Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor’u çalıştırmak isterdim
Alt 23.09.2010, 21:02   #31
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivasspor’u çalıştırmak isterdim

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu haberde SivasSpor'u bu ligden düşürmek isteyen ve konuda hummalı bir şekilde çalışan ekibin balon haberi. SivasSpor'un istediği sonuçları alamadığı bu haftalarda kasıtlı çıkarılan bu haberle taraftarın Mesut Bakkal'ı istifaya davet etmesi istenmekte ve SivasSpor'u bir kaos'a sürüklemek istenmektedir.

Biz mevcut hocamızdan memnunuz, kaldı ki Bülent Uygun'dan değerli kardeşim diye bahseden bir insandan SivasSpor'a hayır gelmez.
bu haberi okurken önce bu haberi buraya HABER diye paylaşan arkadaşı kınadım..kınadım çünkü bu haber ancak içimizdeki irlandalıları hatırlattı bana,okurkende sivas58forever kardeşimin yazdığı bu yorumu geçiyordu ki aklımdan negro34 ün buraya yapacağı yorumu harfi harfine yazmış olduğunu görerek rahatladım.çok teşekkür ederim kardeşim sana helal olsun böyle düşündüğün için.Sayın fatih terim bırakın sivasspora teknik direktör olarak gelmeyi sivasa vali(çünkü vali o ilin en yetkili kişisidir) olarak bile gelmez..İstanbul gerçeğini mi unutur oldunuz.adam italyada hoca iken istanbullu gazetecilerle toplantı yapmayı bilmem kaçbin dolara kabul etti..!!Terim bazılarına göre markadır,marka olmakta hiç kolay birşey değildir yıllar alabilir!..Yılların getirdiği bir markayı ankaranın ötesine kimse hayal etmesin...BÖYLE TAHRİK EDİCİ HABERLERİ DE USTA !!!...!! YİĞİDOLAR PAYLAŞIRKEN DİKKATLİ OLSUNLAR..BU TAKIMIMIZ İÇİN SİVASIMIZ İÇİN EN HAYIRLISIdır..
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı negro34'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor'u Çalıştırmak İsterdim
Alt 23.09.2010, 21:30   #32
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Böse Cevap: Sivasspor'u Çalıştırmak İsterdim

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporu konuşması bile güzel.

Şimdilik hocamız var beklemede kalsın, hocamız gidince teklif götürürüz tabi bulabilirsek.
Konuşması güzel öylemi ?? şu durumda şu günde böyle bir gidişatta güzel öylemi !! heyhattttttttttttttttt
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda negro34'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2010, 21:40   #33
fatihtuztas
Tecrübeli Yiğido

fatihtuztas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 fatihtuztas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'u Çalıştırmak İsterdim

hadi be orda ne işin var senin sivasta, sen de hoca mısın be, maşallah bizimkilerin de hemen ağzının suyu akmış, keşke gelsen imparator filan yazmışlar, ne imparatoru Allah aşkına, şımartmayın şu adamı, hem Mesut hoca var takımın başında, onun sayesinde geçen yıl zor bela bu ligde kaldık, şimdi de hemen unutmuşsunuz mesut hocayı, bülent hocaya vefasızlık yapıyosunuz zaten, bari Mesut hocaya yapmayın, Sivas tarafatarına kesinlikle böyle vefasızlıklar yakışmaz.
fatihtuztas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2010, 22:14   #34
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Salim dayı öyle bir konu açmışsın ki, resmen bombanın fitilini çekip ortaya atmışsın Fatih terim denilen ukala, kendini beğenmiş, egosu bilmem nerelerde (bana kalırsa resmen bir ruh hastası) olan bir adamın Sivasspor'la adının anılması hayalcilikten öte başka bir şey değildir. Haberin çıkış amacı gündem değiştirmekse ona bişey diyemem
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.09.2010, 22:50   #35
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu adam böyle bir konuşma yapmışsa sadece kendi reklamı için bize böyle bir çalıştırıcı yakışmaz ne imparatoruymuş be adam a milliyi çalıştırırken elinde bulunan oyuncular ülkemizin en üst düzey oyuncuları olmasına ragmen hangi başarılara imza attı sivasspora gelirsemiş yok gelmezmiş bu ne anlamsız yazı şuan takımın başında bulunan mesut hoca her haliyle terimden daha fazla sivasspora katkısı olur böyle yazılarla kafamızı karıştırmayın bu bizim şanımıza yakışmaz böyle yazılar görmek istemiyoruz
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emin kara'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.09.2010, 08:04   #36
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1582 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Fatih Terimin gelmeyeceğini bende biliyorum, Daha gelmeden böyle eleştiriliyorsa,Niye gelsinki...

Gerçekten gerçekleşmiş olsa ve gelse ben şundan eminimki gelmesin diyenler Fatih Hoca geliyor diye havalanında günlerce aç susuz beklerler.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.09.2010, 10:49   #37
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizleri onore eder.imparator işini bilir,ölü tk. bile ilk beşe sokar inanırım,ama kendi bilir. çünkü sivasta onu ve ailesini misafir ederiz,çünkü severiz;takım da herkes kendi mevkiinde başarılı olursa takım her şekilde üste oynar bide yol kazalarında eğer canla başla oynayıpta o nahoş kazada taraftar inanırki bu çocuklar elinden geleniyaptı fazla bi kamuoyu baskısı oluşmaz. ama önümüzdeki manisaspor maçı dönüm noktası olacak bakalım erman kılıç sahada ne kadar kalacak?onun yerine niye SUAREZ oyuna alınmıyor!!! çocuk bir iki maçta oynasın illaki cezalı olup oynamayan futbolcumu gerek. zita da geçen sezon oynatılmadı ama şimdi oynuyor.
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.09.2010, 12:56   #38
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilim5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
keske gelsen imparator bize

sakin gelmesin o Adam eger gelirse ben sivassporu tutmam artik........

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.09.2010, 13:17   #39
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1582 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sakin gelmesin o Adam eger gelirse ben sivassporu tutmam artik........
Bırak gelmesin senden önemli deyilya yiğido.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.09.2010, 15:45   #40
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

F.Terim TR de en büyük TD dir cünkü Milli takimlar ve Galatasaray olsun kendisini fazlasi ile kanitlamistir......
Ama bir Italya serveninden sonra hem Galatasaray da hem de Milli takim da olsun cok büyük hatalar yapmistir ama bu demek degilki F.Terim TD degildir ama,
bize gelmesi söz konusu olacagini sanmiyorum cükü F.Terim gelmek bile isterse kesin belirli bir bütce isteyecek hic sanmiyorum toplama bir takimin basina gelecegeni...
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda effenberg'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
çalıştırmak, isterdim, sivasspor’u, sivassporu, İsterdim