok! Birinimi sakatladı, birinemi küfretti ne yaptıda özür diliyor??
Alt 23.02.2009, 14:39   #16
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Pozisyon gereği o hareketi yapması çok normaldir. Hareketi görecek olanlar görmüyorsa bunda kabahat Faruk'un değil...

Ayrıca özürlük bir durumda yok! Birinimi sakatladı, birinemi küfretti ne yaptıda özür diliyor??
Aslında bu özüre çok yorum yapılırda, biz Faruk'umuzun iyi niyetli olduğuna inanıyoruz. Hakikaten de özür dilenecek bir durum yoktur.

AYK
Alt 23.02.2009, 14:42   #17
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1461 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Özür dilenecek bir durum yok. Hakemin hatasiydi, penaltiyi vermedi. Hakem sanirim cok uzaktaydi ama yan hakemin uyarmasi lazimdi. Görmedigi bir pozisyonu calacak hali yok ya.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2009, 15:00   #18
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

bunun adı futbol.skor oyunu. iyi oynasanda kötü oynasanda skor sence iyi bitmişse sorun yoktur. hakemlerde insan göremeyebilirler. ama dikkatli olmak gerek.bundan sonra bütün maçlarda hakemler pür dikkat bizi izleyecek. en küçük bir durumda hemen çalarlar. futbolcularımız çok akıllı ve teknik oynamalı. iyi oldu 3 puan. çok rahatladık. inşallah feneri yenip geleceğiz. belki hayal diyenler çıkabilir. ama ben galatasarayı da yeneceğimizi söylemiştim. çünkü fener hiç iyi durumda değil. kesin yeneriz..
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2009, 15:13   #19
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1120 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

ya fazla uzatmaya gerek yok hakem vermedi diye neden bizim takımın futbolcularına baskı yapılıyor anlamadım ben

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidomustafa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2009, 16:28   #20
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bence de özür dileyecek birsey yok. ortada sakatlayici veya Sivasimiza yakismayacak centilmenlik disi bir hareket yok, sadece hata var ki o da kabullenilebilir bir hata futbolcu acisindan. ilk harekette kasit yok ama ikinci hamlede refleks ve kasit bir arada gibi. ilk harekete dahi penalti calardim ben. özür dilemesi gereken de hakemler. ve asil özür dilemesi gerekenler de hakemin üzerine yürüyenler, özellikle mactan sonra. o derece abartilacak birsey de yoktu. ilk defa mi bir macta böyle bir hata oluyor.

keske penalti verilseydi de Sivasimiz böyle rahatsizlik duyacak durumda olmasaydi.

ama buradaki tüm arkadaslara ve Sivasspor mensuplarina helal olsun. lehimize olan hakem hatasindan rahatsizlik duyduklari icin. bazi büyük takim (!) hocalari gibi 5 yemekten kurtuluklari mactan sonra "sanssizdik, firsatlari degerlendiremedik..." (!) gibi abuk ve bunak bi zihniyete sahip olmadiklari icin. iste benim anlatmaya calistigim BÜYÜKLÜK bu. ben sampiyonluktan ziyade bir Sivasli olarak DELIKANLI kalmamizi yegliyorum ki...

SAMPIYONLUGU BIZDEN ALABILRLER AMA DELIKANLILIGI ASLA!...
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MOS-BY-58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
dilerim, kusurum, varsa, Özür