Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: Merkez Tayfa-Marmara
Alt 30.06.2007, 22:19   #21
saf.fet-02
YASAKLI ÜYE

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 saf.fet-02 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Merkez Tayfa-Marmara

Alıntı:
MarmarA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İSTANBULDA YARIN YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMAMIZDAN SİVASTAKİ MERKEZ TAYFA GRUBUNUN HABERİ VARDIR.MERKEZİMİZDEN ONAY GELMİŞTİR.EFENDİLİĞİMİZ ÖN PLANDA OLACAK VE ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.BİZİMKİLERE DUYRULUR.ÇALIŞMA İLE İLGİLİDE KONU 2 GÜN SONRA AÇILACAKTIR.KONUYU İSE BEN AÇACAĞIM.ÇALIŞMA HAKKINDA ŞİMDİLİK YAZILAR YAZMAYIN.PAYLAŞIM İÇİNDE OLMAYIN.DEDİĞİM GİBİ BEN KONUYU AÇARIM VE STARTI VERİRİM.ÇALIŞMAYA AYRILAN KİŞİLER ORDA OLSUN.GÖREVLİLER DIŞINDA KİMSE OLMASIN.BENİ KUTLU LİDERİMİZE REZİL ETMEYİN.

Boş Duracağımızı Sanmayın.
Bize Uymaz Boş Durmak.
Biz Merkez Tayfayız.
Bilen Biliyor.
ÇALIŞMA YAPILMIŞTIR.VAKIF FENER BAYRAĞI ASTI.ŞEKLİMİZİ KOYDUK VE PAZARTESİ BELEDİYEYE ÇIKARTACAKLAR.konumuz açılmıştır bununla ilgili.

bu zamana kadar ne dediysek yaptık.takip eden anlamıştır.
saf.fet-02 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.07.2007, 13:22   #22
MarmarA
Acemi Yiğido

MarmarA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 MarmarA Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

grup türkiye geneline yayılıyor.grup sivasta sağlam....

ama biz marmarada zedeleniyoruz.sivastaki kardeşlerimize duyrulur.biz naza gelemeyiz.bomba gibi lige girin.başka konuların tartışılmasını istemiyoruz.biz burda zaten hazırız.sözümüz fatihe...........

bu işlerin sonunu biliriz çünkü.
MarmarA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.07.2007, 15:54   #23
saf.fet-02
YASAKLI ÜYE

hasan abi.ben ofise geldim sen çıkmışsın yahu.yeni çalışma mı varmış.açıklarsan sevinirim.

Alıntı:
MarmarA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
grup türkiye geneline yayılıyor.grup sivasta sağlam....

ama biz marmarada zedeleniyoruz.sivastaki kardeşlerimize duyrulur.biz naza gelemeyiz.bomba gibi lige girin.başka konuların tartışılmasını istemiyoruz.biz burda zaten hazırız.sözümüz fatihe...........

bu işlerin sonunu biliriz çünkü.
sivasta ki sorun etkiler bizi.merkezi sivastır bu grubun.kusura bakmayın tepkimi koyarım bu durumda.herşeyin normale döndüğünü duymak isteriz.3-5 kuruşluk atkı alınsa nolur alınmasa nolur.sonra düzeni değiştiririz baskısı var.buda olsa nolur olmasa nolur.silkelenin kendinize gelin.yakacağız daha bu gezegeni.
Alt 04.07.2007, 19:18   #24
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
saf.fet-02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hasan abi.ben ofise geldim sen çıkmışsın yahu.yeni çalışma mı varmış.açıklarsan sevinirim.

sivasta ki sorun etkiler bizi.merkezi sivastır bu grubun.kusura bakmayın tepkimi koyarım bu durumda.herşeyin normale döndüğünü duymak isteriz.3-5 kuruşluk atkı alınsa nolur alınmasa nolur.sonra düzeni değiştiririz baskısı var.buda olsa nolur olmasa nolur.silkelenin kendinize gelin.yakacağız daha bu gezegeni.
kusura bakma ama abi bu konuların yeri burası değil.
velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Merkez Tayfa-Marmara
Alt 04.07.2007, 19:48   #25
NAUGHTYBOY58
YASAKLI ÜYE

89 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 NAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: Merkez Tayfa-Marmara

߀yler ßi Sakin Olun ßişey Olduğu Felan Yok Herşey Aynı..!

Ne Oldu Şimdi ßu Vakıf Olayı???
NAUGHTYBOY58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Merkez Tayfa-Marmara
Alt 04.07.2007, 20:08   #26
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Merkez Tayfa-Marmara

Arkadaslar umuyorumki Türkiye genelinde 7 milyon sivasli kenetlenirde bir yumruk olur iste o,zaman agirligini rakipler Hissederler enselerine inecek yumrugun gücünü anlarlar bunu yapacak gücümüz var yeterki organiza olalim ve Sivaslilar Derneklerinde bulusalim ve Sivsassporumuza ordan ses verelim ve ciddi bicimde madi yardim yapalim bunu yaparsak kimse liglerde önümüzde duramaz sampiyon dahi oluruz yeterki destek verelim bunu istanbullu Hemserilerimizden bekliyoruz vede beklentimiz bizi orda sizler temsil edeceksiniz Kirmizi Beyaz üc Yildizimiza ordan destek cagrisi yapiyoruz lütfen yardimlariniza ihtiyacimiz var ayni Zamanda izmir ,Ankara Ve Diger yerlere cagrida bulunuyorum Zamani geldide Geciyor uyanalim degerli sivasli Hemserilerim Hepinize güvenimiz sonsuzdur Tesekkür ediyorum.
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2007, 08:38   #27
S.KUTLU
Acemi Yiğido

