Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yorumsuz...
Alt 07.11.2010, 23:43   #11
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Yorumsuz...

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben takımın ilk haftada g.s yi yendiğinde takımın kotü olduğunu soylediğimde bir çok arkadaştan burada eleştiri almıştım...bu maç için azda olsa umudum vardı ama İ B B nin ne kadar tehlikeli olduğunuda belirtmiştim..rıza hocayla bu iş olmaz ilk haftalar falan demesin arkadaşlar ..iş rıza hocada falan değil..bu gün maçın gollerini izledim..sivas taraftarı beş beş diye bağıryordu..bir bursalı olarak sırtımdan aşağıya doğru sıcak bişeyler hissettim..utandım doğrusu..insanlar küfür ediyor bunu izleyici tv de net bir şekilde duyuyor..olurmu ya..elli kere soyledik burdan bu takımın taraftarına ihtiyacı var bu çamurdan hep birlikte çıkacağız çıkmasınada çamurdan boyle çıkılmaz..takım yenildi diye rakip takım alkışlanmaz..bu sonucun en büyük faktorü rıza hocanın maçtan once verdiği demeçtir bunu maçtan once belirtmiştim..sevgili kardeşlerim ...şunu asla unutmayalım takımın morali sıfır..alınan netice her ne olursa olsun sezon bitmeden düşenler belli olmadan bunu asla ve asla takım oyuncularına lanse ettirmemeniz gerekiyor..tekrar soylüyorum..SONUÇ HER NE OLURSA OLSUN....zira bu tepkiler takımı alıp yukarıya çıkarmaz aksine bank asyaya gonderir ve bank asya dediğimiz yer emin olunki süper ligden beter bi yer millet orda birbirini yiyiyor çıkmak için..topçuları almış zaten şimdiden bir telaş..ben bütün sivasın takıma sahip çıktığını stada koştuğunu kısacası üzerine düşenleri yaptığını biliyorum..ama bu gün sahada gormüş olduğumuz taraftar gorüntüsü bu takımı mahveder...belki bir çok kardeşim bana burada senin takımının keyfi yerinde bizim içimiz kan ağlıyor diyebilir...en az sizin kadar bende üzülüyorum alınan her yenilgiye...taraftar sonuna kadar bu takımın arkasında duracak ve takım düzlüğe çıkacak bu sene sivas için bitti...ligde kalması için ne gerekiyorsa yapılacak..haa taraftar sonuna kadar ardında dursun bu işin sylemek bile istemiyorum takım bank asyaya giderse o zaman her seysizlere caizdir ..saygılar...
Kardeşim çok doğru söylüyorsun, altına imza atılacak yerlere değinmişsin ama. Ama sı çok derin... Ben sizin küme düştüğünüz seneyi anımsıyorum. Aynı olaylar tavırlar sizde de mevcuttu. Sakın yanlış anlama kardeşim seni yermek yada taraftarını eleştirmek için söylemiyorum. Hakeza Bursaspor taraftarının ve dostunuz Ankaragücünün bizim nezdimizde nezih bir yeri var, fakat durum hal gidiş senin dediğin gibi değil... Değerli Başkanımız bu masaya yumruğunu vurmuyor. Takım içinde guruplaşma var. Lüten yukarıdaki değer tablosuna bak, parasal olarak ilk on içindeki bir takım, borcu olmayan bir kulüp, duyarsız ve neme lazımcı futbolcu topluluğu var ortada.. Her hafta inşallah maşallah diye diye itekledi bu takımı taraftar... Daha ne yapsın çocuklar... Ne çilelerle yollara düşüp takımlarını destekliyorlar bunu sen bizden daha iyi bilirsin. Yeter dediler bizler küsmeyin bir dahaki sefere olacak bu takımda iş var dedikçe onlar gittikce dibe vurdular. Taraftar artık çileden çıktı ve bugünkü üzüntü verici şeyler yaşandı. Beş parmağın beşide bir olmadığı gibi taraftarında içinde değişik şahsiyette insanlar var. Topluluk galeyana geldiği zaman üzerine toprak serpiştirip susturamıyorsunuz işte. Çünkü hem çuvaldızını yiyor taraftar hem iğneyi... Olmuyor işte her yol denendi yine olmadı. Bizde sitemiz adına bu durumdan rahatsız durumdayız. Ama elden de bir şey gelmiyor be kardeşim... TARAFTAR HAKLI....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2010, 00:14   #12
