Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ
Alt 27.09.2010, 22:57   #41
fatihtuztas
Tecrübeli Yiğido

fatihtuztas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 fatihtuztas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ

bence röportaj kesinlikle yanlış ya da yalandır; çünkü bülent hocanın o tarz bi röportaj vereceğine kesinlikle inanmıyorum, diğer röportajlarına baktığımız zaman da kesinlikle böyle şeyler söylemeyeceğine inanırız, ama eğer böyle bir şey demişse de başkanın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.
fatihtuztas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fatihtuztas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2010, 23:06   #42
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Ben Baskanin yerinde olsam bu yaziya cevap yazmadan önce Bülent Uygun`u arar sorardim böyle bisey dedin mi diye!
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.09.2010, 23:22   #43
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AĞZIMA OKADAR ÇOK LAF GELİYORKİ HANGİSİNİ YAZSAM BİLMİYORUM AMA Bİ ARKADAŞIM ÇOK İYİ TESPİT YAPMIŞ. HAFTALAR İLERLEDİKÇE BÜLENTİDE DÜŞME KORKUSU SARDI SAĞA SOLA SALDIRMAYA BAŞLADI DİYE EN İYİ BİLDİĞİ İŞİ YAPIYOR ŞUAN KULÜBÜMÜZ ZATEN SIKINTILI GÜNLER GEÇİRİYOR BÜLENTTE ÖLE KONUŞARAK TARAFTARLA YÖNETİMİ KARŞIKARŞIYA GETRİP İYİCE KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTİYODUR. SENİN NE MAL OLDUĞUNU TÜM SİVAS BİLİYOR BÜLENT EFENDİ KADROYA ALDIĞIN ADAMLARDAN KOMİSYONN ALDIĞINI GETİRDİĞİN GÖNDERDİĞİN FUTBOLCULARIN MENACERLİĞİNİ YAPTIĞINI, KULÜPTE SENDEN İZİNSİZ KUŞ UÇMADIĞINI BİLİYORUZ AMA SEN EKMEK YEDİĞİN YERE İHANETLİK EDİYOSUN KARALIYOSUN.. FİKRET BEYİ SEVMEYEBİLİRSİN O KİŞİ KİMSE SEVMEZ ZATEN SEVMİYORDA İSTENMİYORDA AMASEN ŞUAN BÜLENT UYGUNSAN SİVASIN SİVASLININ SAYESİNDE OLDUN KÖPEK BİLE EKMEK YEDİĞİ KAPIYA İHANET ETMEZ. SİVASA GELDİĞİNDE BAKALIM NE YAPICAN TİBÜNLERDEN GELEN TEPKİLERE NASIL KARŞILIK VERCEN PARAA İÇİN HERŞEYİ YAPAN ADAM...MISIN Kİ!!!!!
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 23:47   #44
yiğido0858
Yeni Yiğido

19 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 yiğido0858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÜLENT HOCA İNŞ GELİRSIN BİRGUN GERİ TEKRAR UNUTMADIK SENI BAZI KİŞİLER SENI KABUL ETMESEDE BEN SİVASSPORLU OLARAK SONUNA KADAR AARKANDAYIM BU TAKIMA HİÇ BİR ZAMAN YAŞAMAYAMICAĞI ŞELERİ YASATTIN 2 SENE BOYUNCA GURURLA DOLAŞTIK DAHADA ŞAMPIYONLUĞA DEĞİL ORTA SIRALARA ZOR OYNARIZ SENIN FARKIN BU İLK 7 8 HAFTA KOTU DIYE YOLLADILAR TARAFTAR İSTİFA DEDİ YAZIK NE DIYIM BU ADAM BIZE YASATMICAĞI ŞELERİ YASATTI SİVASSPOR BİR DAHA O BAŞARILARI GÖREMEZ KIMSEDE İNANMAZ BUNA İNŞLLAH BİRGÜN GERİ GELİRSİN EVİNE BÜLENT UYGUN...
yiğido0858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yiğido0858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.09.2010, 02:13   #45
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben onu bilmem abisi bülent uygun takımın dengesini iskeletini bozdu gitti SİVASSPOR'da adam oldu SİVASSPOR'u sırtından vurdu
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.09.2010, 03:13   #46
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Başkan her şeyi anlayabiliriz ancak Fikret Ünsal'ı savunmanıza hiç mi hiç kabul edemeyiz.

