Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İşte Gerçek Kral
Alt 28.04.2014, 19:48   #11
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İşte Gerçek Kral

Aatifi attigi gol dolaysile kutluyorum gerci hakem kaleci kendi kalesine diye telafuz etmis olsun yinede bizim hanemize sayiliyor canin sag olsun aatif ileriki oyunlarda bunu telafi edersin kiralsin sen Aatif yeterki oyna
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 21:28   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

atıf uğur boralı kendi etrafında döndürürken müsait pozisyondaki utakaya pas vermeyince küfretmeye hazırlanırken,osırada utakaya pas vereceğini düşünen tolga biraz öne çıktı,atıfda aniden dönüp kaleye vurunca top tolgaya çarpıp gol oldu,neticede şutu atıf çekti,tolganın çıkartmaya gücü yetmedi,dolayısıyla gol atıfa yazılmalı,geri pas olsaydı tolga böyle yeseydi,ozaman tolgaya yazılırdı,bu hatanın düzeltileceğine inanıyorum,deki ortasahadan şut çekti atıf top 90 na girerken tolgada uçtu parmaklarına değidi gol oldu ozaman gol atıfamı tolgayamı yazılır ?tff bu haksız yanlışından dönmelidir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.04.2014, 21:50   #13
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kasımpaşa maçındaki golde aatifa yazılmalı dündne beri her sayfada söylüyorum tff nin sitesinde de ilk ben gördüm her tarafta duyurdum. artık birileri bir şeyler yapsın
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 22:01   #14
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Pazartesi Gecesi Futbolu yorumcuları Rüştü Reçber, Tümer Metin ve Şansal Büyüka; Aatif Chahechouhe'nin Beşiktaş'a attığı ilk golün fedarasyon tarafından Tolga'nın kendi kalesine attı şeklinde değerlendirilmesinin yanlış olduğunu söyleyerek Sivasspor yönetiminin bu konuda fedarasyona itirazda bulunmasını belirttiler.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.04.2014, 01:41   #15
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İtiraz etmemiz lazım. Nasıl kaleci kendi kalesine derler, dar açıdan nefis şut çekti Aatif. Adiliğin daniskası.
Alt 29.04.2014, 02:31   #16
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 439 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya neyi tartışıyorsunuz ki ben gol olduğu anda tv'de bu gol tolgaya yazılır dedim.aatif kendi bile ben içeriye utaka'ya doğruçevirdim diyor maç sonunda.kaleye vurma niyeti yok adamın.top kaleye de gitmiyor tolga bildiğin içeri alıyor topu.aynısı kasımpaşa maçında da oldu aatıf kafa vurdu ama isakson topu içeri attı gol isaksona yazıldı.ki zaten doğrusu da buydu.hayır tff'nin eleştirilecek milyon kadar yönü var ama gol krallığını sivastan biri alsa ne başka biri alsa ne..şu konuda eleştirilecek hiçbir şey yok.tamamen doğru karar.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2014, 02:33   #17
alboran
Yiğido

la bir de kör müsünüz gardaş canınızı yiyim top uğur boralın bacağından sekiyor yön değiştiriyor tolga da ondan yanılıyor zaten
Alt 29.04.2014, 02:35   #18
alboran
Yiğido

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...hechouhe-13982 buyrun izleyin tam da diz kapağının altına çarpıyor top uğur boral'ın.aatif topu içeri utaka'ya çevirdim diyor dün ntvspor yayınında.bizim taraftar kaleye vurduğunu iddia ediyor.valla ilginçsiniz.
Alt 29.04.2014, 07:50   #19
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1489 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Rekortmen Aatıf

Beşiktaş maçında iki kez ağları sarsıp galibiyette önemli rol oynayan Aatıf, gol krallığı yarışında zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

Başarılı hücum oyuncusu 17 gole ulaştı. Sivasspor tarihinde bir sezonda en fazla ağları sarsan 14 gollü Mehmet Yıldız’la 15 gollü Eneramo’yu geride bırakan Aatıf, Yiğidolar’ın kralı oldu! Bu arada TFF, Aatıf’ın Beşiktaş mücadelesinde kaydettiği ikinci golü Tolga Zengin’e yazdı. Kırmızı-Beyazlılar’ın bu konuda başvuruda bulunması bekleniyor.

Fanatik

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.04.2014, 08:33   #20
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaleci topu durdurmaya yönelik harekette bulunuyor bunlar maçı gözleriyle izlediklerine eminmi acaba şikayetlerinizi alttaki adrese mail olarak iletebilirsiniz

iletisim@tff.org

Arkadaşlar, ben bu şekilde mail attım. Lütfen bu linke sizde mail atın. Kamuoyu oluşturalım, belki bizi gören yönetim de girişimler de bulunur.

"Futbolun güzelliği tek taraflı olmasından değil her takım tarafından eşit oynanmasından ve bazen küçük gördüğünüz takımların bile güzel şeyler yapmasından kaynaklanır. Her zaman, büyük gördüğünüz 3 İstanbul takımı kazanacak, alacak veya yapacak diye düşünürseniz o zaman Anadolu takımları ligden çekilsin 3'ü arasında oynasın.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Sivasspor-Beşiktaş maçında hiç bir hakem katkısı olmadan şehrimizin takımı, Beşiktaş'ı 3-0 yenmiş ve 71. dakika da Aatıf Chahechouhe isimli futbolcumuz Uğur Boral'a çalım üstüne çalım atarak topu kaleye şutlamış, biraz öne çıkan Tolga Zengin'de topa parmak uçlarıyla müdahele etmesine rağmen top kaleye girip gol olmuştur.

Aynı pozisyon kaleye karşı bir yerden olsaydı, kaleci parmaklarının ucuyla dokunupta yine de gol olsaydı golü yine kaleciye mi yazacaktınız? Ya da bu golü Almeida o maçta o şekilde atsaydı veya sizin Gol Kralı olarak görmek istediğniz Burak Yılmaz atsaydı golü yine kime yazacaktınız. İddia ediyoruz o golü kalecilere yazmazdınız.

Lütfen taraftarı küstürmeyin. Lütfen emeklere saygı duyun, emeğimizi çalmayın. Lütfen bu sevinç 50 yılda bir geliyor bize bu sevincimizi elimizden almayın. Bu yanlışlığı düzelteceğinizi ümit ediyor saygılar sunuyorum. Burak Yılmaz'ı gol kralı yapmak için hak yemeyin. Size güveniyoruz."

iletisim@tff.org

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gerçek, kral, İşte