Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..
Alt 07.07.2011, 17:18   #31
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..

Burda herkes Başkan'ın yaman savunucusu olmak zorunda mı?
Savunmuyorsak,çakal mıyız,leş kargası mıyız?
Bu nasıl anlayıştır?
Ben şike olayları olmadan önce,taa Fenerbahçe maçından sonra Fenerin arka bahçesi olmaktan sıkıldığımı ve utandığımı yazdım,hatta konu açtım..Bu şike olayı olsa da olmasa da başkanımz suçlu da olsa suçsuz da olsa ben bu işi artık bırakmasını istedim..Yine istiyorum..Şu durumdan en çok zarar gören gerçek Sivasspor tarafatrıdır..Zaten aramızdaki İstanbullular zaten asıl takımlarına dönecek..Taraftar grupları niye küstü takımına?Hala çkalmış leşmiş..Geçin bu işleri..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 17:22   #32
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
KaNgAlLıYiGiDoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynen buyurduğun gibi okuma özürlüyüm...
Size ve fikirlerinize saygım var...
Sizinde her şeye bir kılıfınız var...
Uzatmayalım daha....
kardeş evet uzatmayalım. benim herhangi birşeye kılıfım yok. sadece yazdığımı anladan yorum yapmandan dolayı yazdım.
Alt 07.07.2011, 17:28   #33
alperen2009
Yiğido

alperen2009 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 alperen2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ARKADASLAR FENER TARAFTARI PAZAR GUNU ISTANBUL BAGDAT CADDESINDE 500 BIN KISI TOPLAYIP BIRLIK MESAJI VERECEKMIS SOSYAL AGLARDAN CAGRI YAPIYORLAR BIZLERDE SIVASSPOR TARFTARI OLARAK BIR ORGANIZASYON YAPALIM VE FUTBOL FEDERASYONU BIR KARAR ALMADAN SIVASTA BUYUK BIR GOSTERI YAPALIM TAKIMA DESTEK OLMAK ICIN NE DERSINIZ.....
alperen2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alperen2009'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 17:32   #34
alperen2009
Yiğido

alperen2009 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 alperen2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu nasıl anlayıştır?
Ben şike olayları olmadan önce,taa Fenerbahçe maçından sonra Fenerin arka bahçesi olmaktan sıkıldığımı ve utandığımı yazdım,hatta konu açtım..Bu şike olayı olsa da olmasa da başkanımz suçlu da olsa suçsuz da olsa ben bu işi artık bırakmasını istedim..Yine istiyorum..Şu durumdan en çok zarar gören gerçek Sivasspor tarafatrıdır..Zaten aramızdaki İstanbullular zaten asıl takımlarına dönecek..Taraftar grupları niye küstü takımına?Hala çkalmış leşmiş..Geçin bu işleri..
DOGRU SOYLUYORSUN KARDES SIVASSPORUN VE BASKANIN IYILIGI ICIN...BIZLER FENER ILE AYNI KAREDE GORUNMEK ISTEMIYORUZ....
alperen2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 17:41   #35
İbrahim58070
Yiğido

İbrahim58070 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 İbrahim58070 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..

Alıntı:
Bu nasıl anlayıştır?
Kardeş ister savunursun, ister savunmazsın. Suçu kesinleşmeden de kimsenin başkanımıza suçlu deme hakkı da yoktur, senin için demiyorum ama başkana garezi olanlar yada başkanı istemeyenler bu durumu fırsat bilip bu boşluğu kullanmaya çalışıyorlar. Örneğin; Fikret Ünsal. Sizin gibi taraftarlarda bu PROVOKASYON' a gelerek Fikret Ünsal gibilerin önünü açıyor. Onun için aklı selim davramalıyız, ve sonucu beklemeliyiz.Ha, ne zaman ki başkanımızın suçlu olduğu kesinleşir o zaman herkes istediğini der. Ayrıca Sivas FB'nin yan takımı değildir. BÜLENT UYGUN zamanında Sivasspor FENER' e karşı tüm maçları BÜLENT'in FENER sevgisinden dolayı vermiştir.Yani bu durumun başkanla alakası yok, Bülent'in kendi taktik ve mental oyununa göredir. BÜLENT'in yüzünden SİVASSPOR'UN adı FB'NİN YAN TAKIMI OLMUŞTUR.Bu işin Mecnun'la alakası yoktur; kesin, açık, net ve emin olarak söylüyorum...Bülent'in Sivas'a ne kadar iyiliği olmuşsa, o kadarda kötülüğü olmuştur.Kimse takımına küsmedi, taraftar dediğim kötü günde belli olur.Ama bizde taraftar nerde... Eğer ki, takım 2. lide düşkün ortalama 8.000 olan seyirci, 1,500 e düşer.Buda gerçek sevdalıları gösterir.

