Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Daha Başlangıç
Alt 09.11.2015, 19:33   #11
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bu Daha Başlangıç

Okan hocayla çok iyi başarılar yakalayacağız.inşallah
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2015, 20:28   #12
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Henüz bu maça bakıp ta alınan galibiyet için tamam düzeldik demek için erken.Çünkü Maçı çıplak gözle stat da izlemek ile TV.'den özetleri izlemek insanı yanıltır.Nitekim çoğu yiğido da bu yanılgıyı görmek mümkün.Atılan ilk gole kadar saç baş yolup kızmadığımız-eleştirmediğimiz topçu kalmadı.Ama ilk maçların aksine satddaki seyirci takımına küsmedi,lehte tezahürat yaptı,desteğini artırdı.Seyirci baskısıyla futbolcular azıcık kıpırdadı ve maçı kopardığımızı söylersek abartmış olmayız.İnşaallah devamı da gelir...
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2015, 23:19   #13
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

İyi futbolcu iyi antronör demek değildir...Kaldıki Okan buruk çok çok iyi bir futbolcu da değildir bana göre...Ben Okan Burukun Sergenden on gömlek altında olduğunu düşünüyor bu galibiyete çok sevinmekle beraber bu galibiyette zerre faydası olmadığını düşünüyorum...İnşaallah ben yanılırım lakin Okan Buruk Sivassporumuzu ileriye taşıyabilecek bir hoca değildir...Sergeni sevmemekle beraber futbolu çok iyi bildiği için kesinlikle kalmalıydı diye düşünüyorum...Hayırlısı
Alt 11.11.2015, 07:26   #14
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İyi futbolcu iyi antronör demek değildir...Kaldıki Okan buruk çok çok iyi bir futbolcu da değildir bana göre...Ben Okan Burukun Sergenden on gömlek altında olduğunu düşünüyor bu galibiyete çok sevinmekle beraber bu galibiyette zerre faydası olmadığını düşünüyorum...İnşaallah ben yanılırım lakin Okan Buruk Sivassporumuzu ileriye taşıyabilecek bir hoca değildir...Sergeni sevmemekle beraber futbolu çok iyi bildiği için kesinlikle kalmalıydı diye düşünüyorum...Hayırlısı
afaki düşünceler.hiçbir nesnel altyapısı olmayan yani.neden okan başarısız olacak, antepde oldukça başarılıydı.sonra okan italyada veya başka bir avrupa liginde top oynamış bir futbol adamı.sergen sevmezdim ama kalmalıydı al bursaya o zaman.niye sevmediğini de söyleyim b.jimnastik nefreti, kan davası haline getirdiğiniz ilkel b.jimnastik nefreti.kuran-ı kerimde bir topluluğa olan kininiz sizi adaletten ayırmasın diyor.b.jimnastik nefreti aklınızı örtüyor ne yazıkki.
Bize üst perdeden akıl verme!Ayrıca Bursalı olduğuna dair şüphem var birisi bizle kafa mı yapıyor?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2015, 07:41   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

OKAN sergenden daha iyi oyuncu olmayabilir,ancak daha kötü futbolcuda değildi,belki sergenden daha iyi hoca olmayabilir,ancak daha kötü hoca olacağınıda sanmıyorum,sergen edirne dışına çıkmazken ,okan hatırladığım kadarıyla yurtdışınada gitti,ben lafımı yemem ,ne sergeni ,nede okanı adı sivassporla anılırken gelmesini istemedim ,ben iyi bir forvet ,sol açık ,ortasaha alınıp r.carlosla devam etme yanlısıydım,ancak futbolda bazen istediğimiz olmuyor,2 mevkiye oyuncu alınmayınca çok çok iyi oynasanızda sonuca gidemeyebiliyorsunuz,neticede r.carlosda ,sergende,yanlış transfer ve yardımcı antrenör kurbanı olarak görevden ayrılmak zorunda kaldı,son antep galibiyetini ele alacak olursak r.carlos dönemindede 7 8 tane atacak pozisyon bulduk,sergen dönemindede 7 8 pozisyon bulduk,yenildik,okanla yine 7 8 pozisyon var, ancak busefer yendik ,rakibe pozisyon vermedik,belki hoca olarak galibiyette tek faktör okan değil ,ancak takıma verdiği pozitif enerji,futbolcular arasındaki takımdaşlık ruhunu,taraftarların takımı tesislerden alması ,antrenman sahasına gidip destek