Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

--->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 10.11.2006, 18:37   #51
haydar70
Yeni Yiğido

haydar70 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 haydar70 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

troxxo kardes sivasın durumunu iyi özetlemişsiniz.bazı arkadaslar sizi elestiriyor bu yazılanlara tahammülü olmayanlarda var ama sanal ortamda da olsa duruma elestirel bakmanız önemli taraftar olarak gözü kapalı fanatik biçimde yalnış yapılanları hos görmek olanıksız.hataları buplatformda birbirimizle tartışmayacaktıkta kimlerle tartısacaktık.herkes hep aynı seyleri yazıp çiziyor kimse takımın gidişi için doğru seyler söylemiyor takıma zarar veririz kaygısı var.
sonuçta bülent uygun gibileri demeçlerini verirken dikkatli olmak zorunda nede olsa bi camiayı temsil ediyor.bu güne kadar sivasın basındayken bi kaç işle birlikte uğrasıyor zaman gazetesi yazarı futbolcu menejeri takım ceosu antrenör ticaret erbabı ,kösesinde hep fenerbahçeden bahseder birgün de allah için sivastan bahset medyada yer almıyoz diye didiniyoz bizim adamımız bile bizden bahsetmiyor.ben kısaca bülent uygunu demeçlerinden dolayı tutarsız buluyom.bu kadar işi içine asıl işine nasıl yoğunlasacak anlatmalı bide adı futbolcu menejerliği ile anılan kaç antronör var bilmiyom her halde ilk bizim hoca.bi de bülent uygunun fenerbahçeciliği antifenerlilerin tepkisini bizim takımada yansıttığının varkına varması lazım haberlerde bülentin basarısız olmasını iteyenlerin yazısıyla dolu sivasın küme düşmesini istemeyenler bile bu adam basındaysa düşsünler diyor nedir bu antipati diye düşünmesi lazım.sonuçta zor bi dönemde geldi kendisi ve sivas için yapabilecelerini daha iyi yapması dileğiyle
haydar70 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2006, 18:37   #52
troxxo
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 troxxo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Değerli Recep Yüksel ise; PEKİ YA DÜNYA FUTBOLUNDA ALINIPTA UYUM SAĞLAMAYAN VEYA FAYDALI OLMAYAN YILDIZ HİÇ Mİ YOK ALLAH AŞKINA SEN BURDA AÇIK AÇIK BİRİLERİNİ YEMİŞ DİYORSUN KSB BEN ÖYLE ALGILARIM BEN YAZDIM SANA DAHA ÖNCE ÖRNEK GS. CARUSCA VE İNAMOTO- BEŞİKTAŞ DELGADO -FENERBAHÇE ANELKA - TRABZON MUŞABBA - MARCELİNYO - BUNLAR NE ZAMAN İYİ OYNAYIP TAKIM KURATRMI ALLAH AŞKINA

Sevgili Recep Yüksel zaten problemde bu değil mi?, zaten transferlerde yapılan hatalar Türk Futbolunun ilerlemesini engellemiyor mu?, sıraladığın isimler bazılarına katılmasam da halen kendi tarftarlarınca da eleştirilmiyor mu, problemin ana kaynağını da bu oluşturmuyor mu? Başkalarının yaptığı hatalardan ders çıkarmamız, onların yaptığı hataları görmemiz, onların yaptığı hatalara düşmememiz gerekmiyor mu? Onlar hata yaptı diye bizde mi hata yapacağız yani bizimde mi hatalar yapmamız gerekiyor?

Geçmişte ülkemize gerçekten de çok kötü yabancılar geldi; halen de geliyor. Bunun sayısız nedeni var; sistematik bir oyuncu araştırma programının çoğu kulübümüzde uygulanmaması, oyuncuların acele ile transfer edilmesi, takımlarımızın sokağa atacak çok paralarının olması, Türkiye’ nin futbol düzeyi ve hatta sosyo-ekonomik seviyesinin kaliteli yabancıları çekmemesi başlıca problemler olarak sayılabilir.

