Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Seyirci Sayısı 7880
Alt 06.10.2009, 20:45   #41
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Seyirci Sayısı 7880

Alıntı:
mcmv-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DOĞRU HAKLISIN İBB KÜMEDE KALMAYI BAŞARIYOR AMA BİZİM YAKALADIĞIMIZ BAŞARIYI YAKALAYABİLDİLERMİ PEKİ.BANA SORARSAN KARDEŞ BU BENİM ŞAHSİ FİKRİM.BİR GALATASARAY TARAFTARI OLARAK BÜLENT UYGUNU PEK SEVMEM. AMA SEVMEMEK YAPTIĞI İŞE SAYGI DUYMAMAK SİVASA YAŞATTIKLARINI GÖRMEMEK ANLAMINA GELMEZ.BANA GÖRE BÜLENT UYGUNUN OPSİYONU KREDİSİ DOLMAMIŞTI HENÜZ.SİVAS HALKI AHDE VEFAYI BİLİRDİ.BU DURUMDA BİLE BÜLENT UYGUNA DESTEK VERİLEBİLİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
Sizi yada Seni banlamalarını isteyen bendim çünkü hep aynı konu üzerinde mesaj atıp Sivas ve Sivaslıları aşağılıyordun. Neden olarak senin başka bir takımı tuttuğunu söylemiştim ki sen kendi ağzınla itiraf etmişsin. Bakın ben eskişehirin çok maçına gittim orda öğrenciyken öle abartı bir taraftarı yok kendi gözlerimle gördüm yaşadım. Kızılcıklı denilen bir taraftar gurubu var onlar ayakta tutuyor taraftarı ki sayıları 1000i geçmez. Geriye kalan taraftar aynı bizdeki taraftar bi fark yok yani. Isıtıp soğutup önümüze taraftar konusunu getirmeyin. Taraftar konusunda söylenecek tek şey yönetimin bu işe uzak kalması ve iyi organize bir taraftar gurubu oluşturamamasıdır. Bu ancak gençlerle olur 50 yaşındaki amcamla bu işin olmayacağını takdir edersinizki sizde biliyorsunuz. Ayrıca geçen yıl maç başı ortalama biletli seyirci sayısında Sivasspor üst sıralardaydı ki bu senede bu halimize rağmen taraftar sayısı hiçte kötü değil. Bir trabzona bakın adamların iş kötü gittimi boş tribünlere oynuyorlar. Yada fener yada gese hepsi aynı. Sizin dediğiniz gazoz ağacı o da Sivasta yetişmiyor ne yazık ki... Ha son bir rica lütfen bu kişiyi banlayın....
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2009, 08:24   #42
mcmv-58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mcmv-58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
fatihada58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sizi yada Seni banlamalarını isteyen bendim çünkü hep aynı konu üzerinde mesaj atıp Sivas ve Sivaslıları aşağılıyordun. Neden olarak senin başka bir takımı tuttuğunu söylemiştim ki sen kendi ağzınla itiraf etmişsin. Bakın ben eskişehirin çok maçına gittim orda öğrenciyken öle abartı bir taraftarı yok kendi gözlerimle gördüm yaşadım. Kızılcıklı denilen bir taraftar gurubu var onlar ayakta tutuyor taraftarı ki sayıları 1000i geçmez. Geriye kalan taraftar aynı bizdeki taraftar bi fark yok yani. Isıtıp soğutup önümüze taraftar konusunu getirmeyin. Taraftar konusunda söylenecek tek şey yönetimin bu işe uzak kalması ve iyi organize bir taraftar gurubu oluşturamamasıdır. Bu ancak gençlerle olur 50 yaşındaki amcamla bu işin olmayacağını takdir edersinizki sizde biliyorsunuz. Ayrıca geçen yıl maç başı ortalama biletli seyirci sayısında Sivasspor üst sıralardaydı ki bu senede bu halimize rağmen taraftar sayısı hiçte kötü değil. Bir trabzona bakın adamların iş kötü gittimi boş tribünlere oynuyorlar. Yada fener yada gese hepsi aynı. Sizin dediğiniz gazoz ağacı o da Sivasta yetişmiyor ne yazık ki... Ha son bir rica lütfen bu kişiyi banlayın....

