Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: HEM ŞİŞ YANDI, HEM KEBAP.. (!)
Alt 31.03.2013, 12:04   #21
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1079 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: HEM ŞİŞ YANDI, HEM KEBAP.. (!)

Hayrettin ciktiktan sonra Ümit´i sola cekti onun yerinede Navratil´i aldi.Iki goldede Hayrettin ´in hatasi vardi.Ikinci golde rakibi kacirdi,hele ilk golde yapilain ortada rakibin önüne gecip topu kafayla celme yerine ,rakibin arkasinda kalisi ,rakibe topa vurma imkani sagladi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.03.2013, 12:21   #22
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar okuduğum yorumlarda (ki aklı selim yorumların çoğuna katılıyorum) lakin yeri ve zamanı olmadan kantarın topuzunu fazla kaçırdığımızı görüyorum bu durumda tüm sivassporun zarar görmesi söz konusu ve futbolu iyi bilen de bilmeyende futbol otoritesi kesilmiş durumda futbolla ilgili bir canlı analiz programı yapılsa burada uzman geçinen birçok arkadaşım (ben dahil) mikrofon uzatıldığında en fazla 2 cümle kurar üçüncü cümleyi kuramayız ifade edemeyiz çünkü futbol bilgisi sadece seyretmekle olmuyor...

onun için lütfen eleştirilerimiz sivas'ımıza zarar verecek yıkıma neden olacak türde olmazsa daha iyi olur sanıyorum burada yönetimde Rıza hoca da gerekli payı çıkaracaklardır...

Birde dikkatinizi çektimi bilmiyorum maç başlarken kulübede oturan Rıza hoca elleri dizlerinin üstünde dua ediyordu.... kimse kötü niyetle düşünmüyor hareket etmiyor... itidalli olalım ve bu zor günlerde ''Vurun Kahpeye'' yapmayalım değerli sivas'lılar

Sevgi ve Saygılarımla
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 12:27   #23
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Güzel bir yazı.Aşıklar şehri Sivas'a uygun olmuş.Profosyoneller şehri İstanbul dan cıkması şampiyonların belki o yüzden.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.03.2013, 13:14   #24
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tarftar suçlu tamam ama taraftarı coşturacak tribüne çekecek ne takım ver sahada nede oyun.suç varsa yönetim dahil herkesindir.sadece taraftarı suçlamak pek dogru bi hareket olmasa gerek murat gardaş
Hocam geçen sene taraftarı coşturacak tribüne çekecek oyun oynuyorduk ama yine de gelen kimse yoktu..
Alt 31.03.2013, 13:29   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1079 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam geçen sene taraftarı coşturacak tribüne çekecek oyun oynuyorduk ama yine de gelen kimse yoktu..
Seyirci neden düstü sorusunun cevabini gercekten bilmiyormusun?Gecen yil Türk kamu oyunu bir olay rahatsiz etmisti,bu olayin icinde bizim baskanda vardi,iste bu olaydan sonra seyirci sayisi düsüs gösterdi..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2013, 13:29   #26
arkia
YASAKLI ÜYE

