Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 58. Dakika Görsel Şovu
Alt 23.02.2013, 12:58   #51
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 58. Dakika Görsel Şovu

yıldızsaçanlarımızı alıp maça gideceğiz bakalım nasıl olacak ekrana nasıl yansıyacak
Alt 23.02.2013, 13:08   #52
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Görsel güzelliği yansıtan herşeyi destekliyoruz tabiki sevgili kardeşim. Neden silelim konunuzu. Bu bir halay başıdır. Sen bunu başardın ne kadar güzel bir şey. Bu arada çoğu taraftarımızın haberi olmayacaktır bu uygulamadan. Onun için bu uygulamayı başlatan ve haberi olan tüm arkadaşlarımızın biraz mesai yapması gerekiyor. Burada haberdar olan arkadaşlarımızın sayısını 100 olarak kabul edersek her kişi 20 şer avuçluk kağıt kırpsa 2000 kişilik bir potansiyele sahip oluruz. Buda kameraların dikkatini çeker. Kağıtları attıkdan sonra eğer sorun çıkmazsa akabinde yıldız saçanlarımızı tutuştururuz. Yada cep telefonlarımızın ışıklarını açarız olur biter.

Hadi bakalım sabırsızlıkla sizlerin şovunu bekliyorum...
Her hafta gruplar yapıyordu bunu ama bu sefer farklı olacak stadın farklı yerlerinde gerçekleşecek. Bu yüzden bende heyecanlanıyorum. Bu hafta ilk olacak umarım ileri ki haftalarda daha fazla destek görürüz.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2013, 13:10   #53
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
musa harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
pos makinesi kağıdı veya yazar kasa kağıdı atılabilir sahaya.
Lütfen sahaya birşey atılmasını desteklemeyelim. Bu olmaz. Hem takımımız ceza yer, hem de attığı tespit edilen seyirci. Bizim burada katıldığımız organizasyon tribün sınırları içinde,telin bu tarafında kalacak,sahaya karışmayacak şekilde eğlenmek,sporda şiddet yasasını ihlal etmeden,tribün şov yapabilmek. Havaya atılan birkaç kesilmiş minik kağıdın,küçük bir yıldızsaçanın,telefon ışığında söylenen topluca şarkıların kimseye bir zararı olmayacaktır.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2013, 13:12   #54
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 845 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
gdodeğilyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lütfen sahaya birşey atılmasını desteklemeyelim. Bu olmaz. Hem takımımız ceza yer, hem de attığı tespit edilen seyirci. Bizim burada katıldığımız organizasyon tribün sınırları içinde,telin bu tarafında kalacak,sahaya karışmayacak şekilde eğlenmek,sporda şiddet yasasını ihlal etmeden,tribün şov yapabilmek. Havaya atılan birkaç kesilmiş minik kağıdın,küçük bir yıldızsaçanın,telefon ışığında söylenen topluca şarkıların kimseye bir zararı olmayacaktır.
Pos makinesi kağıtları gerçekten sıkıntılı, biz tribünde istediğimiz gibi eğlenelim, sahaya her hangi bir şey atmayalım. Bunlar Sivaslıya yakışmayan hareketler olur.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2013, 20:31   #55
sivasfutbol
Usta Yiğido

