Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir
Alt 02.04.2013, 07:49   #11
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir

Sivas halkı Rıza, Uğur ve Hayrettin'e 3 YILDIR SABIR göstererek en büyük VEFAYI

sergilemiştir zaten, ne nankörlüğü ?
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 08:01   #12
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1582 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir

Başkanın bu güzel konuşmasını büyük bi keyifle dinledim. Konuşmalarının büyük bir kısmı altı çizilmesi gereken konulardı, İnşaallah bu birlik ve beraberliğin sonucunda Sivasspor daha büyük başarılara imza atar ben buna inanıyorum.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 08:03   #13
Rallim58
Gast

Başkan'ın açıklamalarını dikkatle takip ettim...

Sadece stadyum konusundaki görüşlerine katılmamakla birlikte söylenilenlerin tamamına katılıyorum...

Gördüğüm tek unsur var; Yönetim kadrosunun Sivas ayağı ile (Erdal bey ve Uğur beyi tenzihen) teknik kadronun arasında iletişim tamamen iptal gibi. yapılacak ilk Genel Kurulda revizyona gidilmez ise, Gözbebeğimizi kaybedersek kimse şaşırmasın..

Önceleri var olan heyecanlar yok olmuş görüntüsü sergileniyor...

Bir proje sunuluyor, projeye destek yok, duyarlılık yok ilgi yok, vurdumduymazlık çok. Stadyumda takıma destek yok...

Olumsuzluklar tablosu belki ama acı gerçekleri de görmeden tedavi yoluna gidemeyiz...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 08:23   #14
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas halkı Rıza, Uğur ve Hayrettin'e 3 YILDIR SABIR göstererek en büyük VEFAYI