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim çok doğru söylüyorsun, altına imza atılacak yerlere değinmişsin ama. Ama sı çok derin... Ben sizin küme düştüğünüz seneyi anımsıyorum. Aynı olaylar tavırlar sizde de mevcuttu. Sakın yanlış anlama kardeşim seni yermek yada taraftarını eleştirmek için söylemiyorum. Hakeza Bursaspor taraftarının ve dostunuz Ankaragücünün bizim nezdimizde nezih bir yeri var, fakat durum hal gidiş senin dediğin gibi değil... Değerli Başkanımız bu masaya yumruğunu vurmuyor. Takım içinde guruplaşma var. Lüten yukarıdaki değer tablosuna bak, parasal olarak ilk on içindeki bir takım, borcu olmayan bir kulüp, duyarsız ve neme lazımcı futbolcu topluluğu var ortada.. Her hafta inşallah maşallah diye diye itekledi bu takımı taraftar... Daha ne yapsın çocuklar... Ne çilelerle yollara düşüp takımlarını destekliyorlar bunu sen bizden daha iyi bilirsin. Yeter dediler bizler küsmeyin bir dahaki sefere olacak bu takımda iş var dedikçe onlar gittikce dibe vurdular. Taraftar artık çileden çıktı ve bugünkü üzüntü verici şeyler yaşandı. Beş parmağın beşide bir olmadığı gibi taraftarında içinde değişik şahsiyette insanlar var. Topluluk galeyana geldiği zaman üzerine toprak serpiştirip susturamıyorsunuz işte. Çünkü hem çuvaldızını yiyor taraftar hem iğneyi... Olmuyor işte her yol denendi yine olmadı. Bizde sitemiz adına bu durumdan rahatsız durumdayız. Ama elden de bir şey gelmiyor be kardeşim... TARAFTAR HAKLI....
taraftar elbette haklı..aksini soylemiyorum..sadece her daim duruşunun nasıl olacağını nasıl tawırlar sergilemesi gerektiğini belirttim.ve bunları belirtirken lütfen ukalalık olarak algılmayın süper ligin en eski takımlarından bursaspor ve en eski taraftar gurubu olan taraftarından ornekler verdim ki eski olmak tecrübenin fazlalığını gosterir
Hal durum senin anlattığın gibiyse Sivasspor taraftarı neden isyanını ynetim ve başkana yapmaz bunu anlamıyorum bir ornekle pekiştirelim buradaki kardeşlerim mesut bakkalı eleştirdiler topcuları eleştirdiler eleştiriler sürekli bu yondeydi hep...mecnun başkana ve yonetimine dair bi eleştiri yorumu okuduğumu anımsamıyorum(bir iki istisna yorum dışında) kaldıki forumun tüm başlıklarını inceleyen biriyim sorun mecnun başkanın masaya yumruğunu vurmamasıysa bunu sorunu takımla topçularla uğraşmak yerine direk başkan ve yonetimle halledilmesi gerekmezmidir?
Alt 08.11.2010, 01:29   #13
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ben takımın ilk haftada g.s yi yendiğinde takımın kotü olduğunu soylediğimde bir çok arkadaştan burada eleştiri almıştım...bu maç için azda olsa umudum vardı ama İ B B nin ne kadar tehlikeli olduğunuda belirtmiştim..rıza hocayla bu iş olmaz ilk haftalar falan demesin arkadaşlar ..iş rıza hocada falan değil..bu gün maçın gollerini izledim..sivas taraftarı beş beş diye bağıryordu..bir bursalı olarak sırtımdan aşağıya doğru sıcak bişeyler hissettim..utandım doğrusu..insanlar küfür ediyor bunu izleyici tv de net bir şekilde duyuyor..olurmu ya..elli kere soyledik burdan bu takımın taraftarına ihtiyacı var bu çamurdan hep birlikte çıkacağız çıkmasınada çamurdan boyle çıkılmaz..takım yenildi diye rakip takım alkışlanmaz..bu sonucun en büyük faktorü rıza hocanın maçtan once verdiği demeçtir bunu maçtan once belirtmiştim..sevgili kardeşlerim ...şunu asla unutmayalım takımın morali sıfır..alınan netice her ne olursa olsun sezon bitmeden düşenler belli olmadan bunu asla ve asla takım oyuncularına lanse ettirmemeniz gerekiyor..tekrar soylüyorum..SONUÇ HER NE OLURSA OLSUN....zira bu tepkiler takımı alıp yukarıya çıkarmaz aksine bank asyaya gonderir ve bank asya dediğimiz yer emin olunki süper ligden beter bi yer millet orda birbirini yiyiyor çıkmak için..topçuları almış zaten şimdiden bir telaş..ben bütün sivasın takıma sahip çıktığını stada koştuğunu kısacası üzerine düşenleri yaptığını biliyorum..ama bu gün sahada gormüş olduğumuz taraftar gorüntüsü bu takımı mahveder...belki bir çok kardeşim bana burada senin takımının keyfi yerinde bizim içimiz kan ağlıyor diyebilir...en az sizin kadar bende üzülüyorum alınan her yenilgiye...taraftar sonuna kadar bu takımın arkasında duracak ve takım düzlüğe çıkacak bu sene sivas için bitti...ligde kalması için ne gerekiyorsa yapılacak..haa taraftar sonuna kadar ardında dursun bu işin sylemek bile istemiyorum takım bank asyaya giderse o zaman her seysizlere caizdir ..saygılar...