DOĞRULARI DUYMAK CANINIMI ACITTI KOÇUM. DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM YİNE SÖYLÜYORUM İTLER İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEZ. ÇIKARIN ARTIK ŞU AT GÖZLÜKLERİNİ BEN SAPINA KADAR SİVASLIYIM VE SİVASLILARIDA SENDEN DAHA İYİ TANIDIĞIMA EMİNİM.O YÜZDEN BOŞA LAGA LUGA YAPIPTA MİDE BULANDIRMA. BAŞKA BİR TAKIM TUTMA KONUSUNA GELİNCE EVET GALATASARAY TARAFTARIYIM. SEN BU YAŞINA KADAR HANGİ TAKIM TARAFTARIYDIN SÖYLERMİSİN. SİVAS SPOR 3. 2. LİGDEYKENDE BAŞKA TAKIM TUTMUYORDUM OZAMANDA SİVAS SPOR TARAFTARIYIM DEME SAKIN BUNA KARGALARDA GÜLER DOSTUM.
mcmv-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2009, 08:45   #43
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

yahu gereksiz atışmaları lütfen bırakalım. sivasta bir gerçek varki taraftar olmayı beceremedik. bunu kimse inkar edemez.bir bayan gittiğinden bir daha gitmek istemiyor. taraftar olmak demek küfür söylemek değildir. seyirciyi anında etki altına alacak onlarıda motivasyona sokacak bir amigomuzda yok. inşallah olur. bekleyelim. biz küfürsüz ve seviyeli maç izlemeye gittiğimizde herşey daha güzel olacak. yeterki yanıbaşımızda ağza alınmayacak küfürleri söyleyenleri susturmayı bilelim.
Alt 07.10.2009, 09:07   #44
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOĞRULARI DUYMAK CANINIMI ACITTI KOÇUM. DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM YİNE SÖYLÜYORUM İTLER İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEZ. ÇIKARIN ARTIK ŞU AT GÖZLÜKLERİNİ BEN SAPINA KADAR SİVASLIYIM VE SİVASLILARIDA SENDEN DAHA İYİ TANIDIĞIMA EMİNİM.O YÜZDEN BOŞA LAGA LUGA YAPIPTA MİDE BULANDIRMA. BAŞKA BİR TAKIM TUTMA KONUSUNA GELİNCE EVET GALATASARAY TARAFTARIYIM. SEN BU YAŞINA KADAR HANGİ TAKIM TARAFTARIYDIN SÖYLERMİSİN. SİVAS SPOR 3. 2. LİGDEYKENDE BAŞKA TAKIM TUTMUYORDUM OZAMANDA SİVAS SPOR TARAFTARIYIM DEME SAKIN BUNA KARGALARDA GÜLER DOSTUM.
ne çekiyorsak senin gibi düşünenler yüzünden....

artık eski sevdalarınızdan vazgeçin artık....

delikanlı olun biraz....

başka türlü sivasspor büyük takım olamayacak....
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2009, 09:11   #45
stain
Usta Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yahu gereksiz atışmaları lütfen bırakalım. sivasta bir gerçek varki taraftar olmayı beceremedik. bunu kimse inkar edemez.bir bayan gittiğinden bir daha gitmek istemiyor. taraftar olmak demek küfür söylemek değildir. seyirciyi anında etki altına alacak onlarıda motivasyona sokacak bir amigomuzda yok. inşallah olur. bekleyelim. biz küfürsüz ve seviyeli maç izlemeye gittiğimizde herşey daha güzel olacak. yeterki yanıbaşımızda ağza alınmayacak küfürleri söyleyenleri susturmayı bilelim.
magandalığı taraftar olmanın gereği sananlar var...

önce bunların yontulması lazım...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.10.2009, 09:13   #46
mcmv-58
Yeni Yiğido

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne çekiyorsak senin gibi düşünenler yüzünden....

artık eski sevdalarınızdan vazgeçin artık....

delikanlı olun biraz....

başka türlü sivasspor büyük takım olamayacak....
SENDEN DAHA DELİKANLI OLDUĞUMDAN ADIM GİBİ EMİNİM .HER TÜRLÜ İSPATADA HAZIRIM BUNA.
Alt 07.10.2009, 09:16   #47
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

lütfen kırıcı sözlerden kaçınalım bizlere yakışan yorumlar yapalım
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2009, 09:25   #48
mcmv-58
Yeni Yiğido

