Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 28.09.2015, 13:33   #51
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Kötü gidişatın baş sorumlusu transferleri zamanında yapmayan ve eksik yapan yönetimdir.Ancak Adem inadı hala devam eden Cici yi kenara çeken,duran toplarda penaltı dahil, atanı belirleyemeyen teknik yönetim kardeşler bu başarısız tablonun mimarıdır aslında.Taraftara neden kapatıyorsun kardeşim antremanı.Çok enterasan taktikler veriyorsun da biz mi sahada göremiyoruz.Ver Atıf a kaptırsın topu taktiğinden başka taktik verdiğin yok zaten.Geçen hafta demiştik yayın üstünde frikik kazandık mesela kim vuracak dedik.Beykan vurduğuna göre biz bu tip toplara çalışmıyoruz.Aslında üzülerek söylüyorum ama bu teknik yönetim Adem i de alıp gitse ve biz takımı yiğido Cicinho ya devretsek en azından takımın kimyasını düzelteceği için çok katkı sağlar.Yönetim eğer takımla ilgileniyorsa teknik yönetimi uyarıp, bu yönde çalışma yapması gerekir.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.09.2015, 13:46   #52
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 418 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beykan yektadan da hakan ozmerttende iyi. Hep soyledim bu takima calim atan hizli kanat lazim diye dun torje yi gorduk tek basina trabzonu devirdi. Burhan yil boyu yatiyo 3-4 mac oynayip takimda kaliyo haftaya beykan 11de baslamali barralesin mac boyu olumlu bir hareketi olmadi adem yerine mehdi burhan yerine beykan barrales yerine eneramo ile bbaslarsak daha guclu bir takim oluruz. Ben bugun bekledigimden daha iyi bir sivasspor gordum kazanabilirdik ancak antalya deplasmanindan 1 puan iyidir insallah haftaya bu şanssızlığı kırarız
En doğru yorum bu. Biraz daha hız, biraz daha iyi bitiricilik lazım. Artık Burhan hastalığından da Aatıf'ın zaman zaman yaptığı gereksiz çalımlara da orta sahada Adem'in kendini Pirlo zannetmesine Mersin maçında bir kesikle cevap verirse Sergen gönlümüzde taht kurar veya sistem değişikliğiyle 4-4-2 yapıp Eneramo Barrales yaparsa yine baya iyi td derim. Zaten şu 4-2-3-1 i Türkiyeye kim öğrettiyse Allah belasını versin. Tamam Antalya hücum futbolu oynayacak diye bekledin ama adamlar sahasına kapandı, ikinci yarı risk al senin 2 tane defansif liberoyla maç kazanmam artık modern futbolda imkansız. Ademi çıkarıp erkenden Beykan değişikliği yapsa belki maç gelecek ama olsun zor deplasman 1 puanda fena değil, ama galibiyet artık gelmeli ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2015, 12:54   #53
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 470 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Orta Sahada Adem Koçak Oynadığı sürece ben hiç bir maçtan galibiyet beklemiyorum.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ezelşener'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı