Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sizce Yeni Sezon Formaları Nasıl Olmalı ?
Alt 05.07.2010, 15:41   #11
yusuf_yusuf
Usta Yiğido

yusuf_yusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

329 Mesajına 482 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 yusuf_yusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sizce Yeni Sezon Formaları Nasıl Olmalı ?

ya farklı solsun bır kerede ya siyah kırmızılı olabılır msaala veya sırf siyah olsun veyada kırmıızı siyah beyaz karısık olsun
Alt 05.07.2010, 16:19   #12
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1011 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu seneki Adidas forma kalıplarına bakınca,çok iyi formalar beklemiyorum.Klasik beyaz klasik kırmızı,klasik çubuklu banko olacak. Kalan iki kalıp nasıl olacak bilmiyorum ama yine mavi forma çıkarırlar büyük ihtimal..Ama dediğim gibi Adidas'ın gecen senekı kalıpları daha guzel.Yönetim forma satmak istiyorsa farklı formalar çıkarmalı,zaten forma alacak küçük bi kitle var,onlarıda benzer formalarla karşımıza cıkarak forma almakdan vazgecırmezler umarım!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2010, 16:26   #13
GuVeN
Usta Yiğido

Buradan yönetime bir taraftar olarak,yeni sezonda takımımım orjinal maç şortlarının da satılmasını rica ediyorum.Herkezde forma var ama şort yok.Ben gurbette gezerken takımımın şortuyla gezmek istiyorum,halı sahalarda takımımın((orjinal)) maç şortunu giymek istiyorum.Çok zor bi istek olmasa gerek.Taraftarlar olarak farklı hizmetler beklıyoruz.Geçen sene storedan bir şort aldım ama orjinal degıldı,gördüğüm en kötü imitasyon şortdu.Store da sahte sort satmak mı mantıklı,orjınal sort satmak mı bunuda soruyorum herkeze?
Alt 05.07.2010, 16:37   #14
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buradan yönetime bir taraftar olarak,yeni sezonda takımımım orjinal maç şortlarınında satılmasını rica ediyorum.Herkezde forma var ama şort yok.Ben gurbette gezerken takımımın şortuyla gezmek istiyorum,halı sahalarda takımımın((orjinal)) maç şortunu giymek istiyorum.Çok zor bi istek olmasa gerek.Taraftarlar olarak farklı hizmetler beklıyoruz.Geçen sene storedan bir şort aldım ama orjinal degıldı,gördüğüm en kötü imitasyon şortdu.store da sahte sort satmak mı mantıklı,orjınal sort satmak mı bunuda soruyorum herkeze?
Kesinlıkle dogru tesbıt,şortla kısıtlı olmamalı tabi.Tozluğunuda satsınlar,antreman malzemesinide.Farklı ürünler bekliyoruz.Ayrıca bu sene lütfen formaların storlara konması gecıktırılmesın,gurbetcıler formalarını almadan donmesınler.sezon ortasında formaları satısa cıkarıpda taraftardan sonra forma alınmasını beklemek kımsenın hakkı degıl!GURBETCILER DÖNMEDEN YENI SEZON FORMALARINI ISTIYORUZ SAYIN YONETIMIMIM!!!
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2010, 16:44   #15
GuVeN
Usta Yiğido

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlıkle dogru tesbıt,şortla kısıtlı olmamalı tabi.Tozluğunuda satsınlar,antreman malzemesinide.Farklı ürünler bekliyoruz.Ayrıca bu sene lütfen formaların storlara konması gecıktırılmesın,gurbetcıler formalarını almadan donmesınler.sezon ortasında formaları satısa cıkarıpda taraftardan sonra forma alınmasını beklemek kımsenın hakkı degıl!GURBETCILER DÖNMEDEN YENI SEZON FORMALARINI ISTIYORUZ SAYIN YONETIMIMIM!!!
Eksiklerimi tamamlamışsınız,bende size katılıyorumFormaların satışa sunulmasında gecikme olmazsa seviniriz..Yaz sonunda insanlar evlerine formalarını almış olarak dönsünler.Hem taraftar mutlu olsun hemde klübümüz bu para girişinden mahrum kalmasın..Store konusunda başkanımız bence daha aktif olmalı,Her işe kendısının yetişmesi de zor ama bu konuda sorumluluk verılen yonetıcının de bu işin hakkını veremediği kesin!!!Hiçbirşey gelmiyosa elden genç ve bu işin eğitimini almış bir sorumlu istihdam edilerek bu sorunların önüne geçilebilir!!!
Alt 05.07.2010, 18:09   #16
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 953 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar güzel fikirler beyan etmişler, yönetime tavsiyede bulunmuşlar. Ben de yönetime yapılan tavsiyelere ek olarak taraftara (özellikle şehir dışında ve yurtdışında yaşayan) bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum:

Sevgili Yiğido! Madem bu kulüp senin, madem bu renkler sana ait, madem her hafta sonu Sivasspor'un maç sonuçları seni bir şekilde ilgilendiriyor, madem Sivasspor seni bazen kızdırıyor bazen sevdiriyor, madem memleketinin biricik markasına bir şekilde muhabbet duyuyorsun, kısacası madem bu sevda ile ucundan kıyısından da olsa bir şekilde ilintilisin, o halde lütfen yaz tatilinde Sivas'a gittiğinde stadyumun hemen önündeki veya Kongre Müzesi bahçesindeki Sivasspor ürün satış noktalarından birisine git, onlarca çeşit Sivasspor ürününden en az bir veya daha fazlasını kendine, anne-babana, kardeşine, arkadaşına, çocuğuna, eşine, dostuna, akrabana vs hediye et! Çorbada senin de tuzun bulunsun! Bu çarkın dönmesi için bir kova su da sen dökmüş ol emi?

Sivas dışında yaşayan Yiğidolar için tavsiyede bulunduk da Sivas'ta yaşayanları boş mu geçeceğiz diye merak edecek olursanız; istisnaları dışarıda bırakarak eklemeliyim ki Allah onları boş geçmiş zaten biz ne desek boş? Sivas'a her gidişimde çocuğunun üzerinde İstanbul takımlarının formasını gururla(!) gezdiren Sivaslıları görüyorum ve bunların sayıca Sivasspor formalı olanlardan daha fazla olduğuna tanık oluyorum ya! İllet oluyorum, nefret ediyorum, üzülüyorum bu şuursuzluğa! Bu şehir biraz da bu yüzden geri kalıyor, bilmem farkında mısınız? Yavşaklıktan yani!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.07.2010, 18:37   #17
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kurşuni renk üzeri kırmızı - beyaz ince çizgili farklı bir formayı da dördüncü forma olarak kullanabiliriz.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2010, 20:55   #18
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Mavi formaların sadece bir kaç sezonluk heves olmaktan çıkıp Sivasspor'un sürekli kullandığı forma haline dönüşmesini, futbolcularımızın mavi formayı nice on yıllar boyunca giyinmelerini diliyorum.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2010, 21:07   #19
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence manchester united in forması gibi olursa çok güzel olur. forma komple kırmızı şort beyaz çok yakışır.
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2010, 23:13   #20
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Vallahi formalar nasil olursa olsun yeterki o formayi basariya tasiya bilecek futbolcular olsun ister kirmizi olsun isterse mavi yeterki basari olsun
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
formaları, nasıl, olmalı, sezon, sizce, yeni