Bu tip hatalardan ne kadar çabuk kurtulubilirsek Sivasspor ve Türk Futbolu için o kadar yararlı oluruz inancındayım.

Yapılan yanlışlardan tipik örnekler verecek olursam ki, tabiki bunlar şahsi kanatimdir

Fadhel, Şimdilerde kayserierciyeste sanırım,

Wagenhaus bilmem hatırlarmısınız yıllarca önce Fenerbahçede oynamıştı, arşivime baktım ama nerden gelmiş kaça gelmiş nereye gitmiş bulamadım. ben onu Wagenhaus ve tacc diye hatırlıyorum gelen topu hep taca gönderirdi.

Maldereşanu; bu kardeşimizde Beşiktaşın efsanevi futbolcularının arasındaydı sanırım,

Jamarauli, Trabzonsporun efsanevi Gürcü oyuncusu, şimdi nerede acaba neler yapıyor?

Misse misse, Trabzonsporun diğer bir efsanevi futbolcusu,

İorfa, Galasarayda muhteşem futboluyla göz dolduran bir oyuncuydu?

Nartallo , Beşiktaşın diğer bir efsanevi futbolcusu, en son petrolofisinde mi oynadı tam hatırlayamadım şimdi,

Lukunku, Galatasaray 3 milyon € yu çöpe atmıştı,

Sabin ilie, Fener’in son dakika manevrasıyla Galatasaray’ın elinde kaptığı(!) Sabin Ilie

Ve daha kimler kimler gelip geçmedi ki ligimizden.
troxxo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 10.11.2006, 18:41   #53
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

GEREKDEN GÜZEL YAZMIŞSINIZ.ANCAK CARVALYO BANA GÖRE YASİRDEN DAHA KALİTELİ BİR OYUNCU.BANA GÖRE TAM KENDİNİ GÖSTEREMEDİ.İNŞALLAH İİ OLUR.AYRICA ELİN AĞRIMADI MIBAYA YAZMIŞSIN.DELİ OĞLAN LAR YAAAAAAAAAAA........
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 10.11.2006, 19:45   #54
PARTNER58AHMET
Tecrübeli Yiğido

16 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 PARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

TROXXO KARDEŞİMİZE KATILIYORUM DAHA ÖNCEKİ YAZILARIMDADA YAZMIŞTIM BİZİM BU ALDIĞIMIZ YABANCILARIN KULÜPLERİNİ KİM BİLİYOR VE KİM TANIYOR ŞAHSEN BEN HİÇ DUYMADIM BİR KAÇININ OYNADIĞINI HANGİKULÜPTE VE BUNLAR BÜTÜN BÜLENT UYGUNUN KENDİ KEŞFETTİKLERİ OYUNCULAR HİÇ BİR KATKIDA SAĞLAYAMADILAR KULÜBÜMÜZE VE SAĞLAYAMADIKLARI GİBİ KULÜBÜMÜZ DAHADA GERİYE GİTMEKTE EĞER SORUN PECZEDEYSE GİTTİ VE BÜLENT UYGUN GELDİ BAŞA BAKALIM BUNDAN SONRA KURDUĞU TAKIM NEREYE KADAR DEVAM EDECEK VE İNŞALLAH BİZLERİ BU YAZDUKLARIMIZA VE ELEŞTİRİLERİMİZE KARŞI MAHCUP EDER
PARTNER58AHMET isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2006, 22:36   #55
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Böse --->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

