Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: DUYURU.!!
Alt 26.05.2008, 15:19   #31
kadir984
Yiğido

kadir984 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 kadir984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: DUYURU.!!

Alıntı:
yeniceri_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben çılgınlar 58 Fatih .gardaş sen gel bizim tek amacımız Stadda sağlam amacı rant olmayan herkesi tek çatı altında toplayan bir taraftar grubu oluşturmaktır.Bizim grubu kuracağımız adamlar bellidir.Eskiler bilir.Eski Sivasspor sevdalıları da geri geleceklerdir.
Tek amacımız Sivasspor Tek hedefimiz Tribün.
Saygılarımla Fatih Kama.
sizin grubu kuracağınız adamlar belli mi?

peki grubu belli olmayanlar ne yapsın.

bırakın beyler gruplaşmayı dernekleşin dernekkkkkkkk

hanginizin grubuna bayanlar üye olabiliyor ben daha görmedim. o nedenle grup değil dernek olunmalı
Alt 26.05.2008, 15:24   #32
bayram
Yiğido

bayram - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 237 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 bayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ya arkadaşlar Allah aşkına grup muhabbetinden sıkılmaya başladık gerçekten kurun grubunuz hatta 50 grup kurun da içiniz rahatlasın ondan sonra yönetime sunun biz grubuz biletler bedava gelsin şu bedava olsun vs.. yeterin ya grup kuracaksanız birtane kurarsınız iki üç tanede amigo olur, olur biter o ordan grup kurmuş orda reis varmış ne bu ya sanki çetecilik mafyacılık oynuyoruz o sivasa boş gelmesin bu oraya gelmsin eğer böyle bir probleminiz varsa gidersiniz özel mesaj bölümü var orda dertlerinizi kozlarınızı paylaşırsınız adam tarih vermiş bekleyin görün eğer o tarihte bir şeyler olmazsa o zaman konuşun burdan ama tehdit ederek değil paylaşarak yapın bunu lütfen herkese saygılı olun belki bende saygısızlık yapmış olurum kusura bakmayın hakkınızı helal edin ama bu davranış sivasspor taraftarı davranışı değil emin olun bundan sanki klübü paylaşmaya çalışıyormuşsunuz gibi davranıyorsunuz bu klüp yıllardır vardır yeni kurulan bir klüp değil burası
bayram isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 15:37   #33
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

ya yapmayın arkadaşlar ayrılıklar kimseye bi yarar sağlamaz sonuçta konu sivassporsa gerisi teferruattır
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 16:55   #34
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
AhMeTTuRaN90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
S.KUTLU.DENEN SAHIS KIMSE KAFASINA GORE YAZILAR YAZMASIN YIGIDO GENCLIK GRUBU KIMSEYLE IRTIBATA GECMEMISTIR GORUSMEMISTIR SU ANA KADAR OLMADI. OLAMAZDA. OZELLIKLE BEN MESUT REISE SORDUM KESINLIKLE BIRLESME OLAYI YOK KIMSEYLE SIMDIYE GORUSMEMISTIR. BUNU YAZAN ARKADAS YAZDIGI YAZILARA DIKKAT ETSIN EGER BIR DERDI VARSA BEN MESUT REIS.LE IRTIBATA GECITTIRIYIM HALLETSIN.. KAFANA GORE BIDAHA YAZILAR YAZMA SONUCU IYI OLMAZ

-YİĞİDO GENÇLİK -
gardaş sen ne yazdığının farkındamısın birleşin diyo adam
sana yazıklar olsun adamı tehdit ediyosun.
bu densiz sözleri umarım bir daha yazmazsın
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 16:58   #35
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
S.KUTLU.DENEN SAHIS KIMSE KAFASINA GORE YAZILAR YAZMASIN YIGIDO GENCLIK GRUBU KIMSEYLE IRTIBATA GECMEMISTIR GORUSMEMISTIR SU ANA KADAR OLMADI. OLAMAZDA. OZELLIKLE BEN MESUT REISE SORDUM KESINLIKLE BIRLESME OLAYI YOK KIMSEYLE SIMDIYE GORUSMEMISTIR. BUNU YAZAN ARKADAS YAZDIGI YAZILARA DIKKAT ETSIN EGER BIR DERDI VARSA BEN MESUT REIS.LE IRTIBATA GECITTIRIYIM HALLETSIN.. KAFANA GORE BIDAHA YAZILAR YAZMA SONUCU IYI OLMAZ

-YİĞİDO GENÇLİK -
bu elemana çok kızdım densiz eleman
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: DUYURU.!!
Alt 26.05.2008, 16:58   #36
XXCakir58
Usta Yiğido

XXCakir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

574 Mesajına 790 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 917 XXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOKXXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: DUYURU.!!

