Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?
Alt 22.05.2011, 22:04   #31
lokmankantar
Acemi Yiğido

lokmankantar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lokmankantar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?

İyi akşamlar bu gün tarihe kara bir leke olarak geçmiştir.. Ben İstanbulda yaşıyorum öğretmenim ve yarın öğrencilerime ne cevap vereceğimi düşünüyorum.. Çünkü hafta boyu hocam maçı sivas satmış demelerine rağmen ben aksine inanıyordum, Arabamda Sivas plakasını değiştirmedim yıllardır ama bugün anladım ki ben bu Sivassporu değil Yıllar önce onuru ile kümede kalmaya çalışan 3.ligde mücadele eden şehrin takımını seviyormuşum, yönetim istifa edip 4 büyüklerin oyuncağı olmaktan vazgeçilene kadar bu takımı desteklemeyeceğim ve artık bu siteye de girmeyeceğim .. Yönetime bir sözüm de rakip takıma biletleri satmak yerine süper ligde 3 maç kazandı mı daha fazlası kazanılır
lokmankantar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı lokmankantar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 22:06   #32
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilet fiyatları ucuz olsaydı bu stadın çoğunu yine içimizdeki fb liler doldurmayacakmıydı.%5 den hariç hatırla gönülle diğer yerleride alacaklardı veya kombineliler fahiş fiyattan fblilere satacaklardı.Yönetimde bu fırsatı paraya çevirdi ne vat bunda.Transfer zamanı başlayınca hani transverler demeyi biliyorsunuz.Para para para
Arkadaşım para kazanmaktan bahsetmişsin de biz bu maçı alsak yayın gelirinden 800 milyar sadece para kazanıyorsun.Ayrıca sivasın paraya çok mu ihtiyacı vardı.Para için bu kadar rezil olmaya gerek var mıydı?Senin stadını elin adamları doldurmuş senin şehrinde göbek atıyorlar.Daha sonrada sivassporluluktan para puldan bahsediyorsunuz.Yaw geçin bunları.Ben bir taraftar olarak asla benim stadımda azınlıkta kalmak istemem.Boş tribünlere oynasın nolcak.Yeter ki kendi sahamda deplasmanda oynamayayım.İnsanın kanına dokunmaz bu taraftar olarak?Sen gol atıyorsun stadımızdaki sevinç cılız kalıyor, kimse duymuyor.Rakibin gol atıyor stadında herkes ayağa kalkıyor bağırıyor?Top sende kendi stadında ıslık yiyorsun.Şimdi sana soruyorum.Tüm bu olanlar senin kanına dokunmuyor mu???
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kasko'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 22:06   #33
Cengiz Olcar
Yeni Yiğido

Cengiz Olcar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Cengiz Olcar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

takımımızı tebrik ediyorum ellerinden geleni yapmaya çalıştılar ama kaleci korcan bu takıma yakışmayan goller yedi hem bizleri üzdü hemde kendini rezil etti yazık oldu..
Cengiz Olcar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2011, 22:07   #34
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

lan siz ne diyorsunuz kardeşim ne maç satması sizin gibi taraftarlar sivasspordan soğusa ne olur soğumasa ne olur bırakın daha iyi allahım yarabbim sizin gbii taraftar olmaz olsun
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 22:09   #35
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

sivasspor kulubü en doğrusunu yaptı. bu maçta kasasına giren 2 trilyonla
iyi bir futbolcu alabilir. sivasspor taraftarı olduğunu iddia edenler, koca sezon boyunca stadı kaç defa tamamen doldurdunuz ki yönetime dümdüz gitme hakkını kendinizde görüyorsunuz.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı risale69'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 22:11   #36
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Siz saçmalıyosunuz beyler fenerin arka bahçesi diye siz çıkarttınız böyle bi saçmalığı ben kendimi buna ne inandırdım ne de başkasına söyledim elindeki kombineyi götürüp satan taraftarlar gelmiş bana niye bu kadar çok fenerli vardı diyor

