Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tam Bir Komedi
Alt 29.12.2015, 09:28   #11
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tam Bir Komedi

tamam hakemlerde sorun var kabul ediyoruz da bu hırsızın hiç mi suçu yok fenerin mal oyuncuları olmasa tarihi hezimeti yaşamıştık. Hakemin maçtaki etkisi yüzde 2-3 sanki adam maçı aldı fenere verdi durum sanki öyle. takımda oyuncu yok hoca yok başkan yok taraftar zaten yok kimse bunların derdinde değil herkes hakem kovalıyor bırakın bu işleri. ilk 11 de 4-5 amatör lig oyuncusu var onları nereye koyacağız adam ofsayt çıkalı 50 yıl olmuş mal herifler nerde duracağını bilmiyorlar. hoca nın oyuncu değişikliği mantığını 3 aydır anlamadım muhtemelen de hiç anlayamayacağım. yönetim gider nerde mal var bulur getirir. Okan iyi niyetliymiş yine başladık saçma sapan muhabbetlere iyi niyet, adamlık, kalbi temizlik bırakın arkadaş bunlar futbol oynatmıyor elin adamı köpeklik yapıyor maç kazanıyor biz hala insanlık peşindeyiz. ilk 11 in yarısı yenilenmeli ve okan da sezon sonu gönderilmeli hatta hoca bulunursa devre arası bile olabilir.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anadolu5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2015, 09:54   #12
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 349 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeter artık bırakın şu hocalara köstek olma işini sen bu takıma mourinhoyu getirsen bile ne değişir takımı yenilemedikten sonra hemen hocanın kuyusunu kazmak kolay biraz destek olalım bu nedir arkadaş
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Efe Sivasspor'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2015, 10:12   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
muammer hocam iyi hoş diyorsun peki takıma bu vurdumduymazlar hantal ruhsuz adamları takıma dolduran insanları eleştirecek bir babayigit varmıdr mecnun bey ve saz ekibine söyleyecek kadar bir babayigit aranıyor
Yönetim konusunda hem fikiriz kardeşim,mecnun beyin sivasspor üzerindeki emeklerini inkar etmiyorum,ancak özellikle şike sürecinden sonra yönetimde bir bıkkınlık,yorgunluk,heyecan kaybı gözlemliyorum,buda hem yönetim,hem takım, hemde taraftar bazında bu kulübe zarar veriyor,süper lige çıktığımızdan beri alınan boş adamları demiyorum,son 5 sezondur bu takıma alınan boş, bomboşş oyunculara ödenen paralarla şampiyonluğa oynayacak takım kurulurdu,kağıt üstünde 38 milyon € değer taşıyan takım bu olamaz ,olmamalı,bu konuda yönetime hesap soracak mercii ,mevkii,yada kişi yok,senin, benim gibilerin eleştirmesi birşey değil,bu yönetim, karşısında rakip yada mualif bir yönetim olmamasının rahatlıyla böyle davranıyor,trabzona bakıyorsun adamlar sanki trabzona cumhurbaskanı seçiyor gibi yönetim seçiyor,sivas böyle değil,kapı kapı dolaşılıp, kulübün anahtarını vermeye çalışanları biliyorum,3 kuruş para toplamak için 2 paralık insanların ayağına gidildiğini,bir yığın nasihat ve hakaret yeyip, 10 kuruş almadan dönüldüğünü biliyorum,kulübe yardım gecesi toplamak için organizasyon yapılıp ,12 milyar para harcanıp 9 milyar toplandığını salona gitmiş biri olarak biliyorum,mecnun beyin kadıköydeki evine ,kulübe sahip çık diye yalvar yakar ,ikna edilmeye çalışıldığını bizzat osman seçilmiş bey söylüyor,uzun lafın kısası ,şehirde genel olarak bir yorgunluk ,bıkkınlık ,doygunluk var,piyasada ne süperlige yeni çıkmış takımını candan seven ,olimpiyatı ,alisamiyeni ,inönüyü, 4 eylülü ,saracoğlunu tıka basa dolduran heyecanlı taraftar var,ne chelseyi sivasa getireceğim diyen heyecanlı bir başkan & yönetim var,ne sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden karakterli oyuncu topluluğu var,nede sivassporu şampiyon yapacağım,en büyük arzum 1 anadoılu takımını şampiyon yapmak diyen ,bu uğurda kendni geliştirip her hocadan bişeyler kapmaya çalışan heyecanlı bir teknik direktör var,ne kadar para ,okadar köfte ,bu takım bu sezon düşmez ,düşmeyecek inşallahda ,gelecek sezon yönetimin daha iyi işler yapmasını diliyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.12.2015, 11:12   #14
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her sene ortalama 40 puan alan ligde kalır 14 puanımiz var ikinci yarı 26 puan alırsak ligde kalırız
Haaa bu arada bir zamanlar şampiyonluk, uefa hesapları yapardık şimdiki hesaplarımiza bak
Parçalayan ve şampiyonluğa oynadığımız seneki gibi yürekli oynayan oyunculara ihtiyacimiz var
Sivasspor düşerse hiç olmadı yeni çıkan takım bizi transfer eder havasındaki futbolcudan ve düşerse düşsün banane iki topa vururum parami alırım düşüncesinde ki futbolcuların temizlenmesi lazım
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı baliliiiiii'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.12.2015, 11:56   #15
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaleye kaç şutumuz var,kaç atak girişimimiz var ve kaç gol pozisyonumuz var?Yapmayalım önce iğneyi kendimize batıralım,ruh gibi bir takım vardı sahada.Ben hocadan değil yönetimden açıklama bekledim.Takımdan şunları gönderdik,bunları aldık diye ama nerede.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rezi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2015, 12:49   #16
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

