Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''
Alt 16.04.2009, 04:09   #51
alperenler61
YASAKLI ÜYE

8 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alperenler61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tezi oluşturan sensin tezatı bende arayan sensin çelişki golu bir. İkili frekanslar ezelden beri hep uyus olurum ( iki takım tutanlara ) Trabzonluları bana öğretmeye boşuna uğraşma senden iyi tanırım, benim problemim trabzonlularla değil trabzonsporlularla , ama edebi efendice yorumlarada saygılıyım. Sen kendi doğrunu savunuyorsun ben doğrumu , ben bir doğru arayışı içinde değilim. Ama senin doğrunda bana göre doğru değil ....
Kardeşim yanlış düşünüyorsun ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum Sivaslılarla ve Sivassporlularlada bi alıp veremediğim yok.Aksine benim eşimde Sivaslıdır.Şimdi Trabzonsporluyum diye senin benle probleminmi var?yada sen Sivassporlusun diye benim seninle ne problemim olabilir?Trabzonsporun sitesinede girdim gerçekten çok üzücü yazılar yazılmış karşılıklı birbirinize hemde ülkenin en önemli iki şehrinin bu şekilde atışmasından hatta küfür bile etmesinden ben rahatsız oluyorum küfür edince elinize ne geçeek ben şimdi burada yada trabzonsporun sitesinde izleyeyim millet neler yazıyor ağza alınmayacak küfürler ben onları izledimmi inanın Türk gençliğinin geleceğinden şüphe ederim bu mu bizim davamız?Kin niye nefret niye neyi paylaşamıyosunuz bir topun peşinden 22 topçu koşuyor sefasına süren o topçular siz burda birbirinize neler yazıyosunuz ayıp trabzonun sitesine girdiğimde Trabzonluluğumdan utandım açıkca yazıyorum benim memleketimin insanı bu değil bunlar provakatör aşagılık insanlar bu tarafa dönüyorum yazılarınları buradanda takip ediyorum benim aklıma kayın biraderim sivaslı yiğit kayın biraderim geliyor şüpheye düşüyorum benmi diyanlış tanımışım ye?birbirinize hergün küfüredin ne olacak sonunda o maç oynanacak bitecek bu işten nemalanlar ödüllendirilecek sizde birbirinize ettiğiniz küfürle kalacaksınız birbirinizden nefret edeceksiniz bumu olmalı ülkenin bütünlüğünü düşünüyorsanız böyle tahriklere gelmeyin lütfen şu küfrüde bir tarafa bırakın oraya gitsem sivasa agza alınmayacak laflar buraya gelsem trabzona .. benim eşimde sivaslı kendim trabzonluyum yeter artık bu küfürleri hakaretleri kaldıramıyorum ben
alperenler61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 08:01   #52
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1030 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
misafir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasa veya sivasspora küfretmem bu soyumu inkar etmek gibi birşey olur çünkü bir sivaslı olarak..Sivas benim için çok önemli fakat 2 hafta sonra Ben rahat maç izlemek istiyorum gergin olmasın ortam ...

SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 09:07   #53
korsan hüsam
Yiğido

korsan hüsam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 korsan hüsam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mahsatları sivasın ve sivassporun adını kirletmek kendi kendilerine laf çıkarıyorlar
korsan hüsam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 14:42   #54
misafir61
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 misafir61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anlamadığın yeri söyle kardeşim....AYRICA BİRİ İKİ TAKIM TUTMAK demiş onu bir trabzonsporlu olarak asla yapmam yapmadım sivas 2.takımım falan değil memleketim olduğu için Her zaman başarılı olmasını isterim ancak bu sivassporlu olduğum anlamına gelmez mesela kocaeli spor düşmesin istiyorum bu da kocaeli sporu tuttuğum anlamına gelmez...BEN 18 yaşındayım ve sivasın s sini duymazken ligde Trabzonla yatıp kalkıyordum..Ondan dolayı zaten 14 yaşından itibare il dışındayım ve ben sivasspor takımım demem...Memleketimin takımı derimm haaa ben sivasda iken süper lige çıksa idi 1.takımım olurmuydu aslaaaaaaa....Ama tekrar diyorum ortam gerilmesin birbirimize sövmeyelim sonuçta her küfür bana bir yandan dokunuyo ve benim gibi 1000 lerce kişi vardır sivasta...şimdi kalkıp da önce kendi takımına bak demeyin yazımda onlar da terbiyesizlik yapmıyo diye birşey demedim ...Birilerinin adım atması gerekiosa ben varım...
misafir61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 14:53   #55
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1084 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

