Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 13.06.2005, 12:18   #11
cengaver
Yiğido

cengaver - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 cengaver FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

+IMZA
cengaver isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.06.2005, 12:51   #12
ergin
Acemi Yiğido

ergin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 ergin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Böylesi girişimleri her zaman destekliyoruz.destekleyeceğizd e...
İstanbul da ki emanetçi taraftarlarımızı öz'lerine döndüreceğiz.
Başarılar diliyorum...

...ARSLANLARIN GERÇEK TARİHLERİ YAZILANA DEK,
AVCILIK ÖYKÜLERİ AVCILARI SÜREKLİ YÜCELTECEKTİR...
ergin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.06.2005, 12:58   #13
gkhnszksn
Acemi Yiğido

gkhnszksn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gkhnszksn isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

evet arkadaşımı ben de destekliyorum ve sonuna kadar bağırmaya hazırım.saygılarımla.
Alt 13.06.2005, 13:24   #14
ygd
Yiğido

ygd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

[size=7]GÜZEL FİKİR..!!!İSTANBULDADA TARFATAR GRUPLARINA İHTİYAÇ VAR!!![/size]
ygd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.06.2005, 15:05   #15
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
emin58 Nickli Üyeden Alıntı
[size=6]Arkadaşlar Sivassporun maçlarına (özellikle istanbuldaki) www.sivasspor.com üyelerinin çoğunlugu olarak sivas'da bulunan ve sivasspor'un hermaçına giden (yanılmıyorsam 22,150 Km. yapan) 1967 genç taraftarlar dernegindeki arkadaşlarla birlikte hareket ediyoruz bu yüzden zaten türübünde liderimiz Serhan kaburcuk ve amigo sebo (namı diyer postacı) gardaşlarım var.
Herkez fikrinde özgürdür ama bana göre yeni bir guruba gerek yok herkeze selam 8) 8) 8)
[/size]
[size=7]+imza[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.06.2005, 09:42   #16
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt

Alıntı:
cool58 Nickli Üyeden Alıntı
Beyler sivasın istanbuldaki amigosu olabilirim ben aslen maltepespor un taraftar sitesiyim eğer istanbul tarafının amigosu olabiliirim istanbulda oturanların ve 90 dakka bagaracak taraftar kitlesi olabilenler lütfen bana msj atsın sivaslı kardeşlerim sizin de düşüncenizi bekliyorum.Yani kısacası amigoluk tecrübem var yeterki sivaslı ve istanbullu kardeşlerimin beni desteklemesi msj nızı bekliyorum ve amıgolugun bana verilmesi halinde şerefimin üstüne yemin ederimki sesimizi bütün stad duyacak ama bana lazım olanı başta söyledim bana iyi vağaran adamlar olsun o zmn sivas 58 görürsünüz son söz sizin
COOL58 GARDAS....

SİVAS İÇİN BİRŞEY YAPMA ARZUN İSTEĞİN TAKDİRE ŞAYAN...KEŞKE HERKES SENİN KADAR İSTEKLİ OLSA...
ANCAK...BİR TAKIMIN BİR AMİGOSU VE TRİBÜN LİDERİ OLUR..BİZİMDE AMİGOMUZ SEBO..TRİBÜN LİDERİMİZDE SERHAN REİS..

AMA İSTANBULDA DA TARAFTARIMIZI ORGANİZE EDECEK BİR OLUŞUMA İHTİYACIMIZ VAR...BU KONUDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR..SEN DE BİZİMLE İRTİBATA GEÇERSEN MEMNUN OLURUZ..SENİN GİBİ DENEYİMLİ GARDASLARIMIZA İHTİYACIMIZ VAR..

BÖYLE BİR OLUŞUM KURULDUĞUNDA DAHİ 1967 DERNEKLE BERABER HAREKET EDECEĞİZ...ZATEN ONLAR HER MAÇTA (İÇERDE-DIŞARDA) TRİBÜNDELER..BİZLERDE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR ONLARA DESTEK OLMAYA ÇALIŞIRIZ...

