Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Galatasaray-SİVASSPOR Maçını kim kazanır?
Galatasaray kazanır 166 27,30%
Berabere biter 39 6,41%
Sivasspor kazanır 403 66,28%
Katılımcı sayısı: 608. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/Galatasaray-SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yo
Alt 25.05.2009, 08:06   #31
sivaslim58
Yiğido

sivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslim58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: TSL/Galatasaray-SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yo

ben kendi adıma konuşuyorum.sivası ve sivassporu karşılıksız sevdim.biri deseydiki lig başlamadan hiç oynamayın 3.olun uefa kupasına gidin heralde yok diyen olmazdı.her hafta spor proğramlarında sivas konuşuluyor haberlerde sivas var.küçük şehrin büyük takımı sivasspor sizinle gurur duyuyorum.ALAYINA İSYAN İNADINA SİVAS.
sivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 08:22   #32
werder
Yeni Yiğido

10 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 werder FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASSPOR SENEYE DE ŞAMPİYONLUK POTASINDA OLACAKTIR BUNDAN %100 EMİNİM
werder isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 08:33   #33
zaralım 58
Usta Yiğido

zaralım 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 195 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 zaralım 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Galatasaray 1-3 SİVASSPOR

içimden geçen bu İNŞALLAH KAZANIRIZ LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRİRİZ
zaralım 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 09:07   #34
alemdargokhan
YASAKLI ÜYE

7 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alemdargokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
son düdük çalana kadar hiçbir şey bitmiş değil,galatasarayda servet yok,emre aşık cezalı,defanslarında büyük problem var.galatasaray ı 2 farkla yenersek,denizlispor beraberlik alabilirse beşiktaş ile play-off maçı oynarız şampiyonluk için,3 farkla yenersek şampiyonuz.biz ve denizli kazanırsa gene şampiyonuz,denizlispor un kaybedeceği bir şey yok,yenebilir beşiktaş ı.tamam şansımız beşiktaş a göre az ama umudu yitirmeyelim,denizlideki yiğidolar denizlisporu gidip desteklesinler isterim.
bu nasıl bir hesap yaa

bjk berabere kalır ve sivas 2 farkla yenerse bjk şampiyon olur.play off falan olmaz.sadece sivas'ın gs'yi 5-3 yenmesi durumunda play off olur.her zaman fazla gol atan avantajlıdır bunu unutma...
alemdargokhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 09:17   #35
kanquel
Yeni Yiğido

8 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 kanquel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben istanbulda doğdum büyüdüm şu anda erzurumda üniversite okuyorum maçlara gelme imkanım yok ve maçlara gelmedi diyede kimseye sen sivaslı deyilsin diyemezsin ve diyemezler....eğer kişin kalbinde tek sivasspor varsa ve imkanınca kulübüne katkı yaptıysa(lisanslı ürün alarak) bu kişi sivaslıdır imkanı yoktur ürün alamaz kimse bir şey diyemez....onca kişi maça gidiyorda ne yapıyor çekirdek yemekten sigara içmekten başka bir şey yapmıyor en az stadın yarısı hatta çoğunluğu... 12, adam olarak sen maç kazanıramıyorsan geçicen o işleri beşiktaş bir ara kendi evinde maç kazanamaz olmuştu niye sorduklarında stada çıktığımızda baskı oluyor üzerimizde sen bu baskıyı bırak kendi oyuncuna rakip oyuncuya uygulayamıyorsun...maça çık kazan veya kabt bu iş bu kadar kolay deyil bi ankaraspor darbe zamanında çıkarıldı hayla düşmedi ne hikmetse....hiç bir zamanda takım yenildi diye yerden yer vurmam bi sonraki hafta takım yendi diyede göklere çıkarmam eksikler bellidir onları söylerim...en başta zaten sivas şehri şampiyonluga hazır deyil gecen macın özetini izliyorum hani 3-2 yendiğimiz maç şampiyonluğu kovaladığımız maçta kale arkalarında boşluklar var ne dir bu....sivasın nufusu kac o stadı dolduramıyormu??????Bana laf atanlardan isteyen erzuruma gelsin erzurumun maçına götüreyim sivasın taraftarından taraftarlık dersi alsın sonra konuşsun....
kanquel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 09:29   #36
MURAT SARI
Usta Yiğido

MURAT SARI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

106 Mesajına 226 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 MURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer Anblick

bu hafta İSTDER olarak trbündeki yerimizi alacagız allahın izniyle denizli bjk yı yenecek bizde gs yenip şampiyon oluruz olmasak bile yigidoların canı sag olsun bize bir sezon boyu yaşatıkları mutluluklar için teşekkürler.