Maçı bir yana bırakıyorum.(Rıza hoca ve uğura çok kızdığım halde!) Gerçekten çok güzel görüntüler çıktı ortaya. Ben çok mutlu oldum bu açıdan. 58 dk kutlamamız Sivasspor galibiyeti için değil Sivas milliyetçiliği için yapılan bir şey. Her maçta yapmalıyız bence.
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2013, 23:53   #56
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim bura bizim sitemiz adamlar bizi mağlup ediyorlar diğer taraftarlar sitelerine bakıyorum takımı kötüde olsa galip getirtiryorlar ben buna kızıyorum bjk kimki bizi yenecek hadi yensin ama söylenmez tahminde olsa SEN takımının her zaman yanında duracan
Burada sitem ettiğiniz kişi sanırım benim konu bana yapmış olduğunuz yorumdan bu noktaya geldi...Evvela ben b. jimnastik Sivası yener gibi bir yorumda bulunmadım yorumumda b.jimnastiğin adı dahi geçmedi..Skor tahmin yarışmasındaki yapmış olduğum b. jımnastik galip gelir tahminime takıldıysanız bu bir tahmin platformudur,oyunudur kaldıki b .jımnastik yener dedik yendide..Ben kendi takımım yenilir diyede çok tahminde bulundum..Burada sen kimsin kendi sitene git gibi bir çok serzenişle karşılaştım hiç birinede takılmadım nedenide şudur burası gerçek bir taraftar sitesidir..Hiç kimseye bu konuda cevap vermemeye polimiğe girmemeye gayret ediyorum lakin benim Bursasporluluğumu Sivasspora vermiş olduğum desteğide hiç kimse sorgulayamaz.Buda demektirki ben bir bakıma Sivassporluyumda..Burası sizin olduğu kadarda bizim gibi düşünenlerinde sitesi...Sizin takım tutma anlayışınız milliyetçi kavramlar içeriyorsa demektirki bu biz sizinle aynı pencereden bakmıyoruz olaya....Bir kişi A takımını tutabilir b takımınında şampiyon olmasını iyi yerlere gelmesini isteyebilir..Bu oldukça basit ve anlaşılabilir bir kavramdır...Hani meşhur bir cümle vardır ...Gözlerimiz farklı olsada gözyaşlarımız aynıdır ...İşte olay tamda budur....
Siteminiz bana değilse diye düşünmek istiyorum ama benim yapmış olduğum yorumla başlayıp konunun buralara gelmesi açıkça hedef kişinin ben olduğunu gösteriyor...Bundan gocunmam rahatsızlıkta duymam ve dahi düşünceleriniz başım gözüm üstünedir..Yanılmıyorsam bir kaç hafta önce bir başlıkta bana hitaben ''senin gibi adamları Sivasta ağırlamaktan onur duyarım'' gibi beni oldukça mutlu eden bir yorumunuz varken şimdi burası bizim sitemiz gibi bir yaklaşımınız beni şaşırttı doğrusu...Bilmenizi istediğim tek şey biz Sivassporun şampiyonluğunu görmek isteyen rakip taraftarlar arasında ender kişilerdeniz...Bu düşüncemi Bursadada her yerde açık beyan etmişimdir bundada hiç bir zaman rahatsızlık duymamışımdır..Sağlıcakla kalın...
Alt 24.02.2013, 00:26   #57
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Her seyimiz tam gorsel showumuz eksik.

Her firsatta hocaya salla.. futbolcuya salla.. rakip takimdaki hemsehrine ana baci kufur et.. allah'in sikecilerini kahraman belle.. takimin adina sike lekesini calanlara alkis tut.. delikanli gibi isini yapanlarla dalga gec.. ama 58. dakika showundan da eksik kalma.. sivasspor taraftarinin konfeti puskurtmeye gelene kadar asmasi gereken cok fazla arizasi var.. bu boyle biline.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı blacksky'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2013, 10:09   #58
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün maçtaki şov çok güzeldi
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2013, 12:06   #59
lanbilal
Acemi Yiğido

29 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 lanbilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dünkü şovu lig tv yine göstermedi. Allah razı olsun çok tarafsız yayın yapıyorsun. Allah'tan spiker 58. dakika Sivas tribünleri hareketlendi dedi de birşeyler yapıldığını anladık. 58 yapan, bağıran, destekelyen, maça giden herkesin ayaklarına, ağızlarına sağlık. Desteğiniz için hepinize teşekkür ederim
lanbilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2013, 12:32   #60
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Stat çevresinde alakalı alakasız bir sürü ürün satılıyor tam ismini bilmiyorum ama yıldızsaçan oluyor sanırım onlardan satılsa tanesi max 25 kuruş olsa baya alan olur herhalde
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
beşiktaş, dakika, dakikaorduspor, görsel, maçı, şovu