Bi kere bu adam Bülent Uygun'a başarısız olunca kem küm edip, adama sırtını döndümü dönmedimi.
Bülent Uygun'u hiç sevmem ama benim benim gözümde Fikret Ünsal
yarım Bülent Uygun bile etmez.
Her ne kadar sevmesekte Kalite olarak Bülent Uygun, Fikret Ünsal'dan çok daha üstündür bunuda inkar edemeyiz.

Başarıyı kendine mal edip başarısızlıkta ortadan koybalan ve üslüp bilmeyen bu adamın yogurt yiğişini hiç kimse beğenmiyor, kusura bakma başkan.

Fikret Ünsal'ı hamal olarak kullanıyor olabilirsiniz ama sırf ayak işlerini yapıyor diye vasıfsız adamları neden kulüpte tutuyorsunuz.
Kulübün o kadar parası var, parayla profesyonel bir basın sözcüsü tutmak çokmu zor.

GS maçı sonrasında çıkıp Cuk diye oturup hava basmıştı ama gördükki bütün transferler fiyaskoymuş.
Şimdi bumu Vizyon'u olan, iş bilen, Sivas'a yararı dokunan yönetici.
Bi kere vizyon olsa, biraz yöneticilik vasfı olsa 15 takım dolaşan, emekliliği gelmiş futbolcuyu transfer edip takımı bu durumlara sokmaz.
Bu hatayı Trabzon yönetimi yaparmı yada Kayseri yönetimi yaparmı ?
Fikret Ünsal gibi birisini Kayseri yada Trabzon, kulübün kapısından içeri sokarmı ?
İş bilen yönetici 15 kez denemiş adamı daha fazla deneme ihtiyacı duyarmı?

Sizin ayak işlerinizi yapıyor, size yararı oluyor olabilir ancak bu adamın Sivas'a yarardan çok zararı olduğunu iki senedir çok net bir biçimde gördük.
Vizyonu olmayan adamları, sırf ayak işleri için daha ne kadar süre kulüpte tutarak bu kulübe zarar vermeye devam edeceksiniz.
Kendi menfaatlariniz uğruna, şehre mal olmuş kulübe daha ne kadar zaman zarar vereceksiniz.

Artık aynaya bakıp kendinizi sorgulama zamanı gelmiştir.
Şampiyonluğa oynayan takım nasıl bu hale getirilir diye, getirilirsede neden toparlanamaz diye artık kendinize samimiyetle sormanız lazım.