tartismayin arkadaslar,ortam germek kimseye yaramaz,ofkeyle oturan zararla kalkar,
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 15:09   #56
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
alperenler61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim yanlış düşünüyorsun ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum Sivaslılarla ve Sivassporlularlada bi alıp veremediğim yok.Aksine benim eşimde Sivaslıdır.Şimdi Trabzonsporluyum diye senin benle probleminmi var?yada sen Sivassporlusun diye benim seninle ne problemim olabilir?Trabzonsporun sitesinede girdim gerçekten çok üzücü yazılar yazılmış karşılıklı birbirinize hemde ülkenin en önemli iki şehrinin bu şekilde atışmasından hatta küfür bile etmesinden ben rahatsız oluyorum küfür edince elinize ne geçeek ben şimdi burada yada trabzonsporun sitesinde izleyeyim millet neler yazıyor ağza alınmayacak küfürler ben onları izledimmi inanın Türk gençliğinin geleceğinden şüphe ederim bu mu bizim davamız?Kin niye nefret niye neyi paylaşamıyosunuz bir topun peşinden 22 topçu koşuyor sefasına süren o topçular siz burda birbirinize neler yazıyosunuz ayıp trabzonun sitesine girdiğimde Trabzonluluğumdan utandım açıkca yazıyorum benim memleketimin insanı bu değil bunlar provakatör aşagılık insanlar bu tarafa dönüyorum yazılarınları buradanda takip ediyorum benim aklıma kayın biraderim sivaslı yiğit kayın biraderim geliyor şüpheye düşüyorum benmi diyanlış tanımışım ye?birbirinize hergün küfüredin ne olacak sonunda o maç oynanacak bitecek bu işten nemalanlar ödüllendirilecek sizde birbirinize ettiğiniz küfürle kalacaksınız birbirinizden nefret edeceksiniz bumu olmalı ülkenin bütünlüğünü düşünüyorsanız böyle tahriklere gelmeyin lütfen şu küfrüde bir tarafa bırakın oraya gitsem sivasa agza alınmayacak laflar buraya gelsem trabzona .. benim eşimde sivaslı kendim trabzonluyum yeter artık bu küfürleri hakaretleri kaldıramıyorum ben

Aslında senin söylediklerine katılıyorum.Ama şöyle birşey var,biz burda Trabzonu hiç konuşmazdık bile yani bizim için Konya neyse,Kayseri neyse,ne bileyim Eskişehir neyse Trabzon'da oydu hatta dikkat ederseniz biz bu sitede rakiplerle ilgili başlıklar açıp onların durumları hakkında konuşma gereği bile duymayız.Ama gel gör ki herşey ismini bile ağzıma almak istemediğim o sitede yazılanları görünce başladı,herhalde ordaki insan(!) topluluğu o siteye kimsenin girmeyeceğini düşünerek inanılmaz aşağılamalar inanılmaz küfürler etmiş Sivas'ıma.Zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali Sivasla ilgili başlıklar ve küfürlerle dolu o site.Bak senin nickinde Alperenler yazıyor aklıma geldi,Muhsin Başkanımız'ı seviyorsun belli.O sitede Muhsin Başkan'a methiyeler dizen topluluk bir yandan Muhsin Başkan'ın aşkım dediği Sivas'a saymışlarda saymışlar,bu nasıl bir tezatlıktır şimdi??Muhsin Başkana Yiğido derlerken yiğidolar çirkeftir demişler bu nasıl biz mantıktır soruyorum..O sitede Muhsin Başkan'a çok üzüldük yazıp bizim yas için giydiğimiz siyah formayı bile eleştirenler oldu.İşte Trabzonsporlular bu çelişkilerle boğuşuyorlar.Ve son olarak ta çelişkinin en büyüğünü yaptılar.Yıllarca Anadoluyuz diyip diyip şu anda bjknin şampiyon olması için dua eden Trabzonsporlular oluştu.Bu mu Anadoluyu tutmak bu mu 3 büyütülmüşlere karşı durmak.Yok efendim neymiş Anadolu'dan şampiyon çıksınmış ama bu birtek kendileri olsunmuş,yok efendim neymiş Anadolu'dan şampiyon çıksınmış ama Sivas olmasınmış.Ben şunu anladım ki Sivas şampiyon olmasın ama Eskişehir,Kocaeli olsun diyen Trabzonsporlular yarın birgün bu dedikleri takımlar şampiyonluğa oynadıklarında aynı Sivas'a duydukları antipatiyi duyacaklardır,adım gibi eminim bundan.Son olarak şu anda Trabzonspor benim gözümde inan 0'dan bile daha aşağıda artık Anadolu diyip durmasınlar,Anadoluyu Sivas'ı satarak çoktan sattı Trabzon seyircisi.Ha tabiki bu olay bütün Trabzonsporluları kapsamaz ama bir forumunuz,bir internet sitenizde sizi temsil eder unutmayın.
Alt 16.04.2009, 15:31   #57
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1142 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Benim de en yakın,tüm sırlarımı bilen dostum Trabzonlu ve Trabzonsporludur..Rize'ye gidersen selamımı söyle orda öğretim görevlisidir..
Ancak ne Sivas'a ne de Sivasspor'a bir kez kin duyduğuna şahit olmadım..