10 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 S.KUTLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BAKIN MARMARADAKİ KARDEŞLERİM.İSTANBULDA BU SİTEYE AYNI YERDEN GİRİYORSUNUZ VE HATTA AYNI YERDE YATIYORSUNUZ.KISACA BİRBİRİNİZİN YÜZÜNÜ GÖRÜYORSUNUZ.BİRİNİZ BU YAPTIĞIMIZ YANLIŞTIR DEMİYOR.SİZLER TECRÜBELİ VE BİZLERİN GÜVENDİĞİ İNSANLARSINIZ.MarmarA vE saf.fet-02 (HASAN-SAFFET) SİZLER KLAWYEYE KENDİNİZİ FAZLA KAPTIRIYORSUNUZ.BAKIN KARDEŞLERİM BUNDAN SONRA BİZİM KONULARIMIZA YAZI YAZACAKSINIZ.SİZLERİ 3 DEFA UYARDIM.BUNDAN SONRA HATA İSTEMİYORUM.İSTANBULA GELDİM ORTADAN KAYBOLDUNUZ.ÇÜNKÜ SİZLERE KIZACAĞIMI BİLİYORSUNUZ.ŞUAN MİSAFİR OLARAK OFİS VE EVDEYİM.DEDİĞİM GİBİ SON UYARIM SİZLERE.İKİNİZ SAĞLAM İNSANLARSINIZ.BU DURUMU ÇÖZEBİLECEK KABİLİYETİNİZ VAR.SİZLERİDE GÖRMEDEN DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.

*ŞUAN HER HANGİ BİR SORUN YOKTUR.BU YAZIDAN SONRA MARMARA SESİNİ ÇIKARTAMAZ.BU KARDEŞLERİMİZE FAZLA ULAŞAMIYORUM.ARADA SIRADA GÖRDÜĞÜM İÇİN BURADAN UYARDIM.YAZIYIDA ZATEN KESİN OKURLAR.BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN ÖPER,ALLAHA EMANET OLUN.
S.KUTLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2007, 13:04   #28
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
S.KUTLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BAKIN MARMARADAKİ KARDEŞLERİM.İSTANBULDA BU SİTEYE AYNI YERDEN GİRİYORSUNUZ VE HATTA AYNI YERDE YATIYORSUNUZ.KISACA BİRBİRİNİZİN YÜZÜNÜ GÖRÜYORSUNUZ.BİRİNİZ BU YAPTIĞIMIZ YANLIŞTIR DEMİYOR.SİZLER TECRÜBELİ VE BİZLERİN GÜVENDİĞİ İNSANLARSINIZ.MarmarA vE saf.fet-02 (HASAN-SAFFET) SİZLER KLAWYEYE KENDİNİZİ FAZLA KAPTIRIYORSUNUZ.BAKIN KARDEŞLERİM BUNDAN SONRA BİZİM KONULARIMIZA YAZI YAZACAKSINIZ.SİZLERİ 3 DEFA UYARDIM.BUNDAN SONRA HATA İSTEMİYORUM.İSTANBULA GELDİM ORTADAN KAYBOLDUNUZ.ÇÜNKÜ SİZLERE KIZACAĞIMI BİLİYORSUNUZ.ŞUAN MİSAFİR OLARAK OFİS VE EVDEYİM.DEDİĞİM GİBİ SON UYARIM SİZLERE.İKİNİZ SAĞLAM İNSANLARSINIZ.BU DURUMU ÇÖZEBİLECEK KABİLİYETİNİZ VAR.SİZLERİDE GÖRMEDEN DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.

*ŞUAN HER HANGİ BİR SORUN YOKTUR.BU YAZIDAN SONRA MARMARA SESİNİ ÇIKARTAMAZ.BU KARDEŞLERİMİZE FAZLA ULAŞAMIYORUM.ARADA SIRADA GÖRDÜĞÜM İÇİN BURADAN UYARDIM.YAZIYIDA ZATEN KESİN OKURLAR.BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN ÖPER,ALLAHA EMANET OLUN.

kendi konularımıza yazalım.
gerisi bizi ilgilendirmez.
şuan için sorun yok deniliyorsa kutlu reis tarafından sorun yoktur.
merkez tayfa geliyor.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2007, 13:44   #29
MarmarA
Acemi Yiğido

MarmarA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 MarmarA Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
S.KUTLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

tamam kendi konularımıza yazacağız.kendi aramızdaki sorunlarıda sitemizde konuşuruz.

kalp kırdıysam özürdilerim herkezden.
MarmarA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2007, 18:35   #30
saf.fet-02
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
YARALI_AŞIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kendi konularımıza yazalım.
gerisi bizi ilgilendirmez.
şuan için sorun yok deniliyorsa kutlu reis tarafından sorun yoktur.
merkez tayfa geliyor.
mert abi.konularımıza yazıyoruz zaten.yazımız net ve anlaşılır çıkıyor.

bide anahtarım yok.çaktırmadan yıkamaya gelsem orada kalsam iği olur.

aman duymasın
Konu Kapatılmıştır