bizi 2 trilyona sattı diyosunuz BUNU DİYEN TARAFTAR BİLMİYORKİ BU PARA BÜTÜN SEZONUN BİLET GELİRİNDEN DAHA FAZLA
BUNU SÖYLEYEN TARAFTAR 5 10 15 TLYE MAÇAMA GİTMEYİP DE SONRA NEDEN BU KADAR PAHALI DİYEN TARAFTAR
BUNU SÖYLEYTEN TARAFTAR KLÜP NİYE ADAM GİBİ TRANSFER YAPAMIYOR DİYİP DE 1M EURO YA ADAM ALAMIYOR DİYİNCE KAZANDIĞI 2 TRİLYON PARAYI ÇOK GÖRMESİN KLÜP NE BİZİ SATTI NEDE FENERE YALAKALIK EĞER BİZ ADAM GİBİ HER MAÇ STADA GİDİYOR OLSAYDIK KLÜP %5 İ VERİRDİ FENERE VE BİZ BU MAÇI SÖKE SÖKE ALIRIDK
ŞİMDİ HERKES Bİ R DAHA DÜŞÜNSÜN
Alt 22.05.2011, 22:12   #37
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
kasko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım para kazanmaktan bahsetmişsin de biz bu maçı alsak yayın gelirinden 800 milyar sadece para kazanıyorsun.Ayrıca sivasın paraya çok mu ihtiyacı vardı.Para için bu kadar rezil olmaya gerek var mıydı?Senin stadını elin adamları doldurmuş senin şehrinde göbek atıyorlar.Daha sonrada sivassporluluktan para puldan bahsediyorsunuz.Yaw geçin bunları.Ben bir taraftar olarak asla benim stadımda azınlıkta kalmak istemem.Boş tribünlere oynasın nolcak.Yeter ki kendi sahamda deplasmanda oynamayayım.İnsanın kanına dokunmaz bu taraftar olarak?Sen gol atıyorsun stadımızdaki sevinç cılız kalıyor, kimse duymuyor.Rakibin gol atıyor stadında herkes ayağa kalkıyor bağırıyor?Top sende kendi stadında ıslık yiyorsun.Şimdi sana soruyorum.Tüm bu olanlar senin kanına dokunmuyor mu???
sen kime kızıyorsun........
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2011, 22:13   #38
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

birbirimize düşmemiz çok yanlış,karabüke bakan bir şey söyleyen yok 4-0 yeniliyor ama bizim maç yensek ts yi sevindirecek yenildik fb sevindi.sonuna kadar katıldığım tek yorum Sivassporlu sadece sivassporlu olmalı ikinci takımı olmamalı,sempati duyduğu takım bile olmamalı...yenildiğimize üzüldüm ama bizi kümeye diye karşılayan ts nin şampiyon olmadığınada sevindim seneye gerçek taraftarlarla inşallah şampiyonluğa..
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı dedebali58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2011, 22:15   #39
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Adamlar herkezi yendi bizide yendi bu normal sonuc. adam gibi oynadık yenemedik. Bazılarına kapak olsun. Bana en çok ne koydu biliyormusunuz. Kendi stadımızda pankart astırmayan yönetimin fblilere pankart asması koydu. Başkanın bunun izaatını nasıl ayapacaksın merakla bekliyorum
Alt 22.05.2011, 22:16   #40
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
dedebali58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birbirimize düşmemiz çok yanlış,karabüke bakan bir şey söyleyen yok 4-0 yeniliyor ama bizim maç yensek ts yi sevindirecek yenildik fb sevindi.sonuna kadar katıldığım tek yorum Sivassporlu sadece sivassporlu olmalı ikinci takımı olmamalı,sempati duyduğu takım bile olmamalı...yenildiğimize üzüldüm ama bizi kümeye diye karşılayan ts nin şampiyon olmadığınada sevindim seneye gerçek taraftarlarla inşallah şampiyonluğa..
Ben bizim tarftarımızda şunu görüyorum doğru bildiği ne varsa söylüyor. Diğer takım taraftarları takımın yararına diye yanlışı bile eleştirmiyorlar. herşeyi mubah görüyorlar. dediğiniz gibi sivaslı olup da hala başka takım tutanları anlamıyorum. hadi sivas süper ligde değilken hepimiz başka takımları destekliyorduk. ama şimdi süper ligde takımımız var.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
biz, büyüğüz, kaçıncı