Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İthal Taraftar İstiyoruz...
Alt 01.04.2012, 11:59   #11
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İthal Taraftar İstiyoruz...

yönetim taraftarına değer vermediği sürece taraftarımız günden güne eriyor
maraton b blok turnikesi aylardırki arızalı bu kulubun stad sorumlusu ne iş yapar
stadyumun etrafı kar yığını rezillikden geçilmiyor
tuvaletlerin koridorda diz kapak boyu su birikintileri var oturduğun koltuklar leş gibi
emniyet özel güvenlik senin elindeki gazetene kadar alıyor içerde iki kişi devamlı fotoğraf çekiyor kemaraya alıyor insanları tahrik ediyor
kısacası stadyumda insan yerine konmuyorsun ben hangi maça gittiysem sinir küpü olup çıkıyorum bunlar bu seyirciyi bulduğuna dua etsin
birde maç öncesi taraftar grupları tezahürata başlayacağı zaman stadyum müziğini sonuna kadar açan bir terbiyesiz var (özellikle büyük maçlarda dikat edin )
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.04.2012, 12:07   #12
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetim taraftarına değer vermediği sürece taraftarımız günden güne eriyor
maraton b blok turnikesi aylardırki arızalı bu kulubun stad sorumlusu ne iş yapar
stadyumun etrafı kar yığını rezillikden geçilmiyor
tuvaletlerin koridorda diz kapak boyu su birikintileri var oturduğun koltuklar leş gibi
emniyet özel güvenlik senin elindeki gazetene kadar alıyor içerde iki kişi devamlı fotoğraf çekiyor kemaraya alıyor insanları tahrik ediyor
kısacası stadyumda insan yerine konmuyorsun ben hangi maça gittiysem sinir küpü olup çıkıyorum bunlar bu seyirciyi bulduğuna dua etsin
birde maç öncesi taraftar grupları tezahürata başlayacağı zaman stadyum müziğini sonuna kadar açan bir terbiyesiz var (özellikle büyük maçlarda dikat edin )
Bunlar çok önemli detaylar... Umarım yönetim okur ve bu sorunları halletmeye çalışır. Taraftar bir takımın lokomotifidir. Taraftarsız bir takımın gelir kaynaklarından birisidir. Hiç bir zaman 2. sınıf olarak göremez.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.04.2012, 12:48   #13
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

dün maçtaydım..ama o kadar utandım ki...lig 5.si takım evinde oynuyor ve tribünler boş..tam 7 senedir süper ligdeyiz ama halen taraftar bilinci yok...eleştirmeye gelince çok güzel eleştiriyoruz
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 12:55   #14
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu önemli konuyu açan arkadaşa önce teşekkür ediyor,birde ricada bulunmak istiyorum. Bu konuyu kısa sürede kaldırmayın,belki daha fazla okuyup utananlar olur. Ankaragücü haftalar önce küme düşmeyi garantiledi,ama deplasmanlara bile en az 100 kişi gidiyor,kendi evindeki maçlarda ise bizim İstanbul Byüükşehir maçındaki kadar taraftarı oluyor,ama bizimki gibi seyirci değil,gerçekten taraftar onlar. Bu ayıbı kim ne zaman temizleyecek merak ediyorum.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.04.2012, 12:55   #15
HARG58
YASAKLI ÜYE

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HARG58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivasspor yonetimi taraftar olusmasini istemiyor . Yarin bugun islerin kotu gitmesi halinde tek bir koro halinde yonetimistifa seslerinin yukselmesinden ve agir kufurlere maruz kalabileceklerinin farkindalar. Tipki bir demiroren klasigi gb ne anasi ne bacisi kaldi koskoca bir holding sahibi yonetim kurul baskaninin gb. Bilincli taraftar verdigi bilet parasinin ayirdigi zamanin aldigi formanin hesabini sormasini pekala cok iyi bilir. Hesap sorulacak birileri varsa oda yonetimdir. Simdi taraftar yok gb bir sey yensede yenilsede isler yolunda gozu ile bakiyor yonetim bilincsiz bir taraftar var bence gozlerinde . Ve ist. Buyuksehir bel. Sporda taraftar nerdeyse yok baykuslar haric birde bursa eskisehir hatta ve hattta goztepe karsiyakaya bakin.? Sizce yonetimin gozunde ist . bb. Tehlikeli yoksa bursa esksehir karsiyaka goztepe taraftarimi tehlikeli dersiniz.? Yonetimde emin olunki bu gozle bakiyor ve sundan yine eminimki bana dokunmayan taraftar bin yil yasasin diyor icinden . Yerel basinda tv de arada s.s baskani. Neden bir ulusa seslenis yapmiyor.? Sivaslilara.? Tipki basbAkanimiz gb .? Basbakan aldiklari kararlari yaptiklari icraatlari projeleri nasilki tum Turkiye ile paylasiyorsa s. S baskanida insanlari aydinlatmali.? Bizim taraftar masummu elbetteki hayir . İst. Ss store yok . Ne bileyim kaskol dagit okullarda forma gerek stadda bedelsiz yada ogrenci kampanyasi vs. Sehire asila sivasspor sevgisini. Dik 50 mr direkler bayraklar tak sehirin her tarafindan gozuksun. Geceler duzenle . Bu paralar nereye gidiyor sonra saydiklarim kac kurus tutacak.
HARG58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 13:08   #16
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