Burda anlaşılmayan bir nokta var.. Bizim yaptıgımız yenilgiye bir tepki vermek degil.. Zor günde takımı yarı yolda bırakmak hiç degil.. Bizim tepkimiz RUHSUZLUGaDIR... Bizim tepkimiz formasını ıslatmayanadır...Ne yapacaktık Belediyenin topcularını alkışmayıp? Biz ne diyarbakırlılara benzeriz ne trabzonlulara biz sahaya inip misafir takım oyuncusuna da hakemede saldırmayız. Ya da fenerliler gibi kendi futbolcumuzuda dövmeyiz? cok medeni olarak( belki utanma duyguları kalmışssa ) 5-5 diyerek utanmalarını saglamaya çalıştık. Sahadaki eziklige şahit olsan sanırım bu yazıyı yazma geregi dahi duymazdın. bu iş ne rıza işidir ne morinho bu iş sahada yürek işidir. A2 takımından çıkan topcu 3 maçtır takımın en iyi topcusuysa (mücadele anlamadında iyilikten bahsediyorum) takımın sözde kaptanları ve eskileri durup düşünmelidir.

Bizim maçlar geçen yıl en kötü gününde dahi 10 bin seyirciye oynanırdı bu sayı düşüyor. Cünkü seyirci küstürülüyor. Bende jübilemi yaptım. Onlar oynasın yönetim izlesin.. Ne diyim. Hala transferleri hocaya yaptırıyorlar. Uslanmaz bunlar.Bülo işe yaramaz 10 adam bırkaıp gitti, muhsin hoca 5 adam bıraktı gitti ,bakkal 5 adam bıraktı gitti bi de rıza 5 adam bırakır giderse borcu olmamakla övünen yöneticiler krize girerler.. bunu sivasın bütçesi taşımaz. Yanlış anlaşılmasın rızaya hiçbir sözüm yok. Zaten kariyerindeki en büyük hataya imzasını atıp sivasa geldi...

Ceyhun denen adamı yere göge koyamayanlar onun ugruna geçen yıl takımın yıldızı cihanı görmezden gelenlere soruyorum... Nerde ceyhununuz?
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 01:36   #14
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
taraftar elbette haklı..aksini soylemiyorum..sadece her daim duruşunun nasıl olacağını nasıl tawırlar sergilemesi gerektiğini belirttim.ve bunları belirtirken lütfen ukalalık olarak algılmayın süper ligin en eski takımlarından bursaspor ve en eski taraftar gurubu olan taraftarından ornekler verdim ki eski olmak tecrübenin fazlalığını gosterir
Hal durum senin anlattığın gibiyse Sivasspor taraftarı neden isyanını ynetim ve başkana yapmaz bunu anlamıyorum bir ornekle pekiştirelim buradaki kardeşlerim mesut bakkalı eleştirdiler topcuları eleştirdiler eleştiriler sürekli bu yondeydi hep...mecnun başkana ve yonetimine dair bi eleştiri yorumu okuduğumu anımsamıyorum(bir iki istisna yorum dışında) kaldıki forumun tüm başlıklarını inceleyen biriyim sorun mecnun başkanın masaya yumruğunu vurmamasıysa bunu sorunu takımla topçularla uğraşmak yerine direk başkan ve yonetimle halledilmesi gerekmezmidir?

bu konuda tek diyecegim ise Mecnun Başkandan başka Sivasspora sahip cıkan yok kardeş.. yani bizde başkanlık için yaırşılmaz. sahipsiz sivas diye boşuan söylemiyoruz.

Ne dogru dürüst mecliste bi vekilimiz var nede takıma şehre sahip cıkan bi sanayici..

Sen bursanın gerçeklerine göre yorum yapıyorsun. ama unuttugun tek nokta sivasın gerçekleridir... O yüzden Mecnun başkanın bizde kredisi sınırsızdır (Bugün çıkan bi kaç çatlak sese ragmen..) Sivasa sahip cıkan ender Sivaslılardandır. Ben Mecnun başkandan ziyade yönetim kurulunu yetersiz buluyorum. Ciddi anlamda işi bilmeyen adamlar doluşmuş durumda...
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 01:41   #15
tribalzx
Acemi Yiğido

tribalzx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tribalzx isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ya arkadas cildiracam ya sonunda bende biseyler yazayim dedim. 15 dakikada 3-0 oluyor ya... Burada sorunun teshis edilmesi lazim. Bu gorevde Mecnun Baskana dusuyor. Cok acil radikal tedbirler almak lazim. Yoksa ortada Sivasspor diye birsey kalmayacak(Allah Korusun).
Mazeret aramayacaksin. Artik icraat istiyoruz.
Ayrica Riza Hoca mactan once final gibi mac demis. 11. haftada ne finali ya. Biraz toparlanip ust uste 2 mac kazansak hersey duzelir.
Tekrar soyluyorum Mecnun Baskana sesleniyorum. Lutfen takima sahip cik. Yoksa mazide sivas Super ligde oynadi diye torunlarimiza anlatacak anidan baska bir seyimiz kalmayacak.
Saygilar
tribalzx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tribalzx'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2010, 01:53   #16
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ewet haklısın yönetimle halledilmesi gerekir ama şurada yönetimi eleştirdiğinde yönetime laf söylendiğinde bazı taraftar grupları devreye girip yönetimin ne suçu var diyorlar. ve taraftar bir biriyle tartışmaya başlıyor. nasıl yönetime sesini duyuracan. umarım şu yazmış olduğun yorumu yönetime laf söyletmeyen gruplar okurlar.
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Bulut@ğlu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2010, 02:12   #17
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda anlaşılmayan bir nokta var.. Bizim yaptıgımız yenilgiye bir tepki vermek degil.. Zor günde takımı yarı yolda bırakmak hiç degil.. Bizim tepkimiz RUHSUZLUGaDIR... Bizim tepkimiz formasını ıslatmayanadır...Ne yapacaktık Belediyenin topcularını alkışmayıp? Biz ne diyarbakırlılara benzeriz ne trabzonlulara biz sahaya inip misafir takım oyuncusuna da hakemede saldırmayız. Ya da fenerliler gibi kendi futbolcumuzuda dövmeyiz? cok medeni olarak( belki utanma duyguları kalmışssa ) 5-5 diyerek utanmalarını saglamaya çalıştık. Sahadaki eziklige şahit olsan sanırım bu yazıyı yazma geregi dahi duymazdın. bu iş ne rıza işidir ne morinho bu iş sahada yürek işidir. A2 takımından çıkan topcu 3 maçtır takımın en iyi topcusuysa (mücadele anlamadında iyilikten bahsediyorum) takımın sözde kaptanları ve eskileri durup düşünmelidir.

Bizim maçlar geçen yıl en kötü gününde dahi 10 bin seyirciye oynanırdı bu sayı düşüyor. Cünkü seyirci küstürülüyor. Bende jübilemi yaptım. Onlar oynasın yönetim izlesin.. Ne diyim. Hala transferleri hocaya yaptırıyorlar. Uslanmaz bunlar.Bülo işe yaramaz 10 adam bırkaıp gitti, muhsin hoca 5 adam bıraktı gitti ,bakkal 5 adam bıraktı gitti bi de rıza 5 adam bırakır giderse borcu olmamakla övünen yöneticiler krize girerler.. bunu sivasın bütçesi taşımaz. Yanlış anlaşılmasın rızaya hiçbir sözüm yok. Zaten kariyerindeki en büyük hataya imzasını atıp sivasa geldi...