NOT Buradan Mecnun ODYAKMAZ' ı istemeyenlere söylüyorum, Süper Lig de mali olarak en iyi yönetilen kuluüp kim? Herkes borç batağındayken biz neden bu batakta olmadık, "kendi yağımızda kavrulalım" diyen bir başkanı, duruşuyla,sözüyle,özüyle,namus u ve şerefiyle yiğidolara yakışır bir biçimde MERT ve YİĞİT bir başkanı bir daha bu kulüp bulabilir mi? Hakkında çıkan iddialar sabitlenmediği sürece sadece iddia olarak kaldığı şu durumdayken, mahkeme kararı yokken, sadece tutuklandı diye SUÇLU ilan etmek SİVASLILARA yakışır mı? Elinizi biraz vicdanınıza koyun lütfen, artık için yırtınıyor ortada gördüğüm bazı taraftar tablosu gerçekten yüreğimi burkuyor.Yazıklar olsun....
Alt 07.07.2011, 17:46   #36
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Bu nasıl anlayıştır?
Degerli kardesim en agir elestirileri gecmiste bende yaptim.son hafta genel kurulda altenatif bir yönetimin olmasinida savundum.taraftar guruplarinin aldigi o sürecdeki kararlarida anlasilir buldum destekledim. böyle düsünüyor olmamiz bu operasyonun niteligini sorgulamamamiz anlamina gelmez. Eger birileri Sadece SivasSpor ve Baskani üzerinden türkiye Futbol liglerini temizliyormus gibi gösteriyorsa.Önceligimiz ne olmali sence ? bizimde sunu sorma hakkimiz yokmu? durun bakiyim kardesim. siz sikeye karismis 19 macdan bahsediyorsunuz adi sikeye ücer beser defa karismis takimlarin bir yöneticisi futbolcusu polis savci karsisina cikmamis nedir bu?

Ayrica Madem bizim futbolcumuz baskanimiz bu ise karistigini idda ediyorsunuz Bununda kaynagi belli 17 mayista Trabzon yöneticileri Futbol fedrasyonu basda olmak üzere savciliklarda dahil sikayetde bulundular bunuda gizlemediler.televizyonlardan gazetelerden bagirdilar. Birileride cikip Futbolda temiz ayaklar Operasyonu dedimi buna Futbolun icindeki Ergenekon temizleniyor demiyorlarmi hala Televizyonlardan basindan? bize düsen nedir madem bunu adi temizlikse 2008 yilindan beri Federasyon destekli bize yapilan haksizlik hukuksuzluklar yokmu. biz bunlari niye göremiyoruz bu Futbolun ergenekonu icinde demek hakkimiz degilmi?

Ayrica Daha tutuklamanin ardindan 24 saat gecmemis.Nöbetci hakimin yaptigi tutuklamaya avukatlarin bir üst mahkemeye itiraz haklari var. cünki daha ne ile suclandiklarini tam bilmiyoruz. avukatlari bile daha dosya konusunda tam bilgi sahibi degil.bir üst mahkemeye yapilan itiraz kabul edilirse yada edilmese bile tutuklulugun devam ettigini var sayalim. daha 24 saat gecmeden operasyonun hukuki olup olmadigini sorgulamadan hani bunun adi Futbolun Ergenekonuydu. türkiyenin futbolunun irzina gecenler neden burada yok demeden. Baskan aramak olagan üstü genel kurul cagrisi yapmak ne kadar ahlaki olur. eger bunun ahlaki bir yani varsa adini sen koy ben senin kizdigin adlardan baska ad bulamiyorum.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 17:54   #37
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu konulari israrla tartistiran bir iki kisi var ve bu arkadaslar ne hikmetse sadece enpoze ettikleri sey bunlar olmustur.. Alin bakin kaniti su.. bak polis sunu söylüyor.Bak su gazeteci sunu söylüyor diyorlar.bunlarin agzindan SivasSporun bu ise bulastigindan ve o imalari iceren yazilar yazmakdan baska bir gayretleri yok.

Derdiniz Adaletin dogru tecelli etmesimi ? Hukukun herkes icin islemesimi? yoksa Hukukun irzina gecilmesimi? yada bir sehrin umudlarina tecavüz edilmesimi? anlamis degilim.Kardesim Bu ülkede herkes spor camiasi icinde ve disinda Türkiye futbolunun irzina kimlerin gectigini bilir.

Basbakanda dahil.biliyorumki önceki yazilarimida okudun. 2008 yilindan bu tarafa bu takimi hakkini hukukunu yemiyen kimse kalmadi. 2008 lig 3. bitirdik. 3 averaj kazigi cakip 4. yapip UEFA ya gidisimiz engellendi. 2009 yilinda Sampiyonluga giden takima yapilmayan kalmadi. Ergenekonculukdan, sikeciler var diyen kulüp baskaninin cezalandirilmasina kadar yine futbolcularin ayartilmasindan, Özgenerli Popermon kumpaslarina kadar.Bunlari iskembeyi kubradan atmiyoruz bunlar yazildi cizildi linkleride orta yerde duruyor. 2011 icin Trabzonsporlularin sike icin cabaladigini emniyetin kendisi diyor sivasspor disinda adi üc defa 2 defa gecen 4,5 takim var siz neden bunlardan bir yönetici bir futbolcu yada bir külüp baskaninin savci karsisinda olmadigini sormuyorsunuzda Israrla biriniz Kulübe baskan ariyor, biriniz suclamalari mesrulastirma cabasina giriyorsunuz.

