Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !
Alt 06.01.2013, 23:40   #61
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !

Ziya ve grosickiden sonra riza hoca kendisinide besiktasa transfer etirmeye calisir bak gorun.

Riza hoca yakinda bunuda soyler: Samet aybaba besiktasa uymadi, onun yerine beni alin, ben tam besiktasliyim diyer...
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2013, 23:56   #62
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza Hocayı özellikle bu yıl bazı maçlardan sonra ben de eleştirir oldum ama çok fazla abartmadım. En nihayetinde hemşehrimiz diyerek fazladan kredisi olduğunu düşünüyorum. Bütün camialar tarafından kişiliği ve beyefendiliğiyle takdir toplayan bir isimdir. Uzun yıllar top oynadığı Beşiktaş'a olan duygusunu anlayabiliyorum ama şu aşamada bunu geri plana atmalı bana kalırsa. Tamamen yok edemeyeceğini zaten biliyorum. Ama Sivasspor başındayken sadece Sivasspor'u düşünmesini isteriz. Bunun haricinde benim Sivasspor takımının başında özellikle görmek istediğim isim bir başka Sivaslı hemşehrimiz Erdal Keser'dir. Gurbetten birçok yeteneği ülkemize kazandırmıştır. Bütün herkes tarafından sevilir. Beyefendidir. Eric Gerets zamanında Gs'nin şampiyonluğunda ve Milli takımların çeşitli kademelerinde sportif açıdan başarıları olmuştur. Bir gün Sivasspor'un başında Erdal Keser ve yanında İlyas Tüfekçi gibi bir ismi görürsem çok mutlu olurum. Ama şu aşamada takımımızın hocası Rıza Çalımbay'dır ve o takımın başında oldukça ona saygı duyup hep başarılı olmasını isteyeceğim.
Erdal KESER saygı duyduğumuz yurtdışı tecrübesi olan Milli Takımın yurtdışındaki futbolcularını izleyenlerden birtanesi hemşerimiz Sivassporun eski kaptanı Kadı Hikmet abinin dayısının oğlu bu kadar özelliğinden sonra şu takdir ettiğim bu insanın kaç takım çalıştırdığını merak ettiğimden soruyorum..(Futbol adamı ama teknik direktör olarak değil .)...Saygılarımla
Alt 07.01.2013, 08:58   #63
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yapılan şey çalıştığı kulübe ihanetten başka bişey değildir!!
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2013, 09:12   #64
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

rıza hocanın eleştirilen tüm yönlerine katılıyorumda bu kadarda değil gereğinden fazla haksızlık yapıldığını düşünüyorum sivassporun şusatten sonra hoca krizine girecek durumu yok taraftar olarak biraz vefalı olmalıyız eğer rıza hoca olmasaydı zaten küme düşüyorduk şike sürecinde hem klubü hem takımı motive edip ayakta tuttu transferlerin çoğunda yanılmış yanlış transfer etmiş olabilir tüm takımlar bunu yapıyor ziyayı bjk ye önerdi diye taşa tutmanın anlamı yok bunu diyenlerin çoğu zamanında yaw biz ziyaylamı oynıyacağız diye gırgır geçiyordu bjk alır almaz bilemeyiz zaten lig bitmeden kimseyi verende yok takımın durumu öyle içler acısı filanda değil bizden daha çok para harcayan kayseri bursa trabzon elazığ mersin öve öve bitiremediğimiz ordu karabük ibb bize kaç puan fark atmışlarki şöyle eli ayağı düzgün iyi foevetimiz sağ bekimiz adam gibi önliberomuz olsaydı şimdi şampiyonluğu konuşuyor olaacaktık
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.01.2013, 09:40   #65
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takımın başına getir başka hırslı bir hoca bak neler yapar bu takımı ama üç büyükler hemogonyasının gölgesindekiler bize yarar yerine zarar veriyor sonuçlarını yaşayıp gördük görüyoruzda zaten bunu herkez görüyor ama bir yönetim görmüyor onlara göre takım düşmesinde sorun yok artık anadolunun çeşitli takımlarıda şamğiyonluk yaşasın istanbula endeksli olmasın şampiyonluk bak o zaman göe anadoluda seyirci ful doldurmuyormu stadları
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2013, 09:54   #66
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beşiktaş'a Süper Lig'den "iki bomba" teklif birden