SAYGILARIMLA MURAT SARI
MURAT SARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MURAT SARI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2009, 09:50   #37
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kanquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben istanbulda doğdum büyüdüm şu anda erzurumda üniversite okuyorum maçlara gelme imkanım yok ve maçlara gelmedi diyede kimseye sen sivaslı deyilsin diyemezsin ve diyemezler....eğer kişin kalbinde tek sivasspor varsa ve imkanınca kulübüne katkı yaptıysa(lisanslı ürün alarak) bu kişi sivaslıdır imkanı yoktur ürün alamaz kimse bir şey diyemez....onca kişi maça gidiyorda ne yapıyor çekirdek yemekten sigara içmekten başka bir şey yapmıyor en az stadın yarısı hatta çoğunluğu... 12, adam olarak sen maç kazanıramıyorsan geçicen o işleri beşiktaş bir ara kendi evinde maç kazanamaz olmuştu niye sorduklarında stada çıktığımızda baskı oluyor üzerimizde sen bu baskıyı bırak kendi oyuncuna rakip oyuncuya uygulayamıyorsun...maça çık kazan veya kabt bu iş bu kadar kolay deyil bi ankaraspor darbe zamanında çıkarıldı hayla düşmedi ne hikmetse....hiç bir zamanda takım yenildi diye yerden yer vurmam bi sonraki hafta takım yendi diyede göklere çıkarmam eksikler bellidir onları söylerim...en başta zaten sivas şehri şampiyonluga hazır deyil gecen macın özetini izliyorum hani 3-2 yendiğimiz maç şampiyonluğu kovaladığımız maçta kale arkalarında boşluklar var ne dir bu....sivasın nufusu kac o stadı dolduramıyormu??????Bana laf atanlardan isteyen erzuruma gelsin erzurumun maçına götüreyim sivasın taraftarından taraftarlık dersi alsın sonra konuşsun....
bak güzel kardeşim taraftarı daha bilmiyorsun çıkmış burdan yok sivaslı budur olmayan budur diyorsun.senin başkanının taraftar hakkındaki daha fikirlerini bilmiyorsun çıkmış erzurumsporla taraftarı kıyaslıyorsun.orda biletler ne kadar 1 ytl mi?erzurumda benim de arkadaşlarım var atlayıp trene gelip maçlarını izleyip gidiyorlar.gelemem diye bir şey yok.istersen öyle bir gelirsin ki sen bile şaşırırsın.senin başkanın tek bilet desteği vermeyecek,bana maraton kırmızı beyaz olsun gerisi öenmli değil diyecek.yaw birde bilip bilmeyen adamdan laf yiyoruz bana o koyuyor.şampiyonluk maçında kale arkaları boşmuş.ver o boş yerlerin biletini taraftar gruplarına.bilip bilmeden yazmayın kurbanınız olayım.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 10:00   #38
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 819 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gönül isterki galatasayı yenelim ama bence bu maç berabere biter ama yinede futbol bu inşallah kazanırız
Alt 25.05.2009, 10:03   #39
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Buralara kadar gelmemiz, son haftada bjkya rahat nefes aldırmamamız bile çok güzel..İnşallah bundan sonraki sezonlardada aynı başarıyı yaşarız...

Maça gelince; Ğs'nin dünkü oyununu gördükten sonra bu maçtan pek ümidim yok ama içimde hala bir ses umudunu kaybetme diyor...Allah'ım senden bir mucize bekliyoruz...Kocaman yürekleriyle oynayan bütün sezon bizi mutluluktan mutluluğa koşturan şu takıma şampiyonluk nasip et...

Şampiyonluk turlarına çıkan, sevinçten dört köşe olmuş şu bjk taraftarının sevinci kursağında kalırsa haftaya sabaha kadar nasıl kutlama yapılır göstereceğim herkese...

Ğs maçının sonucu ne olursa olsun ben bu takımı seviyorum...Sezon boyunca kızdığım, yerdiğim herkesi seviyorum...Bu takım bizi hayallerimizle buluşturdu ve belkide rüyamızda görsek inanmayacağımız yeni başarılara koşturacak...Teşekkürler çocuklar...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 10:40   #40
Eko58fb
Acemi Yiğido

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 Eko58fb Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

şampiyonluk çoktan uçup gitti bundan sonra 2nciliği korumamız lazım ama buda çok zor takım 4 haftadır hayalet gibi umarım 2nciliği hamsilere kaptırmayız
Eko58fb isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
34hafta, galatasaraysİvasspor, maçı, tahmin, yorumları