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
lütfen kırıcı sözlerden kaçınalım bizlere yakışan yorumlar yapalım
HAKLISIN SALİM KARDEŞ. AMA BÖYLE KENDİNİ BİLMEZLER OLDUKTAN SONRA İNSAN MECBUR KALIYOR. ADAM 3 GÜN STADA GELİNCE KENDİNİ BİR ŞEY ZANNEDİYOR.35 YILIM SİVASTA GEÇTİ O YÜZDEN BEN HERKESİ GAYET İYİ TANIYORUM.BAŞKANI ELEŞTİRECEKSİN FUTBOLCUYA SÖVECEKSİN TEKNİK DİREKTÖRÜ İSTAFAYA DAVET EDECEKSİN. AMA İŞ TARAFTARA GELDİMİ ORDA DURACAKSIN.ŞİMDİ BURDA HERKES AHKAM KESİYOR. ŞİMDİ BİR DÜŞÜNSÜNLER BAKALIM TAKIMIN ŞAMPİYONLUĞA OYNADIĞI BİR SEZONDA GAZİANTEP DEPLASMANINA KAÇ TANE TARAFTAR GİTMİŞ.BAŞKA ŞEHİR TAKIMLARI AYNI DURUMDA OLSA YIKARLARDI O GAZİANTEP TRİBÜNLERİNİ YIKARLARDI DERKEN ŞİDDET ANLAMINDA DEĞİL DESTEK ANLAMINDA. SONRAKİ İBB MAÇI. TV LERDE İZLEYİN TEKRAR O ZAMAN STADDA KAÇ BİN SEYİRCİ VARDI.KENDİ SAHAMIZDA BELKİ YENSEK ŞAMPİYON OLACAĞIMIZ BİR MAÇTA TRİBÜNLERİN YARISI BOŞ. BUNLARI SÖYLEMEKMİ SİVASA ZARAR VERMEK DEMEK.
Alt 07.10.2009, 09:33   #49
stain
Usta Yiğido

Alıntı:
HAKLISIN SALİM KARDEŞ. AMA BÖYLE KENDİNİ BİLMEZLER OLDUKTAN SONRA İNSAN MECBUR KALIYOR. ADAM 3 GÜN STADA GELİNCE KENDİNİ BİR ŞEY ZANNEDİYOR.35 YILIM SİVASTA GEÇTİ O YÜZDEN BEN HERKESİ GAYET İYİ TANIYORUM.BAŞKANI ELEŞTİRECEKSİN FUTBOLCUYA SÖVECEKSİN TEKNİK DİREKTÖRÜ İSTAFAYA DAVET EDECEKSİN. AMA İŞ TARAFTARA GELDİMİ ORDA DURACAKSIN.ŞİMDİ BURDA HERKES AHKAM KESİYOR. ŞİMDİ BİR DÜŞÜNSÜNLER BAKALIM TAKIMIN ŞAMPİYONLUĞA OYNADIĞI BİR SEZONDA GAZİANTEP DEPLASMANINA KAÇ TANE TARAFTAR GİTMİŞ.BAŞKA ŞEHİR TAKIMLARI AYNI DURUMDA OLSA YIKARLARDI O GAZİANTEP TRİBÜNLERİNİ YIKARLARDI DERKEN ŞİDDET ANLAMINDA DEĞİL DESTEK ANLAMINDA. SONRAKİ İBB MAÇI. TV LERDE İZLEYİN TEKRAR O ZAMAN STADDA KAÇ BİN SEYİRCİ VARDI.KENDİ SAHAMIZDA BELKİ YENSEK ŞAMPİYON OLACAĞIMIZ BİR MAÇTA TRİBÜNLERİN YARISI BOŞ. BUNLARI SÖYLEMEKMİ SİVASA ZARAR VERMEK DEMEK.
kafadan sıktığın nasıl da belli...

ibb maçında stad tıklım tıklım doluydu...

yarısı boş demişsin, büyük hata etmişsin...

biraz destekli konuş...
Alt 07.10.2009, 17:40   #50
samsa58
Yiğido

samsa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 samsa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

cok uzucu bır tablo takımı elestırmek normal ama bıde konu acıp taraftarı elestırsek hangı konuya daha cok yorum yapılacak merak ettım takımın her yanlısını soyleyen bız kendı hatalarımızıda soyleyebılecekmıyız aceba

Etiketler
7880, sayısı, seyirci