benim görüşüme göre sivasspor yönetimi taraftarı istemiyor veya film seyreden insanlar gibi olmasını istiyor ve sahipde cıkmıyor .
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 13:09   #17
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu konuyla alakalı bir sürü başlık açıldı ama değişen birşey yok.Eskiden susan taraftardan şikayet ederdik şimdi boş tribünlere oynuyoruz.Yakında çekirdekçiler de gelmezse vay halmize!
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KIZILCAN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.04.2012, 13:19   #18
ZARALI_ENGIN
Acemi Yiğido

ZARALI_ENGIN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZARALI_ENGIN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sivasta ne yazikki tribün kültürü yok...
cok bekleriz...
ZARALI_ENGIN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 14:38   #19
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tek suçlu yoktur bence. yönetiminde bu yaşananlarda payı var.
taraftarı stadyuma çekmek için ne yapıyor yönetim? stada giden taraftar rahat girip çıkabiliyor mu, yeterli rahatlığı görüyor mu. daha bir kaç hafta önce stadyum girişlerinin buz ile kaplı olduğu fotoğrafları gördük.?
geçen yıl fener maçında sivaslıların stadyumdan atıldığı fenerlilerin kendi stadında gibi maç izlediği unutulmasın. bu şehrin fedakar taraftarları para için yok sayılmadımı?...
diğer stadlarda uygulanmayan yasaklar sivasta uygulanırken yönetim neredeydi? en basitinden bayrak sopaları bizim taraftarlarımıza her zaman problem yapıldı, ancak fb-gs maçında binlerce bayrak sopaları sahaya atıldı.
GELECEK SEZON HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNMELİ, HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YERİNE GETİRMELİ...
Alt 01.04.2012, 15:09   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu sitede fikir yürüten herkes Sivasspor´un iyi yerlere gelmesini ister.Daha basarili olmasini ister.Sezon basindan beri bazi maclarda hakem hatalariyla yenilmemiz,bu yenilgilerin sonucunda hakemlere olan sikayetler ve ortaya konulan futbol.Sezon basindan beri ortaya koyulan futbolda öyle abartilacak cinsten degil .Güzel oynadigimiz futbol sayilidir.Herkesin artik dikkatini cekiyor Eneramo´nun ikili mücadelelerde rakibine omuz koymasi,ceza alani icerisinde kendini yere birakmasi,Grosicki´nin tek devrelik oyuncu oldugunu,Erman´in sadece Mersin macinda gercek perfonmansini gösterdigini,Kadir´in devamli top kaybettigini ve kalemizin güvenli kisilerde olmamasi seyirciyide bezdirdi.Yani stadyuma gitmek isteyen kisi 5-10 Milyon´dan kacinmiyor.Karsiliginda futbol göremiyor ve bu takimdaki basarinin devamliligi yok.Iste bütün sorun burada.Biz rakibi bogan futbol oyniyamiyoruz.Ligin bitmesine bir hafta kala Navratil´i ,Eneramo´nun arkasinda oynatan bir teknik kadro.Neyi denemeye calisiyor dersiniz Riza hoca ben söyliyeyim.Belki ilk sekize kalirsak sans eseri veya kupada bir üst tura yükselirsek onun denemesini yapti ve bunda basarisiz oldu.Bizim ithal seyirciye ihtiyacimiz yok,cünki bu ligde ve bu dünyada dostumuz yok.Biz önce basariyi yakalamamiz lazim .Bugün itibariyle basariyi yakaladigimizi ve futbolda basarimizin devamliligini söylemek cok güc.Sivasspor´a karsi farkli kazanmak istiyorsan bir bos alan birakmiyacaksin ,iki orta sahayi oyundan düsüreceksin ve uzun toplarla orta alani gecip defansla karsi karsiya kalacaksin.Bunu stadyuma gelmeyenler coktan gördüde ,teknik kadro göremiyor.Bunun sonucundada seyirci gelmiyor.Tabi baska sebepleride var.Bilhassa sezon basinda yasanan talihsiz olaylar gibi......
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
taraftar, İstiyoruz, İthal