Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Desteğe ihtiyacımız var
Alt 05.08.2013, 01:53   #51
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Desteğe ihtiyacımız var

Alıntı:
AYIBOAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
niye ki, bir sıkıntısı mı vardı?
Yok ama yurtdisina satis yok
Hem sivasspor store diye site niye yokda
Baska site neden sivasspor ürünlerini satiyor anlamis degilim
Bakalim yeni sezon formalari ne cabuk satilacak ve yurt disinads
Kargo olacakmi
Alt 05.08.2013, 02:03   #52
GurbetciYigidom
Yiğido

GurbetciYigidom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GurbetciYigidom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bencede sivasspor storeden online satis yapsa özellikle avrupa icin kolayliklarda saglansa bence müthis bir patlama olur ve sivasspor ummadigi bir hasilat eder,cünkü.ben bu sene sadece sivasspor formasi alabilmek icin izine gittim eger online satis olsa bütün ürünlerinden siparis yaparim.gurbetteki yigidolardan müthis bir destek gelecegine inaniyorum.
Alt 05.08.2013, 02:17   #53
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

EN BUYUK SPONSOR,TARAFTAR. adi altinda bir hesap numarisi acilsa,hem yurt disi hem yurt ici.Cok buyuk bir meblag tutar,herkes gucunun yettigi kadar yardim etse,inanin bu is basit cozulur. En kotu ihtimal ortalama 5 lira olsa, 250 bin sivas sevdalisi olsa,ki vardir.Hesabi siz yapin. Sadece ciddi bir kampanya baslatmak yeter.Biletlerden,urunlerden ve diger gelirler de birlesince ciddi bir rakam cikar.
Alt 05.08.2013, 08:55   #54
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
GurbetciYigidom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla bu sene izindeydim storeden 5 forma aldim 5 ,6 tane tsört aldim ama yinede memun kalmadim,asortmen takimi filan hic yoktu olsada kiminin alti yok kiminin kollari yanlis kesilmis sanki pazar mallari gibiydi kalite denen hic birsey yok, cesit cok az cocuklara göre hicbir sey yoktu formalarin bedenleri cok kücük normalde medium ve small giyen biriyim ama xl formalar bile nerdeyse kücük geldi bana ,artik siz düsünün xl giyen biri nasil forma alsin .bence storeye iyi bir ceki düzen verilse gurbetcilerimiz yeter oraya,külübümüze cok büyük maddi destek saglayan gelir kaynagi olur ve yönetimimizde milletten para dilenmez,

Bende 4 forma alabildim ve başka birşey alamadım. İşin en acı tarafı ve yanı ise büyük özlemle besleyip sene de bir defa gelebildiğim memleketimde forma almak için gittiğim storemizin kapalı olmasıydı. Artık herkes bu konu da hem fikirse ve ürün yetersizliği forma kalitesizliğinden dem vuruyorsa yönetimin bu konuya mutlak süretle el atması gerekiyor.
Alt 05.08.2013, 09:06   #55
dede58
Yiğido

Böse Cevap: Desteğe ihtiyacımız var

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor yönetiminin, sivasspor.com ile koordineli çalışması gerekiyor. Bu websiteye açın bir online satış, görün bakın nasıl patlatıyoruz sivasspor'un gelirini. Başkanım, size sevgimiz sonsuz. Ancak en kolay yolu siz bulmazsanız, taraftar nasıl bulsun ? Takıma destek istiyorsunuz, yöntemi vermiyorsunuz.