Eğer bu işi yapamıyorsanız, lütfen kulübe daha fazla zarar vermeden görevi bu işi daha iyi yapacak kişilere devredin.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Shan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.09.2010, 07:32   #47
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
doğru söylemiş bence bülent ile oynayan Fikret ve yönetimden bazılarıdır. Sivassporun başarısının kendileri sayesinde başarılı olduğunu düşünmelerindendir. Bence burda Bülentin hatası yoktur başkanda Fikret Ünsalı dikkate almamalı. Fikretin konuşmalarını hatırlarsanız gelen her hocaya iyi diyor aslında iyi olduklarını bildiğinden değil iyi hocanın gitmesine sebep olduğundan,iyi hocanın gittiğinin ezikliğinden.Bülent o zamanlar başkanı sevdiğinden dolayı açıkklayamadı yediği ekmeğin hatrını bildi. Sivassporun başarılı olduğu zamanlara baktığınızda başarının yanında bülenti de görürsünüz 2 yıldır başarısızlığın yanında ki yönetimi ve özellikle fikreti görmek için ise biraz daha dikkattli bakmak lazım.Sezon başında ki Fikret şimdilerde nerde aceba neden bu sıralar demeç vermiyor.
canım gardaşım sizden yaşça büyüğüm belki. ama bazı şeyleri unutmamak gerek. bülent uygun sivasa geldiğinde hiç bir şeydi. maddi durumuda iyi değildi. hatta osman seçilmiş başkan iken sivassporlu futbolculara abilik yapsın diye takıma transfer edilmişti. mehmet şahandı sanırım hoca bir kaç hafta sonra kadro dışı bırakıldı uygunsuz davranışlarından ötürü. görenler söylüyor tanıyanlar söylüyor sivasa geldiğinde depremzede idi. maddi yönden çok sıkıntısı vardı. çok eski model bir araba ile gelmişti. küçümsemek için söylemiyorum. allah herkesin yardımcısı olsun. ama varmak istediğim şey başka bişey. mecnun başkan ona sahip çıktı. menejer olarak görev verdi. para ile tanıştırdı. sonra hiç olmayacakl bişey oldu. kendisinin bile hayalini kuramayacağı bir şey. hoca olsu sivasa. hiç bir kulüp ona hocalık vermezdi vermezdi. çünkü bülent uygun hiç bir şey değildi. oda sebap etti kendini ispatlamak için çalıştı çırpındı ve sivassporda güzel günler yaşadı yaşattı. yalnız bir sorun oluştu. bülent uygun bu popüleriteyi kaldıramadı ve bir anda megoloman oldu. iyi takip edin göreceksiniz geçmişi iyi gözlemleyim. kendisinden başka adam olmadığını türkiyenin en iyi hocasının kendisi olduğunu söylemeye başladı. tv lerde gereksiz konuşmalarla bütün türkiyenin tepkisini topladı.bütün takımlar sivasspora kin gütmeye baŞLADILAR. ve transfer sezonunda olanlar malüm. ben her futbolcudan iyi futbolcu yaratırım edasıyla futbolcuları satma olayı daha anlatılacak çok şey var. bülent uygun şöhreti kaldıramadı.bu kadar basit.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.09.2010, 07:41   #48
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok sevdiği mecnun başkana ekmeğini yediği sivasa ihanet etmemek için o açıklamayı yapamadı. Sıradan bi insan olsaydı yapardı. Ancak bülent sıradan biri değildi insan olarak
onun için mi sivaslılar nankörlük etti dedi. bırakın allah aşkına şu bülent körlüğünü. Tum ve Sylla nın gittikten sonraki açıklamalarında hep bülent yokmuydu? Abdullah Avcı Erman'a karşılık Tum özellikle istemedi mi? Tum neler yapıyor bir bakın?

Bence Sivaslılar nankörlük etti diyen adama buraya gelince gerçek nankörlüğü gösterelim ve tüm stad protesto edelim
Alt 28.09.2010, 07:53   #49
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
RüStü ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu hakkında başkanımız Mecnun Otyakmaz tarafından tarafıma gönderilen yazıyı sizlerin bilgisine sunmak istiyorum:

Bülent Uygun’la çay sohbeti başlıklı röportaja cevaben

Sivasspor kulübü adına cevap vermemek bir takım yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vereceğinden oluşacak olumsuz gelişmeleri engellemek için bu cevap niteliğindeki yazıyı kaleme almak zorunda kaldım.

Bülent Uygun iyisi ile kötüsü ile Sivasspor ‘a hizmet etmiş bir çalışanımızdır ve yaptıkları ile Sivasspor tarihine yerini almış üzerine uzun uzun konuşulmuş ve herkesin kafasında bir Bülent Uygun portresi oluşmuştur. Artık bu saatten sonra Bülent Uygun’la röportaj yapmak Sivasspor ile ilgili sorular sorup yeni bir yapılanma içinde olan takımımıza bir katkıda bulunmayacağı gibi aksine bir takım olumsuzluklara ve polemiklere sebebiyet verir. Artık herkes kendi takımına yoğunlaşmalı ve hizmetini vermelidir.
Bir kaç madde halinde yazılmış anladığım kadarı ile bir röportajdan ziyade sohbetten edinilmiş ana fikirler hakkında benimde söyleyecek bir takım sözlerim var.