cemeat kararimi var Partinizin aldigi kararmi var böyle yapin diye bilmiyorum ama ahlaki degil.Ayrica Tüm bu olanlar Mehmet Yildizin Göz altina alinma nedenlerinden degersizmide bunlari sorgulamiyorsunuz.bu tarafa hic bakmiyorsunuz.Hak Hukuk adalet farkli seydir. Irza gecme ayri sedir. Siz bu sehrin degerlerinin insan olmanin,Hakkin hukukun irzina gecenlerin amaclarina hizmet ediyorsunuz. yaptiginiz ahlaki degil.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 17:56   #38
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
İbrahim58070 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş ister savunursun, ister savunmazsın. Suçu kesinleşmeden de kimsenin başkanımıza suçlu deme hakkı da yoktur, senin için demiyorum ama başkana garezi olanlar yada başkanı istemeyenler bu durumu fırsat bilip bu boşluğu kullanmaya çalışıyorlar. Örneğin; Fikret Ünsal. Sizin gibi taraftarlarda bu PROVOKASYON' a gelerek Fikret Ünsal gibilerin önünü açıyor. Onun için aklı selim davramalıyız, ve sonucu beklemeliyiz.Ha, ne zaman ki başkanımızın suçlu olduğu kesinleşir o zaman herkes istediğini der. Ayrıca Sivas FB'nin yan takımı değildir. BÜLENT UYGUN zamanında Sivasspor FENER' e karşı tüm maçları BÜLENT'in FENER sevgisinden dolayı vermiştir.Yani bu durumun başkanla alakası yok, Bülent'in kendi taktik ve mental oyununa göredir. BÜLENT'in yüzünden SİVASSPOR'UN adı FB'NİN YAN TAKIMI OLMUŞTUR.Bu işin Mecnun'la alakası yoktur; kesin, açık, net ve emin olarak söylüyorum...Bülent'in Sivas'a ne kadar iyiliği olmuşsa, o kadarda kötülüğü olmuştur.Kimse takımına küsmedi, taraftar dediğim kötü günde belli olur.Ama bizde taraftar nerde... Eğer ki, takım 2. lide düşkün ortalama 8.000 olan seyirci, 1,500 e düşer.Buda gerçek sevdalıları gösterir.

NOT Buradan Mecnun ODYAKMAZ' ı istemeyenlere söylüyorum, Süper Lig de mali olarak en iyi yönetilen kuluüp kim? Herkes borç batağındayken biz neden bu batakta olmadık, "kendi yağımızda kavrulalım" diyen bir başkanı, duruşuyla,sözüyle,özüyle,namus u ve şerefiyle yiğidolara yakışır bir biçimde MERT ve YİĞİT bir başkanı bir daha bu kulüp bulabilir mi? Hakkında çıkan iddialar sabitlenmediği sürece sadece iddia olarak kaldığı şu durumdayken, mahkeme kararı yokken, sadece tutuklandı diye SUÇLU ilan etmek SİVASLILARA yakışır mı? Elinizi biraz vicdanınıza koyun lütfen, artık için yırtınıyor ortada gördüğüm bazı taraftar tablosu gerçekten yüreğimi burkuyor.Yazıklar olsun....
Kendi agzinla soylemissin bulent verdi diye. Goz yummasaydi baskan.
Bana bakin hemserim bizim niyetimiz bagciyi dovmek degil uzumu yemek...
Biz ssivassporun menfatini dusunuyoruz. Unsala katildigim noktalardan biride budur kisiler degil Sivasspor onemldir.
Bir ornekle ozetliyim. Sivasspor superlige ciktiktan sonra sivas' ucak seferleri basladi havaalani yapildi...
Duserse bu memleket cok sey kaybeder. Mecnun baskanda sivasta yasamiyor dahada donup sivas bakmaz gercekci olalim bu kadar olaydan sonrada bu devlet baskanlik yaptirmaz.
Olgun peker kelebek operasyonundan ceza aldigi icin kanuna gore giresun baskanligindan alinmis.
Mecnun baskanda kelebek operasyonundan ceza almis yargitaya temize gonderilmis dosyasi normalde hukuken baskanlik yapamiyormus...
Artik gozunuzu acinda Baskan Yerine Sivassporu dusunun yeter artik bilip bilmeden konustuklariniz...
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaNgAlLıYiGiDoO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 18:07   #39
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kelebek Operasyonu bilgisi nerede yazıyor ? Gönül isterki şike ile ilgili birşey suçlama falan olmasın.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 18:11   #40
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kelebek Operasyonu bilgisi nerede yazıyor ? Gönül isterki şike ile ilgili birşey suçlama falan olmasın.
Dün tv'lerde konuşuldu...
Ayrıca kelebek operasyonu yazarsanız başkan o zamanda göz altına alınmıştı sedat p...
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
genel, kurul, ünsaldan, önerisi