sergilemiştir zaten, ne nankörlüğü ?
Uğur ve Hayrettin için birşey diyemiyorum yinede sivas için birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama rıza hoca gibi değerli bir kişiyi hangi düşünce ve kafayla sabır ettiğini söylüyorsun. Bu adam sivası düşme noktasıdan çekip almış ve şu ana kadar elindeki kıt imkanlarla geçen dönemlerde kafaya oynamış türkiye kupasında allah kısmet ederse finali dahi oynatacak bir hocamız var sen hala kalkmış sabırdan bahsediyorsun. Geçmişi unuttun galiba sivassporu satan bir bülent senin çok hoşuna gitti galiba. Sivasımızı bitiren bülent beydi iki dönem verdi gazı ondan sonra fenere gidecem diye sivasımızı bitirdi takımını satan bir teknik adam senin işine yarar herhalde rıza hoca gibi vefakar adam gibi bir adama sen sabır etmeyeceksin dua etki o bizlere sabır ediyor o giderse görürsün o zaman takımın ne hale geldiğini şu anda türkiye süper liginde sivassporumuzu çalıştırabilecek teknik adam rıza hocadan başkası olamaz alt kademelerde takımlar nasıl teknik direktör değiştiriyorlar işe yarıyormu bir bak öyle konuş. Sivassporumuz hakkında bir yorum yaparken el insaf de ondan sonra yorum yap rıza hocayada teşekkür edip allah razı olsun demeyi unutma olurmu.
Bu arada ben eski adı çoraktepe, daha sonra 4 eylül mahallesi, şimdi ise istiklal mahallesinde doğdum büyüdüm.Sivasın herşeyini ama herşeyi bilen ekmeğini yemiş suyunu içmiş ama kellesinin gideceğini bilse dahi memleketine ihanet etmeyen bir ecdanın torunuyum ben.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Alişan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 08:27   #15
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Futbolda DÜN yoktur,bugün vardır.Hayrettinin bu formaya çok hizmeti oldu.İşin bu noktaya gelmesi hepimiz için üzücü oldu.
Ben açıkcası Sivasspor taraftarı olarak gitgide sevimsizleşmeye başladığımızı düşünüyorum.Bana kızacaksınız ama ne yapayım benim hissiyatım bu şekilde.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 08:47   #16
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Stadyuma gelen hiç bir taraftar nankör olamaz,hepsi yaş iyibariyle sivassporun geçmişini bilen Geçmiş yıllarda ki zorlukları görmüş insanlar,ordu maçı sinir patlmasaydı millet dolmuştu olan oldu,ha şu da var rıza çalımbAy 3-4 yıllık sivaslı ama stadyuma gülen taraftarlar ezelden ebede sivaslılar onun için taraftarı kıracak açıklamalar hoş olmaz,başkanımızı seviyoruz destekliyoruz
Alt 02.04.2013, 09:44   #17
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkan gayet güzel konuştu. meselelere empati yapmayı da ihmal etmeden son derece sağduyulu yaklaştı.altı çizilmesi gereken en önemli sözü de " sivaslıllara nankörlük yakışmaz" lafı oldu. bugün sivasspor bu durrumdaysa bunu öncelikle mecnun başkana borçluyuz. inşaallah ömrünün sonuna kadar başkanlık koltuğunda oturur.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poyrazer5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2013, 11:05   #18
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 980 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Alişan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uğur ve Hayrettin için birşey diyemiyorum yinede sivas için birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama rıza hoca gibi değerli bir kişiyi hangi düşünce ve kafayla sabır ettiğini söylüyorsun. Bu adam sivası düşme noktasıdan çekip almış ve şu ana kadar elindeki kıt imkanlarla geçen dönemlerde kafaya oynamış türkiye kupasında allah kısmet ederse finali dahi oynatacak bir hocamız var sen hala kalkmış sabırdan bahsediyorsun. Geçmişi unuttun galiba sivassporu satan bir bülent senin çok hoşuna gitti galiba. Sivasımızı bitiren bülent beydi iki dönem verdi gazı ondan sonra fenere gidecem diye sivasımızı bitirdi takımını satan bir teknik adam senin işine yarar herhalde rıza hoca gibi vefakar adam gibi bir adama sen sabır etmeyeceksin dua etki o bizlere sabır ediyor o giderse görürsün o zaman takımın ne hale geldiğini şu anda türkiye süper liginde sivassporumuzu çalıştırabilecek teknik adam rıza hocadan başkası olamaz alt kademelerde takımlar nasıl teknik direktör değiştiriyorlar işe yarıyormu bir bak öyle konuş. Sivassporumuz hakkında bir yorum yaparken el insaf de ondan sonra yorum yap rıza hocayada teşekkür edip allah razı olsun demeyi unutma olurmu.
Bu arada ben eski adı çoraktepe, daha sonra 4 eylül mahallesi, şimdi ise istiklal mahallesinde doğdum büyüdüm.Sivasın herşeyini ama herşeyi bilen ekmeğini yemiş suyunu içmiş ama kellesinin gideceğini bilse dahi memleketine ihanet etmeyen bir ecdanın torunuyum ben.
Sen Rıza hocaya göbekten bağlısın galiba. Memleketimizin yetiştirdiği değerli bir insan olarak Sivassporun başına geldi. Geldiği günden bu güne kadar Rıza hocanın artılarını , eksilerini görmeni vede ona göre cevaplamanı isterim. Bu sene birşeyler ters gidiyor malzemecisinden ta başkanına kadar. Önemli olan hatalardan dersler çıkarmaktır.
Alt 02.04.2013, 11:52   #19
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 928 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Biz Sivaslılar nankör değiliz fakat elimizdeki değerleri sadece kaybedince anlıyoruz !
Alt 02.04.2013, 12:00   #20
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Arkadaşlar şu konuda kedimizi kandırmalayalım SİVASSPOR taraftarı olmak başkaa SİVASSPOR izleyicisi olmak başka takımı destekleyenler zaten belli 300bin nüfuslu şehirde 15bin kişilik stat dolmuyorsa ve hala yönetime istifa sesleri yükseliyorsa hani derlerya daha iyisi gelene kadar en iyisi bu diye takıma yönetime mevcut sayı ile destek olmak lazıml ligdeki her takım ilk 5de olarak ses getirmek ister SİVASSPORumuz bunu daha önce başardı kafaya oynadığı zamanlarda stat bayada doluyordu şimdi iyi gün dostu olanları görüyoruz maçlarda.
Lütfen artık daha pozitif düşünerek birbirimize sataşmadan takıma max destek verelim yönetimin kafasında sezon sonu gidecek oyuncular az çok belirmiştir seneye daha güzel şeyler bizi bekliyor ama önce bu günümüzü kurtaralım saygılar...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değildir, nankör, sivaslılar