16 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 arkia FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Murat gardas sen nasil guzel bir yigit gardasimizsin. Hayretler icindeyim senin yani bizim sesimizde bir baslik acilmasina nasil musade etti site yonetimi.yuregine saglik.dun aksam il yonetici bir arkadasimiz bir baslik acip neredeyse hizini alamyip ana avrat kufretmeye yeltenmisti.bu platformda politika bu oldugu icin senin basligina actigin konunun yayinlanmasini saskinlikla okudum.isin gucun rast gelsin.allah senin gibi yigitleri tribunlerden gonullerimizden eksik etmesin.agzine yuregine saglik.
Yarin riza hoca sivastan ayrilsa gitse bizim icin el olmustur gorevin basinda kim varsa ismi mezhebi dini ne olursa olsun.biz bu kente hizmet etmeye adanmislara gonul vermekle gorevlendirilmisiz.kimliklerim izde yazan dogum yeri sivas bolumunde bu gorev sabitlenmistir.kentin kentlinin menfaatleri onemlidir asil olan. Bir sivasli bir koltuga yandaslari oturacak diye gorevini layikiyle yapanlarinaltini oymaz.bunlar ancak satilmis ne oldugu belli olmayan kisiliksizlerdir vatansizlardir. Sivas yillar boyunca hic bir kurumunu bir yerlere yaranmak icin peskes cekmemistir.bu belediyesi olur valiligi olur spor kulubu olur.kayseri gibi cok buyumek ugruna,guc neredeyse oraya egilelim ele etek opelim yapmamistir.hep yigit kalmistir ve hep dik durmustur.dunyada baska bir sehir yokturki o sehrin neferi oldugu icin allaha sukreden bir bireye sahip olsun.bu ahval ve seraitde dahi sivasli sehrine sahip cikmis icinden mecnun baskan gibi bir yigit cikarmis butun iktidar yalakalarinin karsisina dikmis sivassporumuzu aslanlar gibi carpisiyor.ancak boyle yigitlerimizi arkadan vurmak icin satilmislari bulup kullanan guclere karsi uyanik olmak dusuyor bize.bu sehir bir yigidini boyle kahbelikle kurban etti, dun o vefali sivasspor kahramanlari macta unutmadi onu koca reisi.sahip cikamadik koca reise bari mecnun baskanimiza sahip cikalim..destek olan tum yigitlere selam olsun allah islerini rast getirsin.......
arkia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı arkia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 13:34   #27
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel kardesim eline diline saglık cok güzel özetlemişsin olayları. Ancak yapılan işlerden ders cıkartmamak. Taraftarı görmezden gelmek. Herkesle münakaşa halinde olmak. Belli baslı seyleri takıma yansıtamamakta Rıza hocanın yapmıs oldugu yanlıslardır. Taraftar neden küfretti veya neye küfretti bunu sorgulayalım önce. Taraftar Rıza hocayı trübüne cagırıp bagrına basmak ister Rıza hoca trübüne gelmeyi bırakın eliyle selam bile vermez veya alkısla karsılık vermez. Takım gider deplasmanlara taraftar karsılama yapar ne bir foto cektirir nede uzatılan cicegi kabul eder. Sözlesme yapar su takım teklif ederse giderim der. Daha yazılacak bir cok unusur ama kısaca söylemek istiyorum. Taraftarın tepkisi sadece dünkü oyananan oyun için degildi. Sezon basından belli yapılan hataların vurdumduymazlıkların kendini herseyin üstünde görmenin bir cezası gibiydi adeta. Ama Rıza hocamız bu tavırlarını degiştirmedigi sürece baska bir takıma gitsede bu gibi olaylar yaşar. Bizler SİVASSPORUMUZUN iyligini isteyen kişiler olarak Rıza hocayı artık takımın basında görmek istemiyoruz. Buda görmek isteyenler gibi en dogal hakkımız. Son olarak Doga olayında profosyonellikten söz eden Rıza Calımbay dünde kendi profosyonellik göstermeliydi. İnsallah hersey SİVASSPORUMUZ için daha hayırlı olur.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hem Şiş Yandı, Hem Kebap.. (!)
Alt 31.03.2013, 13:47   #28
mucahit_58
Yiğido

mucahit_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mucahit_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Hem Şiş Yandı, Hem Kebap.. (!)

Murad gardasimizin yazısı cok guzel olmuş aynen katılıyorum taraftarımızın belli kısmı seyirciden öte geçemiyor , küfür olmamalıydı cok yanlış tamam,
Olayi savunmak adına konusmuyorum ama bu sitede en az %65 %85 arasi bi kesim

Uğur Hayrettin basta olmak üzere bazı futbolculardan memnun degil, futboldan anlayan biri bunları ilk 18 e almaz, piech Sercan kadroya neden giremiyor, Kadir bekmezci Rıza hocanin akrabasimi ki kötü oynadığı koca sezon 11in değişmez ismiydi? Ve daha nice binlerce cevap ariyor.