Bizi ayiranlar varsa bosuna yapiyorlar. Biz birlik beraberlik olduktan sonra kimse ayiramaz bizi. Kiskananlar catlasin.
XXCakir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 17:23   #37
Akıncılar Haber
Acemi Yiğido

Akıncılar Haber - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 Akıncılar Haber isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

-YİĞİDO GENÇLİK -
MESUT REİSİNE SÖYLE GÜLE GÜLE DEDİLER DE.İNKAR ETMESİN DAVET EDİLMİŞTİ.HEM KİŞİ İLE HATIRLATTIK HEMDE TELEFON İLE ARANDI.

TAMAM PEKALA SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLACAK.SİVAS SİZİNDİR.ÇILGINLARA VE YİĞİDO GENÇLİĞE 50 ŞER KİŞİLİK GRUPLARLA BAŞARILAR DİLERİM.İÇTENLİKLE SÖYLÜYORUM.SİVAS SİZİNDİR.SİZİN KALACAK ÖMÜR BOYU 50 KİŞİLERLE.SAĞOLUN VAR OLUN.BÜYÜK TARAFTARI OLUŞTURDUNUZ.BİZ BİRŞEY YAPMAYALIM.BAKSANA BİZ KÖTÜYÜZ.

BANA GÖRE ARTIK EN SAĞLAM OLUŞUM SİVAS DIŞINDA KURULUR.
ANCAK BAZI ŞEYLERDE İSPATLANMALI
BENİM MEMLEKETİME BEN GELİRİM DOLAŞIRIM KÖYÜME UĞRARIM.AMA SEN BAKACAZ SİVAS DIŞINA ÇIKACAKMISIN.BU ETTİĞİN TEHDİDİ UNUTMA.SERKAN BENİM HERŞEYİMDİR.BENİM ZAMANINDA POLİSLİK YAPTIĞIM MEMLEKETTE KAFA TUTMAYA DEVAM ET.ALI SİVAS SENİN OLSUN.EKRAN BAŞINDA MUHTEŞEM 50 KİŞİYİ GÖRMEK İSTERİZ.BİZMİ BİZ ZATEN 2007 YILINDA MARMARADA SİZDEN ÖNCE OLUŞTURDUK OLUŞTURACAMIZI.EGE BİLE SİZDEN SÜPER.

NEYSE BİRŞEY YAZMAYACAĞIM DAHA.KİMSEDE YAZMAYACAK.BEN BUNU EN SON DEDİM.BU DEDİKLERİMİ SİZE ÇOK KİŞİLER DEDİ BURDA.
Akıncılar Haber isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 17:43   #38
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sizin bu grup muhabbeti çokk sıktıı arkadaşlarr eskiden grup falan yoktu herkes harşlıklarını getirirr toplardık parası olmayan arkadaşların biletini alırdık beraber deplasmann yapardık kim ne kadar harcadı kim ne kadar harcamadı ona bakmazdık herkes birbirinee saygı gösterirdii şimdi bakıyorummm insanınn midesi bulanıyorrr o ona küfür ediyor o onu tehditt ediyorrr sivaslılıkk sivassporlulukk buysaa ben bu sitedenn ben bu taraftardann bıkmayaa başladımmm adamm aradımm diyorr başkanlarınızı o yok aramadıı diyorr bu grupların başkanlarıı çıksınn delikanlııı gibi otursun anlaşsınlarr seneyeedee rezill olmayalımmm.
HERŞEY SİVASSPOR İÇİN
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 18:08   #39
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

slm arkadaşlar uzun zamandır girmiyordum siteye bügün bi bakayım dedim ve bu konu gördüm üzüldüm ne yalan söyleyim bizim taraftarımızdan kimse kusura bakmasın hiç bişey olmaz.

SABAH ERKEN KALKAN GRUP KURUYOR. eger sözlerim birilerinin canını sıkdıysa özür dilerim...

bütün yigidolara kucak dolusu SEVGİLER
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 1967_Dernek_Murat'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...