Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Süper Lig'de küpemiz de sorun dövmemiz de
Alt 26.06.2011, 11:41   #11
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Süper Lig'de küpemiz de sorun dövmemiz de

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir oyuncumuzda çıkıp 3 büyüklerde oynamak istiyorum demesin ya ne yüzsüzlüktür bu...

Artık bu duruma ciddi ciddi sinir olmaya başladım ...
Millet İstanbulun semt takımlarında oynamaya bayılıyor. Neden acaba...Parıltılı gece hayatlarımı.. AVM lermi, kariyermi... Birçok nedenleri var... Ama tüm futbolcuların hayali İstanbul olduğuna göre bizde böyle anormaller çıkacaktir. Doğal karşılamak lazım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2011, 11:45   #12
samor
Yiğido

samor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 samor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dövmede küpede basit şeyler rıza hoca son noktayı koymuş isterse yardırsın sahadaki performansı önemli
Alt 26.06.2011, 12:00   #13
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cİhan'dan Farklı Bir Yaklaşım

Dövme ve küpe yüzünden kadro dışı kalan oyuncu görmedim ben. Yani yurt dışında kadroya giremiyorsun dediler de sen de küpe ve dövme yüzünden mi dedin. Artık bahenelerin arkasına gizlenmek yerine oturup performansını değerlendirsen senin için daha hayırlı olur. Çok üst düzey oynadın da hoca sana sen yedeksin senin dövmen mi var dedi amma yapmışşın Cihan. En güzel cevabı da Rıza hoca vermiş: “Beni futbolcunun dövme yaptırması değil, sahadaki performansı ilgilendirir. İster yardırsın, ister çizdirsin. Cihan’ı da hiç kadro dışı bırakmadım” . Cihan, Rıza hocanın mesajını anlamıştır umarım. Küpe, dövme deği performan önemli!!!
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58ToPraK58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Cİhan'dan Farklı Bir Yaklaşım
Alt 26.06.2011, 12:08   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Cihan´in anlatisindan Mesut Bakkal oldugu kanisina vardim.Bülent Uygun bu gibi seyleri normal karsilar.Bir teknik direktör bu islerle ugrasacak zaman bulabiliyor demekki.Bu hoca zihniyetini kiniyorum.2011 Türkiye´sinde hele bir süperlig takiminda bunlar olabiliyorsa,Türkiye´de düsünce ve zihniyetde hicbir degisiklik olmamis demektir.Cok yazik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.06.2011, 12:33   #15
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Cİhan'dan Farklı Bir Yaklaşım

TÜRKİYE ESKİ türkiye değil,artık gurbetçi olmayan türklerde dövme yaptırıyor,küpe takıyor,o takıntılar1970_ 1980 li yıllardaydı,bikız la sokakta yürüyemez,mini etek şort giyenler sokak sokak kovalanır,ramazanda lambası yanmayan camlar taşlanır,sınıfta az makyaj yapan kız öğrenciler hakaret görürdü,o yıllardaydı, yani şimdi bu yüzden hiçbir futbolcunun küpe .dövme yüzünden kadro dışı bırakıldığına inanmıyorum,türkiyede yerli yada yabancı böyle kafada adam olduğunada inanmıyorum,sen adam gibi istikrarlı oyna gollerini at ,attır,1maç oynayıp 15 maç yatma bak kim seni kadro dışı bırakıyormuş görelim.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2011, 12:39   #16
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok elzem bir oyuncu değil..iyi bir fiyata satın gitsin
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2011, 12:48   #17
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 953 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sivas'ın üstünde zaten yeterince yafta var. Önemli bir grup insan Sivas deyince irkilerek bakıyor. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Cihan gibiler çıkıp yok küpe yok dövme muhabbeti yaptığı zaman insanların kafasındaki önyargılar iyice pekişiyor. Şimdi 'adam Sivas'ı kasdetmemiş, Türkiye için genellemede bulunmuş' diyebilirsiniz ama şimdi düşünün birkez Cihan bu açıklamayı yaptığı zaman insanların kafasına ilk olarak bu açıklamayı yapan futbolcunun oynadığı kulüp ve şehir gelecek, öyle değil mi?