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.06.2005, 13:51   #17
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
gakgo58 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
cool58 Nickli Üyeden Alıntı
Beyler sivasın istanbuldaki amigosu olabilirim ben aslen maltepespor un taraftar sitesiyim eğer istanbul tarafının amigosu olabiliirim istanbulda oturanların ve 90 dakka bagaracak taraftar kitlesi olabilenler lütfen bana msj atsın sivaslı kardeşlerim sizin de düşüncenizi bekliyorum.Yani kısacası amigoluk tecrübem var yeterki sivaslı ve istanbullu kardeşlerimin beni desteklemesi msj nızı bekliyorum ve amıgolugun bana verilmesi halinde şerefimin üstüne yemin ederimki sesimizi bütün stad duyacak ama bana lazım olanı başta söyledim bana iyi vağaran adamlar olsun o zmn sivas 58 görürsünüz son söz sizin
COOL58 GARDAS....

SİVAS İÇİN BİRŞEY YAPMA ARZUN İSTEĞİN TAKDİRE ŞAYAN...KEŞKE HERKES SENİN KADAR İSTEKLİ OLSA...
ANCAK...BİR TAKIMIN BİR AMİGOSU VE TRİBÜN LİDERİ OLUR..BİZİMDE AMİGOMUZ SEBO..TRİBÜN LİDERİMİZDE SERHAN REİS..

AMA İSTANBULDA DA TARAFTARIMIZI ORGANİZE EDECEK BİR OLUŞUMA İHTİYACIMIZ VAR...BU KONUDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR..SEN DE BİZİMLE İRTİBATA GEÇERSEN MEMNUN OLURUZ..SENİN GİBİ DENEYİMLİ GARDASLARIMIZA İHTİYACIMIZ VAR..

BÖYLE BİR OLUŞUM KURULDUĞUNDA DAHİ 1967 DERNEKLE BERABER HAREKET EDECEĞİZ...ZATEN ONLAR HER MAÇTA (İÇERDE-DIŞARDA) TRİBÜNDELER..BİZLERDE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR ONLARA DESTEK OLMAYA ÇALIŞIRIZ...

[size=7]+İMZA[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.06.2005, 14:29   #18
sinan
Yeni Yiğido

sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sinan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ARKADASLAR BU ISLER EH DEME ILE PUH OLACAK BI ISLER DEGIL FAKAT BU ARDASIMIZI ONCE BI GORELİM BI BAKALIM NASIL BI DURUM ORATAYA CIKIYOR ONDAN SONRA KARARIMIZI VERELIM AMA TABIKI GUZUL BI FIKIR ARKADASIMIZA SONUNA KADAR DES TEK CIKMAYA HAZIRIM SANA BASARILAR DILERIM
.::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: SAMPIYON SİVASSPOR
:::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::
sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.06.2005, 15:12   #19
5841
Usta Yiğido

5841 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
emin58 Nickli Üyeden Alıntı
[size=6]Arkadaşlar Sivassporun maçlarına (özellikle istanbuldaki) www.sivasspor.com üyelerinin çoğunlugu olarak sivas'da bulunan ve sivasspor'un hermaçına giden (yanılmıyorsam 22,150 Km. yapan) 1967 genç taraftarlar dernegindeki arkadaşlarla birlikte hareket ediyoruz bu yüzden zaten türübünde liderimiz Serhan kaburcuk ve amigo sebo (namı diyer postacı) gardaşlarım var.
Herkez fikrinde özgürdür ama bana göre yeni bir guruba gerek yok herkeze selam 8) 8) 8)
[/size]
SANA KATILIYORUM.22.150KM YAPAN VE CANLA BAŞLA BU OLAYA KENDISINI ADAYAN ARKADAŞLARI UZMEYIN BEYLER ...SEBO GARDAŞ SENI SEVIYORUZ....MEYVE VEREN AGAÇ TAŞLANIR..