Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: MECNUN BASKANA MESAJ GÖNDERIYORUZ.
Alt 07.03.2010, 14:44   #11
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: MECNUN BASKANA MESAJ GÖNDERIYORUZ.

baaşın agırmasın kardeş düşün bi süper lige getrdıkten sonra sadece 4 seneyı analız et sonra baş agrısı yaşa devler bile kötü gidişe bazab engel olamıyorki bu bülent uygunun kesınlıkle sucu degıl adam akıllı olup sivasa degıl sivasımıza sahıp çıkalım
Alt 07.03.2010, 14:44   #12
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

büyük efsane baskanim mecnun otyakmaz...
bülent uygunu neden yolladiniz yada gitmesine izin verdiniz???
biliyorum bülent hocam kendi gitmeyi kafaya koymustu...
onunda sebebi belli bu ruhsuz taraftar toplulugu bülent hocaya istifa
diye bagirinca olaylar böyle gelisti...bizim sivasin kaderi bu zaten...
muhsin yazicioglu vardir bir kere bile belediyeyi vermedi sivaslilar,
adam öldü herkes muhsinci oldu...abdullatif sener bakanligi zamaninda sivasspora yaptiklarini ben duyuyordum...ne oldu ona bile dediler ki vay efewndim neymis sener bey iyi hosta hep cerkezleri ise aldiriyormus...
zihniyete bakin allah askina sivasda calisan adami yok ederler...
ama sayin baskanim sivasspor küme düserse ne kaybedecegini sen bizden iyi biliyorsun. bu takimdan bülent uygun gitmeyecekti, küme dahi düssek bülent hoca gitmeyecekti...yönetimde gerekirse tepksini koyup eger bülent yoksa bizde yokkuz demeliydi o zaman bülent hocada gidemezdi...
ama dedigim gibi sivas halki sivas icin calisani yok ediyor desteklemiyo...
ama bu sefer böyle olmayacak sivasin herseyi olan sivasspora destek zamani...
eger mümkün olursa bülent hocam geri gelsin yok eger olmazsa, ziya dogan veya hikmet karaman bu takimi atesleye bilir diyorum... pozisyona dahi giremiyoruz ya bu kadar kötü top hic onamadik... bülen uygun zamaninda bile yeniliyorduk ama ne pozisyonlar harciyorduk... yazik cok yazik....
unutmayin baska sivas yokkkkkkkkkkkkk..... slmlarimla özsivasli bugra yildirim...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı özsivasli1903'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.03.2010, 14:44   #13
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her yenilgi sonrasi hocamizdan cok baskanin aciklamalarini merak ediyorum ama hic yok konusmuyor.Cogu kisininde soyledigi gibi bizim hoca turkiye icin yeterli degil takimimiz her macta dahada kotuye gidiyor duzelme yok rakip oynuyor biz onu kovaliyoz her macta defans ne yapsin hep defans diyoruz ama takimda oyun sistemi yok kim ne yapacagini bilmiyor Bence acilen taze kan lazim yoksa boyle hep rakiplerimizi overek dusucezz acilen toparlanmak lazim haftalar geciyor hic degisiklik yok derhal biseyler yap BASKANIM bekliyoruz is isden gecmeden onlemini al yoksa daha boyle superligi hayal bile edemeyizz
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda CILGINSiVASLINL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.03.2010, 14:48   #14
bozcelik
Acemi Yiğido

19 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 bozcelik Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yapmayın Allah aşkına yine Bülent Uygun lafları dolaşıyor. Duydukça kafam iyice ağrıyor. Kendi egoları uğruna bu takımı bu hale getiren adamı hala istiyorsanız. Ya siz Sivassporlu değilsiniz ya ben
hepimiz sivassporluyuz ondan şüphem yok, hatta muhsin ertuğraldan daha fazla sivassporluyuz bülent uygun bile sivassporluydu, fakat bu hoca sivassporlu değil fark orada işte, takım yenilebilir, fark yiyebilir ancak onuruyla mücadele eder, hoca dediğin oyuna etki eder, bu adamda bu meziyetlerin hiç birisi yok, kendi takımını eleştireceğinie çare arayacağına istanbulu mthediyor, biz zaten haketmedik diyor ya, yok böyle bir çaresizlik arkadaşlar ben kabul etmiyorum.birde ben geldiğimde 4 puandaydık demiyor mu 4 puanda kaç gol yemiştik muhsin hoca birde senin maçlarda yediğin gol sayısına bak, trabzonu burda hakemler elimizden aldı, sen ankaragücü maçını nasıl aldın, bursa, istanbul maçlarını bir daha seyredin, bülentle muhsinin farkını görün arkadaşlar Sivası seven tarafsız olur,
bozcelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bozcelik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.03.2010, 14:49   #15
olumune58
Acemi Yiğido

