Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı
Alt 05.02.2015, 18:23   #31
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı

Bu adami adam sayiptami transfer yapmadik biz.bu ihtimalleri hic hesaba katmadan transferi kapattik hayirlisi bakalim.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2015, 18:38   #32
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadas aydin her zaman ki aydin, bu eleman ne zaman patlak verecek belli olmaz..gittik bile bile bu adami resmen aglaya aglaya geri getirdik , tamam yönetim bu sefer biseyler biliyor herhalde dedik ve umutlandik, yerine topçu da almadik ( alamadik, aldirmadik,alacaktik,hava soguktu,cart curt)herkesin ilk aklina gelen ilk transfer oldu , herkes"evet aydini aldik"dedi kararli bir sekilde ve eminim herkes cok sey bekledi..ama ne oldu gümmmm.aydina kizmiyorum, aydina bizim takimi muhtac eden(ler)e kiziyorum..yoksa aydin ne hali varsa gorsun çok ta tınn..herkes aklini basina alsin, şu sabir taşi taraftar birgun ćatlar bunu unutmayin!! Baska sivassporumuz yok cunku..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2015, 19:21   #33
svsli
Acemi Yiğido

14 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 svsli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aydın geçen sene sivasa çok katkı yapmıştı bu iyi olmadı
svsli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2015, 19:24   #34
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

İlk ara transferimizdi... Bir yerlerimizi yırttık Aydın Karabulutu dahil etmeyin şu takıma diye. ama yönetim taraftarın çağrılarına kulak tıkadı ve alındı... Tamam dedik bu çocuk ''adam olacak'' çünkü Sergen gibi bir değer ve futbol adına Batuhan gibi bir ''yaramaz çocuğu'' dizginleme ve onu kazanma yoluna gtti... Bunu hem takımımız adına hemde Batuhanın şahsına doğru bir hamle olarak görüyorum.

Sergen hamlelerine devam etti. Kadroya yazdı oda oynadı. Hemde güzel oynadı. Asistler yaptı çalımlar attı pozitif bir renk cümbüşü sergiledi. Ama sonradan ne olduysa bu güzel oyununun sonunda kadro dışı kaldı. Sergen hoca futbolun hem zeka ile hem çirkeflik diye tabir ettiğimiz yada çakallıkda diyebileceğimiz her türlü ayak oyunlarını bilir. Demekki sezgisi bir şeyler yansıttı. Ve bu naif olaylar yaşandı. Neler yaşandı neler konuşuldu ve bu karar alındı bilinmez ama, biz taraftarlar bu sayfalarda kadro yazarken hep iyi bir Aydın Karabulutun şu takımda banko 11 oynayacağını söyledik. Ama şu an için bu gerçekleşemeyecek gibi görünüyor. Bundan sonra bu durum düzelmezse Süper lig takımlarından herhangi birinde oynayacağını düşünmüyorum. Ya çıkacak özür dileyecek ve şu andaki Batuhandan az ders alacak (oda dizginlediyse kendini) yada futbol ivmesinin düşmesini üzülerek izleyecek.

Futbolda şu çok önemli, çakal olmayacaksın, efendi olacaksın (adem, kadir e sevgi saygılarımla) Üzerine giydiğin hangi takımın forması olursa olsun saygı duyacaksın. Unutmaki o forma senin ekmek teknen ve hayatını idame ettirmen için o forma yada formalara ihtiyacın olacak.

İnsanoğluyuz şaşar beşeriz, çıkacaksın özürünü dileyeceksin her ne olduysa ve çıkıp o düşüş trendine giren futbol kimliğini yukarı çekeceksin. Ama olmayacaksa ne kendini yoracaksın neden bu camiayı...

Canım kardeşim benim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2015, 19:38   #35
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aydın yine yaptı yapacağını
Ve Sergen'de zamanında çok disiplinsiz oyuncuydu buda onun aynası işte baksında kendini görsün
Alt 05.02.2015, 19:39   #36
bozkurtkaan58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bozkurtkaan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas ta oynamam dedin çektin gittin.. sesimiz çıkmadı.. kadro dışı kaldın orada tekrar döndün . yine sineye çektik. aydın bizimdir dedik oynar dedik. namusu olmayanın parası olmaz aydınnnn. hep destek olduk ama kaşındın. şimdi defol gitt. buraya bile yorum yazmadık hakkında okurda morali bozulur diye. şimdi sana sesleniyorum, at **** kadar şerefin varsa **** gitt. bu memleketin suyunu bile içme **********
bozkurtkaan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2015, 19:45   #37
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gine neyyyiittiinn laaaaa
Alt 05.02.2015, 20:23   #38
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Aydın ın özel sorunları olduğunu duymuştum;devre arasında kulüp aradığın dair dedikodularda çıkmıştı..Elazığ da oynarken bize gelmeden önce uzun bir süre oynatılmamıştı;orada da kadro dışı mıydı bilmiyorum..Geçen yıl Bursasporda kadro dışı bırakıldı sonra ameliyat oldu;şimdi de Sivas'ta kadro dışı kaldı..Bu saatten sonra transferde yapamayacağı için hocasından ve yönetimden özür dileyip tekrar takıma dönmeli diye düşünüyorum..Uzun lig maratonunda Aydın a da mutlaka iş düşecek...Aydın aklını başına almalı...Zaten sakatlıktan yeni çıktı;uzun süre oynamazsa kendi kariyerinin de sonu olur...Bence Aydın takıma girmediği için bunu kendinde sorun yapmış olabilir..Çünkü o mevkide bu yıl İ. Akın,Utaka hatta Musa Sinan da var..Kupa maçından sonraki G.Antep maçında skor 3-1 den sonra oynatılabilirdi ama Sergen Hoca İ. Toraman ı oyuna aldı onu oynatmadı bunu kafasına takmış olabilir..Ya da bizim bilmediğimiz başka sorunları var..Onu da teknik ekip ve yönetim biliyor..Yakında herşey anlaşılır...Mesut Bakkal zamanındaki Keita-M.Yıldız olayı da sonradan birileri tarafından sızdırılmıştı..Bu olay da açığa kavuşur..Benim ve taraftarın gönlü Aydın ın oynamasından yanaumarım Aydın kısa bir süre sonra cezasını çekip takıma geri döner..Ben sivassporun Aydın a ihtiyacı olduğunu düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2015, 21:00   #39
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Eyüp bey,buna mı ihtiyacımız var?Adam sakat sakat geldi yine de yönetim tolerans gösterdi sezon başında yaptığı ihanete rağmen.Sivasspor bunun gibi adamların oyuncağı mı?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2015, 21:11   #40
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Burası sorunlu adamları futbola kazandırma yeri rehabilitasyon merkezi mi ? Tokat atana öbür yanağımızı çeviriyoruz adam bizi tokat manyağı yapıyor. Sivasspor bu gibi adamlarla anılmamalı emin olun Sivas ipini çeksin 3. ligde ancak forma bulur. Sergen'i de tebrik ederim disiplin olmayan yerde başarı olmaz.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aydın, bırakıldı, dışı, kadro