Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: PEŞKEŞSPOR ve TÜRK FUTBOLU
Alt 18.12.2010, 14:16   #41
Alibeyoglu
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Alibeyoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: PEŞKEŞSPOR ve TÜRK FUTBOLU

Alıntı:
kağanhan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben böyle kendini beğenmiş ve ahlak namından yoksun bir takımı asla şampiyon görmek istemem hocam 1 defa değil çeyrek defa bile..git onlara da sor yüzde 90 sivas kümeye derler hadi ordan şampiyonluk neyinize derler bu ahlak fakirleri
bu dünya etme bulma dünyasidir bize kümeye diye bagirdiniz bizde size kümeye diye bagirdik sonucda rakip takimiz futbolda bu tür sloganlari kaldiramiyorsaniz futbolu izlemeyin
Alibeyoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2010, 14:52   #42
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güzel kardesim konunun basligina bakarsan o kelime ona uygun geliyor
güzel kardesim o penaltilar dünyanin gelmis gecmis en iyi hakemleri arasinda gösterilen markus merkin onayini almis penaltilardir ayrica yillardir türk futboluna basari ile hizmet vermis türk futbolunun krali hakan süküründe onayini almis penaltilardir anliyorum sizi siz yillardir alismisiniz erman toroglu gibi ahmet cakar gibi cikarlara hizmet eden yorumculara eski hakemlere simdi dürüstce yorum yapan dünyaca ünlü almanyanin en iyi hakemi markus merkin yorumlari isinize gelmiyor tabi ben punu puan farkinin acilmasinin getirdigi piskolajiye bakiyorum bursasporun sampiyon oldugunda 10 metrelik ofsayti görmeyen hakemleride gördük biz fenerbahce ve trabzonspor maclarinda adeda hakem tarafindan trabzonsporun sampiyonlugunun elinden calindigi yillarida yasadik biz gönül isterki burada suan trabzonspor aleyinde yapilan acimasizca sorumlari sizle o dönemdede yapsaydiniz inanin anlardim sizi diger tarafdan ibb trabzonspor macinda oyundan atilmasi gereken ibb oyuncularda vardi.gelin basariyi taktir edelim cikarlari degil futbola deger verelim bütün futbol oterileri tarafindan oyun üstünlügü kabul edilen ve milli takima sayisiz futbolcu veren trabzonsporu karalama kampanyasindan vazgecelim
Daha ne söyleyebilirimki size.Yukarıdaki yorumumu okursanız bir daha Trabzonsporu takdir ettiğimi anlatan cümlelerimi göreceksiniz zaten..Erman veya bir baskasını hiç bir zaman kriter almadım ben..bana hitaben söylemis gibi yazmıssınız kaldıki ben markus merki veya hakan sükürüde kriter almam..Futbol oynadığım yıllarda da simdilerdede futbol bilgim konulara vakıf olmamı sağlıyor zaten..birilerinin yorumuna ihtiyacımız yok...bu haksız verilen kararlar uzar gider süper ligde her takımın lehine ve alehine bu kararlar olmustur yine olacaktır beni isin o tarafı ilgilendirmiyor ben takımların oynadığı futbola futbolculara bakarım...bu yılda Trabzonu Bursayı seyrediyoruz çok sükür..içinde istanbul olmayan her seyi zewkle seyretmeyede devam edeceğiz....
Alt 18.12.2010, 17:51   #43
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha ne söyleyebilirimki size.Yukarıdaki yorumumu okursanız bir daha Trabzonsporu takdir ettiğimi anlatan cümlelerimi göreceksiniz zaten..Erman veya bir baskasını hiç bir zaman kriter almadım ben..bana hitaben söylemis gibi yazmıssınız kaldıki ben markus merki veya hakan sükürüde kriter almam..Futbol oynadığım yıllarda da simdilerdede futbol bilgim konulara vakıf olmamı sağlıyor zaten..birilerinin yorumuna ihtiyacımız yok...bu haksız verilen kararlar uzar gider süper ligde her takımın lehine ve alehine bu kararlar olmustur yine olacaktır beni isin o tarafı ilgilendirmiyor ben takımların oynadığı futbola futbolculara bakarım...bu yılda Trabzonu Bursayı seyrediyoruz çok sükür..içinde istanbul olmayan her seyi zewkle seyretmeyede devam edeceğiz....
ustam yorma kendıni sabit fıkırlı adama laf anlatamazsın. onun kafasındakı neyse o,baska turlusunu almaz. evet de geç
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.12.2010, 20:59   #44
coosivaslicoo
Acemi Yiğido

coosivaslicoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 coosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOKcoosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOKcoosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yönetime iletilmesi ve takip edilmesi gereken bir konu. konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim...
coosivaslicoo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda coosivaslicoo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2010, 23:04   #45
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cok celiskiye düsüyorsun maden trabzonsporun öyle bir gücü vardi neden 26 sene sampiyon olamadi bursasporda lobisi ilemi sampiyon oldu? kiskancik senin beynini isgal etmis ne yazik ki trabzonspor bursasporun sampiyonlugunda pay sahibi oldu hata yapmis trabzonspor
Siz okunulan cümleleri anlamıyormusunuz...Ben trabzonsporun öyle bir gücü var demedim ki sadece bu yıl oynadığı güzel futbolu seyrediyoruz dedim...lobicilik warmıdır elbette wardır belkide bunun adı Türkiyede bir adım öne çıkmaktır..hiç kimse bana Aziz Yıldırımla Kasımpasanın veya bir baska anadolu kulubünün baskanını lobicilikte aynı sırada gösteremez...buda bunun ispatıdır..Siz yazılan seyleri anlamıyorsunuz veya tersten okuyorsunuz..birde bana sakın trabzon yardım etti masallarını anlatmayın...Trabzonun aslanlar gibi mücadelesi yerine fb ye yatmasımı hosunuza gidecekti..bu mudur futbol ahlakı...T.S yi takdir edin diyorsunuz takdir ettiğimizi güzel futbolunu izlediğimizi söylüyoruz hala kalkmıs düsmanca saldırgan ifadeler kokan cümleler kullanıyorsunuz..Ne yapalım t.s yi bas tacı yapmak için Bursamızı Sivasımızı bırakıp T.S limi olalım !!!!!!
Alt 20.12.2010, 23:23   #46
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1085 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yakinda Yattara Basbakan Bile Olur He He He Heyy
Alt 20.12.2010, 23:42   #47
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Adamlarda milliyetçilik var, bizim nüfusumuz daha fazla ama bizim insamız maalesef birbirini sevmiyor.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
futbolu, peŞkeŞspor, türk