olumune58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 olumune58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent hocanın oynaddığı futbol ortada daha sıze gerek yok 5 6 maç yenıldı dıye yazık walla emınımki hoca kalsaydı bu durumda olmazdık en azından bu durumda asla olmazdık keşke geri gelse eğer bu hocayı gondermezlerse hiç umıt yok resmen şampiyonluk son hafta gtti 2 senedir bı bni kac maç yenıldı die adamı yerden yere vurdular ama bülen hocanın yaptıklarını kımse gormuyo nedense bu takımı düzeltecek tek kişi bülent hocadır temennım GERİ DONMESİ.
olumune58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı olumune58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.03.2010, 15:02   #16
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yapmayın Allah aşkına yine Bülent Uygun lafları dolaşıyor. Duydukça kafam iyice ağrıyor. Kendi egoları uğruna bu takımı bu hale getiren adamı hala istiyorsanız. Ya siz Sivassporlu değilsiniz ya ben
ne egosu kardeşim adam hiç konuşmasınmı o nedemek ya kendi egosu diye trkzonlular gibi ayıp be yazacak ta konuşacak ta
Alt 07.03.2010, 15:30   #17
aslanefe58
Yiğido

85 Mesajına 145 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 aslanefe58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

arkadaşlar muhsin hocayla bülent uygunu kıyaslamayın. bülenti hiç sevmeyen biri olarak net biçimde diyebilirim ki bülentin hocalığı muhsin beyden kat kat iyiydi. zaten ona hiç kimse başarısız demedi diyemezde. bu insafsızlık olur. bülent biraz adam olsaydı bu taraftar ve yönetim onu yenilse de göndermezdi. muhsin bey ise asla sivassporun hocası olacak kapasite de değil. ancak biz bülentede muhsin hocaya da mecbur değiliz. hem türk hem yabancı yüzlerce çok iyi hoca var. benim tavsiyem son on hafta için küme düşme mücadelesini çok iyi bilen hem de agresif bir hoca olan hikmet karamandır. kesinlikle bizi düşürmez. ancak yeni sezonda vizyonu geniş topu bilen mümkünse alman disiplini olan örneğin thomas doll gibi süper top oynatan bi hoca lazım bize. haaa bu yönetim bunları çok umursarmı hiç zannetmiyorum maalesef....
aslanefe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2010, 15:33   #18
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu saaten sonra yapılacak ili şey kaldı bu güne dek hep hocanın bişeyler yapacağını düşünürdüm bende ama artık iş boyut değiştirmeye başladı bu gidişin sonu hiç hoş gözükmüyo bencede Bülent Hoca takımı ve şehri iyi tanıyo geri gelirse ligde kalmamız kesinleşir kimsenin kafasında bir soru işareti kalmaz zaten o Sivasla Sivasta onla özdeşleşti sayılır sonuçta onun yaptıkları asla inkar edilemeyecek boyutta artık yapılacak sadece iki şey var ya Bülent Hoca geri gelecek yada konu açma yetkisi olan arkadaşlara rica ederim biri *** ZİYA DOĞAN *** diye bir konu açabilirmi acaba taraftarın bu hocaya bakış açısı ne olur bence gayet mütevazi aldığı paranın hakkını veren gerçekten bize yakışacak bir hoca adayı olduğunu düşünüyorum siz ne dersiniz
zaral isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2010, 15:34   #19
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Sevgili başkan bizi bu dertlerden kurtaracak tek isim İsmail KARTAL dır
Alt 07.03.2010, 15:38   #20
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

58akif34 ve yiğidoss a
takımın gidişatından bahsediyorsunuz ama hala gerçeğin farkında değilsiniz..denizli her hafta puan alarak yaklasıyor,manisa üzerimize çıktı ve siz hala umutlusunuz gerçei görün: sivasspor küme düşüyor antalyayı nasıl yenmeyı dusunuyorsunuz ve kalan macları? cevap yok tabi.bu hoca evet karıyerli tecrübeli ama bize uymazz biz hırslı umut dolu oyuncuları motive eden teknık adam ıstıyoruz.bulent uygun oyuncuları 2 yıldır gerek mehter marsları gerekse idmandaki neseli oyunlarıyla motıve ediyordu.şimdiki idmanlar asıl ?oyuncular birbirini dövecek nerdeyse.yabancılar nasıl bir yere geldik yaw diyor..
ve nankorlük yapan bazı taraftarlar bulent uygun gibi 5 yılını sivasa adamıs hayatında bir daha yasayamayacağı güzelellikleri yasatmıs uefa,şamp.ligi gibi yerlere çıkartmıs bir adamın basarılarını görmezden geliyorllar..TEK VE SON ÇARE BÜLENT UYGUN yoksa sivasspor tarihe gömülecek bakın bugunun tarihini yazın bı yere aklınıza gelince bir dostumuz yazmıstı dıyeceksınız...
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sibur'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
baskana, gÖnderiyoruz, mecnun, mesaj