okan hoca bu kadro ile ancak bu kadar olur en son suçlanacak insan sensin. dün bakıyorum fener pervasızca baskı yapıyor çünkü senin ofansda onları al aşağı edecek splinter birtane adamın yok kontraya çıkacak ne oyun anlayışı nede ona yatkın birtane adamın yok o yüzden ancak bu kadar olur bu takımı bu hale getirenleri tebrik ediyorum gerçekten yazık. tamam hersene çıkıyoruz bu kulvardan ama bu korkuyla yaşadıktan sonra ne anlamı var. birde bakıyorum hadi mali sonuçlara bakılırsa mersin eskişehir düşer üçüncü kim olur sizce şu oyuna ve yönetime bakılırsa biz oluruz
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karasarlıyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2015, 13:15   #17
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Evet tam bir komedi sürekli hakemlerin arkasinda siginmak.
Hadi hoca macin sicakligi ile hakemi elestiriyor da size ne oluyor?
Takim berbat, hakem makem hikaye!
Okan'in hakeme sallamasini anlarim cünkü takima ivme katamadi.
Yönetim'in hakemlere sallamasini anlarim cünkü sucu birilerine atmalari gerekiyor, atmazlarsa kötü takim kurmanin faturasi kendilerine kesilecegini biliyorlar..
Siz Sivasspor maclarindan baska maclara bakmiyor musuz?
Diger maclarda hic mi hakem hatalari olmuyor saniyorsunuz?
Akhisar-Osmanli macinda hakem 2.5 metrelik ofsayt olmayan pozisyonda bayrak kaldirdi ama mac sonrasi Okan kadar aglayan olmadi.

http://www.hurriyet.com.tr/akhisar-b...ekoru-40032737

Egri oturup dogru konusmak lazim. Birakin artik hakem takintinizi.
Her sezon, her takimin leyine ve aleyhine hatalar olur.
Bu sezon en fazla hakem hatasi Kasimpasa'ya olmustur ama yinede puanlari 30, senin gibi 14 degil !
Alt 29.12.2015, 17:57   #18
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümit, Adem,yekta, Yiğit, Hakan özmert, İbrahim akın, Orhan Gülle, Abalo, Barrales, Batuhan???? Ne ekersen onu bicersin iste yönetimin sivassporu kurtarmaga sezon basi yaptigi nokta transferler
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2015, 18:11   #19
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bakin aha buraya yziyorum Ümit, Adem,yekta, Yiğit, Hakan özmert, İbrahim akın, Orhan Gülle, Abalo, Barrales, Batuhan bu adamlar sergeni kacirdi eger bunlara benzer transferler devam edese okanda hocada?? kacar Fakat mejnun baskan ve yigidolar üzülür gec olmadan alllllllllllaaaaaaaaarrrrrrrmm m tedbir
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2015, 19:01   #20
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ne hocada ne takimda ruh yokk, bir balili bir musa aydin bir hayrettin bir mehmet yildiz bir herve tum cikaramiyorsak takimda bu ligde top oynamamizin bi anlami yok, eskiden maclari izlerken heycandan yerimde duramaz mac saati butun isimi gucumu ona gore ayarlardim, simdi dizi izler gibi mac bakiyorsam demekki buyuk sorun var hatta bu sorun yillardir var carlosla biraz eskiyi hatirladik iste eski yigido dedik ama kisa surdu , bize futbolcuya turk futboluna sivas halkina hakemlere gaz verecek bulent uygun tadinda bi teknik adam gelmeden bu takim duzelmez
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
komedi, tam