Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!
Alt 05.02.2013, 16:26   #61
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

Taa Sivastan kalkip gidecek olan insan girer Biletix sayfasina biletini alir maca gidincede baba baba sahaya girer.

kimse kusura bakmasin gittiginiz deplasman Istanbul mac gününe bilet alamamak kadar normal bisey yok.Fenerliler almasada sivaslilar alsa ayni sey olmayacakmi?gene sivastan giden arkadaslarimiz disarda kalmayacakmi?

Burda ne yönetim sucludur nede bir baskasi 900 km yol gitmeden biletini almayan aldirtmayan sorumludur.

bizlerde kac defa istanbula bilmem Brüksel e bilmem baska sehre maca gittik biletler satisa cikar cikmaz biletimizi aldik hicte disarida falan kalmadik o Kadar yoluda bosuna gitmemis olduk.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 16:28   #62
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazık olur diyorum sadece Yazık olur... Eğer bu mada gelip desteklemeyeceksiniz bidahada hiç gelmeyin... yönetim,teknikdirektör,futbolc u gider , gelir sivasspor değişmez bunu bilin
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bigacti0n58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 16:30   #63
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***şu mah.takımları sivasa gelince bizde mac fiyatlarını yükseltelim yani 500 tl yapalım geilrde olur takıma .2 yıl önce fb ye uygulasaydık en az 5.milyon TL gelir olur kulubün.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 16:30   #64
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 838 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tepkınızın haklı yada haksız oldugunuyla ılgılı yorum yapmıcam. sadece sızde dogru macmı tepkı koymak ıcın ? trabzon macı farkındamısınız senede 1 kere kendı sahamızda oynama fırsatımız oluyor. tv basında ızlerken 400 500 tane dengesızın stadı ınlettiginde nasıl ıcınız rahat edecek onu merak edıyorum. tepkınızı 300 kısı ısenız 1000 kısı olarak o stadı ınleterek verın. bnce buda fazla dıkkat cekıcı olur. bence bu kararın bıdaha dusunulmesı lazım
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yigido_furkan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 16:31   #65
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Taraftar olarak trabzon maçının önemini herkes biliyor hatta bu basın bildirisini yazan arkadaşlar hepimizden daha iyi biliyor!!! böylesine önemli bir maçta sizden destek gelmeyecekse varsın elazığ karabük belediye maçlarındanda gelmesin en fazla 5 dk tezahürat yapılır statda 85 dk maç izlenir yaklasık 2500 kemikleşmiş taraftar var 2400 olması 2200 olması cok birşey değiştirmez siteminizi gidersiniz kulüp binasına görüşürsünüz yetkili birisyle anlatırsınız sorununuz çözülene kadar peşini bırakmazsanız ha yok ben söyledim gerisini yönetim düşünsün diyorsanız ki boyle birşey düşünmediğiizi umuyorum orası ayrı...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 16:41   #66
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Mecnur başkana herkesin saygısı vardır eminim ama konu o değil, yüzlerce Sivaslı yola çıkıp 900 km uzağa maça gidiyor hem de hiç iddiamız olmayan maça gidiyor ve yönetim onlara bilet ayırtmıyor.Yönetim taraftar ilişkisini kim sağlayacak.Bir kere yönetimde başkanın dışında kimsenin de Allah için Sivasspora 5 kuruş verdiğini de duymadım.Eee neden orda oturuyorlar.Bu soruya kendileri de yeşillik olsun diye demezlerse ben de bişey bilmiyorum.Rıza hocayı denetleyen biri var mı mesela yönetimde.Reinoch ceza aldı ya.Yönetimden kim konuştu Reinoch la.Yönetin kardeşim klubü veya pardon yapamadık diyip gidebilirsiniz.Erdemdir.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 16:45   #67
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mecnur başkana herkesin saygısı vardır eminim ama konu o değil, yüzlerce Sivaslı yola çıkıp 900 km uzağa maça gidiyor hem de hiç iddiamız olmayan maça gidiyor ve yönetim onlara bilet ayırtmıyor.Yönetim taraftar ilişkisini kim sağlayacak.Bir kere yönetimde başkanın dışında kimsenin de Allah için Sivasspora 5 kuruş verdiğini de duymadım.Eee neden orda oturuyorlar.Bu soruya kendileri de yeşillik olsun diye demezlerse ben de bişey bilmiyorum.Rıza hocayı denetleyen biri var mı mesela yönetimde.Reinoch ceza aldı ya.Yönetimden kim konuştu Reinoch la.Yönetin kardeşim klubü veya pardon yapamadık diyip gidebilirsiniz.Erdemdir.

bende bu duygular içerisindeyim sorun mecnun başkan değil neden anlamıyorsunuz arkadaşlar
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 17:08   #68
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

istanbulda deplasman takımına ayrılan az bır bolum oda sivaslının en cok oldugu bır sehır zate yer bulamayıp gs yada fb yada besıktasın turubununden ızlemeye mecbur kalınırken siz tutun tedbırsız bıletsız tam mac saatinde bilet almaya calısın yada bir kac saat kala hata yonetımde olmaması gerek kusura bakmayın arkadaslar sizlerin desteklerine saygı duyuyorum lakin tedbirsizliği yonetime atmak yanlıs olur ts macına da gıtmeme kararı kattiyen yanlısın ta kendisidir umarım stad her zamankinden daha dolu her zamankinden daha coskulu olur yonetimde sizlerin gonlunu alır bir daha boyle bir olay yasanmaz YİGİDOLAR a boylesi davranışlar yakışık almaz hep destek tam destek
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda selimdelen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 17:18   #69
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takıma verilecek en büyük ceza olur,eğer bir protesto yapmanız elzemse bunu daha akılcı bir yöntemle yapın arkadaşlar..
Alt 05.02.2013, 17:44   #70
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Maç seyretmek için oraya gitmiş yüzlerce yiğido yönetimi uyarmasına ragmen bilet bulamamış,maça giremeden geri dönmüş diyorlar ve buna tepki gösteriyorlar ve hala birileri aman yönetimi eleştirmeyin diyor.Bunlar için 3 ihtimal var.Birincisi anlakları cok kıt(olayı tam anlamamış),ikincisi bunlar yönetimdekiler veya çok yakınındakiler,3. süde sadece yalakalık olsun diye yorum yapıyorlar.Ben 3 ü de olmadığımdan bu tepkiyi son derece haklı buluyorum.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