Yapmayın etmeyin guzel futbol oynadigimiz sezonlar istanbulda bile 15bin taraftara oynamisligimiz var, kendi adıma ben şampiyonluk istemiyorum, sabah 7 de ise başlayacağım bigunde gecenin 4unde sivasimin maci var diye kalkıp ana avrat soverek ise gitmekten biktim, kanser olacam.
Allah askina biri soylesin 4-2 yendigimiz Kayseri maci dahil bala, kornerden vs gol atip yatmadığımız mac var mı?

Evet böyle olmamalıydı, ayıp ettik amma velakin bu taraftarın istediği oldu.
Bana göre Rıza hoca iyi bi insan, hemşerimiz ama t.direktor olarak olmamalı bu takımın basinda.

Hakkımızda hayırlısı Yiğidolar, Allah'a emanet
mucahit_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mucahit_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 13:52   #29
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Orada bağıranlar burada sallayanlar değilmiydi.Resmen yalvardık yapmayın etmeyin az susun dedikçe yalak olmadık mı? Bak burada sallayanlar hem kendilerini hem başkalrını burada doldurmadı mı? Tamam hocanın suçu var bence de var ama zamanı mı ? sıra mı ? demedik mi? Rıza hoca yalakası demedikleri kalmadı mı? ben hala diyorum ve hep de diyeceğim az susun nolur içinize atın takımınız başı için az susun 7 maç sonra salla sallaya bildiğin kadar ... Şi mdi haftaya noacak dün bağıranlardan 50 -60 tanesini Eskişehire götürüp orada kötü giderse aynı taktiğimi uygulacaz bu defa hedefte kim var ? Doğa gittii Uğur sakat Hayrettin bir daha yüzünüze bakmaz sırda kim var Kadir mi ?Adem mi? Ümit mi ? ......... Yapmayın etmeyin az susun Murat kardeşimin yazdıklarını okudum hem sevindim hem üzüldüm sevindik Akil adamlarımızda varmış? Üzüldüm neden bu durumdayız ? Allah yolumuzu açık etsin yine diyoruz .....ALLAH AŞKINA AZ SUSUN ...
Alt 31.03.2013, 14:07   #30
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bence aslinda hic büyütülecek bir durum yokken Riza hocanin istifa showuyla taraftara posta koydu.

Beni en cok üzen durumda sanki taraftar Hayrettin e sadece bu macla alakali tepki gösteriyormus gibi bi durum ortaya cikartildi

sanki takim 3-0 öndeyken Hayrettin Ugur 17 yasinda genc gibi onlari sahaya sürmenmi 10 numara oyuncunu cikarip Hayrettin i sahaya almanmi?

evet seyirci Hayrettin e tepki gösterdi mesela sen hic bir mac sonunda macin kasedini Hayrettin e izlettirip neler yaptigini gösterdinmi sadece sahada olmasiyla takima ne Kadar zarar verdigini gösterdinmi

Agzi acilan Bülent Uygun zamanindaki Hayrettin den bashsediyor kimse Hayrettin e demiyorki sen hic bisey ögrenmedinmi kac senedir süperligdesin birde kaptansin ne rakip karsilamayi Bilir ne kafaya cikmayi Bilir ne pozisyon almayi Bilir hele birde saclarini sallaya uzaktan seyir kosusu yapmazmi

Riza hocam gecen sene Kaan i oynattin oda cok hatalar yapti ama kimse bisey dedimi veya simdi Ümit i direk oynattin

Seyirci küfür etmedi diye biliyorum istifa veya oyuncu disari diye heryerde bagiriliyor bunu alinan 3 puanla Show a dönüstürmemek gerekiyordu

Özelestiri olmazsa hicbisey düzelmez Eskisehir kovmasaydi o kovulmayi gurur meselesi yapmasaydin bize gelmezdin Besiktas cagirsaydi zaten kosuya baslamistin

hersey gecmiste kaldi diyip ders alabiliyorsak mükemmel olabiriz
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hem, kebap, yandi, yandı, Şiş, ŞİŞ