Samet Aybaba ile Rıza Çalımbay geçen hafta, Gökhan Süzen'in transferi zora girince Ziya Erdal iGörüşme sırasında masaya Kamil Grosicski'nin de isminin geldiği ortaya çıktı. Çalımbay'ın, Aybaba'ya, "Hocam yurt dışında arıyorsun ama bizim Kamil tam Beşiktaş'a göre. Onda Holosko ruhu var" dediği, Aybaba'nın ise eski takım arkadaşına, "Sen oynatmıyorsun bana mı vereceksin?" dediği Çalımbay'ın ise, "Hocam çocuk milli takımın direkt oyuncusu. Bize bol gelmeye başladı. Kendini Sivasspor'un üzerinde görüyor. Zaten böyle giderse sezon sonunda da göndermek zorunda kalacağız" dedi.[/url]

Bu cümleleri Sivassporun teknik Direktörü söylüyorsa eğer yarın sabah istifa etmelidir...
Kendini ve idare! ettiğin takımı Bjkden küçük görüyorsan bu senin KÜÇÜKLÜĞÜNDÜR.

Sivasspordaki hiç bir futbolcu beşiktaştakinden daha küçük değildir. Hiçbir futbolcu bize bol geldiği için başka bir yere gitmemiştir.

Beşiktaş hayranı TEKNİK DİREKTÖR istemiyoruz.
SİVASSPOR aşığı teknik direktör istiyoruz...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2013, 10:00   #67
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gardaşlarım bu ne öfke ya.iyi düşündüğümüzde rıza hoca kötü demiyorki,kamil geldiği gibimi değil.sezon sonu muhakkak bir yer gidecekki gidecek.giderken sivasım para kazanıp kulübüm fayda görüyorsa bırakın gitsin.rıza hoca sivassporun kasasına para girsin diye yapıyorsa hakkını yemiş oluruz.hem demiyormuydu, sivaspsorumuzun menfaatleri için her furbolcu satlıktır diye, biraz sağlıklı düşünüp öyle yazalım gardaşlarım.tam kendimize gelip kenetlendik derken olmadık laflarla hem hocayı hemde birbirimizi üzmiyek gardaşlar.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.01.2013, 10:06   #68
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar yeter bu kadar rıza hocanın bu kadar üstüne gitmeyek biraz alttan alalım kendi agzından duymadıgımız şeylerede inanmayak hoca diyo zaten takımdan kimse gitmiycek diye
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34yigido34'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.01.2013, 10:08   #69
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

diğer başlıkta yazdığım şeyleri burdada tekrar yazmak istiyorum...bende bir Sivasspor fanatiği olarak Rıza Hoca'nın sene sonu bırakmasından yanayım...bunu oynanan futbola, yapılan fiyasko transferlere vs.. bakarak ADAM AKILLI bir dille yapıyorummm...ister taraftar ol ister yazar ol ister seyrici ol !!! ne olursanız olun kimse burada diğer insanlara hakaret edemez kişiliğine saldırıda bulunamaz...hele hele Sivasspor teknik diröktörüne hiçbir şekilde AŞAĞILAYICI, RENCİDE EDİCİ bir üslupla konuşamaz...burası saygın bir taraftar sitesidir ve bu tür şeylere asla müsaade edilmeyecektir...

abuk sabuk spor gazetelerinde çıkan Rıza - Samet görüşmelerinin detaylarının gerçeği yansıttığını düşünecek kadar saf olan arkadaşlarında birkez daha bunu düşünmesi gerektiğine inanıyorum...LÜTFEN SAÇMA SAPAN haberlerle gaza gelipte burda takımı baltalamayalım....

eksiği ile noksanı ile bu takım BİZİM!!! ve ikinci yarı böyle geçecek...tepkilerimizi daha makul bir şekilde dile getirerek talep ve isteklerimizi yönetime sitemiz aracılığı ile iletebilirsek emin olun daha çok CİDDİYE alınacağız...aksi halde bu şekilde takıma faydadan çok zarar vereceğimizi lütfen unutmayalım...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.01.2013, 10:13   #70
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

transferde rıza hocanın hiç bir suçu yok bizim yönetim beceriksiz sanki hocanın istedigi oyuncuyu alıyorlar
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34yigido34'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
artık, Çalimbay, riza, yeter