(1) Yardım için hesap numarası açılmalı, sivasspor.com aracılığı ile duyurulmalı.
(2) Sivasspor taraftarının en çok ziyaret ettiği bu websitesi aracılığı ile türkiyenin her şehirine ve avrupaya online satış yapılabilmeli. Kaç yıldır süperligdeyiz, nasıl yapamadık bunu aklım hayalim almıyor.
(3) Yönetim taraftar gruplarına maddi manevi destek versin ve onları güçlendirsin. Sivasspor halkı ve Sivaslı gençlerin taraftar olarak kazandırılması için projeler üretilsin, maç günleri Sivas'ın şenlik günleri olsun.
Arkadaşlar Sivasspor Kulubumüzü aradım adam sadece evet demekle yetindi... Dedim arkadaş Sivasspor'a sevdalı olan taraftarın adresi Sivasspor.com sitesidir. Bir girin siteye bakın ne sorunlar var görün. İnsanlar neye dem vuruyor ve mutlaka bir çözüm bulun. Bizim gibi kulubüne destekçi olmak isteyen insanları da mağdur bırakmayın. Ürünlerimizin yetersizliği ile ilgili dem vuranlar mı desen, online satış web sitemizin olmamasına dem vuranları mı desem hangisini söylesem bilemedim. Ki adamın verdiği cevapta güzel sivasurunleri sitesi var anlaşmalı olduğumuz dedi. Sivasspor.com'a girip ziyaret ediyor musunuz diye sorduğumda benim internetle işim olmuyor diyor. Bu nasıl anlayış arkadaş ne demek olmuyor! Vizyonunda sorun var kulubümüzün acil bir çözüm!
Alt 05.08.2013, 09:14   #56
dede58
Yiğido

Alıntı:
58MySouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizden bi cacık olmaz.Bakan bile fenerliyim derse söylenecek bişey yok.hangi milletvekili sivas ın içinde dogmus büyümüs buradan cıkmıs.?
CHP'den Malik Ejder Sivasta yetişip büyüyen ve şehrinin takımı için mecliste önergeler veren kişidir.
Alt 05.08.2013, 09:27   #57
elmali58
Yeni Yiğido

elmali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elmali58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu senelerdir süren ilgisizlik devam ettikten sonra, daha ne destek bekliyorsun. Destek veren, birseyler basarmak isteyenleride böyle cevaplar sogutuyor. Böyle düsünceler oldukca ne destegi bulursun, ne taraftari nede parayi...

Bir forma icin milletin cektigi sikintiya bak, senede bir Sivas a gidecegizde forma giyecegiz. Onu anladik. Ama diyelim yabanci oyuncularinda sevenleri vardir biz Sivasli olarak bu sikintiyi cekiyorsak, diyelim mesela bir polonyali Grosicki formasi ismarlamak istiyor.

Nasil alma imkani olacak?

Ama yinede birseylerin degismesini umut ediyoruz...
elmali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda elmali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2013, 10:52   #58
PRoFeSSioNaL
Usta Yiğido

PRoFeSSioNaL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 192 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 PRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer Anblick

Daha Geniş Kapsamlı Düşünsek Mantıklı Değilmi Sivasspor 2.Ligdeyken Hanginizin Umrundaydı Takıma Destek Vermek . Biz O Zamanda Varız Şimdide Varız Desteğimiz Yettiği Yere Kadardır.. Store Yok Diyorsunuz O Zaman Birleşelim Güçleşelim Store Açalım Polonyalıda Alır Sivaslısıda Alır !
Alt 05.08.2013, 11:29   #59
elmali58
Yeni Yiğido

elmali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elmali58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

O zaman destek verenler zaten simdiki destek verenler... Bunlarda olmasa yandik yani...
Mesele store degil yani en basit seyleri yapamamak...
Veya caba göstermemek...
Bizim millet böyle, isde nasil baskalarin isine kosup kendi isimizi ihmal ediyorsak, burdada öyle üc büyüklerin maclarini izlemek icin herseyi yapanlarin, kendi takiminin maci olunca bedavada olsa gitmiyorlar...
Herseyde böyle, bir birlik olamiyoruz, derneklerde, cemaatlerde en cok olan sivaslilar. Kendi Sivas toplantisi olsun maci olsun gitmezler...

Ama katiliyorum en azindan bu sayfada öyle bir online satis yeri olmasi iyi olur.
elmali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda elmali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2013, 11:39   #60
PRoFeSSioNaL
Usta Yiğido

PRoFeSSioNaL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 192 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 PRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer Anblick

Herşey Zamanla Yerine Oturur Merak Etme.. Sivasta Var Satış Yerlerimiz ve Bazı Büyük Şehirlerimizde . Gereken Desteği Görmüyoruz Çünkü Destek Geldiği Sürece Büyür Storeler Ve Takımımız.. Bu Sene Çok Daha Büyük Performans Bekliyoruz Şampiyonluk Değil Ama Geçtiğimiz Yıllardaki Gibi İlk 5 En Azından..

Etiketler
desteĞe, ihtiyacımız, otyakmaz, var