Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Grosickinin aklı hala Galatasarayda
Alt 16.06.2012, 00:23   #21
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Grosickinin aklı hala Galatasarayda

kamil millitakima seciliyorsa sivassporda oynadigi icin eger gs de olsaydi kulubeden cikamazdi milli takimida zor gorurdu yatsin kalksin sivasspora dua etsin her mac ilk onbirde oynuyor
bunlar yemek yedigi kapa pisliyen insanlar bu kadar nankor olunmaz yani
ligin ikinci yarisindaki performansida benim gozumde sifir hic faydali olamadi takima
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı avare'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Grosicki
Alt 16.06.2012, 00:26   #22
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Grosicki

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kamil millitakima seciliyorsa sivassporda oynadigi icin eger gs de olsaydi kulubeden cikamazdi milli takimida zor gorurdu yatsin kalksin sivasspora dua etsin her mac ilk onbirde oynuyor
bunlar yemek yedigi kapa pisliyen insanlar bu kadar nankor olunmaz yani
ligin ikinci yarisindaki performansida benim gozumde sifir hic faydali olamadi takima
Aynen öyle....

İmza...++

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2012, 00:37   #23
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Grosickinin ikinci yari karnesi koskocaman bir bir. Adam cani istedimi oynuyor bize herzaman catir catir kosan oynayan Gol atan lazim! Inisli cikisli degil. Büyük kulüpler hep onun pesinde idi ama istikrarsiz olusu Transferini engelledi!
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2012, 01:02   #24
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam haklı beyler.
Alt 16.06.2012, 08:26   #25
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Grosicki'nin aklı hala Galatasaray'da

AKLI bjk de kalan rıza hocayla,aklı gsde olan groseçkiyle ,aklı layık olduğum büyük takımda oynamak istiyorum diyen ermanla bu sezon sivasspor neyapacak çok merak ediyorumben bu sivassporu şampiyonluğa oynatacağım diyecek ona göre transfer yapacak bi hoca ,ben sivassporun unutulmaz futbolcusu olmak istiyorum sivasspordaki başarılarımın karşılığını milli takıma seçilerek almak istiyorum diyecek groseçki,benim için sivasspor doğduğum takım diyecek erman daha çok katkı yapardı kovulmuş rıza hocaya sivasspor kucak açtı 1 maç oynayıp 5 maç kaybolan groseçkiye gs taraftarı katlanmazdı ermanın oynamasını 2 yıl bekledik biraz insaf olması gerekir groseçki gsyi unutup sivassporun başarısı için daha çook çalışması gerekir bu haliyle milli takımda anca yedek kalır
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Grosicki'nin aklı hala Galatasaray'da
Alt 16.06.2012, 08:37   #26
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Grosicki ligin ikinci yarısında Euro 2012 rüyasından dolayı sakatlanırım diye top bile oynamadı. Bu gidişle maça çıkacağı da yok bi sakatlık falan çıkmadan Polonya ile elenip takıma dönmesinde fayda var.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 35kağan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2012, 09:10   #27
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas benim gözümde düyanın en güzel şehri, ama bir polonyalıya göre de dünyanın en güzel şehri mi?
sivasspor bence dünyanın en büyük kulübü, peki ya bir polonyalıya göre de böyle mi?
profesyonellikte duygusallığa yer olmaz...adam ekmeğini bu işten kazanıyor...herkes daha iyi bir şehirde, daha iyi maaşla, daha iyi yaşam koşullarında yaşamak ister...örneğin grosickiye "hain" damgasını vuran arkadaşım bunu istemez mi? bana göre iyi olan, bir başkasına göre iyi olmayabilir...sana göre büyük olan da bana göre aslında küçüktür...mantık yoksunu yorumlardan artık vaz geçsek diyorum, dost var düşman var...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı etzel1967'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2012, 10:02   #28
kanka5885
Acemi Yiğido

26 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 kanka5885 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivas benim gözümde düyanın en güzel şehri, ama bir polonyalıya göre de dünyanın en güzel şehri mi?
sivasspor bence dünyanın en büyük kulübü, peki ya bir polonyalıya göre de böyle mi?
profesyonellikte duygusallığa yer olmaz...adam ekmeğini bu işten kazanıyor...herkes daha iyi bir şehirde, daha iyi maaşla, daha iyi yaşam koşullarında yaşamak ister...örneğin grosickiye "hain" damgasını vuran arkadaşım bunu istemez mi? bana göre iyi olan, bir başkasına göre iyi olmayabilir...sana göre büyük olan da bana göre aslında küçüktür...mantık yoksunu yorumlardan artık vaz geçsek diyorum, dost var düşman var...
haklısın kardeşim
Alt 16.06.2012, 10:06   #29
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Bu haberin doğru olduğuna ihtimal vermiyorum ancak diyelim ki doğru.Bak Kamilcim sen antremanlarda yatarsan maç esnasında ayağına top beklersen,ikili mücadelelere girmezsen kısacası kız gibi futbol oynarsan ne milli takımda oynarsın ne gsde ne fbde nede başka bir takımda.Evet çok yeteneklisin Süper Ligin en hızlı futbolcususun ancak fiziğin iyi olmadığı sürece bunları bir maçta 2-3 defa kullanırsın oda ancak bizi gaza getirir.Sen çalış iyi oyna bak o zaman değil gs avrupanın büyük kulüpleri bile seni ister.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Galatasaray'ı kim istemez!
Alt 16.06.2012, 10:29   #30
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Galatasaray'ı kim istemez!

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haber doğru olmayabilir. O nedenle haberle ilgili yorum yapmayacağım ama Grosicki ile ilgili yorum yapmak istiyorum. Eğer ciddi bir teklif gelirse bu oyuncunun satılmasını istiyorum. Zamanında Musa, Abdurrahman, Mehmet Yıldız'ı da satmadık sonra hepsi ücretsiz gitti. O nedenle Grosicki şampiyonada biraz süre alıp birşeyler ortaya koysa da iyi paraya satabilsek keşke.
mesela karabük emenikeyi sattı ve iyi oyuncuları götürüyor
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aklı, galatasarayda, galatasarayda, galatasarayı, grosickinin, grosickinin, hala, istemez, kim