Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun'dan Christmas Tepkisi
Alt 26.12.2008, 11:03   #21
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Uygun'dan Christmas Tepkisi

YA HOCAM. SENİN İŞİN FUTBOL. GÖZÜNÜ SEVEYİM SİVASIMIZ GEÇMİŞTE VE YAKIN TARİHTE SENİN BU SÖYLEMLERİNİN IŞIĞINDA NİCE ACILAR YAŞADI. BIRAK BU TÜR SÖYLEMLERİ GÖZÜNÜ SEVEYİM ARTIK YETER SİVASIMIZA BARIŞ KARDEŞLİK GELSİN.FUTBOLDAN DOLAYI HERKES BİRBİRİNE SEVGİYLE BARIŞMIŞKEN BIRAKALIM ARTIK SİVASTA YETERİNCE OYUNLAR OYNANDI VE BİZ SİVASLILARDA O OYUNLARIN MAŞASI OLDUK. YETEEEEERRRR YETEEERRRR.SEN FUTBOL ADAMISIN BARİ GÖZLE GÖRÜLEN BARIŞ ORTAMINA ATEŞ, KİN NEFRET, ATMAYIN. TARİH SİZİDE YARGILAR.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2008, 11:06   #22
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

ARKADAŞLAR SİZDE OLAYA KÖRÜKLE GİTMEYİN. BENCE HİÇ Bİ HAKLI YANI YOK.HOPCANIN İŞİ FUTBOL. SİVASIMIZIN BU TÜR SÖYLEMLERDEN DOLAYI NE ACILAR YAŞADIĞINI UNUTTUNUZMU. SORMAZLARMI MADEM BÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN NEDEN BAŞKA MİLLİYETTEN,BAŞKA DİNDEN OLAN FUTBILCULARI OYNATIYORSUN,NEDEN 18 KİŞİLİK KADRONUNDA 18 KİŞİSİDE TÜRK VE MÜSLÜMAN DEĞİL BUNU SORRARLAR VE ÇELİŞİYORSUN DERLER.DEMEKKİ NEYMİİŞŞŞ SPOR A DİN SİYASET KARIŞTIRILMAMASI LAZIM. SİVASLI KARDEŞLERR BU SÖYLEMLERE PİRİM VERMEYİNN. ACIYI BİZLER ÇEKİYORUZ. KAPANMASI ZOR YARALAR AÇIILIYOR.
Alt 26.12.2008, 11:15   #23
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşte açıklama budur. En nihayetinde işin içinde olanlardan bu uygulamaya bir tepki geldi. Bizde de bayram oluyor. O zaman oynana maçlarda futbolcular taraftara bayram hediyesi vermiş oluyor, peki ailelerine?
YAV HOCAM. SANIRIM TARAFTARLAR DERNEĞİNDE YETKİLİSİNİZ. BEN SİZDEN BÖYLE BİR YORUM BEKLEMEZDİM. UNUTMAMALI SİVASSPOR BİR SPOR KLÜBÜ. VE BU KULÜBÜMDE HER DİNDEN HER MİLLİYETTEN TARAFTARI OLUR OLABİLİR. SEN YETKİLİ BİRİ OLARAK TOPARLAYICI OLMAN GEREKİRKEN YAPTIĞIN YORUM DİKKAT ÇEKİCİ. SPORUN DİNİ MİLLİYETİ OLMADIĞINI SENİN DAHA İYİ BİLMEN LAZIMDI. DÜŞÜNCE OLARAK SAYGI DUYULABİLİR AMA BÖYLE KIŞKIRTICI BİR AÇIKLAMAYI GENEL YORUMLAMAK ÜRKÜTÜCÜ. SİVASIN GEÇMİŞTE VE YAKIN TARİHİMİZDE YAŞADIĞI VE KAPANMASIDA ÇOK ZOR OLAYLARI BİLMEN LAZIM. TOPARLAYICI YORUM YAPMAK DAHADA MANTIKLI OLMALI DEĞİLMİ.FARZETKİ BEN SİVASLIYIM VE SİVAS AŞIĞIYIM VE SİVASSPOR SEVDALISIYIM. BENİM BU AÇIKLAMAYA BAKIŞ AÇIM NASIL OLMALI SENCE BUNU YANITLAMANI İSTİYORUM. BARIŞ KERDEŞLİK VARKEN BU TÜR AÇIKLAMA SPORA UYGUN ETİK BİR YAKLAŞIMMI.
Alt 26.12.2008, 11:20   #24
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sonuna kadar haklısın hocam ..................tbrk ederimmm ceza vermisler bide yazık yani bilerek yapıolar ama biz oylede boylede gs yenicezzz
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2008, 11:22   #25
merithan58
Acemi Yiğido

merithan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 merithan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YAV HOCAM. SANIRIM TARAFTARLAR DERNEĞİNDE YETKİLİSİNİZ. BEN SİZDEN BÖYLE BİR YORUM BEKLEMEZDİM. UNUTMAMALI SİVASSPOR BİR SPOR KLÜBÜ. VE BU KULÜBÜMDE HER DİNDEN HER MİLLİYETTEN TARAFTARI OLUR OLABİLİR. SEN YETKİLİ BİRİ OLARAK TOPARLAYICI OLMAN GEREKİRKEN YAPTIĞIN YORUM DİKKAT ÇEKİCİ. SPORUN DİNİ MİLLİYETİ OLMADIĞINI SENİN DAHA İYİ BİLMEN LAZIMDI. DÜŞÜNCE OLARAK SAYGI DUYULABİLİR AMA BÖYLE KIŞKIRTICI BİR AÇIKLAMAYI GENEL YORUMLAMAK ÜRKÜTÜCÜ. SİVASIN GEÇMİŞTE VE YAKIN TARİHİMİZDE YAŞADIĞI VE KAPANMASIDA ÇOK ZOR OLAYLARI BİLMEN LAZIM. TOPARLAYICI YORUM YAPMAK DAHADA MANTIKLI OLMALI DEĞİLMİ.FARZETKİ BEN SİVASLIYIM VE SİVAS AŞIĞIYIM VE SİVASSPOR SEVDALISIYIM. BENİM BU AÇIKLAMAYA BAKIŞ AÇIM NASIL OLMALI SENCE BUNU YANITLAMANI İSTİYORUM. BARIŞ KERDEŞLİK VARKEN BU TÜR AÇIKLAMA SPORA UYGUN ETİK BİR YAKLAŞIMMI.
sporun dini milleti yoksa neden şükran günü için lig bir hafta önce tatile giriyor.bunuda açıklasana arkadaşım.
merithan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2008, 11:33   #26
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
merithan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sporun dini milleti yoksa neden şükran günü için lig bir hafta önce tatile giriyor.bunuda açıklasana arkadaşım.
YAV OZAMAN SEN ŞUNA CEVAP VERR. NEDEN BAŞKA MİLLİYETTEN BAŞKA DİNDEN FUTBOLCULARI SİVASSPORUMUZDA OYNATIYORUZ. NEDEN MAÇ GÜNÜ AVAZIBN ÇIKTIĞI KADAR PETKOVİİİÇÇÇÇ,BİLİCAAA,BALİLİİ İİ SYHLAA VÇ.S DİYE YIRTINIP BAĞIRIYORSUN NEDEN ELLERİN PARÇALANANA KADAR ALKIŞLIYUORSUN. OZAMAN BUNLARI PRETESTO ET YUHALA. BUNA CEVAP VERİRMİSİN.
Alt 26.12.2008, 11:35   #27
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Cok yerinde bir aciklama tebrikler hocam.
Hic bir teknik adamin aciklayamadigi gercege el attiniz.
Arkadaslar yabanci hocalara futbolculara yaranacagiz diye böyle bir tatilin yanlis oldugunu dile getirmek kadar normal bir sey varmidir acaba.
Christmas eger ülkemizde yasayan insanlarin 99% nun yasamadigi bir bayramsa bende diger kalan 1% icin ligin tatile girmesine karsiyim ki arife gününde bile biz mac yaptik.
Bayram ise ilk bizim bayramimizda tatil vereydiniz lige bizde diyelimki bizim bayram dada tatil verildi.
Dünyanin hic bir hiristiyan ülkesinde islami bayramlarda böyle bir uygulama yoktur.
Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2008, 11:36   #28
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
merithan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BWENİM ANLATMAK İSTEDİĞİMİ YA ANLAMADIN YADA ANLAMAK İSTEMEDİN. ..MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAK CÜMLESİNDEN 37 İNSAN YAKILDI VE BUNUN SİVASA VERDİĞİ ZARARI İDRAK EDEMEYEN BİZ SİVASLILAR HALLA KEDİ KENDİMİZE ZARAR VEREN DEMEÇLERİN VE KİŞİLERİN FARKINDA DEĞİLİZ.
Alt 26.12.2008, 11:40   #29
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

hadi gelin bi kampanya başlatalım. sizin için ilk imzayı ben atmazsamda namusssuzum.( sivassporumuzda başka dinden başka milliyetten futbolcu istemiyoruz) varmısınız. hepsi müslüman ve türk olmalı diye bir kampanya başlatalım. ne dersiniz.
Alt 26.12.2008, 11:43   #30
merithan58
Acemi Yiğido

merithan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 merithan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BWENİM ANLATMAK İSTEDİĞİMİ YA ANLAMADIN YADA ANLAMAK İSTEMEDİN. ..MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAK CÜMLESİNDEN 37 İNSAN YAKILDI VE BUNUN SİVASA VERDİĞİ ZARARI İDRAK EDEMEYEN BİZ SİVASLILAR HALLA KEDİ KENDİMİZE ZARAR VEREN DEMEÇLERİN VE KİŞİLERİN FARKINDA DEĞİLİZ.
37 insanın yakılması tabiki tasvip ettiğimiz bir durum değil öncelikle belirtiyim. ama bunun o olaylarla ne alakası var ya. adam demokratik bir ortamda yabancılar dini inaçlarını yaşasın diye ben neden fedakarlık yapıyorum diyor. ben neden ramazan bayramında kurban bayramında dini vecibelerimi yerine getiremiyorum diyor. bu sözlerden dolayı provoke olacak varsa doktora gitsin bence.
merithan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
christmas, tepkisi, uygundan