Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın ardından
Alt 30.04.2011, 18:19   #31
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçın ardından

evet herkeze gecmis olsun eger bir mucuze olmazsa sevgili Sivasspor buseneyi'de atlatti gelecek hafta alacagimiz 1 puan attin degerindedir,arkadaslarimin coguna katiliyorum,takima zamaninda mudahale edilmemesi sikintaya sokuyor,bazi önlemler alinir ve takfiyeler yapilirsa gelecek sene beki ayni kabusu bir daha yasamayiz,hollanda dan selamlar.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2011, 23:03   #32
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

şuradai yorumları okuyoruda kusura bakmayın gülüyorum bize hiç yakışmıyor ümitsizlik korkaklık buca kim kardeşim ayıptır TEK BAŞIMA SAHAYA ÇIKSAM BÜTÜN BUCALILARI SAHAYA GÖMERİM *TABİK GÜREŞ*
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.05.2011, 02:22   #33
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

sivas-ankaragucu beraberlik,le kurtarirsak iyi konyaspor,dan 3 puan alma ihtimali var trabzonspor-g.antep berabere biter gibi galiba trabzonspor bu yarista takilacak gibi
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2011, 08:27   #34
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam tamamen katılıyorum ancak bu takımın takım olması için öncelikle mehmet sedat erman ve aponun bu takımdan derhal gitmesi şart kamil ilk maçlarda fırtına gibiydi kaç haftadır ne yaptılarsa adam oynamıyor ben bu işte iş oldugunu düşünüyorum kamil e pas atmıyorlar oda oynamıyor eneramo da umdugumuzun çok altında bu adamlara baskı oldugunu düşünüyorum bunu sen çözmelisin hocam.sedattan sorumluluk beklemek yanlış o adam belki iyi niyetli ama profesyonel degil çabuk kızıp takıma zarar veriyor.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2011, 11:21   #35
58müco58
Acemi Yiğido

26 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 497 58müco58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

merhabalar sevgili yiğidolar hepinize hayırlı güler; kimse merak etmesin bu takım düşmez veya düşüremezler sıvas ın üstünde bayağı bir oyunlar oynandı ama beceremediler alçaklar, bir iki maç lık değil tüm sezonu ve maçları gözönüne alın lütfen yapılanları bir hatırlayın bakalım, futbolcularda insan et ve kemik onların ruhu yokmu yav makinamı onlar insan insan düşünen sinirlenen etkilenen saha dışı saha içi hakem den etkilenen insanlar sizden birisine biri hakaret etse niye profosyonel haraket etmiyoruz daha dün maçta hakem iki harakette bütün stadı germedi mi? niye sakin davranmadı seyirci öyle bol keseden futbolu bilmeden, türkiye de futbolun içinde kadar çirkef işlerlerin olduğunu bilmeden yazıp çizmeyin arkadaşlar lütfen akıllı ve mantıklı olun, futbol dünyasında sivasa bu kadar düşmanlar anlamakta zorlanıyorum yorumcusuna da lanet olsun, yazarına da lanet olsun, yayıncısına da, bunların hepsi istanbul yalakaları çanak yalayıcıları bunlar anadolu insanını hiç sevmedilerki şimdi sevsinler futbolu bile ******** emellerine alet edip anadolu insanını ezmeye çalıyorlar, bunu yaparkende bazı beyinsiz salakları iyice kullanıyorlar bunların işi gücü menfaat para dünyalık bunlar haktan hukuk tan insana ve emeğine saygıdan ne anlarlar ki yazıklar ve eyvahlar olsun bu şereften yoksun leş kargalarınaaaaa.......,,,,
arkadaşlar lütfen futbolcularımıza ve hocamıza eleştirilerimizi saygı ve sevgi çerçevesinde yapalım bir daha söylüyorum sadece maç, futbol diye düşünmeyin bu arenada çok şeyler dönüyor sivas ın düşmanı çok lütfen akıllı olalım kendimizi üç kuruşluk ********lere madara etmeyelim,,,, sevgi ve saygılarımla sevgili yiğidolar hakkınızı helal edin değerli vaktinizi aldım kusura bakmayın.,,,,
58müco58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2011, 15:18   #36
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

allah iki yıldır bize yardım ediyor. hani bir laf vardır bir sıçrarsın çekirge iki sıçrarsın çekirge üçüncüde artık düşünün. bu sene düşmeyiz. bana göre maç neden gitti neden kazanamadık. teknik direktör değilim ama oyunu azda olsa okuyabiliyorum. eneramo haksız ve gereksiz bir kart gördü. çocuğun morali sıfır. ardından birde sözlü uyarı aldı. hakem her an ikinci sarıyı gösterecek. futbolcunu iyi tanıyacaksın. ben hoca olsam napardım sözlü uyarıyı aldıktan sonra eneramoyu oyundan alırdım. çünkü benim on kişi oynama lüksüm yok. orta sahaya oyuncu alırdım pedriyeli ilerde bırakırdım. bu ikinci sarı için bir önlemdi. sonradan değişiklik yapacaksan yapardın. biz bu kafayla seneyede aynı şeyleri yaşarız. hoca olmak antreman yaptırmak maçtan sonra futbolcuları suçlamak değil. oyunu okuyabilmek futbolcunun o anki ruh durumunu anlamaktır. grosicki neden oynamıyor noluyorda oynamıyor onun gibi bir futbolcunun derdi ne anlatında anlayalım. iyi futbolcularımız var. türkiyede ilklerde sıralamaya girecek oyuncularımız var. ama takım oynamıyor neden? neden? neden?????????????? hep birlikte oturup bunları düşünmek lazım.hata kimde biz neden bu durumdayız. yoksa her zaman boşa konuşuruz.
Alt 02.05.2011, 15:23   #37
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

birde erman gitsin diyenlere bir lafım var. erman süper bir futbolcu yahu siz futboldandamı anlamıyorsunuz. ermen gibi bir futbolcuya nasıl git dersiniz. erman sayesinde kaç tane maç aldık düşününsene. takımda kimse oynamadığı için ermana takıyorsunuz. mehmet yıldız gitsin tamam. abdurrahman gitsin kamanan gitsin onada tamam ama ermanı söylemeyin nolur. eğer birazcık futboldan anlıyorsanız ermanın kalitesini göreceksiniz.
Alt 02.05.2011, 15:59   #38
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inş. her şey daha güzel olacak.......
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rivaldo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2011, 14:39   #39
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hocam Grosicki'ye biraz gaz vermek lazım. Sen süper oyuncusun, şöylesin böylesin diye.. Adamı cezalandırmak, maçlardan 60'ıncı dakikada çıkartmak adamın canını sıkıyor olmalı..
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2011, 16:50   #40
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

olmadı hocam daha hırslı olmamaız lazım takımda rehavet var
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ardından, maçın