Şimdi Cihan efendi, delikanlıca söyle, iki yıldır Sivas'tasın, birgün küpe veya dövme için sana karışan laf söyleyen oldu mu? Bu sebeple hakkaten kadro dışı bırakıldın mı? Böyle birşey olacağına ihtimal vermiyorum. O halde çıkıp saçma sapan konuşmanın alemi ne? Acaba başka sorunların var da, onları doğrudan gündeme getiremediğin için başka sebepleri öne sürerek mi vurmaya çalışıyorsun?

Gelelim üç İstanbul takımında oynama hayaline! Bak birader böyle bir hayalin olabilir, ama bu lanet olası hayalini kendine sakla. Öncelikle oynadığın kulübe ve o kulübün taraftarına saygılı olacaksın. Hem Sivasspor kulübünün futbolcusu olacaksın hem de başka takımlarda oynamak istediğini, ağzından sular akıtarak ifade edeceksin. Ayıptır, terbiyesizliktir. Ben bir taraftar olarak bana hakaret edilmiş gibi hissediyorum, benim için Türkiye'nin de dünyanın da en iyi en büyük kulübü Sivasspor'dur. Benim futbolcum çıkıp benim kulübümü küçük düşürürse bundan rahatsızlık duyarım, deliye dönerim.

İşin diğer bir boyutu da senin futbolculuğun. Yaşın gelmiş 27-28'e. En iyi futbol oynayacağın ve kendini göstereceğin yaşlarındasın. Bir bak futboluna. Koskoca bir sezonda birkaç önemli maçta yıldızını parlatıp, daha sonra diğer maçlarda yatıyorsun. İstikrar yok sende güzelim! Tamam hakkını veriyoruz, yeteneklisin, beceriklisin ama bir Mehmet Nas, Kadir, Hayrettin, veya diğer birçok futbolcudaki istikrara bak ve 'bende ne eksik' diye birsor kendine güzelim!

Umarım bu sezon istikrarlı bir grafik çizersin, biz de seni Sivasspor'un, taraftarın kıymetlileri listesine dahil ederiz. Yoksa hayallerde yaşamaya devam edersin!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2011, 13:18   #18
xadox
Yiğido

xadox - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 154 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 xadox FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu ne sacma sapan bir aciklama , amaci ne acaba bunun
xadox isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda xadox'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.06.2011, 16:49   #19
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gecen sene cihan'i güzel küpeleri veya dövmeleri yüzünden sezonun oyuncusu secmedik. bu senede küpe ve dövmeler sayesinde kadrodaki yerini kaybetmedi.
Kendisi cok yetenekli, teknik ve bitirici bir futbolcu ve Sivasspor'a büyük katkilari var, ama her takimda oldugu gibi, sivas'dada her zaman ilk onbire girmek icin, en yüksek performansi göstermek gerek.
mehmet nas'a bakin. at gibi kosuyor ve savasiyor. cihan kadar kumas varmi onda? hayir! ama bir istek ve motivasyon varki mehmet nas'da, hayran kaliyorum gercekten. cihan bu yönde kendini gelistirebilirse, istedigi herseyi gercek yapabilir.
o zaman küpelerini öperiz! isterse tabi.
önce aldığı paranın hakkını versin kusura bakmayında kimsenin küpesini falan öpemeyiz sonra taraflarına dövme yaptırsınlar kimse ilgilendirmez biz futboluna bakarız...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2011, 17:02   #20
ogi
Acemi Yiğido

17 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 ogi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence bülent uygunu işaret ediyor. mesut bakkal fluar takıp dolaşan bi adam
ogi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
cİhandan, dövmemiz, farklı, küpemiz, ligde, sorun, süper, yaklaşım