Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

--->: ERHAN KARAHAN ILE SATURN MACINDAN SONRA AVUS
Alt 09.03.2008, 15:45   #11
Yido
Yeni Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Yido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ERHAN KARAHAN ILE SATURN MACINDAN SONRA AVUS

Bağzılarımız yabancı futbolcularımızdan sürekli bahsederken, takımımız cezali ve sakat futbolcularla boğuşurken, Afrika Kupası gibi sıradan ve 2 sınıf bir turnavaya takımı haftalarca bırakıp gittiklerinide hatırlatmak istedim.

Ingiltere liginde de bircok farklı Afrika ülkelerinden Milli futbolcu var. Acaba aynısını orada da yapabiliyorlarmıdır.

Ayrıca, Ozi Taraftar arkadaşımın Fenerbahce maçında söz ettiği pozisyonlardaki sorumlu futbolcu Karim Saidi. Dolayısıyla kendisinin yorumuna katılıyorum.
Yido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Yido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2008, 15:53   #12
Yido
Yeni Yiğido

Bağzılarımız yabancı futbolcularımızdan sürekli bahsederken, takımımız cezali ve sakat futbolcularla boğuşurken, Afrika Kupası gibi sıradan ve 2 sınıf bir turnavaya haftalarca takımı bırakıp gittiklerinide hatırlatmak istedim.

İngiltere liginde de bircok farklı Afrika ülkelerinden Milli futbolcu var. Acaba aynısını orada da yapabiliyorlarmıdır.

Ayrıca, Ozi Taraftar arkadaşımın Fenerbahce maçında söz ettiği pozisyonlardaki sorumlu futbolcu Karim Saidi. Dolayısıyla yorumuna katılıyorum.
Alt 09.03.2008, 16:10   #13
oZi Taraftar
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 oZi Taraftar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sn. Altuntas58; Gayt seviyeli ve yapici bir yorum ve temenni. Sizi kutluyorum.

Malesef bazilarimiz (leblebi 82) uzummu yigor, bagciyimi dovuyor anlamak mumkun degil. Birde soylediginin asli astari olsa, belki biraz hak verebiliriz. Bu konuda yorum yapan bircok kisi soylediklerini tamamiyla curuttu.
Bu Konuda oZi Taraftar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2008, 16:16   #14
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

vallla sezgin onur gibi degıl kalıtelı bence ilerde de daha ii olur inş.
Alt 09.03.2008, 16:31   #15
Yido
Yeni Yiğido

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vallla sezgin onur gibi degıl kalıtelı bence ilerde de daha ii olur inş.
Kesinlikle katılıyorum gardaş…
Maçta kendi izlenimlerimi, yaşının daha 21 olduğunu ve ilk kez oynadığını düşünürsek, kesinlikle istikbal vaad eden, iyi bir transfer…
Saygılarımla.
Alt 09.03.2008, 16:33   #16
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

valla bulent hoca satıcam dıye sezer ve onuru oyuna süreceği yere takımda kalıcı olması gereken daha kaliteli oyunculara yer vermesı cok ii olur
Alt 11.03.2008, 14:50   #17
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 905 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
oZi Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sn. Altuntas58; Gayt seviyeli ve yapici bir yorum ve temenni. Sizi kutluyorum.

Malesef bazilarimiz (leblebi 82) uzummu yigor, bagciyimi dovuyor anlamak mumkun degil. Birde soylediginin asli astari olsa, belki biraz hak verebiliriz. Bu konuda yorum yapan bircok kisi soylediklerini tamamiyla curuttu.
Ben Erhan'a kötü oyuncu diye yazmadımki. Zamana ihtiyacı var dedim. Tabiki ilk kez oynayan bir oyuncunun heyecanlı olması doğaldır. Ben şu an için ilk onbire girebilecek seviyede görmedim. Belki kiralık verilerek değerlendirilir.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2008, 01:32   #18
Yido
Yeni Yiğido

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Erhan'a kötü oyuncu diye yazmadımki. Zamana ihtiyacı var dedim. Tabiki ilk kez oynayan bir oyuncunun heyecanlı olması doğaldır. Ben şu an için ilk onbire girebilecek seviyede görmedim. Belki kiralık verilerek değerlendirilir.
Yok canım, kötü oyuncu demenize pek gerek kalmadı, birde dövseydiniz bari, futbolcumuzu temelli dandik yaptınız…

Yazmış olduğunuzdan bir alıntı:
“Erhan takımın en zayıf halkalarından biriydi. Daha maçın ilk dakikalarında rakibe gol pası verdi.”
Söz ettiğiniz pasi o vermedi, macın ilk dakikalarındaki hatalı paslar Mahmut ve Aytaç'tan geldi…
Bu pası kendisinin verdiğini düşünerek, takımın en zayıf halkası olduğunu iddia ettiniz. Bu teziniz birkere çürütüldü. Dolayısıyla, hala öyle düşünüyormusunuz, merak ediyorum.