1 – Bilica geldikten birkaç maç sonra “bu bize yaramaz 100 bin Amerikan doları veren var satalım” diye rapor vermiştir, ama yönetim yeni bir maceraya gerek yok diyip teklifi reddetmiştir. Sezon sonu ise Fenerbahçe nin teklifine ve Yasin’e evet deyip “bu para ile daha iyi takım yaparız “ diyende Bilica’dan daha iyi diye M’boma’yı transfer ettirende kendisidir, ayrıca Bilica’yı elde tutma imkanımızın kalmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

2 – Kadronun bozulması konusunda ki yönetimin tereddütlerine “daha iyi futbol oynayan takım yapacağım” diyen ve kendisine olan güvenimizden doğan yetkisi ile transferleri sunanda kendisidir. Birçoğunun problemli futbolcu olması transferlerin gerçekleşmesini engellemiştir, sadece Davidas adlı futbolcu ben isteksiz olduğum için alınmamıştır.

3 – Fikret Ünsal’ın takımın bozulmasında en büyük sorumlu olduğunu söylemesi EN BÜYÜK YALANDIR! Burada bir sorumlu varsa Başkan olarak ben ve tek yetkili olarak Bülent Uygun’un kendisidir! Eğer bu ifadeler gerçekse uzak bir ihtimal olan Sivasspor’a geri dönmesi tamamen ortadan kalkmıştır. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, Fikret Ünsal’ın yoğurt yiyişini beğenmeyenler olabilir, fakat Fikret Ünsal Sivasspor’a çok büyük hizmetleri olmuş bundan sonrada olacak olan bir Sivasspor’ludur.Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

4 - Bir çiçekle baharın gelmeyeceğini herkes bilir ama baharın gelmemesini temenni etmek bir işe yaramayacaktır, dolayısı ile elimizde ki kadro ve teknik heyet tekrar bize güzel günler yaşatabilecek kabiliyettedir.

5 – Sivas’lının vefasını yaşadağı 6 yıl içerisinde öğrenemediyse söylenecek bir şey yok. Hayatının en kötü döneminde ona kucak açıp Türkiye’nin 1 numaralı hocası yapan bu camia her kesin hakkını verecek olgunlukta ve yiğitlikte olduğundan isimleri YİĞİDO’dur.Sadece başarı sonrası davranışlar Sivas’lıları hayal kırıklığına uğratmıştır ama hizmetleri hep iyi şekilde anılıp kendiside karşılığını almıştır.

6 – Bu konu ülkemize has bir konudur, ama Sivas’lılar akılda verir destekte verir bunu defalarca ispat etmişlerdir. Fakat kendisi şu an akıl verip köstek olan konumundadır. Bülent Uygun’un böyle bir röportaj vermeyeceğini düşünmeme rağmen bir sohbet ortamında bile olsa böyle konuşup isim vererek Fikret Ünsal’ı töhmet altında bırakması anılarına gereken saygıyı göstermemiş olması üzücüdür.

Saygılarımla
SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANI
MECNUN OTYAKMAZ
bülent beyle yapılan röportaj dogru veya yanlış ama başkanımızın bu cevabı geçmişteki birçok konuya netlik getirmektedir. değerini bilelim arkadaşlar başkanımızın. böylesi sivassporumuza bir daha gelmez.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.09.2010, 08:28   #50
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sayin Baskanin cevabi gayet yeterlidir.. uzerine soylenecek soz yok.. B. Uygun denen kisiyi bizi sampiyonluga oynatirken dahi sevmiyordum.. halleri, tavirlari, iliskileri, soylemleri bize ve sehrimize zarar veriyor diyordum.. o nasilsa gidecek, bu sezonlar da gececek biz yine sivasli, sivassporlu kalacagiz bizim imajimiza boyle kalici zarar vermeye hakki yok diyordum.. ustelik boyle dusunen tek kisi de degildim.. maalesef hakli ciktik.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda blacksky'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bülent, Çay, sohbetİ, uygun, İle