Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: NEREYE GİDİYORUZ?
Alt 28.02.2010, 20:24   #51
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: NEREYE GİDİYORUZ?

[SIZE="6"]bugunki kasımpaşa ve ist belediye maçlarını gördükten sonra içim daha çok yandı.kasımpaşa cim bom önünde 4.1 yenik ama adamlar atak yapıyo mücadele ediyo .biz bu oyunla kimi yenip puan alacagız.hiç ümidim yok.MUHSİN HOCA GETİRDİGİN FUTBOLCULARI AL VE YARIN SİVASI TERK ET[/SIZE]
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 20:27   #52
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

[SIZE="4"]BU FUTBOLCULŞAR HİÇ Mİ ANTRAMAN YAPMIYO ARKADAŞIM.SAHADA GEZİYOLAR PAS YAPAMIYOLAR MÜCADELE EDEMİYOLAR YADA ETMİYORLARTAKIMDA KONDİSYON YOK.MUHSİN HOCA VE GETİRDİGİN YETENEKSİZ VE FAYDASIZ TOPÇULARINI AL VE GİT.DÜŞ ARTIK YAKAMIZDAN.[SIZE="6"]MECNUN BAŞKAN ELİNE DEGNEGİ AL ARTIK DEMEKKİ BU FUTBOLCULAER BUNDAN ANLIYOR[/SIZE[/SIZE]]
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 21:01   #53
mustafatas58
Yiğido

mustafatas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 mustafatas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar kımse sıvastan guzel futbol beklemesın.bu kadroyla bırak mucadeleyı puan alacak bır kadro yok ortada.toplama kadro.hocanın getırdıklerıde turkıyede cogu yenı yenı oynuyor ve bence getırdıklerı bızı fırtınalar yaratacak dıye degıl eksıklıklerı gıdermek ıcın bızı sezon sonuna kadar ıdare etmelerı ıcın getırıldı.
hocamız cok ıyı.herkes arkasında dursun.sıvas bu sene sadece lıgde kalmak ıcın oynuyor ve lıgde kalmak ıcın puan lazım ve bızde rakıplerımızden puan aldık.hedefımız neydı denızlı dıyar manısa macından en az 7 en fazla 9 puan almak ıcın hedef koyduk ve o hedefe ulastık.denızlı cok guzel oynyor puan alamıyor onu lıgden dusurmeyelım dıye bır sey mı soyluyorlar.
ben kendı gorusumu soyleyeyım bız bu sene lıgde kalacaz ve seneye bu kadrodakı herkezı gonderıp muhsın hocamızla yenı kadro kurup eskı kımlıgımıze gerı donmek
mustafatas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mustafatas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2010, 21:20   #54
mustafatas58
Yiğido

mustafatas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 mustafatas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: NEREYE GİDİYORUZ?

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben bu sene futbol aramadıgımı ligde kalacak skorların bize yeterli olacagını yazdım.. Dedigim gibi defans hucum organizasyonu takım olabilme sistem kurabilme iki günde yapılacak işler degil. Sene başında ne yaptın kardeş? hazırlık maçlarını yazıyım istiyosan sivasın oynadıgı. bize en insaflı davranan 3 tane attı. o dönemde kötü sinyali alıp işleme koymayan bi teknik heyet varken kendi kurmadıgı takımı toparlamaya çalışan adama yükleniyorsunuz nasıl bi mantıktır anlamıyorum. 4-4-2 de ki yazıya gelince song u sen sanırım gerçekten su an ki konumuna bakarak degerlendiriyorsun. bencede song dünya futboluna damgasını vurmus adamdır. adamın kariyerine bak kaç maçta oynamıs kaç yıl milli takım kaptanlıgı yapmıs. kaç kez afrika kupası oynamıs ve bu konuda rekoru eto'nun drogba'nın da oldugu bi turnuvada ele geçirmiş.
http://www.tumspor.com/haber/2010011...ekor-kirdi.php
Bu arada istiyorsan muhsin ertugral isminin bugün avrupanın yıldızı olmuş kaç tane futbolcu çıkardıgını da yazıyım. isimleriyel beraber.. Ayrıca bu başlıgı yazan arkadaş kötü bir yazı yazmamış ancak o kral çıplak lafını Muhsin hoca defalarca tekrarladı. Geldigi günden beri çırpınıyor. Ruhsuz topculara ruh aşılamaya çalışıyor. taider iyi demişin keita, van hereen kötü yani sence.. saygı duyarım herkeisn görüşü ancak bende diyorum ki en faydalısı keita sonra van hereen diyorum. sen stadda maç izleyen ve ilk yarıda ki bursa ve diyarbakır maçlarında hatta trabzon maçında o stadda olan birisi olsan sanırım bu yazıları yazmazdın. Diyarbakırı yenmese bile yenilmesydi simdi bizim 1 puan fazlamız diyarbakırın 2 puan eksigi oluyodu anladın mı kardeş.. Çıkarın artık at gözlüklerinizi..
guzel acıklama yapmıssın........
mustafatas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mustafatas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.02.2010, 22:25   #55
yoLLcu_
Yeni Yiğido

yoLLcu_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 yoLLcu_ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

muhsin hoca yanlış bi tercihti ucuz etin yahnisinin olmayacagını sayın başkanımız büyük başkanımız bu sene anlayamadı ki internetten en ucuz maliyetli teknik direktör arattırıp takıma hiç bişey vermeyen sadece sakin olmayı maç 20-0 bile olsa sakin kalmayı ögretti.ayıp ayıppp başka bişey söylenemz
yoLLcu_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 22:36   #56
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yoLLcu_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
muhsin hoca yanlış bi tercihti ucuz etin yahnisinin olmayacagını sayın başkanımız büyük başkanımız bu sene anlayamadı ki internetten en ucuz maliyetli teknik direktör arattırıp takıma hiç bişey vermeyen sadece sakin olmayı maç 20-0 bile olsa sakin kalmayı ögretti.ayıp ayıppp başka bişey söylenemz
Evet evet google da en ucuz teknik direktör diye aratınca muhsin hoca çıkıyor
Artık bu yorumlara kızmayı geçtim gülüyorum. ASlında buna cevap da yazılmazda beni cok güldürdün ondan yazdım. ee senin düsüncende olan birinin muhsin ertugral'ı eleştirmesini de çok görmemek lazım )
en ucuz teknik direktörü aratmak ) hemde internette... o zaman dsi'nin hocasını getirseydi başkan ) o daha az para ister
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 22:37   #57
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Görünen istikamet Bank asya ama inşallah ligde kalacağız Gelecek sezona da ZİYA DOĞAN la başlarsak iyi olur bir zamanlar adam gibi adam ZİYA DOĞAN DENİLİYORDU aynen öyle Ben gönderilmesi gereken değilde,kalması gerekenleri yazarsam daha kısa olacak.yabancılardan DİALLO KEİTA ELRİO kalsın AKIN MURAT HAYRO APO İBRAHİM M.YILDIZ İ.ŞAHİN CİHAN kalsın o kadar
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 22:37   #58
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hep hocaya suç bulduk.futbolculara suç bulduk.şimdi bir takım eğer bir yılda bu kadar bir düşüş taşıyorsa oturup düşünmesi gerekir yönetimin.Nasıl oluyorda bu iş böyle oluyor diye.
bir takımın bir kişinin eline bırakma zafiyeti karşısında şunu düşünmek gerekir.
her yıl bir takım şişiriliyor uçuruluyor.hak etmediği yerlere getiriliyor.Böylelikle futbol piyasası işi götürüyor.Bu durumda geçen yılın aktörlerinin işi bitti çekildiler.
evet artık oklar yönetime dönmüştür.Yönetimin başındakiler bir iki pişmanlık belirtisi sözlerle bu işi sıyıramazlar.o zaman sivasporun bu şekilde kullanılmasından sorumludurlar.bu yılda sesleri o nednele çıkmamaktadır.
ben istanbul büyükşehir maçından önce diyorum.
sivas bu oyunla bu sistemle bu futbolcularla bu hocanın anlayışı ile istanbul büyükşehiri yenecek kapasitede değildir.yenmiş olursa ya işte geçen yılın fedakarlığı karşısında al gülüm ver gülüm misali bir yardımlaşma nedeniyle olur ya da şansla olur işte.Çünkü bu takım aylar oldu düzelmedi de büyükşehir maçındamı düzelecek.
kendi kendimiz kandırmayalım.Sivasspor bu oyunla ligde kalmayı haketmiyor.Sivaslılar olarak bize acı gelsede kabullenmesi zor gelsede gerçek olan bu.