olunması,son 2 3 haftadaki baskılı oyun ,sivassporun biyerde patlıyacağının habercisiydi,kurban antep oldu,hocanın emeklerinede saygı duymak lazım,hernekadar hoca olarak sivasspora layık görmesemde ,o sivassporun hocasıdır ,hepimiz futboldan anlıyoruz azçok ,ancak hiçbirimiz hoca değiliz ,netice olarak okan hocayı değerlendirmek için erken ,geçen sezon sergen bu takımı öyle yada böyle ligde tuttu,ertesi sezon için kredisi vardı iyi kullanamadı gitti,busezon okan bu takımı ligde tutarsa gelecek sezon içinde kredisi olur,busefer okanın kendi kuracağı takımla değerlendirmek lazım,şunuda gözden kaçırmamak lazım,sergen hocadan başka yanında yardımcı olarak kimi hatırlıyoruz?murat şahin görünüyordu ,onunda bir fonksiyonu yoktu,okan hocanın yardımcıları tecrübeli yardımcılar,bu işler ekip işidir bu ekibinde sivassporu yukarılara taşıyacağına inanıyorum,takım son 3 sezon kötü oynamıyor , ancak forvetsizliğin,sol açıksızlığın ceremesini çekiyor ,suç tam olarak hocalarımızda değil ,adam gibi forvet ve sol açık almayanlardadır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2015, 17:34   #16
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ocak ayında3-4 transferle takım daha da iyi yerlere gelecektir
Alt 11.11.2015, 18:05   #17
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 459 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş kusura bakma ki bende ertuğrul hoca hakkında aynı şeyleri düşünüyodum.çok düz bir oyun oynatıyor.bursa sivas karşışında adeta tel tel döküldü ama üzerimizde şanssızlıktan farkla yeniceğimiz maçı 1-0 kaybettik.ardından antep maçı...3 gol attık ve takımdaki şanssızlığı kırduğumuza inanıyorum.bursa bu futbolcularla şampiyonluğu hedef almalı.sergenin zekası iyi olabilir ama takımda oynattığı taktik cicinhonun boyu kısa diye sağbekte boyeyi oynatmak.atıf adeta çürütmek.forvetimizi süs gibi kullanmak.ayrıca taraftarları ve futbolcuları küstürmek..emin ol bunu bizim gibi anlayamazsın.herşey taktik meselesi değil biraz da takımı sahiplenmek,sevmek,arzu söz konusu.ayrıca okan hocanın etkisinin olmadığını neye dayanarak söyledin anlamadım.sergen gibi 1 atınca geri çekilmek yerine çekilmeyip 2 ve 3.yü attırdığı için mi veya takımdaki ve taraftardaki futbol arzusunu tekrar getirdiği için mi?
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2015, 18:48   #18
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sergen Sivas da mutsuzdu.Kendi kimyası bozulduğu için takım kimyasını da bozdu.Toparlayacak karakyeri yoktu.Okan pozitif insa.Bizim takım yenildiği zamanlarda da diriydi.Kondüsyonerlerimiz iyiydi zaten.O yüzden ısrarla Sergen in gitmesini istedik.Okan geldiği zaman da niye Okan demedik.Çünkü Sivasspor un ihtiyac duyduğu pozitif havayı iyi verebilecek biriydi.Gerçi bizim ilk tercihimizyiğido Cicinho idi.Başkan halen şanssızlıktan başarısızlık olduğunu söylüyor.Şanssızlık değil başkan .Kötü yönetiyorsun aslında klubü.Hiç yardımcın yok.Bakkalları o da market işi diye transfer markete salıyorsun.Haa ama iyi tarafın forumları okuyup sinirlensen de hatalarından dönüyorsun.Şimdi ara transferde cimrilik yapma da sakın 2. yarı yine çok şanssızlık yasamayalım.2 orta saha 1 stoper 1 hızlı santrofor şart
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2015, 23:45   #19
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
afaki düşünceler.hiçbir nesnel altyapısı olmayan yani.neden okan başarısız olacak, antepde oldukça başarılıydı.sonra okan italyada veya başka bir avrupa liginde top oynamış bir futbol adamı.sergen sevmezdim ama kalmalıydı al bursaya o zaman.niye sevmediğini de söyleyim b.jimnastik nefreti, kan davası haline getirdiğiniz ilkel b.jimnastik nefreti.kuran-ı kerimde bir topluluğa olan kininiz sizi adaletten ayırmasın diyor.b.jimnastik nefreti aklınızı örtüyor ne yazıkki.
