Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 09.11.2013, 22:20   #51
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 953 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

BJK futbol direktörü Önder Özen birkaç hafta önce katıldığı bir canlı yayında kendi takımları için, şampiyonluk potasında olmak/kalmak için sürekli maç başına iki puan ortalamayı tutturma gibi bir hedefleri olduğundan bahsetmişti. Bu şekilde maç başına ortalama iki puan demek sezon sonunda 34 x 2 = 68 puan yapıyor ki, şampiyonluk potası demek.

Biz 11. haftayı 22 puanla kapattık. Maç başına puan ortalamamız iki yapıyor. Bu şu an şampiyonluk potasında olduğumuzu gösteriyor. Eğer bu trendi devam ettirebilirsek, yani maç başına iki puan ortalamayı koruyabilirsek, sezon sonuna doğru kendimizi çok hoş bir yarışın içerisinde bulacağız demektir.

İki kez kapıyı zorladık, giremedik, bu kez kırıp parçalayalım şu kapıları, uzanalım nazlı kupaya!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2013, 22:22   #52
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Sivassporu galibiyetinden dolayı kutluyorum..Ben bu sefer maçın sonucundan ziyade tribünlerin tutumunu merak ediyordum..Sivas Bursa arasındaki aslında olmayan sebepsiz gerginliğin devamını istemiyordum..Bunun için nacizhane bir çağrıdada bulundum..Küfür elbette her statta oluyor..Bizim Bursada amigolar stadın yüzde doksanbeşine kadar hakimken bile münferit küfürler olabiliyor..Ama anladığım şey şu oldu..Sanırım süperligde en gereksiz sürtüşme nereden çıktığı belirsiz olan bu sürtüşme böyle devam edecek bunun azalacağını sanmıyor böyle devam ederse artarak fazlalaşacağından korkuyorum.. Olacak olan şey muhtemel şudur Bu gün küfür yiyen yarın evsahibi olunca sende bana ettin diyerek oda edecek sonra tam tersi tam tersi tam tersi....artarak devam edecek...2009 dan bu yana Sivas Bursa maçının skoru zerre kadar umurumda bile olmadı Bu günde aynıydı...Kimse sanmasınki bu küfür bitsin çağrısını maç Sivastayken yapıyorum diye maç Bursada oynandığı zaman arzum ve umudum bu olacak...Maça gelince beklediğim skor beraberlik veya Sivasın galibiyetiydi...Beklediğim gibide oldu zaten...Bana göre Sivasspor haklı bir galibiyet aldı...Hemen hemen her futbolcuyu çok beğendiğimi söyleyebilirim..R Carlos bu takıma hızlı futbolu ve ayağa oynamayı çok iyi öğretmiş..Hatırlayın Rıza Hoca varken basbas bağırıyorduk takımı önde oynatıyor defansın arkasına atılan her top gol oluyor diye..Sivassporda böyle bir sorun kalmamış gibi görünüyor...Uzun lafın kısası bu istikrar 3-5 hafta daha bu şekilde devam eder ise Sivasspor kendini bir anlamda şampiyonluk yarışının ilk ayağında bulacaktır.Tekrar tebrik ediyor bu başarının daim olmasını diliyorum
Alt 09.11.2013, 22:34   #53
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 953 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu maçta göze çarpan ve büyük teşekkürü hak eden iki hareket, iki foto.

Birincisi taa Almanyalardan kalkıp Sivas'a maça gelen Jürgen! Kralsın adamım!

İkincisi Roberto için çok güzel bir çalışma hazırlayan Yiğido Gençlik, ellerinize sağlık, on numara olmuş. Bu adam teşekkürü hak ediyor.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2013, 22:39   #54
28 SVS 58
Acemi Yiğido

32 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 28 SVS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bize bugünleri yaşatanlara sonsuz teşekkürler yine mükemmel bi galibiyet oyunun belli bölümlerinde biraz tutuk görünsekte aslında penaltı pozisyonuna kadar herşey iyiydi istediğimiz gibi başladık penaltının kaçması takımda biraz moral bozukluğuna neden oldu bu yüzden bocaladık ikinci yarıda toparlanıp bize yakışan futbolla haklı bi galibiyet aldık bugün en çok burhanı beğendim toparlanmış biraz nazar değmesin golünüde attı cicinho kadir ümit atıfta yine iyi oynadılar bursaspora gelince toplu defans yapıp alan daraltmaktan başka hiç bi özellikleri yok duran top olmasa sabaha kadar bize gol atamazlardı herşeylerini bataşaya bağlamışlar o oynucakta takım bişeyler yapacak. en nihayetinde bu maçı kazanırsak arenaya rahat çıkarız ve oradan da puan alırız diye düşünüyordum ilk düşündüğüm oldu inş haftayada istediğimiz skoru alırız cincondan
28 SVS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 22:40   #55
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aydin karabulutun bonservisini almaliyiz burhanla mukavele uzatmaliyiz Saglam bir santrafor bulmaliyiz
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_37899.html

