Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: BAKIN ŞU FB LİLERE
Alt 24.12.2007, 08:21   #21
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: BAKIN ŞU FB LİLERE

onşar cekemezler sıvasımızı ılla bır sey yapacaklar
Alt 24.12.2007, 08:44   #22
mantik
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mantik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Programı ben de izledim.Adamlar altıüstü kural hakkında bilgi almak için mail atmışlar, bunun ne cahillikle ne de çamur atmayla bir ilgisi var, siz de ne senaryolar uydurmuşsunuz.Adamların gram umrundamı bizim liderliğimiz sanıyorsunuz.Onlar sevinçli bile, sonuçta rakipleri GS yi geride bıraktılar ilk yarı sonunda.Neyse herkes fazla havaya girmiş anlaşılan, uefa ya gitmek bizim için büyük başarı olur işin aslı budur.Fenerlilere laf atmak için daha bir yüzyıla ihtiyacımız var.Eğri oturalım, doğru konuşalım.
mantik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.12.2007, 08:47   #23
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 910 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

alışacaklar, sivasa alışacaklar, kabullenecekler artık, anadolunun yiğidosu var artık, öğrenecekler herşeyi
-->: --->: BAKIN ŞU FB LİLERE
Alt 24.12.2007, 08:52   #24
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 979 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: --->: BAKIN ŞU FB LİLERE

Alıntı:
mantik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Programı ben de izledim.Adamlar altıüstü kural hakkında bilgi almak için mail atmışlar, bunun ne cahillikle ne de çamur atmayla bir ilgisi var, siz de ne senaryolar uydurmuşsunuz.Adamların gram umrundamı bizim liderliğimiz sanıyorsunuz.Onlar sevinçli bile, sonuçta rakipleri GS yi geride bıraktılar ilk yarı sonunda.Neyse herkes fazla havaya girmiş anlaşılan, uefa ya gitmek bizim için büyük başarı olur işin aslı budur.Fenerlilere laf atmak için daha bir yüzyıla ihtiyacımız var.Eğri oturalım, doğru konuşalım.
GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ ŞU AN LİG FİKSTÜRÜNE BAK ANLARSIN İŞİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ. BÜYÜK BALIK KÜÇÜK BALIKLARI YERMİŞ,KÜÇÜK BALIKLARDA BİR ARAYA GELİP BÜYÜK BALIKLARI YERLERMİŞ. ARTIK ANADOLU TAKIMLARININ ÖNÜ ACILDI SİVAS BU İŞİ BAŞARDI
Alt 24.12.2007, 09:07   #25
ygoksu58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygoksu58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BEN FENERLİYİM AMA SAPINA KADAR SİVASLIYIM VE SİVASSPORLUYUM.DESTEKLİYORUM.D ESTEKLİYECEĞİM.SİVASTAKİ STADIMIZ NEDEN DOLMUYOR.BİLETMİ PAHALI? HAVAMI SOĞUK ? YOKSA NEDEN ? HEP DESTEK TAM DESTEK MADDİ YARDIM HEPSİ OLMASI GEREK DESTEK OLMAZSA BU İŞ OLMAZ.
ygoksu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.12.2007, 09:58   #26
ibrahimovic7
Tecrübeli Yiğido

ibrahimovic7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

431 Mesajına 669 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 ibrahimovic7 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu konuya bizden çok kendi taraftarları gülmüştür heralde. o konuya bende değinecektim helal sivasıma 3 büyükleri altına aldı
Alt 24.12.2007, 10:01   #27
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Bilmemek değil öğrendiler daha durun Sivasspor nelerrrrrr öğretecek yeni başladık... Bizi izlemeye devam edin
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: BAKIN ŞU FB LİLERE
Alt 24.12.2007, 10:13   #28
EMİNÇOLAK
Tecrübeli Yiğido

EMİNÇOLAK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 EMİNÇOLAK FAZLA SÖZE GEREK YOKEMİNÇOLAK FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: BAKIN ŞU FB LİLERE

arkadaşlar kısaca EYTİM ŞART diyorum başkada birşey demiyom
anlaşılan sivasın egitecegi çok kişiler var
Alt 24.12.2007, 10:43   #29
izmirliyigido
Gast

Liderlik çok güzel ama esa önemli olan Şampiyonluk. Şimdilik en büyük biziz, belki emanetçiyiz ama şu anda zirvedeyiz. Altımızda 4 büyükler denilen paralı zavallılar var. Bizim bu parasız halimizle zirvede olmamız tabiki zorlarına gidecek. İnşallah bu yazdıklarınızı sezon sonunda da yazarsınız.

.

Alt 26.12.2007, 21:25   #30
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
mantik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen heralde fb yi içinden atamayan sivaslılardansın ben seneryo felan yazmadım izleyenler duymuşdur haaaaaaaaaaa BİDE BEN SENİN KİM OLDUNU COK İYİ BİLİYORUM. bırakın şu ist takımlarını yigido gibi davranın diyecem ama niç siz yigido olamazsınız şu konuya kactane fb li yorum yazxmış gerci sizin gibilerine cok görmüyorum biyanda sivas biyanda fb dimi.

sen yeni üye olmuşsun ilk mesajınıda bu konuya yazmışsın sen de bilin kim oldunu bende canımmmmmmmmm
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır