Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: B. Uygun İle Röportaj
Alt 02.03.2009, 14:43   #11
67nattramn58
Acemi Yiğido

67nattramn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 67nattramn58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: B. Uygun İle Röportaj

Çok doğrı konuşmuş çok hırslanmış belli
67nattramn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 15:27   #12
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: B. Uygun İle Röportaj

3 gündür yazılanlara bakıyorum, utanıyorum ! Ne Bülent Uygun kaldı ne Başkan kaldı ne de takım kaldı ortada vurula vurula ! İçten gelen kurşunlar en ağır kurşunlardır !

Sizlere sesleniyorum ey gafiller ! Karşındaki takım Fenerbahçe. İstediği zaman dünya devi Chelsea'yı dağıtmış, ligdeki tüm derbileri almış, gerektiği zaman en büyük rakibine 6 tane atmış bir takım ! Bülent hoca değil Alex Ferguson olsa ne olurduki o geceki oyun karşısında ? 2 kez öne geçmemiz bile büyük başarıdır. Her otoritenin dedigi gibi, FB sezonun en iyi oyununu oynadı ! 1 haftadır herkesi uyardım ama nafile, 1 puan bile büyük başarıdır diye ! TR Lig şampiyonu olmayı sadece 4 takım başarmış bu ülkede arkadaşlar !

Her futbolcumuzun, Bülent hocanın, oraya giden taraftarların alınlarından öperim ! Hepsine helal olsun ! Bizi bu noktaya getirdikleri için ! 3.Ligde Ağrı, Fatsa, Palandöken deplasmanlarını yaşamayanlar bu günlerinde kıymetini de bilemezler ! Bu takım şampiyonda olmasa , kupayıda almasa yine de helal olsun helal olsun ...

Bu tip ilk mağlubiyette takıma, hocaya böyle saldıran densizler olduğu sürecede, bırakın Trabzon gibi 6 şampiyonluk almayı, büyük takım olmayı, 2 sene sonra 2.Lig yolunu tutar bu camia ...

Kendinize gelin arkadaşlar ve ne olursa olsun takıma destek verin ! Anadolu insanı ilk olayda hemen yanındaki dostunu , arkadaşını satmaz, bunu da kafanızın en ücra köşesine yazın !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2009, 16:05   #13
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: B. Uygun İle Röportaj

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3 gündür yazılanlara bakıyorum, utanıyorum ! Ne Bülent Uygun kaldı ne Başkan kaldı ne de takım kaldı ortada vurula vurula ! İçten gelen kurşunlar en ağır kurşunlardır !

Sizlere sesleniyorum ey gafiller ! Karşındaki takım Fenerbahçe. İstediği zaman dünya devi Chelsea'yı dağıtmış, ligdeki tüm derbileri almış, gerektiği zaman en büyük rakibine 6 tane atmış bir takım ! Bülent hoca değil Alex Ferguson olsa ne olurduki o geceki oyun karşısında ? 2 kez öne geçmemiz bile büyük başarıdır. Her otoritenin dedigi gibi, FB sezonun en iyi oyununu oynadı ! 1 haftadır herkesi uyardım ama nafile, 1 puan bile büyük başarıdır diye ! TR Lig şampiyonu olmayı sadece 4 takım başarmış bu ülkede arkadaşlar !

Her futbolcumuzun, Bülent hocanın, oraya giden taraftarların alınlarından öperim ! Hepsine helal olsun ! Bizi bu noktaya getirdikleri için ! 3.Ligde Ağrı, Fatsa, Palandöken deplasmanlarını yaşamayanlar bu günlerinde kıymetini de bilemezler ! Bu takım şampiyonda olmasa , kupayıda almasa yine de helal olsun helal olsun ...

Bu tip ilk mağlubiyette takıma, hocaya böyle saldıran densizler olduğu sürecede, bırakın Trabzon gibi 6 şampiyonluk almayı, büyük takım olmayı, 2 sene sonra 2.Lig yolunu tutar bu camia ...

Kendinize gelin arkadaşlar ve ne olursa olsun takıma destek verin ! Anadolu insanı ilk olayda hemen yanındaki dostunu , arkadaşını satmaz, bunu da kafanızın en ücra köşesine yazın !
İMZA : YETER YORUM YOK*********
Alt 02.03.2009, 16:14   #14
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1142 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Sayın hocam biz yüreğimizle inanıyoruz..
Bu takım şampiyon olacak..
Olmazsa ne olur?
Sevmeye hep devam edeceğiz..
Skora göre yorumda bulunmadan,Trabzonsporun taraftarı gibi ucuz taraftarlık yapmayacağız..
Alt 02.03.2009, 16:21   #15
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent hoca fenere yenildi diye arkadaslar bülent hoca fenere maci verdi bile diyenler var yuh be bu kadar alcalmayalim lütfen... feneri kupadan eledigimiz zaman görün siz sivassporlu bülent uygunu... insallah bu sezón sampiyon olacagiz baska bisey düsünemiyorum bile...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 16:51   #16
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 864 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick

bülent hocanın yorumuna katılıyorum altına imza mı atarım bu adam size daha ne yapacak ağzı ile kuş tutsa dişlerini niye kullandı dersiniz. niye çünkü ...... da boncuk aramaya alışmışsınız .
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 17:02   #17
barakudaboy
Yeni Yiğido

barakudaboy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 barakudaboy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tesekkur ederim BULENT HOCAM. ALLAH yolunu acik etsin.
barakudaboy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 19:26   #18
poseidon61
Yeni Yiğido