“Sonra Satürnlü oyuncuya sert girdi ve sarı kart gördü.”
1) defansin göbeginde havada çok iyi kafa topu kazanarak, rakibin çok tehlikeli atağını önledidi,
2) yerden kalkıp, süratle sola çizgiye yönelen topa doğru koştu,
3) kendi takım arkadaşından markajından kurtulan Saturn’un 4 numaralı sağ kanat oyuncusuna, topla birlikte sert bir müdahilede bulunarak ikinci kez ataklarını onledi ve sarı kart gördü,
Birçok kişi sizin düşüncenizin tam tersini düşünerek, bu mucadelesini takdire değer olduğunu düşünmekte…

“Bence ilk onbirde oynaması için çok zaman ihtiyacı var.”
Siz aldığıniz her oyuncuyu hemen ilk 11’de oynatmayımı düşünürsünüz, yoksa Şampiyonluğa aday bir takımın Teknik Direktorunun düşündüğü gibi istikbal vaad eden futbulcuları, bu tür hazırlık maçlarında alıştırarak ileride faydalanabileceğinizi düşünmezmisiniz. Sanırım Bülent hocamız yanlış yapmış olmalı o halde.

Haaa, bu arada futbolcumuzun kale çizgizimizin 1 metre önünden çıkardığı toptan ve birkaç diğer olumlu harekitnden söz etmeye unutmuşsunuz…

Ayrica röportaji bir kez daha okumanızı tavsiye ederim. Futbolcumuz fevkalade düzgün ve mütevazi cevaplar vermiş. Özellikle yorumlarıda okuduğumuzda, futbolcunun kişiliği hakkinda da iyi bir bilgiye sahip olmamız mümkün.

Bak leblebi82 arkadasım,,, futbolcunun transferinde yapılan açıklamarda: Melbourne Avustralya’da yılın en iyi Premier Ligi oyuncusu sıralamasında ikinci gelmiş, doğup buyuduğu Avustralya Ümit Milli takımında, ileride Türk Milli takımında oynama arzusundan dolayı reddetmiş (vede çok tepki çekmiş), 21 yaşında, ilk kez Sivasspor formasını giyen, Türk futbolcumuzu pozisyonları tamamıyla yanlış değerlendirerek küçümsemeye veya rencide edici açıklmalar yapmaya devam ederken,,, aynı zamanda İslam’dan ve Türk’lükten söz edin…

Cevabım biraz uzun olduğu için tüm okur arkadaşlarımızdan özür dilerim…
Bu Konuda Yido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2008, 02:12   #19
Gurbetci Gokhan
Acemi Yiğido

11 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 Gurbetci Gokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne ozuru Yido arkadasim,,, Agzina ve ellerine saglik… Kesinlikle dusuncelerinize katiliyorum.

Arkadaslar, ornek vererek bir ekleme yapmak istdeim, merak ettigim icin Sivasspor – Fenerbahce macinin yorumlarini okudum ve gordumki yanlis yorumlarla genc, yeni ve yerli futbolcumuzun sozde hatalari vurgulayan, leblebi82 arkadasimiz malesef bu macta yabanci futbolcumuz Karim Saidi’nin hatasindan yedigimiz 2 golden soz etmeye unutmus galiba...

Son soz olarak, yurtdisinda yasayan bir vatandasiniz olarak sunlari belirtmek istiyorum:
- Sivasspor’u cooook seviyorum,
- Sivasspor’u sevenleri seviyorum,
- Bulent hocamiza sonuna kadar guveniyorum,
- Erhan’in cok iyi futbolcu oldugundan ve Sivasspor’a katkida bulunacagina kesinlikle inaniyorum.

Saygilarimla
Bu Konuda Gurbetci Gokhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2008, 04:12   #20
oZi Taraftar
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 oZi Taraftar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Australia’da yasayan bir gurbetci oldugum icin bu konuya ozel bir ilgi duyuyorum.

Yido ve Gurbetci Gokhan arkadaslarimin yorumlarina tumuyle katiliyorum.

Ayrica leblebi82 arkadasimizin yorumuna gore;
“Bence ilk onbirde oynaması için çok zaman ihtiyacı var.”

Leblebi82 arkadasimizin roportaji ve futbolcumuzun verdigi cevabi tekrar okumasini tavsiye ederim. Aksini iddia edenmi var?

Yido arkadasim, evet dogru biliyorsunuz, Australia Umit Milli takim aday kadrosuna cagrilip, cesaretle teklifi geri cevirdiginde burada muthis tepki cekmisti. Ayriyeten 2006 sezonunda Premier Ligi Yilin Futbolcusu odulu siralamasinda 2. geldigi de dogru haber. Hatta birkac husus daha var; disariya yansiyan haberlere gore ayrildigi kulubun taraftari takimin surekli ve istikrarla oynayan degislmez eleman olmasindan dolayi ayrilmasina cok uzulmusler, kuluplerine muthis tepki gostermisler, birnevi isyan etmisler,,, daha onceki kulubunde ise Petkovic’in oynadigi South Melbourne takiminda daha 16 yasindayken PAF takimindan A takimi idmanlarina cikan ve A takimi kadrosuna alinan bir futbolcu olmasida dikkat cekici.

Australia’da Erhan’in bircok macini canli izleyen ve takip eden bir futbolsever olarak, kendisinin hava toplarinda etkili, ayaginda fazla top tutmayip riske girmeden basit futbol oynayan, topa sert mudahilelerde bulunan, fizigini cok iyi kullanan, tipik bir defans oyuncusu oldugunu, cok kisa bir zamanda Bulent hoca’nin ve Sivasspor taraftarinin gozdesi olacagini ve Sivasspor camiasina layik ve faydali olacagindan emin oldugumu rahatlikla soyleyebilirim…

Allah yolunu acik etsin...

Etiketler
avustralya, erhan, karahan, maÇindan, saturn, sonra