Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Arkadiusz Piech
Alt 30.08.2013, 10:30   #211
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Arkadiusz Piech

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***bu takıma uyum sağlardı, kendisine az şans verildi.bence kamil gönderilmeliydi.
ahaaaaaaaa benim savas gardasim

yaaa hala Kamil kötü yapiyorsun yada göndermek istiyorsun nedense?? tmm ilk Mac ben bisey demiyorum Adam gercekten kötü oynadi ama unutma o bi ilk Maciydi herkes cok heycanladi o maci ve tek Kamil Kötü oynamadi bir kac kisi daha vardi ama bunu bazen kisi neden görmiyo anlamadim gitti......
bak mesela Atif bu Oyncu 3 Mac dan beri sevmiyorum cünkü cok seyleri kendisi yapmak istiyo bu COK YALNIS!! Top kayip son vuruslara vs.vs ve takim olarak oynamiyo bu da simdi Kamil ayne yapmasi calisiyo ilk maci öyle geldi bana Kamil bu oyun hic Yakismiyo ben gercekten TEK bizim eski Kamil geri istiyorum.......

Piech icin gercekten üzüldüm keske renfigo gitseydi Piech kalsaydi ama neyse artik takimdan ayirldi yapacak bisey yok..... TSK RIZA MIZA.....

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2013, 10:45   #212
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

piech sivasspora ne verdiki bu kadar üzülüyorsunuz anlamak mümkün değil yok uyum sorunu yok kamilden iyiymiş ben görmedim uyum sorununu atlatana kadar bekleyelim belki atlatırda oynar oynamayan bir futbolcuya bu kadar nasıl kamille bir tutulur hayret
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2013, 12:04   #213
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
piech sivasspora ne verdiki bu kadar üzülüyorsunuz anlamak mümkün değil yok uyum sorunu yok kamilden iyiymiş ben görmedim uyum sorununu atlatana kadar bekleyelim belki atlatırda oynar oynamayan bir futbolcuya bu kadar nasıl kamille bir tutulur hayret
Piech e gerekli şans verilmediği için savunuyoruz
Belki o şans tanınsa idi yine istediğimiz performansı gosteremeyecekti o ayrı bir durum
O zaman zaten iyi ki gitmiş diyebilirdik
Oyunda kaldığı kısa dönemde bazı eleştiriler çabuk yorulduğu ve 90 dk mücadele edemez yönünde bazı eleştiriler de vardı
Ama ondan çok daha fazla şans verilen oyuncular istenilen performansı yakalayamayinca hepimiz piech i savunduk
Eğer gerçekten beklenen patlamayı yapma durumu olsaydı gerçekten çok pişman olurduk
Olaya bir de şu açıdan bakalım: hiçbirimiz piechi rıza hoca ve roberto carlos kadar yakından takip etmedik
Onlar kadar yakından izleseydik belki isabetli bir tercih olmuş diyebilirdik

Ama şahsen ben gitmesine üzüldüm
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2013, 16:43   #214
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

yaaa hala Kamil kötü yapiyorsun yada göndermek istiyorsun nedense?? tmm ilk Mac ben bisey demiyorum Adam gercekten kötü oynadi ama unutma o bi ilk Maciydi herkes cok heycanladi o maci ve tek Kamil Kötü oynamadi bir kac kisi daha vardi ama bunu bazen kisi neden görmiyo anlamadim gitti......
bak mesela Atif bu Oyncu 3 Mac dan beri sevmiyorum cünkü cok seyleri kendisi yapmak istiyo bu COK YALNIS!! Top kayip son vuruslara vs.vs ve takim olarak oynamiyo bu da simdi Kamil ayne yapmasi calisiyo ilk maci öyle geldi bana Kamil bu oyun hic Yakismiyo ben gercekten TEK bizim eski Kamil geri istiyorum.......

Piech icin gercekten üzüldüm keske renfigo gitseydi Piech kalsaydi ama neyse artik takimdan ayirldi yapacak bisey yok..... TSK RIZA MIZA.....

*** kamil hic bir macda takım oyununu oynadığını görmedim ,hep bencil oynadı kendi reklamı peşinde ,ağağına aldığı her topu kaleci alıştırır gibi şutlar savurdu durdu, bir mm ilerlemedi.zaten carlos da ilk bir Mac da notunu verdi.ayrıca şeso son 3 macta iyi değil ama kamilin 50 mac kötü oynadı veya becerisi o kadar
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2013, 17:13   #215
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Piech kötü futbolcu muydu belki değildi ama ilk 11 için Ziya Ümit Aatıf Kadir gibi ilk yazacığın bir isim olma potansiyelini barındırmıyordu.Aynısı Abdülkadir için de geçerli bu sitede bir Abdülkadir romantizmi var sanki Adriano'da biz göremiyoruz o cevheri.Grosicki içinse bence Grosicki iyi futbolcu ama her zaman iyi oynamıyor ama top ayağına geldiğinde anlıyorsun kalitesini.Ben seviyorum stilini.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2013, 17:26   #216
SivasliMuhammed
Yiğido

SivasliMuhammed - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 470 SivasliMuhammed FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ellerine saglik abi.cok dorgru söylüyorsun.nerde be bu kamilin tempolu kosulari..ama atifin oyun tipi böyle.öyle söyleme adam son sezon ofansda tek basina kaldi
SivasliMuhammed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SivasliMuhammed'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2013, 20:51   #217
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Piech bugün ki maçta sonradan oyuna girip takımının 2. golünü attı.
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2013, 20:51   #218
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Arkadiusz Piech transfer olduğu Zaglebie Lubin takımı ile bugün ilk lig maçına çıktı.Eski takımı Ruch Chorzow'a karşı bir gol attı ve maçı deplasmanda 2-0 kazandılar.

Yeterince şans verilmediğini attığı gollerle gösterecek bize.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2013, 21:19   #219
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sansizdi son vuruslari iyi bi oyuncu zamaninda kiralik verilebilirdi yazik oldu..
Alt 30.08.2013, 23:07   #220
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Piech e gerekli şans verilmediği için savunuyoruz
Belki o şans tanınsa idi yine istediğimiz performansı gosteremeyecekti o ayrı bir durum
O zaman zaten iyi ki gitmiş diyebilirdik
Oyunda kaldığı kısa dönemde bazı eleştiriler çabuk yorulduğu ve 90 dk mücadele edemez yönünde bazı eleştiriler de vardı
Ama ondan çok daha fazla şans verilen oyuncular istenilen performansı yakalayamayinca hepimiz piech i savunduk
Eğer gerçekten beklenen patlamayı yapma durumu olsaydı gerçekten çok pişman olurduk
Olaya bir de şu açıdan bakalım: hiçbirimiz piechi rıza hoca ve roberto carlos kadar yakından takip etmedik
Onlar kadar yakından izleseydik belki isabetli bir tercih olmuş diyebilirdik

Ama şahsen ben gitmesine üzüldüm
arkadaşım demekki kendini sivasta gösteremedi benşahsen üzülecek bir durum görmüyorum sende üzülme sivas daha kaliteli ounculara layık
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
arkadiusz, arkadiuş, haberler, piech, pieh, polonyadan