Ceyhun denen adamı yere göge koyamayanlar onun ugruna geçen yıl takımın yıldızı cihanı görmezden gelenlere soruyorum... Nerde ceyhununuz?
sizlerin medeni tepkilerinizi yargılayacak konumda değilim..kaldıki şeklinide tartışmadım sadece doğuracağı sonuçları ve getirilerini belirttim..o ezikliği yaşasan diye bir cümlen var...o ezikliği yaşasamda yaşamasamda Sivassporun başarılı günlere geri donebilmesi için gerçek bir taraftarın sanal ortamda ne yapması gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorum..o ezikliği bizler çok yaşadık o kadar çok yaşadıkki yaşadığımız o eziklikler bizim başımıza neyi ne zaman getirdiyse onu belirtmeye çalışıyorum burada ısrarla zaten...yorumuna kısmen katılıyorum..yukarıda diğer yorumumda yazmış olduğum paragrafın son cümlesini bir daha okuyabilirsen ne anlatmak istediğimi daha iyi ifade etmiş olacağım..saygılar...
Alt 08.11.2010, 08:09   #18
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

dun ku soku atlattım desem ınanmayın bu takıma n'oldu anlamıs degılım.duzelir mı muamma allah bıze akıl fıkır versın onumuzde daha 6-7 maç var.bu macta kararım kesın bu sezon daha da maça gıtmem.sahadakı ruhsuzlar yuzunden mılletle kavgalı oluyoz
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 08:19   #19
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

zaten bizde yorum yapmaktan yorulduk aslında yaptıgımız yorumlar bosa cıkıyor onun ıcın yorulduk şampıyonluga oynarken yorum yapabılmek ıcın savas verıyorduk sımdılerdde yaptıgımız yorumları anlayan yok anlayacagınız burada yazdıgımız yorumları eşşege yapsaydık eşşek adam olurdu bız adam gıbı futbolcu alın dedık sız gıttınız teknık dırektor degıştırdınız bız takıma guven duygusu asılayın dedık sız takımın yanına bıle ugramadınız bu olanlar sızın eserınız ne halınızz varsa görün
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 09:01   #20
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Çok doğru söylüyosun da. Da sı var işte.

Bu iş 1-2 hafta işi değil. Taa Geçen senin yaz kampından başladı 2009 Temmuzunda.
O zamandan beri her maçta 3-5 yiyoruz. Gol yemediğimiz maç yok.
Bülo varken takımın içini boşalttığı için hazırlık maçlarında rezil olduk. Taraftarın sesi çıkmadı.
Lig maçlarında rezil olduk taraftarın sesi çıkmadı. Yine de yuhalam veya istifa sesi çıkmadı ama Bülo bizi bıraktı gitti, yarattığı enkazı kaldı.
Muhsin Hoca geldi yine iyi sonuçlar alamadık ama yine tarftar kimseyi yuhalamadı. Her maça full gelmeye devam ettiler. Yine tepki yok.
Ardından Mesut hoca geldi. Yine galip gelemedik ama yine de stad hep full çekti. Hep bu takımın arkasında durdu. Hiç kimseyi suçlamadı.
YETER ki BU YILI ATLATALIM yaza düzeltme yaparız. OYUNCULARIMIZ SENEYE HERŞEYE SIFIRDAN BAŞLAR. ŞİMDİ MORALLERİ BOZUK ONDAN OYNAYAMIYORLAR. Diye düşündük.
Ama ne oldu. Bu sene yine ruhsuzluk hat safhada.
Karşılığında ne oldu 11. haftada rakip takım lehine tezahürat yapılmış.
Adam tehdit etmemişler, Küfür etmemişler, Sadece yeter artık diyebilmek istemişler.
Taraftar ne yapsın 1 buçuk yıldır sesimizi çıkarmadık belkide oyuncular o yüzden sallamıyorlar diye düşünmek hakkları değil mi????

Allah aşkına o goller yenecek goller mi???
Taraftar sormaz mı artık!!!
Oyuncular Gerçekten de Dalga mı geçiyorlar ??
11 haftada 1 kez 6, 2 kez 4, 1 kez de 3 yiyosun Gol yemediğin maç yok!!!

Etiketler
yorumsuz