Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: “ Kapasite 33 bin oldu”
Alt 26.05.2011, 12:07   #31
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 891 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: “ Kapasite 33 bin oldu”

Bir müddet size haberi vermiştim ama ebeni Akp şakşakçısı olarak itham etmiştiniz. Halbuki Akp ile hiçbir alakam yok.

Bakınız haberim : http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31907

İlk kez 25.000 olacağınının haberini de size ben vermiştim : http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31343

Ama arkadaşlar beni hemen itham ettikleri için artık bu sayfada bilgi paylaşmayacağım.

Stadın ihale tarihi de temelinin atılacağı tarih de belli şu anda. Bölge Hastanesi de 11 Temmuz'da ihaleye çıkacak.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2011, 12:30   #32
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir müddet size haberi vermiştim ama ebeni Akp şakşakçısı olarak itham etmiştiniz. Halbuki Akp ile hiçbir alakam yok.

Bakınız haberim : http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31907

İlk kez 25.000 olacağınının haberini de size ben vermiştim : http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31343

Ama arkadaşlar beni hemen itham ettikleri için artık bu sayfada bilgi paylaşmayacağım.

Stadın ihale tarihi de temelinin atılacağı tarih de belli şu anda. Bölge Hastanesi de 11 Temmuz'da ihaleye çıkacak.
tarihleri biiyorsan açıklar mısın? daha doğrusu benim için önemli olan şu. seçimden öncemi sonramı ?
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2011, 12:34   #33
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oh bea sonuda başardık ınş. Kısa zaman da da stadımızı yaparlar çok bekledik as stadı yaw
Alt 26.05.2011, 12:43   #34
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Seçim yaklaştı yalanlar başladı.
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2011, 12:44   #35
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haftada iki veya üç sefer akp milletvekilleriyle bir araya geliyoruz her gelmemdede soruyorum stadyum kapasitesi ne olacak tokiye baskı kurulamazmı diye başbakana rica edilemezmi diye her seferinde aldığım cevap
STADYUM KESİNLİKLE 25.000 KİŞİLİK OLACAK ben bunu 1. ağızdan kulaklarımla duydum sağdan soldan seçim ortamını manüpile etmek için yazılan yazılar bunlar
biliyorlarki akp sivasdan şuanda kıt kanaat 2 milletvekili zor çıkarıyor böyle haberler çok çıkar
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2011, 12:46   #36
mexsis
Acemi Yiğido

mexsis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mexsis ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Inancimi kaybetmektense, hayatimi kaybetmeyi tercih ederim. Allah'in izniyle bu stad yapilacaktir buna tüm kalbimle inaniyorum. Zamanlamasi her ne kadar secim vaadine gelsede Mersin'in stadiyla ayni tarihte bitecektir. Akdeniz olimpiyatlari olurda Anadolu olimpiyatlari olmazmi )
mexsis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2011, 12:48   #37
mexsis
Acemi Yiğido

mexsis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mexsis ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
haftada iki veya üç sefer akp milletvekilleriyle bir araya geliyoruz her gelmemdede soruyorum stadyum kapasitesi ne olacak tokiye baskı kurulamazmı diye başbakana rica edilemezmi diye her seferinde aldığım cevap
STADYUM KESİNLİKLE 25.000 KİŞİLİK OLACAK ben bunu 1. ağızdan kulaklarımla duydum sağdan soldan seçim ortamını manüpile etmek için yazılan yazılar bunlar
biliyorlarki akp sivasdan şuanda kıt kanaat 2 milletvekili zor çıkarıyor böyle haberler çok çıkar
Kusura bakma ama milletvekillerimiz neyi biliyorki kapasiteyi bilsin. Benim sahsi fikrimdir adam gibi bir vekilimiz yok. Kamuoyunda taninan kim var ulusal basinda kim öne cikiyor ben buna bakarim. Vekiller vekil olsa bu stad isi bu kadar uzamazdi..
mexsis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2011, 12:53   #38
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1283 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
kangallıwert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buna Kim İnanır?

vallaha bence kadir inanir

insallah bos laflar degildir bunlar hayirli ugurlu olsun
Alt 26.05.2011, 12:58   #39
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivas'ımızı temsil eden vekillerimizin kapasitesi yüksek olsa , Stadımızın kapasitesi de 25.000 değil 55.000 olurdu. şu sıralar onlar için en önemli şey oy kapmak...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2011, 13:01   #40
KAMER-ÜL ZEMAN
Acemi Yiğido

KAMER-ÜL ZEMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 KAMER-ÜL ZEMAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eyy.. Sivasspor taraftarları ve Sivas Halkı. 25 binden 33 bine çıkacak sdat kapasitesine ağzınızn suyu aktı.. Ama Ağız sularınızın akması , İleriyi görmemenizin bir sonucudur. Yıl. 2011 Aylardan mayıs ayı. Yer 4 Eylül sdatyumu. müsabaka , Sivasspor ve Fenerbahçe . Seyirci kapasitesi 16 bin olan sdat tıka basa Full dolu. Eğer bugün sdatın kapasitesi 33 bin olsaydı ben dolabileceğine inanıyorum. Bugün Kalkmış Zafer naraları atar gibi ileriyi düşünmeden, 33 bbine Pekte salya sümük oldunuz. 25-ve 50 yıl sonraki Sivasın nüfusunu Tasavvur edebilirmisiniz. edemiyorsunuz etseydiniz. Salya sümük 33 bin kapasiteli sdata sevinmezdiniz ve Kabulünüz olmazdı. Daha geçen hafta ki. Sivas. Fb. Maçı için eğer seyirci kapasitesi 33 bin olsaydı sdat dolardı diyorum. Sizler İleriyi görmezden gelerek buna seviniyorsunuz nasılda subjektif olabiliyorsunuz şaşıyorum. Çok kısa vadeli hesaplar peşinde olan Cahil bir esnaf Mantığı gibi. ALLAH aşkına biraz Objektifleşinizz. İleriyi görebilme Basireti elde ediniz. Basiretsiz Düşünce ve eylemin sonucu hep Fiyaskodur. Uzun lafın kısası. Size Elma şekeri sunuyorlar. Yala,yala dur.!!
KAMER-ÜL ZEMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KAMER-ÜL ZEMAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
, bin, kapasite, oldu”