TROXXO

SANA BAŞKA CEVAP YAZMIYACAM ÇÜNKÜ BEN TÜRKİYEDEN ÖRNEK VERDİM AVRUPADANDA VEREBİLİRDİM AMA SEN YİNE GİDEN PARALAR DEMİŞSİN KONUMUZ PARA DEĞİL UYUMDUR UNUTMA VE DÜNYANIN EN İYİ YILDIZLARI ŞU HANGİ KÜLÜPTE VE O KÜLÜP ŞU AN NE DURUMDA SANA DİYORUMKİ LÜTFEN VE LÜTFEN ORALARI ARAŞTIR ONDAN SONRA CEVAP YAZ BEN BURDA ONLARIN İSMİNİ YAZSAM SİTEYE SIĞMAZ Kİ BIRAK YABANCILARI TÜRK OLARAK DÜNYANIN PARASI VERİLİP ALINAN OYUNCULAR YOKMU SANKİ SORMUYACAKTIM AMA ARTIK MECBUREN SORUYORUM KENDİNİ Bİ TANIT YAŞINI YAZMISSIN AMA İSMİN VE NERDEN KATILIYON Bİ BİLELİM NİYE KENDİNİ GİZLİYON BAK BİZ AÇIKÇA KENDİMİZİ TANITIYORUZ KARDEŞ
Alt 10.11.2006, 23:33   #56
troxxo
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 troxxo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TROXXO

SANA BAŞKA CEVAP YAZMIYACAM ÇÜNKÜ BEN TÜRKİYEDEN ÖRNEK VERDİM AVRUPADANDA VEREBİLİRDİM AMA SEN YİNE GİDEN PARALAR DEMİŞSİN KONUMUZ PARA DEĞİL UYUMDUR UNUTMA VE DÜNYANIN EN İYİ YILDIZLARI ŞU HANGİ KÜLÜPTE VE O KÜLÜP ŞU AN NE DURUMDA SANA DİYORUMKİ LÜTFEN VE LÜTFEN ORALARI ARAŞTIR ONDAN SONRA CEVAP YAZ BEN BURDA ONLARIN İSMİNİ YAZSAM SİTEYE SIĞMAZ Kİ BIRAK YABANCILARI TÜRK OLARAK DÜNYANIN PARASI VERİLİP ALINAN OYUNCULAR YOKMU SANKİ SORMUYACAKTIM AMA ARTIK MECBUREN SORUYORUM KENDİNİ Bİ TANIT YAŞINI YAZMISSIN AMA İSMİN VE NERDEN KATILIYON Bİ BİLELİM NİYE KENDİNİ GİZLİYON BAK BİZ AÇIKÇA KENDİMİZİ TANITIYORUZ KARDEŞ

Benmi kendimi anlatamıyorum senmi anlamak istemiyorsun bunu henüz anlayamadım; " PEKİ YA DÜNYA FUTBOLUNDA ALINIPTA UYUM SAĞLAMAYAN VEYA FAYDALI OLMAYAN YILDIZ HİÇ Mİ YOK ALLAH AŞKINA SEN BURDA AÇIK AÇIK BİRİLERİNİ YEMİŞ DİYORSUN KSB BEN ÖYLE ALGILARIM BEN YAZDIM SANA DAHA ÖNCE ÖRNEK GS. CARUSCA VE İNAMOTO- BEŞİKTAŞ DELGADO -FENERBAHÇE ANELKA - TRABZON MUŞABBA - MARCELİNYO - BUNLAR NE ZAMAN İYİ OYNAYIP TAKIM KURATRMI ALLAH AŞKINA" diye yazan sensin
bende sana katıldığımı bildirmek için başka örnekler verdim, Türkiyedeki çoğu klüp transferlerde yanlışlar yapmıştır dedim, sende benzer cümleler sarf ettin, hala bu yazıyı neden yazdın onuda anlamadım?
troxxo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2006, 00:07   #57
Bestepeli-58
Acemi Yiğido

