Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor meydan okuyor meydan!
Alt 10.02.2009, 15:07   #11
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor meydan okuyor meydan!

Biz SİVAS ile ŞAMPİYONLUK ile yatıp kalıkıyoruz.

i*NE BASINA İ*NE FEDERASYONA İNAT ŞAMPİYON OLACAĞIZ.
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor meydan okuyor meydan!
Alt 10.02.2009, 15:09   #12
Diyarbekir21
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Diyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor meydan okuyor meydan!

Alıntı:
badboysefaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kusra bakma ama maçı taraftarlar degil takımlar oynuyor eger senin övdügün kadar iyi bi takımsa(ki degil)lig sıralamasına bakarsan kimin tempo yaptıgını daha iyi anlarsın kimseyi küçümsemiyoruz ama takımımızada güveniyoruz....hemde sonuna kadar!!!

bakarsan bugünkü haberlere ersun yanal ''taraftar silahımız''dedi asla unutma arkadaşım futbolcu bir barut fitili ateşleyen taraftradır .sunu söylemek istiyorum bursa maçında geçen hafta oynalınan maçta çoğu insan maçı bıraktı taraftarı seyretti ve elbette tpu oynayan taarftar değil ama gazeteler bursanın gençler b.yendiğinden daha çok taarftardan söz etti tv de aynısını ve telelig i izlediysen telegolu geçen tüm yorumcular liderin taraftarına bak dedimi demedimi -----eskişehir 50 tl ye bilet alıyor değilmi ve yer yok ve şimdide ülker i boykot yapmışlar eti ye pankartı gb gb arkadaşım ben istemiyor değilim sivası görmek isterim şampiyon ben bunu yazdıysam bursa hafife alınmayak takım v.s gibisinden art niyetle değil gerçekçi olarak yazdım .taraftar arkadaşım sade futbol değildir o ilin birlik bütünlük dayanışmasını 70 milyona açıkca gösterir ne dedi teleligde sivas -30da olsa yorumcular taraftarın sahaya trübüne gelme lüksü olmaz yani sizin yerinizde bir başka takım olsa ciddi ve yürekten söylüyorum o sahayı yıkardı hangi klüp olursa olsun gerçekleri istiyorsan birde şu var 200-300 kişi ya ses geliyor ya gelmiyor tv de vede daha gerçekçi olmamı istiyorsan herkes izlemeye gelmiş taraftar değil izleyici vede ben bunları söylerken isterim sivas ts bursa çıksın sadece bir sempati duyduğum takıma serzelenişim bunlar kötü anlamda algılanmasın başarılar sivas
Diyarbekir21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
meydan, okuyor, sivasspor