Aydın 2014 yılına kadar bizimle
Alt 09.11.2013, 22:44   #56
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

15 dakikada 3-0 olması içten bile değildi .Bu maçın hakkı 2-1 olmamalı idi ..Keyifle izledim zevkle izledim gururlandım seyirci şahane idi daha ne olsun Sivassporluyum gururluyum
Alt 09.11.2013, 22:46   #57
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Futbol olarak her zamanki gibi iyi mücadele ettik aatıf penaltıdan sonra biraz düştü oyundan yada bana öyle geldi sonuç olarak güzel galibiyetti

Kötü olan tek şey edilen küfürler çok gereksiz yere küfür etti bazı taraftarlarımız bize yakışmadı diye düşünüyorum
Alt 09.11.2013, 22:50   #58
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporu galibiyetinden dolayı kutluyorum..Ben bu sefer maçın sonucundan ziyade tribünlerin tutumunu merak ediyordum..Sivas Bursa arasındaki aslında olmayan sebepsiz gerginliğin devamını istemiyordum..Bunun için nacizhane bir çağrıdada bulundum..Küfür elbette her statta oluyor..Bizim Bursada amigolar stadın yüzde doksanbeşine kadar hakimken bile münferit küfürler olabiliyor..Ama anladığım şey şu oldu..Sanırım süperligde en gereksiz sürtüşme nereden çıktığı belirsiz olan bu sürtüşme böyle devam edecek bunun azalacağını sanmıyor böyle devam ederse artarak fazlalaşacağından korkuyorum.. Olacak olan şey muhtemel şudur Bu gün küfür yiyen yarın evsahibi olunca sende bana ettin diyerek oda edecek sonra tam tersi tam tersi tam tersi....artarak devam edecek...2009 dan bu yana Sivas Bursa maçının skoru zerre kadar umurumda bile olmadı Bu günde aynıydı...Kimse sanmasınki bu küfür bitsin çağrısını maç Sivastayken yapıyorum diye maç Bursada oynandığı zaman arzum ve umudum bu olacak...Maça gelince beklediğim skor beraberlik veya Sivasın galibiyetiydi...Beklediğim gibide oldu zaten...Bana göre Sivasspor haklı bir galibiyet aldı...Hemen hemen her futbolcuyu çok beğendiğimi söyleyebilirim..R Carlos bu takıma hızlı futbolu ve ayağa oynamayı çok iyi öğretmiş..Hatırlayın Rıza Hoca varken basbas bağırıyorduk takımı önde oynatıyor defansın arkasına atılan her top gol oluyor diye..Sivassporda böyle bir sorun kalmamış gibi görünüyor...Uzun lafın kısası bu istikrar 3-5 hafta daha bu şekilde devam eder ise Sivasspor kendini bir anlamda şampiyonluk yarışının ilk ayağında bulacaktır.Tekrar tebrik ediyor bu başarının daim olmasını diliyorum
senin kadar burdaki yazarlarımız da küfür edilmesini istemiyordur emin olabilirsin ama taraftar gruplarının başkanları bunları anlamıyor galiba boşuboşuna gerginlik oluşuyor bizim SİVASSPOR olarak bursaya karşı her hangi bir düşmanlığımız yok ama gereksiz yere ortamı gerenler var
Alt 09.11.2013, 23:00   #59
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

milli mac arasını ıyı degerlendırmelıyız formda olmayan refık, utaka ve kamil ınşallah o zaman kadar hazır olurlar. birde ziya cezalı olduğu için eren oynayacak buyuk ıhtımal oda kendını bu maca ıyıce hazırlamalı
Alt 09.11.2013, 23:06   #60
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursalı hakeme ragmen kazanmak güzeldi takımdaki arkadaslık havası güzel işallah böyle devam eder
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bam, başka, değerlendirelim, maçı, sİvasspor