28 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Bestepeli-58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bende arkadaşımın yazıları katılıyorum kemdisi bir sivaspor taraftarı olarak öz eleştiri yapmış bu takımda bazı oyuncuların hakının verilmedigine inanıyorum
bu tamıa yüregini veren topcularda var bence bülent uygunun trasfer politikası şu acıdan cok güzel sivasspora ilk önce ahlaklı topcuları getiriyor
örnegin takımın havasını bozacak adamları almıyor
mehmet yıldıza fazla şans vermediler yabancı hocalar erturul bizim takımın ortasahasının yükünü cekecet bir topcu kardaşmiz ama oda fazla şans bulamadı votır gelincede bulması zor artık birde bizim begenmedimiz muhamet ali diyarbakırı tek başına sırtlıyor bence onunda hakı yendi ama sivas spor külüb başkanımız mecnun odyakmazın bu tamı herkesten cok emegi var başkamınıza desdek olunması lazım
en içler acısı durumda taraftar böyle büyük bir camanın sivasta oynadıgı seyirci 8000 cok yazık en büyük görev taraftara düşüyor CÜNKÜ BU TAKIM BİZİM SİVASSPORUMUZ
Bestepeli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2006, 00:14   #58
aykut-akay
Usta Yiğido

aykut-akay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 810 aykut-akay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eline saglik hemso cogu konuyu dile getirmissin
aykut-akay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 12.11.2006, 11:16   #59
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 981 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: --->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

Alıntı:
troxxo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
değerli yigidolar06; Sporda ve özellikle futbolda kişilerin önemi yok aksine kurumların önemi vardır, Sivassporun yararına olcaksa, Sivassporu bu durumdan kurtaracaksa, Sivassporu ilerdeki sezonlarda başarılı bir konuma getirecekse, Sivassporu ileride Avrupa kupalarında oynatabilecek başarı elde edecekse, 2-3 sezon içinde sivassporu ligde ilk 3 içine sokacaksa, 4-5 sezon içinde Sivassporu şampiyon yapacaksa ve bunun sözünü şimdiden vererek çalışacaksa Bülent uygun sonsuza kadar Teknik Direktörlük yapsın, Ayrıca Sivassporun başarısı için sahada elinden geleni yapacaksa, ter dökecekse, değil Mehmet yıldız Amatör kümeden bir futbolcu bile gelsin oynasın, Benim bu veya başka kişilerle bir alıp veremediğim yok ki ben sadece yapılan onca açıklamanın karşısında gelinen noktayı gözler önüne serdim ve bundan sonra neler yaparsak başarılı olabiliriz onu tartışalım dedim.
DEĞERLİ ADANALI YÖNETİCİ ARKADAŞIM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINDIR BİRDE SENDEN RİCAM BJK MACININ Bİ ANALİZİNİYAPSAN DİYOM
Alt 12.11.2006, 11:29   #60
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

EVET TROXXO KARDEŞ SAYGI VE SEVGİLERİMLE BAK BİZ DÜN İNÖNÜDE İNANAN 50 KİŞİYDİK AMA GÖNÜLDEN KALPTEN YÜREKTEN İNANANLARDIK GÜCÜMÜZ OLDUĞU KADARDA ARKASINDAYIZ YANİ YAŞADIĞIMIZ SÜRECE İNANMAYALARIN SAYESİNDE DÜN İNÖNÜNDE TARAFTAR OLARAK SINIFTA DEĞİL BİZİ ARTIK OKULA BİLE ALMAZLARKİ KALALIM BİLMEM ANLATABİLDİM ÖNCE TARAFTAR OLARAK SEN TAKIM ARKASINDA DURACAKSIN SONRA KALKIP ELEŞTİRİ YAPACAKSIN BU LAFIM YALNIZ SANAN DEĞİL İSTANBULDA OLUPDA İMKANI OLUPTA MAÇA GELMEYEN TÜM SİVASLILARA BABAMA KARDEŞİME VE ABİMEDE ONLARDA ELEŞTİREMEZ ÇÜNKÜ KAHVEYE 5 YTL VERİP TE MAÇA GELMEYELER ELEŞTİRİ YAPAMAZ BU BENİM FİKRİM KATILIP KATILMAMAK SENİN GÖRÜŞÜN SAYGILARIMLA

İNANÇALARIN BİTTİĞİ YERDE YAŞAM ZATEN ÖLÜMDÜR

UMUTLARIN BİTİİĞİ YERDE YIKILDIĞININ RESMİDİR