birçok sivaslı gibi bende diyordum ki Bülentin kullanımından sonra iyi bir hoca geldi bu seneyi kurtarırız gelecek yılda yine başlarda güreşen bir takım oluruz.Nerde buna da umudumuz kalmadı.
şimdi bülentin dediği gibi birgün yönetimde bırakıp gittiğinde diyecekler ki sivaslılar bizim geçmiş başarılarımızı görmediler inkar ettiler.başarı süreklilik varsa başarıdır.değilse iddia oyuncağı olmaktır.
sivasspor kötü oynadığı gibi kötü de yönetilmektedir.işin özeti budur.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 23:06   #59
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kötü oynuyoruz kötü yönetiliyoruz hep birlikte bank asyaya gidiyoruz
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2010, 00:26   #60
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Muhsin ERTUĞRALa yüklenenler geçen hafta neredeydiniz? Manisayı yendiğimizde çoğunuz galibiyet havasıyla futbolculara methiyeler dizerken ben sezonun en kötü maçıydı diye yazmıştım. Bu hafta yenildik, kılıçları çektiniz. Kara gün dostu olun derim.
O kadar zorluğun derdin içinde bir de sizinle mi uğraşacağız.. Gün birlik günü, takımı, hocayı kötülemeyelim, birlik olalım, hesabı sezon sonuna bırakalım.
Dertler bir değil ki:
1) Fikstür çok kötü.Fenerbahçenin oynadığı ile sonraki hafta oynuyoruz. Bizimle oynayan da önce gidiyor Diyarbakırla , sonra da Manisa ile oynuyor. Yani son haftalara girilirken, Sivassporumuz,D.Bakırspor ve Manisaspor arasında tm bir kümede kalma yarışı yaşanabilir.
2) Hocanın hala bir sistem ve iskelet 11 oluşturamadığını söylüyorsunuz. Doğrudur. Ama bunda yine hoca en az suçludur. Geçen yıldan kalan topçularımızın tamamı formsuz , devre arası katılanların da maç ve idman eksikleri var. Artı yeni gelenler Türkiyeye, ligimize,Sivasa ve takıma daha alışamadılar.
3) Taraftar olarak yetersiziz. Evet 10000 kişiden fazla maça geliyoruz.Sayıca iyiyiz ama takım maçta üstün oynamadan ya da golü atmadan destek çok az geliyor. Ne zaman gol atıyoruz, taraftar gaza geliyor. Karar verelim. Biz mi bu sene takımımızı tribünde baştan sona destekleyeceğiz, yoksa takımımızın rakibi ezip yenmesini mi kenarda çekirdek yiyip bekleyeceğiz. Yani seyircimiyiz, taraftar mıyız karar verelim.
4) İ.B.B. maçıyla zor maçlara başlıyoruz. Sonra Antalya ,G.Birliği,Gaziantep gibi dişli rakipler var. Kendi aramızdaki tartışmaları, hocayı göndermeyi falan bırakalım.Daha faydalı işler yapalım. Rakipleri analiz edelim, iç sahada tribünden takımı nasıl daha iyi destekleriz, karşı takımı pes ettiririz düşünelim.
5) Komplo teorileri, dedikodular,yersiz saplantılar ve yarım bilgiden doğan saçmalıklar bu dönemde çok ortaya çıkacaktır. Bunlara rağbet etmeyelim. Şunu unutmayalım.Başkanımız da ,hocamız da,futbolcular da her maçı en iyi biçimde oynayıp ligde kalmayı istiyorlar. İyiniyetlerinden şüphe etmeyelim. Eleştiriler yapıcı olsun.
...Gitsin! ...Kovun! ...İstifa! ...Defol! lafları ancak kendi algımızı, zekamızı ve kapasitemizi gösterir, takıma zerre kadar fayda vermez!
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gİdİyoruz, nereye