Bu sitede sadece maç günleri gergin ortam oluşur Trabzonla..Bunu da hep Trabzonsporluluar başlatır..
Ancak Trabzspor forum sitelerinde yılın her günü Sivasspor'a küfür edilir ve yöneticileri de o küfürleri silmez..
O sitelere iyi niyetli olsanız da giremezsiniz..
Sivaslı olduunuz anlaışılırsa hemen banlanırsınız,bir şey yazmanıza gerek yok,..
Alt 16.04.2009, 21:48   #58
misafir61
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 misafir61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim de en yakın,tüm sırlarımı bilen dostum Trabzonlu ve Trabzonsporludur..Rize'ye gidersen selamımı söyle orda öğretim görevlisidir..
Ancak ne Sivas'a ne de Sivasspor'a bir kez kin duyduğuna şahit olmadım..

Bu sitede sadece maç günleri gergin ortam oluşur Trabzonla..Bunu da hep Trabzonsporluluar başlatır..
Ancak Trabzspor forum sitelerinde yılın her günü Sivasspor'a küfür edilir ve yöneticileri de o küfürleri silmez..
O sitelere iyi niyetli olsanız da giremezsiniz..
Sivaslı olduunuz anlaışılırsa hemen banlanırsınız,bir şey yazmanıza gerek yok,..
Yiğiter anlamak mı istemiyorsun yok sa bir sorun mu var algılamada ....O sitenin kuralı bu ..TOKATSPORLUYUM DESENDE atılırsın......Senin kuralın bu diye doğru bu mu demek....
misafir61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 21:59   #59
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Arkadaşım biz senin gibi düşünenlerle zaten bir alıp veremediğimiz yok, Dikkat ediyorsan bizim trabzon ile ilgili bir problememiz yok , Kendisini trabzonsporlu ilan eden bize her plarformda ezikliğini gösterip küfür , hakaret savuran insanlarla ( insanlığı tartışılır ) Zaten tüm trabzonlularla problemimiz olsa bu sitede fikrinizi söylemeye fırsat verilmezdi. Bu sitenin yönetim biçimi demokrasi , Burda edebi usulune uygun kültürlü her insana kapı açıktır.Trabzonsporlular misafir taraftar neden almıyor ? Ben sana söyleyim cvp verememekten korkuyorlar + bende anti demokrat olarak nitelendiriyorum. Demokrasinin olmadığı bir yerde fikirler ve yorumlarında izlenmeye dinlenmeye değer görmüyorum.
Alt 16.04.2009, 22:04   #60
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
misafir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anlamadığın yeri söyle kardeşim....AYRICA BİRİ İKİ TAKIM TUTMAK demiş onu bir trabzonsporlu olarak asla yapmam yapmadım sivas 2.takımım falan değil memleketim olduğu için Her zaman başarılı olmasını isterim ancak bu sivassporlu olduğum anlamına gelmez mesela kocaeli spor düşmesin istiyorum bu da kocaeli sporu tuttuğum anlamına gelmez...BEN 18 yaşındayım ve sivasın s sini duymazken ligde Trabzonla yatıp kalkıyordum..Ondan dolayı zaten 14 yaşından itibare il dışındayım ve ben sivasspor takımım demem...Memleketimin takımı derimm haaa ben sivasda iken süper lige çıksa idi 1.takımım olurmuydu aslaaaaaaa....Ama tekrar diyorum ortam gerilmesin birbirimize sövmeyelim sonuçta her küfür bana bir yandan dokunuyo ve benim gibi 1000 lerce kişi vardır sivasta...şimdi kalkıp da önce kendi takımına bak demeyin yazımda onlar da terbiyesizlik yapmıyo diye birşey demedim ...Birilerinin adım atması gerekiosa ben varım...
Ben senin Sivaslılığını herzaman eleştirriim , yada sen sivaslı değilsin , adamlar memleketine küfür ediyor , aşşağılıyor ve sen hala bana sivaslı olduğunu belirtiyorsun . Ya kardeşim yaşında ufak kırmak istemiyorum seni sen ne dediğini ne demek istediğinin farkında değilsin , Biz Sivas'ı SİVASSPOR'u savunuyoruz sen bizi eleştirmeye cesaret ediyorsun, çelişkilerinin ardı arkası artık kesilsin , yada saatlerde düşün taşın ondan sonra yaz..........

Etiketler
ortada, otel, sivastan, tepkisi, trabzona, var, yalancı, Ünsal