Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfere Hızlı Başladı
Alt 06.05.2010, 20:30   #31
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor Transfere Hızlı Başladı

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Millet olarak en büyük sıkıntımız gereksiz duygusallığımız! Ne çekiyorsak haddini aşan duygusallığımızdan çekiyoruz! Sivas-Denizli maçında kendi takımının ligde kalması için elinden geleni yapmış, ekmek yediği tekneye sonuna kadar hizmet etmiş bir insanı, sırf bize karşı ekstradan motive oynadı diye suçluyor ve sırf bu yüzden takımımızda istemiyoruz.

Bu nasıl mantık arkadaşlar, eğer siz taraftarsanız bugün Sivasspor kulübünün ve hocasının yapmış olduğu transferin kalitesini tartışıp kafa yoracağınız yerde geçmişte olan bir olay yüzünden adeta isyan ediyorsunuz. Unutmayın hayat hep ileriye doğru yaşanır. Geçmiş geçmiştir, olan olmuştur, yaşanacak hayat ileridedir, önümüze bakmamız gerek. Bu açıdan baktığımızda eğer Sivassporumuzun geleceğine bir katkıda bulunucaksa -ki öyle ümit ediyorum- sevgili Özden'e hoşgeldin diyorum!

Bir de Özden'in oyandığı takımlar küme düşmüşmüş... Bak bak bak bak... E o zaman Musa Aydın'ın da oynadığı takımlar hep küme düşmüştü, ne oldu geçen üç yılda hep yerlerde mi süründük? Bu ne saçma bir mantık?

Hoşgeldin Özden, hoşgeldin yeni Yiğido! Denizli'de nasıl ekmek yediğin tekneye sadakat gösterdiysen aynı hırsı ve inancı fazlasıyla burada da göstereceğine inancımız sonsuzdur!
Hayır dostum sana katılmıyorum. Bu işin ekstra motivasyonla vede Musa Aydının küme düşen takımlardan gelmesi ile hiç bir alakası yok. Ayrıca biz şimdiye kadar nice küme düşen takımlardan oyuncu aldık, bu kişileri buraya yazmama gerek yok siz bunu gayet iyi biliyorsunuz. Çoğunluk ne diyor provake diyor, ne diyor haddini bilmez diyor, ne diyor kendi yerel basınında bizi suçlamalarından bahsediyor. Ama siz diyorsunuzki bu ekmek yediği takımı düşürmemek için bunları yaptı diyorsun. Ben sizin düşüncenize katılmıyorum. Bizde küme düşmemeye oynuyoruz hangi topçumuz çirkeflik ediyor bana bir söylermisin. Bizim topçumuz en sevmediğimiz takıma transfer oluyor yolunu açık etsin diyoruz kabulleniyoruz, bu kabullenme güdümüz ama birde kabul edemeyeceğimiz rollerimiz var. Unutma gardaşım yanlış veya yanlış her zaman doğrudur. Diğerleri hep yanlıştır. Mantığı bile bu. Ben bu oyuncuyu bize yakıştıramıyorum. Yakıştırmayacağımda. Size katılmıyorum.
Saygılarımla.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2010, 20:55   #32
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu transferin olacağı henüz daha belli değil;önce bu hafta ligde kalmayı bir garantileyelim sonra transferlere başlarız...Yine de Türkiye'de başka kaleci kalmadı da Özden'i mi buldu sivasspor demek geliyor içimden...Bu transferi bence başkan ve yönetim değil,hoca istiyor...Özden geçmişte M. Denizli nin döneminde milli takıma da çağrılmış yanlış hatırlamıyorsam 1-2 maçta da milli olmuştu...O yıllarda Özden Eskişehirsporla 2. ligde oynuyordu...Süper lig gibi hata affetmeyen bir ligde sivassporun çok iyi bir kaleciye ihtiyacı var..Artı l,ig maçında tarftarın tepkisini çekecek hareketler yapan bir kaleci ilerde sivasspor formasını giyip çıktığı bir maçta yapacağıbir hata sonucu taraftardan çok daha büyük tepki alabilir...Anket yapılsın tarftarın en az %5o si bu tarnsfer karşı çıkacaktır...Özden iyi kaleci olabilir ama sivassporun kalesini koruyacak kapasitede bir kaleci olduğunu düşünmüyorum...İnşallah yanılırım....Zaman ne gösterecekgöreceğiz..İmza atılmadan hiçbir oyuncu şu takıma transfer oldu diyemeyiz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2010, 21:08   #33
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Denizlispor macinda, Ozden Mehmet yildizin onu itiklemesinden sonra oluyormus gibi yerde kivranmasi ve Mehmet yildizin kirmizi kart gormesine neden olmustur, aslinda hic birsey yokken Ozdenin yaptigi kivilcim saha olaylarina neden olmustur.. Zaten hakem Erman ve denizlinin futbolcusunu ayirmis tam ortaligi yatistirmis Ozden cikiyor sahneye. Mac esnasinda top toplayici cocuga verdigi tepki ise cok mantiksizdi, bu tepkileri mac sonunda da devam etmisti.... Simdi ise bizim takimda, hos geldi sefalar getirdi... Yonetim ve hoca boyle uygun gormusse, diyecek ne kalirki....

Takimin icin mucadele et savas, ama onurlu savas, cirkef'ce degil...
Alt 06.05.2010, 21:10   #34
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özden İtalyan milli takımının kalecisi bile olsa ben onu takımızda görmek istemiyorum bu çirkeflikle süper ligte oynayamaz hele sivasta asla Bank Asyadan bir takım bulsun kendine.
Alt 06.05.2010, 21:11   #35
okyay58
Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 245 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 okyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Böyle çirkef futbolcuları Sivasspor forması altında görmek istemiyoruz!!!
Alt 06.05.2010, 21:12   #36
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bize zeki çevik ve ahlaklı futbolcu lazım

maç bittikten sonra soyunma odamıza gelerek kabadayılık yapmaya çalışan futbolcu değil
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2010, 21:16   #37
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

akından iyi mi bilmiyorum petkodan iyidir ama kaleci alınması doğru ama özdeni almak mantıklımıydı senecky vardı ankarasporda onun gibi iyi bir kaleci alabilirdik ya da gelecek vaat eden bir kaleci alırdık özden vasat bir kaleci bizi ileriye götüremez
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2010, 22:08   #38
canımözsivaslım
Acemi Yiğido

18 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 canımözsivaslım FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence denizlide çağlar braga angelov çok süper.kaleci özden alınmasın.yasin petkov kesinlikle gitmeli
canımözsivaslım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.05.2010, 22:28   #39
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Once Konyasporu dusurdu sonra Denizlispor simdide sivasmii aman aman istemezzz kalsinn bizim kalecimizz Akin superrrrr
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.05.2010, 22:32   #40
ÖFŞ2041
Acemi Yiğido

ÖFŞ2041 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 ÖFŞ2041 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaleci alacaksak eski Gs'li Orkun Uçar var,Manisa ile sözleşmesi feshedildi.
ÖFŞ2041 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
başladı, hızlı, sivasspor, sivassporda, transfer, transfere, şok