Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Medicana Sivasspor Hayırlı Olsun
Alt 16.01.2015, 17:44   #61
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1283 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Medicana Sivasspor Hayırlı Olsun

bari futbolcularin sagligi açisindan, ya ben sivassporun ismini degistirdigine hala inanmak istemiyorum ya : ( istemiyorum medicana falan ! sivasspor sivasspor kalmaliydi sivasspor'un ismi kalir herkez gidicidir bu kulupte para için ismimizi degistirmemeliydik
Alt 16.01.2015, 17:49   #62
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benim de bu sponsorluk meseleye icim isinmamisdi. Ancak Sivassporumuzun menfaatleri icin iyi bir gelir elde edebilecegimizi düsünüyorum. Yönetimimizi yürekten kutluyorum. Hayirli ugurlu olsun. Gönlümüzde hep Sivasspor ismi kalacaktar. Her ne kadar "Medicana Sivasspor" ismi gecsede.
Alt 16.01.2015, 19:42   #63
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: Medicana Sivasspor Hayırlı Olsun

Son derece memnun edici bir haber,camiyamiza hayirli ugurlu olsun.Sivasspor´un güclü olmasi dostlarini sevindirirken,düsmanlarinida haliyle üzecektir.
Sartlar ne olursa olsun Sivas devamli ligde kalmak zorundadir.Buna biz mecburuz.Yarin yeni stadyummumuz yapildigi vakit seyirci sayisi bugünkinden fazla olacaktir.
Medicana ile yarin hersey bugünden güzel olacaktir...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2015, 20:29   #64
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

başımıza bir bu felaket gelmemişti şimdi buda geldi.namusumuz şerefimiz beş paralık oldu,sponsor firma ismini sivasspor un başına koymakta nedemek bu leke sonsuza dek sivasspor tarihinden silinmeyecek.
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2015, 21:10   #65
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

sivas'ın neden gelişmediği şu forumdaki taraftar zihniyetine bakınca ortaya çıkıyor. zihni melekeleri gelişmemiş bir sürü ilkel form ortalıkta geziniyor. ha gezinsin hakkıdır ama bir de sağa sola sataşıyor, aklı sıra ahkam kesiyor.

bak koç, şu haberi oku sonra yorum yap,

http://www.haberler.com/sivasspor-un...873758-haberi/

kulüp yönetimi belki açıkça söylemiyor ama mali olarak işler yolunda gitmiyor.

gerçi bu haberi okuyup anlayacak kafa nerde....
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.01.2015, 23:18   #66
serkankeskin
Acemi Yiğido

sponsorluklada olsa takımın isminin değişmesi sivassporun artık başka bir takım olduğu anlamına gelir bunda anlaşılmayacak bir şey yok.mali kriz var ama takımın ismini değiştirecek kadarda batmadık.ayrıca işi başka tarafa çekmeye gerek yok,aklı başında her insan ne demek istediğimi rahatlıkla anlayabilir.ben sivasspor ismine her şeyimi feda edebilirim tabiki isim değişikliğine karşı çıkacağım.üstelik sivassporda mali kriz yok.
Alt 16.01.2015, 23:23   #67
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya anlamıyorum neden sponsor ismine bu kadar karşısınız. İngilterede doğrudan takımı alıyor şirketler, bırakın isim değişikliğini. Üstelik başka ülkelerden. Manchester united Amerikalıların, chelsea rusların, city arapların vs. Ama hiçbir taraftar takım benim değil demiyor, desteğini çekmiyor. Karşı çıkan zihniyeti anlamıyorum gerçekten.
Alt 17.01.2015, 20:11   #68
serkankeskin
Acemi Yiğido

Alıntı:
kkemal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya anlamıyorum neden sponsor ismine bu kadar karşısınız. İngilterede doğrudan takımı alıyor şirketler, bırakın isim değişikliğini. Üstelik başka ülkelerden. Manchester united Amerikalıların, chelsea rusların, city arapların vs. Ama hiçbir taraftar takım benim değil demiyor, desteğini çekmiyor. Karşı çıkan zihniyeti anlamıyorum gerçekten.
kkemal58 kardeşim statyum kapasitesi konusunda gösterdiğin dik duruştan dolayı seni takdir ediyorum sponsor ismi konusunda tam tersi bir duruş göstermenide ben anlayamıyorum.bu konuda bazı örnekler vermişsin,ingilterede kulüpler 100 yıldan fazla bir süredir bu sistemle yönetiliyor bizde ise sistem çok farklı üstelik kulübün isminin değişmesi tamamen farklı bir durum.tabiki iyi bir sponsorumuzun olması bizide sevindirir.medicana, sivasspor u çok düşünüyorsa isim sponsorluğuna vereceği parayı forma reklamınada versinde görelim.bizim kulübümüzün ismi sivasspor,bu bizim için çok değerli,ister 5milyon,ister 100milyon versinler para için kulübümüzün ismini nasıl değiştiririz vicdanımız böyle bir şeyi nasıl kabul eder.biz sivasspor ismi uğruna canını feda etmiş taraftarı olan bir kulübüz,bizim buna göre bir duruşumuz olmalı.geçmişte canını feda etmiş,günümüzdede canını feda edebilecek binlerce taraftarı olan sivasspor un ismi nasıl medicana sivasspor yapılabilir.
Alt 17.01.2015, 20:25   #69
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
serkankeskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
geçmişte canını feda etmiş,günümüzdede canını feda edebilecek binlerce taraftarı olan sivasspor un ismi nasıl medicana sivasspor yapılabilir.
serkan kardeş, demogoji yapıyorsun. bunun sen de farkındasın. geçmişte canını veren vermiş, bugün kimse canını vermiyor (ha kimsenin canını isteyen de yok zaten) bırak canını beş kuruşunu dahi vermiyor. ilk yarıdaki taraftar sayısı ve bilet satış adetleri belli iken; lisanslı ürün satışları ortada iken bu söylediklerin manasız...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2015, 21:29   #70
avamgard
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 avamgard FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor'un başına böyle bi ek alması beni hayal kırıklığına uğrattı,nerdeyse 10 yıldır süper ligde oynuyoruz ,mali tablonun iyi olduğu söylenirken bu sıkıntının nerden kaynaklandığını anlamak zor,bu takımı ( süper ligde olmamız dahil) bu duruma getiren mevcut yönetimdir,başarılarda ,hezimetlerde onlara aittir ,sSivas seyircisi ve yerel kamuoyu inisiyatif ve yaptırımdan uzaktı hala öyledir,İstanbul merkezli yönetim bu takıma başarı kazandırmış,tabiri caizse anadoludaki atıl bir atölyeyi başarıyla büyütmüş,ulusal bir marka haline getirmiştir ama görünen şey kazanımın yatırıma dönmediği işletmenin bocaladığı şeklindedir,bilanço şeffaf ve kontrollü olmak alışkanlığında hiç olmamıştır.
avamgard isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hay1rl1, hayırlı, medicana, olsun, sivasspor