Bize üst perdeden akıl verme!Ayrıca Bursalı olduğuna dair şüphem var birisi bizle kafa mı yapıyor?
Birincisi adım RIDVAN soyadım BAYAZIT..Profilimde erdem türk yazar sanal adımdır...Arnavut asıllı doğma büyüme BURSALIYIM BURSASPORLUYUM...Açık adresimide misafirim olur iseniz yazarım beklerim Bursalı olduğuma şüphenizi bu yolla giderebilirim ....Afaki dediğiniz düşünce boş düşünce demektir boşta olsa doluda olsa benim düşüncemdir katılırsınız veya katılmazsınız orası sizin takdirinizdir...Şunu unutmayınız ademoğlu olan her birey deli de olsa düşüncesi esastır gerçektir..bunu bi geçelim...Sergene olan nefretim sewmeyişim kişisel hayat tarzı at yarışı gece hayatı vede dünyanın en büyük topçusu iken kendini yakmasından ibarettir ...B jimnastikli olduğu için değil...Kaldıki B jimnastiklilerin tümüne kinimiz nefretimiz olsa idi Tomáš Zápotočný b jımnastıkten alıp takımımızda oynatmaz bağrımıza basmazdık...Haa unutmadan beşiktaşa kini nefreti olan her Bursalı kişi o takıma B jimnastık diye hitab eder sanırım siz bunu bilmiyorsunuz...Dikkat ederseniz sizde bu şekilde hitab ediyorsunuz...buda ikincisi... şimdi gelelim 2009 dan bu yana bu forumda her yorumuma teşekkür etmiş tatlı söylemler içerisinde sohbetler ettiğimiz sevgili Ferhat 06 abimizin bu sert agresif yapısını çözmeye...İnanın bunu anlamaya da çözmeyede gayretim yok...Bana arapça kökenli ''afaki'' kelimesini yazıp ardından Türkçe açıklama yapmanıza gerek yok ben iki fakülte mezunuyum futbol konusunda nacizhane görüşlerimi belirtirim eski bir futbolcuyum bunuda nacizhane belirtiyorum zaten.. Benim burda hiç kimseye ne futbol öğretme gayretim vardır nede görüşlerimi empoze etmeye...Bizim B jimnastıkle olan kinimiz bizi ilgilendirir Ben burada Bursasporu Bursa kavramını konusmak için bulunmuyorum ..Sivassporu konuşmak için bulunuyorum bunu göz ardı etmeyiniz...Her Bursa muhabbetinde sıkılıyorum..Çünkü buranın formatı bunu gerektiriyor...Kaldıki buraya neden geldiğimi neden üye olduğumu her fırsattada belirttim zaten...Size duyduğum saygı birinci sebebimdir sizinle polimik içerisinde olmak istemem..Ama şunu bilesiniz ki hoş bir söyle olmadı söyledikleriniz ...saygılar selamlar...
Alt 11.11.2015, 23:50   #20
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş kusura bakma ki bende ertuğrul hoca hakkında aynı şeyleri düşünüyodum.çok düz bir oyun oynatıyor.bursa sivas karşışında adeta tel tel döküldü ama üzerimizde şanssızlıktan farkla yeniceğimiz maçı 1-0 kaybettik.ardından antep maçı...3 gol attık ve takımdaki şanssızlığı kırduğumuza inanıyorum.bursa bu futbolcularla şampiyonluğu hedef almalı.sergenin zekası iyi olabilir ama takımda oynattığı taktik cicinhonun boyu kısa diye sağbekte boyeyi oynatmak.atıf adeta çürütmek.forvetimizi süs gibi kullanmak.ayrıca taraftarları ve futbolcuları küstürmek..emin ol bunu bizim gibi anlayamazsın.herşey taktik meselesi değil biraz da takımı sahiplenmek,sevmek,arzu söz konusu.ayrıca okan hocanın etkisinin olmadığını neye dayanarak söyledin anlamadım.sergen gibi 1 atınca geri çekilmek yerine çekilmeyip 2 ve 3.yü attırdığı için mi veya takımdaki ve taraftardaki futbol arzusunu tekrar getirdiği için mi?
sadece ve sadece çok yeni olduğu için söyledim örnek olarak şunu söyleyebilirim snırım bana hak vereceksiniz..Gs süper kupa finaline luceskuyla cıkmıstı ve luceskunun ilk maçıydı...Gs o finali almıstı ...Sizce bu lucescunun başarısımıydı?

Etiketler
başlangıç, daha