9 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 poseidon61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın hocam biz yüreğimizle inanıyoruz..
Bu takım şampiyon olacak..
Olmazsa ne olur?
Sevmeye hep devam edeceğiz..
Skora göre yorumda bulunmadan,Trabzonsporun taraftarı gibi ucuz taraftarlık yapmayacağız..
Ne taraftarlığı yapıyosunuz ki Trabzonspor taraftarı gibi olmıycakmışsınız ? 2 sene öncesine kadar kaçınız Sivasspor'u tutuyodu? Şimdi kaçınız Sivassprlu ? Biz 25 senedir şampiyonluğu bırak, doğru düzgün kupa bile görememişiz hala her deplasmanımız da full çekiyoruz.Geçen sene en kötü zamanımızda bile Kadıköy'ü, doldurduk.Siz bu sene ne kadar doldurabildiniz?
poseidon61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 19:54   #19
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1011 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
poseidon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne taraftarlığı yapıyosunuz ki Trabzonspor taraftarı gibi olmıycakmışsınız ? 2 sene öncesine kadar kaçınız Sivasspor'u tutuyodu? Şimdi kaçınız Sivassprlu ? Biz 25 senedir şampiyonluğu bırak, doğru düzgün kupa bile görememişiz hala her deplasmanımız da full çekiyoruz.Geçen sene en kötü zamanımızda bile Kadıköy'ü, doldurduk.Siz bu sene ne kadar doldurabildiniz?
arkadaşım ben şahsen trabzon taraftarını, kendı takımına olan vefası baglılıgı ıcın her zaman takdır etmısımdır.. arkadasın sıze olan sıtemı bana gore forumlarınızdakı asırı holıgan yorumlarınızdır..anadoluya dusmanlık getırıyorsunuz. ben ts taraftarını seven bırı olarak forumlarınızdakı yorumlara gırdım.mesajları okuduktan sonra ınanılmez bı kın beslemeye basladım. anadolud baska bı takım cıkmıs,sizler bunlar sampıyon olmasında istanbul takımları olsun dıyecek kadar.bır hakemdır tutturuyorsunuz,yok sedat pekerler yok yahudı sırketlerı!!! ınsanın agzı acık kalmıyor degıl.. ts taraftarı gıbı olmayız derken arkadasın ne demek ıstedıgı gayet acık.. bu takıma abılık yapacak olan trabzon bızans oyunlarına malese coktan baslamıs. anadoluda bıze bı sempatı akısı olması trabzonluların pek hosuna gıtmemıs.. tabıunları yazarken cok buyuk bı azınlık olan centılmen t.s taraftarlarını bu yorumlarımın dısnda tutuyorum..
bu takım elındekı ımkanlarla aslanlar gıbı mucadele edıyor ısteyen takdır eder,ıstemeyen orta yerınden çatlar..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 20:02   #20
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1011 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

[QUOTE=cactuss58;485729]arkadaşım ben şahsen trabzon taraftarını, kendı takımına olan vefası baglılıgı ıcın her zaman takdır etmısımdır.. arkadasın sıze olan sıtemı bana gore forumlarınızdakı asırı holıgan yorumlarınızdır..anadoluya dusmanlık getırıyorsunuz. ben ts taraftarını seven bırı olarak forumlarınızdakı yorumlara gırdım.mesajları okuduktan sonra ınanılmez bı kın beslemeye basladım. anadolud baska bı takım cıkmıs,sizler bunlar sampıyon olmasında istanbul takımları olsun dıyecek kadar.bır hakemdır tutturuyorsunuz,yok sedat pekerler yok yahudı sırketlerı!!! ınsanın agzı acık kalmıyor degıl.. ts taraftarı gıbı olmayız derken arkadasın ne demek ıstedıgı gayet acık.. bu takıma abılık yapacak olan trabzon bızans oyunlarına malese coktan baslamıs. anadoluda bıze bı sempatı akısı olması trabzonluların pek hosuna gıtmemıs.. tabıunları yazarken cok buyuk bı azınlık olan centılmen t.s taraftarlarını bu yorumlarımın dısnda tutuyorum..
bu takım elındekı ımkanlarla aslanlar gıbı mucadele edıyor ısteyen takdır eder,ıstemeyen orta yerınden çatlar..[/QUOTE

baya bi eksik ve devrik görünüyo yazdıklarım... sebebı tus takımı.. okurken bıras zorlanacaksınız artık
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
röportaj, uygun, İle